>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane, początek dla CCM, potem Roar się obudziło,
47 min. gol ze spalonego (jak dla mnie) na 1-0 , dezyzja cofnięta, 0-0, a nie :) VAR i 1-0 no i koniec ht... "Zapłaciliśmy za 1-0 i będzie 1-0" :), na miejscu Rozbitków28 bym się załamał :(...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 13 marca 2020 10:26 przez pescarabajo

I co powiecie? Jak dla mnie ewidentny spalony...
I to ze 2 razy :) Panie Li, qtafixie skośny !!! zawsze zarobiony... :) Marynarzy szkoda, nieźle zaczęli... Na live można było underem ht coś ugrać, nie mówiąc o golu Brisbane :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Po co komu w ogóle ten VAR było wymyślać jak takie jaja się dzieją XD W Chinach to samo. Pamiętam jak zagrałem over i w doliczonym czasie po weryfikacji na VARze przyznali rzut karny, którego nie powinno być XD Ja zadowolony bo właśnie jednej bramki mi wtedy brakowało, ale ten cały VAR to o kant dupy XD 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 13 marca 2020 10:39 przez dr-jointPo co komu w ogóle ten VAR było wymyślać jak takie jaja się dzieją XD W Chinach to samo. Pamiętam jak zagrałem over i w doliczonym czasie po weryfikacji na VARze przyznali rzut karny, którego nie powinno być XD Ja zadowolony bo właśnie jednej bramki mi wtedy brakowało, ale ten cały VAR to o kant dupy XD 
VAR jest ok, ale jak sędzia A-league to jakiś f.... turban z Iranu, to co ma być? Nie pierwszy raz daje d..., to taki "mleczny" brat K. Amsa, następnego fixiarza... Żeby nie było, że to jakieś żale, bo nawet drobnych nie stawiałem w tym meczu. Swoje spostrzeżenia podałem też wczoraj. Ot takie dygresje, a lat "naście" oglądam Kangurów...
edit
Wracając do tematu, CCM załamani, może być pogrom...
edit
Wchodzi Jair i Silvera, przyczaję się na over, ew. bts...
edit
Niestety CCM dalej bezradni...76 min. dalej 1-0 na tablicy. Rozbitkowie28 wyglądają jakby chcieli już wracać do domu... Kompletnie wyglądają na przegrywów, ale troszkę się im nie dziwię... No chyba, że czarny kot im 13-go pomoże :)
edit
82 min. na przekór sytuacji :) licząc na piątkowy ewenement, overa 1,5 za drobne po @ 2,50    pobiorę... ale nie, że polecam :)
edit
2 sytuacje w końcówce i smutne 1-0, co tu więcej pisać? Gol z podwójnego spalonego... A Rozbitkowie chyba się już nie podniosą do końca sezonu i zostaną czerwoną latarnią ligi... Again...
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-central-coast-mariners-hyundai-a-league-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 13 marca 2020 10:28 przez qowalsky6

I to ze 2 razy :) Panie Li, qtafixie skośny !!! zawsze zarobiony... :) Marynarzy szkoda, nieźle zaczęli... Na live można było underem ht coś ugrać, nie mówiąc o golu Brisbane :)
No w 42 minucie zagrałem over 0,5 do przerwy i Brisbane wygra połowę. Gol jak dla mnie niesłuszny, ale jednak cieszy:)
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Sydney FC - Glory

Sydney w ostatnim spotkaniu pokazało siłę demolując Victory w Melbourne. Teraz gra u siebie z Glory. Gospodarze mają trochę czasu na odpoczęcie od ACL, więc znowu mogą skupić się na lidze. Coś mi się wydaje, że kolejną ofiarą po Victory tego walca o nazwie SFC będzie zespół z Perth. Zwłaszcza, że od 3 kolejek wygląda jak by zeszła z nich para. Nie dawno walczyli o top 2. A teraz już do City tracą 6 punktów. Muszą walczyć, i zapewne z SFC powalczą - i z tego powodu liczę na bramki. Moje typy na to spotkanie:

1+ov2m5 - @2,85   
ov2,5+bts - @1,92   


City - WSW

Tutaj pójdę za tłumem:

1 - @1,78   

City cały czas czuje na plecach oddech zespołu, który ma ochotę na wskoczenie na 2 pozycję w tabeli. Aktualnie są to Nixi (i to by była mega sensacja). Ale w momentach, gdy jest przysłowiowy nóż na gardle to obywatele pokazują jak się powinno grać. Po ostatniej kolejce i pokonaniu Glory na pewno morale mają wysokie. Uważam, że kierunek na gospodarzy to dobry kierunek a i kurs sprzyja zagraniu czystej jedynki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To może być ostatnia kolejka A-league rozegrana wg. planu. Co do następnych będą podejmowane decyzje w nadchodzącym tygodniu. Nie zdziwi mnie oczywiście tendencja światowa więc należy się cieszyć, że Australia została ostatnia. Jak w filmie "Ostatni brzeg" z 1959 r. :) GN...
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sydney - Perth Glory
Sydney, @1,98 Unibet

Prawdopodobnie jedne z ostatnich jak nie ostatnie typy w tym miesiącu, dzisiaj bez kombinowania idę w stronę gospodarzy. Po ostatniej porażce u siebie z WSW w kolejnej kolejce zdeklasowali Victory na wyjeździe, uważam, że dziś u siebie mogą pokazać moc i rozbić Glory, jednak pójdę bezpieczniej i zagram tylko czysty win, kurs prawie 2 jest ok. H2H u siebie zdecydowanie za Sydney, 6 kolejnych wygranych i stosunek bramek 20:1, ostatnia wygrana Perth na stadionie w Sydney w 2016, liczę, że nie będzie żadnej niespodzianki i gospodarze zgarną komplet punktów.

Melbourne City - WSW
Melbourne City, @1,81 Unibet

W drugim spotkaniu także bez kombinowania idę w stronę gospodarzy. Fakt, że goście dwie kolejki temu sprawili niespodziankę i wygrali na stadionie lidera z Sydney, ale już w ostatniej kolejce przegrali w Brisbane. Natomiast MC po porażce z Phoenix wrócili na zwyciezką ścieżkę i wygrali dwa ostatnie spotkania. Dwie ostatnie wizyty WSW na stadionie City to dwie porażki. Dodatkowo City musi bronić 2 miejsca, bo Phoenix zbliżyli się już na 3 punkty, a mają jeszcze zaległe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
E 37,5K

emce15

Użytkownik
A to i może ja się wtrace???? skoro Sydney znów tylko ligę ma na rozkładzie i wszyscy wróżą dziś zwycięstwo, to może +1,5 gospodarzy ???? Wiadomo strzelać ma kto, tylko ten Perth na wyjeździe statystycznie mało bramek traci, choć w ostatnich meczach "poprawił się" w tej kwestii. Ja próbuje

Sydney ov1, 5    
Fortuna 1.88
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,  widzę że sędziowie dalej walą w...   prawidłowa bramka Sydney nieuznana. nawet gracze Perth zdziwieni :) taką decyzją... 
Edit
FT 0-0, na brodę Merlina, wczoraj sędzia kalosz, dzisiaj następny patafian się nie popisał...  W końcówce jeszcze Le Fondre i Ninkovic skwasili i kicha. W bramki nie szedłem, ale pre  w 1 tak i miedziak w piach...
Za to w Melbourne mam nadzieję na bramki, bts możliwy, a i niespodzianki w kierunku x nie wykluczam. Live coś przyatakuje... 
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-sydney-fc-v-perth-glory-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
do przerwy 0:0.

Szanse na gole były, tylko albo nie uznane, albo Castro postanowił grać fairplay i też sam na sam z bramkarzem walnął kiksa. Obie zespoły grają swoje, tzn SFC prostymi metodami, Glory bardziej pomysłowo... zobaczymy jak to będzie w 2 połowie.

Tymczasem dodatkowo pobieram na live po 45':

1 - @2,5   
ov1,5 - @2   

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs WSW, dobra, kursy poleciały na gospodarzy, w składzie gości nie ma m. in. Baccusa, Yeobaha i Kamau (a zapowiadano ich powrót). Na pewno jest to plus dla City. Oby nie zabrakło bramek przynajmniej. Tak, czy siak planowałem live i zobaczymy... 
edit
I fajnie już 1-1, niech sobie nie żałują :)
edit
FT 1-1 szkoda, że nie postrzelali więcej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Czyżby łamak. Jak na razie grają równo. Myślę, że jak nikt nic głupiego nie odwali to w miarę upływu czasu City będzie miało coraz więcej do powiedzenia.


live 85' - 1:1 - ov2,5 - @3,35   
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:

Nixi - Victory

duża stawka idzie w stronę gospodarzy:

1 - @2   

Rozgrywki są pod znakiem zapytania, ale jak na razie w Australii wszystkie rozgrywki są z udziałem publiczności. Sytuacja jest bardzo zmienna... ale piłkarze muszą walczyć do końca. I na pewno w Nowej Zelandii Victory nie będą mieli łatwej przeprawy. Myślę, że do domu wrócą na tarczy. Przed gospodarzami niepowtarzalna szansa na awans na 2 pozycję. Do City mają 4 pkty straty i 2 mecze rozegrane mniej. Pierwszy krok - to komplet punktów z Victory. Myślę, że mocno Nixi zaatakują... a obecna forma zespołu z Melbourne, oraz miejsce rozgrywania spotkania jest jak najbardziej za Kiwi.

dodatkowo jeszcze podbitka:
HA-1 - 1 - @3,5   



Drugie spotkanie:

Adelaide - Jets

Mecz konkursowy. Szczerze powiem nie mam pomysłu.
ov2,5+bts? - kurs tylko @1,54
1? - Adelaide w kryzysie, a Jets w formie
Ale to Adelaide musi walczyć o punkty bo playoffy uciekają.

Jednym słowem 1X2 - może być każdy wynik
gole? kurs ubogi a i under mnie nie zdziwi.

Pozostaje iść w rzuty rożne. Oba zespoły lubią dogrywać piłkę w pole karne z rogu boiska. Do tego ostatni under rzutów rożnych Adelaidy przerwał pewną serię. Pora teraz budować serię od początku. Dlatego gram:

rzuty rożne ov10 - @1,61   
rzuty rożne ov12 - @2,4   
rzuty rożne ov14 - @4,2   

Stawkowanie oczywiście przeciwne do kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Jeszcze nie przeglądałem na jutro oferty ale po ostatnich częstych overach, ta kolejka całkiem w drugą stronę. Wiadomo nie ma co patrzeć całościowo na ligę tylko na poszczególne mecze ale kto wie jutro może zaczną strzelać. Jakiś czas temu była kolejka z jednym overem, czyżby powtórka, a może under- time :p
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
@emce15 - pamiętaj, że tym razem może być cała kolejka underowa. Sytuacja jest taka, jaka jest. Nie wiadomo czy będą kolejne kolejki, nie wiadomo co z playoffami. Na pewno ten brak pewności nie sprzyja dużej ilości bramek. Ale może i będą bramki... no cóż - jutro będziemy wiedzieć na 100%.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Adelaide - Jets 0:3 (4-4 RR)

powyżej 11,5 RR, @1,92 Unibet
  
Adelaide powyżej 6,5 RR, @2,18 Unibet  
Jets powyżej 5,5 RR, @2,14 Unibet  

Dzisiaj bezpieczny kierunek na faworytów zawiódł, chociaż jakby sędzia uznał prawidłowo zdobytą bramkę Sydney to prawdopodobnie by wygrali, ale nic takie sytuacje były oraz będą, nie mamy na nie wpływu, więc walczymy dalej. Jutro wracam do swoich ulubionych rzutów rożnych, spotykają się dwie ekipy, które nabijają ich całkiem sporo, jedyne czego się obawiam to ogólna sytuacja na świecie związana z koronawirusem i że z tego względu zawodnicy nie zagrają na 100%, jednak w normalnych warunkach proponowane linie powinny zostać pokryte bez problemu. Jeżeli przyjrzymy się 5 ostatnim pojedynkom zarówno jednych jak i drugich to wygląda to następująco:
Adelaide 12*(7**), 17(7), 13(8), 11 (5), 8(5)
Jets 11*(9**), 13(9), 12(9), 15(7), 13(7)
* ogólna liczba rzutów rożnych w meczu
** w nawiasie liczba rożnych wykonana tylko przez daną drużynę,
Patrząc tylko na 5 ich bezpośrednich pojedynków to kolejno wykonywali 13, 15, 11, 15 oraz 17 cornerów. Tak więc widać, że zarówno jedni jak i drudzy często wykonują stałe fragmenty z narożnika boiska, typowanie wyniku w tym spotkaniu jest ciężkie, praktycznie żaden wynik nie będzie można uznać za niespodziankę, dlatego ja w tym spotkaniu idę w rożne, oby z lepszym skutkiem niż dzisiaj.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
@waldi1979 - pamiętaj, że ostatni mecz Adelaidy był z WH. Czyli 'bandą' starych wyg, która potrafi rozpracować taktycznie większość zespołów w lidze i tak zmienić styl gry aby wyciągnąć jak najwięcej korzyści. O ile Adelaida potrafi grać rogami, to w meczu z WU ugrała tylko 5. W tym 1 w pierwszej połowie gdzie ona załatwiła sprawę ponieważ do przerwy było już 1:3. Moim skromnym zdaniem o ile każdy z zespołów zagra swoje, to obie drużyny lubią rogi i często grają rogi - nie powinno ich zabraknąć.

PS. Pamiętajmy, że to jednak bukmacherka, do tego wychodzi, że Pan Li już ozdrowiał i 'zamieszał w swoim kotle' zwanym A-League - jak by to powiedział @qowalsky6  ;).
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +125
Do góry Bottom