>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ja przegrywam, Ty wygrywasz!

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Progresja nr 61/ poziom 10 - ostatni
(Kupon nr 163)

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Polska/ Ekstraklasa
Legia W-wa - Piast Gliwice 
Data: 08.03.2020  g.17:30
Typ: dokładna ilość goli HT: 1 
Kurs: 2,65 (1-1)  

Stawka: 8x64j
EWK: 1.193,98j
W portfelu: 467j
Saldo: - 789j
---------------
S: 80
W: 186,56
SRC: -164,02
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dotarłam do 10 poziomu i zakończyłam zabawę niepowodzeniem na progresji nr 61. Szkoda, że panowie piłkarze nie zrobili mi prezentu 8 marca.

To była naprawdę fajna zabawa, trwająca blisko dwa miesiące. Ale jak to w progresji, zawsze może nadejść moment w którym należy się wycofać, pisałam o tym wielokrotnie.
Pora zająć się bardziej ważnymi sprawami. Nie mam pomysłu na inne sposoby gry. Będę się przyglądać, zaglądając od czasu do czasu.
Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną podczas pobytu na forum oraz tym, którzy wiele czasu spędzili na pisaniu do mnie wiadomości prywatnych, życząc mi sukcesów. Rownież Wam życzę powodzenia w zabawie ???? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kilka ciekawostek statystycznych odnośnie gry.

Na 163 zagrane kupony:
Do przerwy:
  0 goli  -  46 razy (28%)
  1 gol   -  60 razy (37%)
+1 gol   -  57 razy (35%)

Trudno ocenić czy na liczbie tylu meczy ma to jakąś wartość ale ciekawe, że najmniej razy - 28% padł wynik bezbramkowy.

A tak przedstawiałaby się progresja i poziomy ukończenia gdybym grała +1gol HT, czyli dwie bramki do przerwy lub więcej:

2,2,2,3,2,1,1,1,2,3,1,2,2,9,1,6,2,2,3,6,1,1,1,5,3,2,5,7,2,2,1,3,9,5,8,1,8,3,2,3,1,5,2,4,1,1,1,4,2,3,2,4,1,1,2,3,1

A tak przy graniu na wynik bezbramkowy do przerwy:

3,4,8,3,7,4,2,6,1,1,4,2,1,5,1,7,3,5,1,6,14,1,1,1,1,1,3,2,3,1,4,4,1,1,7,5,4,2,4,1,13,2,4,4,2,1

Jak widać, można by ewentualnie założyć, że grając +1gHT najdalej zaszłabym do 9 poziomu ale sądzę, że to wyłącznie dywagacje gdyż mogłabym przecież wybierać inne spotkania, drużyn wydawałoby się overowych a więc wynik nie oddaje "co by było gdyby".
Grając na wynik bezbramkowy do przerwy dotarłabym nawet do 14 poziomu co zresztą zaznaczyłam na czerwono.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Naprawdę wielka szkoda. Ale mam nadzieję że coś przyjemnego będziesz prowadziła. Z progresją to właśnie jest tak że im niższy kurs tym mniej progów do ugrania im wyższy kurs tym progów można więcej ugrać . Dlatego ja preferuję tradycyjne remisiki w hokeja i kursy ok 4,2 . Z tym że to z naszym wspaniałym współczynnikiem 0.88 wychodzi to 3,7 . 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Szkoda, że tak wyszło. W sumie to wcześniej nie było żadnego bardzo dużego zagrożenia, bo o ile dobrze pamiętam, to dwa razy chyba byłaś na siódmym poziomie, a tak to gładko szło, wiele progresji kończyłaś błyskawicznie. Tak to niestety bywa z progresjami. Ja ze swoją nierówną formą zapewne też bym źle skończył grając progresją.
Trzymaj się i wierzę, że niebawem wrócisz z jakimś ciekawym pomysłem na grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Z kolegą @5xharoldx5 zgadzam się w każdej kwestii. Nie inaczej jest teraz! Przede wszystkim dziękujemy że byłaś z nami przez te kilkanaście tygodni i w emocjonalny sposób raczyłaś kuponami. Ale niech to absolutnie nie brzmi jak jakaś quasi-nostalgia. Dziękujemy za dotychczasową pracę, ale teraz kilkanaście dni przerwy i wracaj z nową propozycją ???????? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 9 marca 2020 22:21 przez successful...Przede wszystkim dziękujemy że byłaś z nami przez te kilkanaście tygodni...
Cała przyjemność po mojej stronie ☺
Prawie rok, a nie "kilkanaście tygodni". Nie śpimy, panie moderatorze ????
Jak coś nowego wpadnie do mojej pustej głowy to wrócę. Słowo harcerki ????
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
No ale przecież tak miał ten temat wyglądać - tak wynika z opisu w pierwszym poście, że @kamilcia podaje swoje typy, a wchodzą typy odwrotne ("Ja przegrywam, Ty wygrywasz"). Więc tak naprawdę to dopiero teraz temat powinien się rozkręcać, bo sporo typów przeciwnych ostatnio wchodziło :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 9 marca 2020 22:26 przez kamilcia21

Cała przyjemność po mojej stronie ☺
Prawie rok, a nie "kilkanaście tygodni". Nie śpimy, panie moderatorze ????
Jak coś nowego wpadnie do mojej pustej głowy to wrócę. Słowo harcerki ????
Kolejny raz mnie poprawiasz. Pomyśl - od 13 grudnia minął prawie rok? Haha! ????
​​​​​
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 9 marca 2020 23:32 przez polon83No ale przecież tak miał ten temat wyglądać - tak wynika z opisu w pierwszym poście, że @kamilcia podaje swoje typy, a wchodzą typy odwrotne ("Ja przegrywam, Ty wygrywasz"). Więc tak naprawdę to dopiero teraz temat powinien się rozkręcać, bo sporo typów przeciwnych ostatnio wchodziło :)
Punkt za błyskotliwość dla kolegi, pytanie tylko jak grać typ przeciwstawny do 1 gol HT? 0 i/lub 2+ HT? ????????
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Nie śledziłem tematu na bieżąco, od czasu do czasu jednak zaglądałem, dlatego żałuję :( 
Na pewno coś nowego wymyślisz :)
Tytułem podpowiedzi - przejrzałem dzisiaj dość szczegółowo ten fragment z progresją, zrobiłem prowizoryczne obliczenia. Ktoś tutaj już sugerował aby obniżyć najwyższy próg progresji do 7-8, ja bym poszedł dalej i obniżył do 5. Kilka razy musiałabyś zaakceptować stratę 31j (myślę że do przełknięcia bez bólu) ale w sumie dałoby to zysk prawie 100j :) Nie uwzględniłem 12% haraczu.
Mam nadzieję, że nie pomyliłem się poważnie w obliczeniach, masz zapewne wszystko ładnie uporządkowane w arkuszu więc policzysz dokładnie :)

Jednak się poważnie pomyliłem, zrobiłem błąd w formule w arkuszu kalkulacyjnym, po poprawkach nieduży zysk dałaby progresja do 4 progu, ale to tyle co nic więc bez praktycznego zastosowania :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 10 marca 2020 06:06 przez successful

Kolejny raz mnie poprawiasz. Pomyśl - od 13 grudnia minął prawie rok? Haha! ????
​​​​​
@successful mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że Cię poprawiam? Tak to zabrzmiało. Wybacz, myślę, że warto poprawić gdy ktoś się myli.
Nie jestem z Wami od 13 grudnia. Zabawę prowadzę od maja czyli mija 11 miesięcy. Stąd poprawka ????
Zmieniając temat, zagrałam "na brudno" trzy kolejne spotkania w powyższej progresji i... wszystkie spotkania zakończyły się rezultatem 0-0 do przerwy.
No coś się chyba zacięło? Czyli byłabym już na 13 poziomie i ciągle nic. Dosłownie zadziwiające. Ale tak właśnie działa prawdopodobieństwo. To co wcześniej da, później zabierze aby wyrównać siły. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 10 marca 2020 09:04 przez marokNie śledziłem tematu na bieżąco, od czasu do czasu jednak zaglądałem, dlatego żałuję :( 
Na pewno coś nowego wymyślisz :)
@marok dziękuję za dobre słowo. Pewnie, że coś jeszcze wymyślę. Nie próżnuję, w wolnych chwilach staram się liczyć, podsumowywać, wyciągać wnioski. Wielkie dzięki, że chciało Ci się podliczyć grę pod kątem 5 progu. Faktycznie, jest to jakiś sposób ale inaczej musiałyby prawdopodobnie wyglądać stawki. Zabawa słowem. A bawić się trzeba ☺ Pozdrawiam serdecznie. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Nie znam słowa "bezczynność" więc testuję inną formułę progresji.
Dwa spotkania na kuponie i taki zestaw do przerwy odnośnie dokładnej ilości goli:
1/1 
0/1
1/0

Kupon przegrywam jeśli w którymś meczu:
- padnie powyżej jednego gola do przerwy
- w obu meczach będzie 0-0 HT

Zobaczymy co z tego wyniknie. Nie ma co grać więc wybrałam dwa mecze na "teraz". 

Turcja/ 1 Liga
Konyaspor - Fenerbahce g.18
Węgry/ 1 Liga
MOL Vidi - Diosgyor g.19:30

1/0
Stawka: 10j
EWK: 67,90j   
0/1
Stawka: 10j
EWK: 55,87j
1/1
Stawka: 10j
EWK: 54,80j

Łączna stawka: 30j
EWK: 67,90j  
W portfelu: 504,90j
Saldo: - 751, 10

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Fajnie wczoraj wszedł kupon. Nie wiem jak to określić pod kątem numeru progresji. Niech sobie będzie test, bez numerologii. Gdy wznowią rozgrywki to będę myśleć. Do tego czasu może się uda sprawdzić nowy pomysł.
Zobaczymy co dalej.

Poziom 1 (w tej progresji widzę maksymalnie 5-6 poziomów)

Turcja/ 1 Liga
Trabzonspor - Basaksehir g.14
(0-0)
Rosja/ 1 Liga
CSKA Moskwa - Ufa      g.14:30
(0-0)

1/0 (celem wyjaśnienia co oznacza 1/0: 1gHT w meczu ligi tureckiej/0gHT w meczu ligi rosyjskiej)
Stawka: 10j
EWK: 56j  

0/1
Stawka: 10j
EWK: 69,80j

1/1
Stawka: 10j
EWK: 57,80j

Łączna stawka: 30j  
EWK: 0
W portfelu: 474,90j
Saldo: - 781, 10

Jeśli w którymś spotkaniu wyżej padną dwa gole do przerwy lub obie pierwsze połowy zakończą się 0-0 to oczywiście trzy kupony przegrane i następny poziom podwajam stawkę na każdy  kupon.
To by się ciekawie grało gdyby był wybór spotkań, a tak można tylko grać na chybił-trafił. 
Zastanawiam się też nad graniem pojedyńczych spotkań - 2gHT.  Wysokie kursy, często @4 i powyżej zachęcają bo można by podnieść ilość progów. Ale to melodia przyszłości.
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Poziom 2

Turcja/ 2 Liga
Akhisarspor - Erzurumspor   g.17
(0-0)
Osmanlispor - Giresunspor   g.17
(0-0)

1/1 
Kurs: 6,50
Stawka: 20j
EWK: 114,50j

0/1
Kurs: 6,88
Stawka: 20j
EWK: 121,20j

1/0
Kurs: 6,01
Stawka: 20j
EWK: 105,90j

Łączna stawka: 60j   
EWK: 0
W portfelu: 414,90j
Saldo: - 841, 10

Pytanie czy uśredniony kurs @2,15 jest wart takiego kombinowania. Teraz na to wpadłam. Ale co tam, trzeba próbować. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Już tyle razy było pisane że bukmacher najwięcej zarabia na kuponach ako , tasiemcach , typach typu dokładny wynik . 
To na takich typach jest największa marża  . Nie wiem jakie były dokładnie kursy , ale podejrzewam że na 1 bramkę 2,55  skoro ako 6,5 . Bardzo niskie kursy . Na 0 też musiał być jeszcze mniejszy. Skąd brałaś , 0 powinno być ok 2,8  albo i wyżej . Ale nie o to chodzi. Ogólnie nie jestem za ako bo . już wielokrotnie przeliczałem sobie np na over/under  czy też odd/even . Matematyka nie kłamie nigdy . Zawsze single wygrywają.
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Poziom 3

Turcja/ 2 Liga
Altinordu - Balikesirspir   g.17
(0-1)
Turcja/ 1 Liga
Antalyaspor - Sivasspor  g.18
(0-0)


1/1 
Kurs: 6,37
Stawka: 40j
EWK: 224,40j

0/1
Kurs: 6,88
Stawka: 40j
EWK: 242,40j

1/0
Kurs: 7,75
Stawka: 40j
EWK: 272,80j  

Łączna stawka: 120j  
EWK: 272,80  
W portfelu: 567,70j
Saldo: - 688,30
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
PODSUMOWANIE TEMATU

Ilość progresji: 61
Ukończone: 60
Zagrane kupony: 163
Wygrane: 60
Przegrane: 103
Skuteczność: 36,8%
Suma stawek: 1907j
Suma wygranych: 1118,59j

Saldo: -788,49j
Yield: -41,34%
Post automatycznie złączony:

Progresja nr 1/ poziom 1
(Kupon nr 1)

Bukmacher: Forbet

Piłka nożna - Białoruś
Isloch - Slavia Mozyr
Data: 18.04.2020 g.13:00
Typ: dokładna ilość goli HT: 1
Kurs: 2,48 (0-0)

Stawka: 1j
EWK: 2,18j
Saldo: -1j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom