>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 14 marca 2020 22:09 przez majekx
PS. Pamiętajmy, że to jednak bukmacherka, do tego wychodzi, że Pan Li już ozdrowiał i 'zamieszał w swoim kotle' zwanym A-League - jak by to powiedział @qowalsky6  ;).
Starego żółtego lisa diabli nie wezmą :) Jak znam życie to akcje firm farmaceutycznych, które niedługo wypuszczą szczepionkę na virusa od dawna leżały w jego sejfie. Do jutra Panowie :) jak już wcześniej pisałem mam nadzieję na   1 Nix, Redsów mam "oczekujących" w emeryckim zestawie więc bez nerwów...  GN
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 14 marca 2020 22:09 przez majekx@waldi1979 - pamiętaj, że ostatni mecz Adelaidy był z WH. Czyli 'bandą' starych wyg, która potrafi rozpracować taktycznie większość zespołów w lidze i tak zmienić styl gry aby wyciągnąć jak najwięcej korzyści. O ile Adelaida potrafi grać rogami, to w meczu z WU ugrała tylko 5. W tym 1 w pierwszej połowie gdzie ona załatwiła sprawę ponieważ do przerwy było już 1:3. Moim skromnym zdaniem o ile każdy z zespołów zagra swoje, to obie drużyny lubią rogi i często grają rogi - nie powinno ich zabraknąć.
Właśnie tylko obawiam się podejścia do meczu, czy ze względu na obecną sytuację zespoły wyjdą jedynie, żeby "odbębnić" mecz, bo jeżeli zagrają na swoim poziomie to linię powinni pokryć jedni i drudzy, pozostaje czekać i zobaczyć co się wydarzy. Mam nocki, więc nie będę miał możliwości ewentualnej kontry na live, dlatego stawki umiarkowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Wellington festiwal Nix w pełnej krasie, 2 poł. a mamy 3-0, jak się gospodarzom rozluźni :) to jeszcze nawet coś gościom się trafi? Zobaczymy.. 
Edit
trafili na 3-1 ale Var i cofka... No nie wiem, zasłużyli goście bo grają honorowo....
Edit
82 min. Over 3,5 po @ 2,2   za drobne pobieram.... 
Edit
No trudno, skończyło się 3-0, brawo dla Victory za ambicje,  ba to oni więcej atakowali, wynik troszkę niesprawiedliwy, a honorowa to już w ogóle im się "należała"  lecz zostali "zwarowani"... Ogólnie na plus bo pre kierunek na 1 był za miedziaka. A Nix wyrosło nam na 3 siłę ligi. Ogórkowej :) ale zawsze :)
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-wellington-phoenix-v-melbourne-victory-hyundai-a-league
Za chwilę mecz w Mieście Kościołów... 
Edit live
U Redsów nie ma Hallorana, Jetsi w możliwym najsilniejszym, powinienem tylko się przyglądać bo mam każdą opcję obstawiona ale żyłka hazardzisty każe mi dać x na live za drobne po @ 3,80   ... :) straszny nałóg :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja se w przerwie dałem over 4,5 rzuty rożne Newcastle Jets po @2.55, ale chyba nic z tego nie będzie bo już 3:0. Wcześniej nie mogłem napisać bo mi strona się nie chciała wczytać.

  No i dupa. Pecha ciąg dalszy...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +54
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Nie wpisywałem tutaj ale grałem over rogów w Adelaidzie i klops, a jednak mogłem te bramki grać, zawsze mądry po szkodzie. Może za tydzień coś ugram, jeśli będą grać. Z tego co tu czytam to jeszcze nic nie wiadomo chybs
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 15 marca 2020 11:03 przez emce15Nie wpisywałem tutaj ale grałem over rogów w Adelaidzie i klops, a jednak mogłem te bramki grać, zawsze mądry po szkodzie. Może za tydzień coś ugram, jeśli będą grać. Z tego co tu czytam to jeszcze nic nie wiadomo chybs
Czy ja wiem? granie ov2,5 było po jakimś śmiesznym kursie @1,4 - @1,6. Szkoda ryzykować. Na ov był dobry kurs i mimo porażki, to jednak, uważam, że warte było ryzyka. A mimo dziś undera, to za tydzień jeszcze wyższe będą kursy na over rzutów rożnych.

Oczywiście jeżeli kolejka będzie rozegrana. Chociaż wygląda na to, że w Australii jakoś za mocno się nie przejmują (jeszcze?).
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czarny weekend w Australii, praktycznie wszystko na minus, jedyny słuszny kierunek to Wellington, który...odpuściłem. Co do następnej kolejki to po ostatnich wydarzeniach i  jak prędko były zawieszane rozgrywki w kolejnych krajach, nie ma co się nastawiać, że A-League w piątek będzie grała. W obecnej sytuacji 5 dni to wieczność i nie ma co planować tak daleko.

p.s. też Wam tak zamulają skróty ze strony a-league co wrzuca @qowalsky6 ? inne strony "chodzą" normalnie, tylko te skróty. Highlights,  który trwa 4 minuty u mnie tak ścina, ze oglądam go ponad 10 minut.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 15 marca 2020 17:55 przez waldi1979Czarny weekend w Australii, praktycznie wszystko na minus, jedyny słuszny kierunek to Wellington, który...odpuściłem. Co do następnej kolejki to po ostatnich wydarzeniach i  jak prędko były zawieszane rozgrywki w kolejnych krajach, nie ma co się nastawiać, że A-League w piątek będzie grała. W obecnej sytuacji 5 dni to wieczność i nie ma co planować tak daleko.

p.s. też Wam tak zamulają skróty ze strony a-league co wrzuca @qowalsky6 ? inne strony "chodzą" normalnie, tylko te skróty. Highlights,  który trwa 4 minuty u mnie tak ścina, ze oglądam go ponad 10 minut.
Wszystko śmiga, przed chwilą sprawdziłem... Weekend byłby super gdyby weszło Blues Sky, na live porażki ale to drobne/symboliczne wkłady. Nawet brak x w Adelaidzie nie załamał i nawet symboliczny plus wyszedł, bo Jets wygrało (gdyby Redsi wygrali byłoby na 0)... Oczywiście remis zamieniłby się w deszcz kasy :) ale trudno... Pzdr...
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
E 37,5K

emce15

Użytkownik
@majekx szczerze mówiąc nie widziałem kursów w tych meczach, bo nastawiłem się na rzuty rożne ale jak mówisz, że takie kursiwa były to słabo. @waldi1979  dobrze mówi 5 dni w takiej sytuacji to wieczność. tak było z nhl jednego dnia wszystko gra, może jakiś mecz bez widzów, a następnego dnia odwołanie
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
A idźta w piździet... Wkurza mnie to już bo nie ma zupełnie na co grać, a nie zamierzam się zmuszać do jakichś egzotycznych lig i wymyślać typy z dupy. Kurła jak żyć się pytam? XD
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ogłoszenie!!!


Większość lig czy rozgrywek jest zawieszona z powodu epidemii, dlatego zapraszamy Was do zabawy w sporty wirtualne, którym przerwa nie grozi. U bukmachera możecie grać i wygrywać realne pieniądze, a u nas na dokładkę macie szansę, żeby  podreperować reputację. Szczegóły w linku poniżej:


Graj wirtuale i zgarniaj reputację!
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Jutro 2 spotkania. Trochę się kalendarz pozmieniał, spotkania są bez udziału publiczności... ale jednak są. Ze stawkami nie będę szalał bo typy są z tych odważnych i bym powiedział zagram 'pod prąd':

CCM - City

Obywatele muszą wygrać... ale jak 'muszą' to czasami wychodzi na odwrót. Dlatego pobieram:

1X - @2,23   

A może będzie niespodzianka? CCM przecież nie mogą od każdego zbierać lania. Kiedyś muszą jakiś punkt zdobyć :)


Roar - Jets

Brisbane omijam szerokim łukiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dla zainteresowanych 

Mecz Western Sydney Wanderers - Sydney FC  będzie pokazywany w Eleven Sports w sobote o 09:30

e: wygląda na to ze będzie można podziwiać futbol z Australii w Polsce na żywo juz od jutra
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
Do góry Bottom