>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 6

Status
Zamknięty.
poziomka_z_pizdzichowa 123
Według zapowiedzi organizatorów, gala ma się odbyć planowo, oczywiście bez udziału publiczności .

Kursy na tą gale znajdziemy u głównego sponsora czyli LVBET (warto podkreślić że bukmacher ten ma wyłączność na to wydarzenie wśród legalnych bukmacherów)





 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Fame MMA 6: najwyższe kursy wygrywają! 


W łącznej puli do zgarnięcia 5000 PLN za najwyższe wygrane kursy!

Już czas, aby przyjrzeć się bliżej ofercie bukmacherskiej od LV BET na galę FAME MMA 6. Sprawdź dokładnie wszystkie walki wybierz swoich faworytów i postaw kupon kombi. Wygrane zakłady z najwyższymi kursami zostaną nagrodzone bonusami!

Za pierwsze miejsce czeka bonus 1500 PLN!

Pamiętaj, im wyższy kurs Twojego kuponu, tym masz większą szansę na zdobycie bonusu. Jest o co walczyć bo pierwsza dziesiątka zgarnia nagrody:

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Postaw zakład za min. 20 PLN na walki FAME MMA 6 (28.03.2020), a jeśli Twój kupon okaże się wygrany zostaniesz sklasyfikowany w rankingu

 Regulamin Promocji
  • W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe postawione na wydarzenie FAME MMA 6 w dniach od 23.03.2020 (10:00) do 28.03.2020 (19:59).
  • Do promocji kwalifikują się tylko wygrane zakłady przedmeczowe. W przypadku zakładów kombinacyjnych kwalifikują się tylko kupony złożone z wydarzeń na FAME MMA 6.
  • Zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
  • Minimalna stawka zakładu pozwalająca na udział w promocji to 20 PLN.
  • LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów postawionych przez graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na tą samą walkę.
  • Na liście rankingowej gracz może zostać sklasyfikowany tylko raz. W przypadku kilku wygranych kuponów do rozliczenia promocji zakwalifikowany zostanie najwyższy kurs.
  • Dziesięciu (10) użytkowników z najwyższymi zwycięskimi kursami kuponów otrzyma bonusy:
    • 1500 PLN za pierwsze miejsce
    • 1000 PLN za drugie miejsce
    • 800 PLN za trzecie
    • 500 PLN za czwarte miejsce
    • 400 PLN za piąte miejsce
    • 300 PLN za szóste miejsce
    • 200 PLN za siódme miejsce
    • 150 PLN za ósme miejsce
    • 100 PLN za dziewiąte miejsce
    • 50 PLN za dziesiąte miejsce
  • Zakłady nagrodzone w konkursie “FAME MMA 6: najwyższe kursy wygrywają” nie będą brały udziału w promocji MultiKozak.
  • W przypadku unieważnienia (anulowania) zakładu na kuponie kwalifikującym się, łączny kurs zostanie odpowiednio pomniejszony o anulowany zakład.
  • Każdy gracz spełniający wymogi konkursu automatycznie kwalifikuje się do udziału w promocji.
  • W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
  • Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane przed godziną 23:59 w Niedzielę (29.03).
  • Bonus zostanie dodany do konta gracza w dniu 30.03.2020 do godziny 17:00.
  • Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.
  • Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus.
  • LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza oraz konfiskaty środków w przypadku dowodu oszustwa lub nadużycia.
  • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszelkie decyzje podjęte przez LV BET są rozstrzygające.


 
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
chyba trzeba być frajerem żeby grac to w lvbet ,patrząc jak te pajace wystawili marżę na to wydarzenie np 1.73 -1.66 lub 1.57-1.84 i dodać do tego podatek to mamy 1.52- 1.46  HEHE Ktoś chce tutaj ostro ciebie orżnąć Nie bądźcie naiwni i niech te pajacyki z tego buka krzaka dadzą na te czasy i na tą konkurencję normalną MARŻĘ !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
porównajcie sobie kursy z 14 marca ( tutaj na górze ) jak ten pseudobuk obniżył kursy na każdą parę!!!!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 24 marca 2020 16:27 przez marasspecchyba trzeba być frajerem żeby grac to w lvbet ,patrząc jak te pajace wystawili marżę na to wydarzenie np 1.73 -1.66 lub 1.57-1.84 i dodać do tego podatek to mamy 1.52- 1.46  HEHE Ktoś chce tutaj ostro ciebie orżnąć Nie bądźcie naiwni i niech te pajacyki z tego buka krzaka dadzą na te czasy i na tą konkurencję normalną MARŻĘ !!!
Dokładnie przed konferencja były kursy ok. Po konferencji narzucili taka marże że szkoda gadac. Na szczęście w 1xbet sa dużo lepsze kursy:) 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 24 marca 2020 19:29 przez ar0nek

Dokładnie przed konferencja były kursy ok. Po konferencji narzucili taka marże że szkoda gadac. Na szczęście w 1xbet sa dużo lepsze kursy:) 
W Betsson też dostaniemy, jest pare ciekawych typów ale na ten moment nie wiadomo czy gala się odbedzie- nawet nie chodzi o nowe rozporzędzenia ale o problemy z realizacją (podwykonawca się wycofał).
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Już wczoraj miałem pisać o tych pięknych kursach wystawionych przez LVBet. Z biznesowego punktu widzenia to może być dobry ruch, ale z moralnego to lepiej tego nie komentować, ogromny minus dla tego bukmachera.
Najsmutniejsze jest to, że wiele osób jest tak spragnionych hazardu jeśli chodzi o popularne wydarzenia, że będą grać nawet jak będą kursy 1,50-1,50. Nawet w normalnych okolicznościach zainteresowanie Fame MMA było ogromne, ludzie sporo na to stawiali, więc teraz to zainteresowanie będzie jeszcze większe, a bukmacher robi wszystko, żeby jak najbardziej oskubać graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Zusje - linkiewicz 1 @4.33 unibet

Dziwi mnie taka przepaść kursowa w walce kobiet. Linkiewicz w poprzednich dwióch walkach na famemma wyglądała bardzo slabo. Z Lil Masti nie miala nic do powiedzenia a walka z Godlewska, mimo iż wygrana to w kiepskim stylu. Jedyne co trzeba przyznac ze Marta ostro wzięła się za siebie i zrzuciła sporo kg. Tym samym straciła przewage masową nad rywalka. Od strony sportowej ciężko coś powiedzieć  o jej rywalce. Warunki fizyczne maja podobne, do tego to walka freakowa, dlatego żal nie spróbować po takim kursie. 

Piechowiak - Najman 1 @2.15 unibet
Również niezrozumiałe kursy dla mnie. Najman po wygranej ze słabiutkim bonusem jest faworytem z Bestia? Wiem, kondycja Piotra zapewne bedzie slaba na dluzsza mete, ale ja uważam ze walka szybko sie zakonczy (jak większość walk Najmana).  PRoblemy z barkiem Marcina tylko utwierdzają mnie, że walka nie wyjdzie poza 1 runde 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Over 1.5 rundy @2.80 noblebet w walce kobiet też wygląda kusząco. O ile sie nie myle to runda w walkach pań trwa zaledwie 2minuty. Jesli ktoś ma 100% info czy będą to rundy 2 minutowe to proszę o potwierdzenie, póki co nigdzie nie znalazłem takiego info 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Ogólnie rzecz biorąc czekałem z typami do ważenia (ale nie ukrywam- dwie walki ze sporym value to Zusje i Bestia, tak jak wspomniał wyżej @ar0nek) tyle że ważnie się nie odbędzie. Na ten moment marne szanse że gala odbędzie się zgodnie z planem ale czekamy na oficjalny komunikat.
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Z tym Najmanem to słusznie,on sam  nie ma pewnie zbytnii pomysłu na wygraną.Choć jemu to i yak może być obojętne czy eygra czy nie,następną walkę ma już klepniętą z Don Kasjo a więc sianko wpadnie.Zresztą pół Polski by się chciało z nim bić za taką kasę,w fame mma może z nim wyskoczyć kiedyś jeszcze Gola lub Boxdel.Co do Linkiewicz to zrobiła mega postęp i szacun za jej wkład w mma,dziewczyna trenuje po dwa razy dziennie,nie ma szans żeby przegrała z Zusje,gdyby to jeszcze mieli decydować sędziowie to może i by zrobili jakieś czary mary ala Artur Szpilka,ale Marta ją zmasakruje w ringu,jak nie w srójce to skończy w parterz
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
Spoko kursy wystawił pzbuk, wczoraj jeszcze dostałem 50‰ od wpłaty z jednokrotnym obrotem. Jak ktoś chce to kod to "250VIP" może jeszcze działa 

​​​​
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
cytat z dnia 27 marca 2020 17:10 przez trynek85Co do Linkiewicz to zrobiła mega postęp i szacun za jej wkład w mma,dziewczyna trenuje po dwa razy dziennie,nie ma szans żeby przegrała z Zusje,gdyby to jeszcze mieli decydować sędziowie to może i by zrobili jakieś czary mary ala Artur Szpilka,ale Marta ją zmasakruje w ringu,jak nie w srójce to skończy w parterz
Żebyś się nie zdziwił, z resztą kursy na poziomie 1,20 to jest samobój.

W planie mam zagrać w singlu Zusje 4,25, w dublu Piechowiak i Qbik 3,82 i całość tripla 16,23. Piechowiak to jest chyba pewniak tej karty, bo walka jest najłatwiejsza do przewidzenia. Najman po walce ma operację barku, Bestia koks nie koks ale tutaj łapie za nogi, wywraca i do kasy. Bonus bgc flak zdechły przecież nawet ciosu nie wyłapał od Najmana a leżał jakby zawału dostał. Śmiechu warte. W formule czystego Boksu można by było jeszcze się zastanowić dwa razy, ale MMA to parterowo robi robotę. Dog w postaci Piechowiaka to jest prezent.Qbik swoim wyglądem jak się spojrzy może nie przekonuje za bardzo, ale Cypis to jest najsłabszy zawodnik w karcie. Ćpie pół życia i ma teraz jakiś obóz przepracować coś się nauczyć? Dajcie spokój. Chciałem jeszcze uderzyć w Rafonixa, ale na tą chwilę daje sobie na wstrzymanie. Fajna gala, fajne kursy, oby się tylko odbyła ale średnio to widzę.

Teraz wpadło info, że przenoszą galę w inne miejsce haha. To gdzie ważenie tu jeszcze zmieścić, o matko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
@grac45 gdzie jest tak wysoki kurs na Zusje? Piechowiak + Qbilk = 3.82? Nie ma pojęcia skąd pobrałeś te kursy, chyba że od napisania Twojego postu kursy poleciały na łeb na szyję. 
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik


???? Wojtek Gola - Marcin Krasucki | Gola @1,55  
????Marta Linkiewicz - Kamila Smogulecka | Linkiewicz @1,30  

@2,02  Betsafe    
Ja w odróżnieniu do większości nie zamierzam dzisiaj szukać niespodzianek. Wojtek gola jest większy i silniejszy od Rafonixa, który jeszcze kompletnie nic nie pokazał w oktagonie. W pierwszej walce Magical złamał nogę po 10 sekundach walki a w drugiej udusił go bez żadnego problemu Isamu. Gola, może też nie ma żadnych udanych walk w historii ale przemawia za nim staż. Już kilka lat temu wygrał z Bonusem i wydaje mi się, że ogólnie przykłada się do tego co robi. Co do walki kobiet to nie widzę żadnych szans dla Zusje. Pierwsze wyjście do klatki, zeżre ją stres. Linkiewicz co by nie było to jej trzecia walka i dzięki temu ma dużo większe szanse. W patorozrywce nie ma pewniaków ale ja gram taki kupon, i wydaje mi się bardzo prawdopodobny.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
cytat z dnia 28 marca 2020 10:10 przez karciarz@grac45 gdzie jest tak wysoki kurs na Zusje? Piechowiak + Qbilk = 3.82? Nie ma pojęcia skąd pobrałeś te kursy, chyba że od napisania Twojego postu kursy poleciały na łeb na szyję. 
Pzbuk na razie, przyjęli z 4 stówy i już po graniu, kursy w dół i max limit. A było zusje 4.25, Piechowiak 2.15 i Qbik 1.71.

Jeszcze widzę że totolotek wstawił ofertę, więc jak widać nie tylko tamte paly mają jak się wydawało na wyłączność
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom