>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27. kolejka PKO Ekstraklasy (29.05-31.05.2020)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dobra idziemy dalej. Ostatnia kolejka taka sobie. Na 6 typów 4 trafione, dwa pudla oba jedna bramka. 

ŁKS - Gornik

Po poniedziałkowej porażce, ŁKS w zasadzie spadl z ligi. Dla mnie łodzianie to nie jest najgorsza drużyna w tej lidze ale cóż, wygląda, że spadają. 

Gornik bez szans na top8. Dla mnie w tym meczu sporo analogii jak w przypadku ŁKS - Zagłębie. Idę w strone gospodarzy. 

​​​​​​ŁKS 1x 1.50 fortuna
 
Śląsk - Raków no bet ale bliżej mi do 1x. 

Pogoń - Zagłębie 

​​​​​​Niby no bet jak wyżej ale sprobuje 1x. Pogoń w kryzysie ale mimo wszystko to lepsza drużyna niż Zagłębie. Kiedyś z tego kryzysu wysjc muszą. O tyle mają spokój, że brakuje im że dwóch punktów aby sobie zapewnić top8. 

Zagłębie ciut szansy na ósme miejsce ale niespecjalnie w to wierzę. 

Pogoń 1x 1.35 fortuna

Piast - Wisła no bet ale bliżej mi do x2. 


Lech - Legia

Wszystko wiadomo, Legia bez Kante i Wszolka, za to Marciniak zadbał w Krakowie aby Jozwiak mógł zagrać z Legią. 

Legia mimo gry w 10 pokazała swoją siłę i z Kante i Wszolkiem byłbym skłonny próbować x2 ale wobec tej sytuacji i jeśli potwierdzi się plotka, że to i sobotni mecz będzie sędziował Marciniak to jestem pewien, że zadba o to aby "liga była ciekawsza". Przy obecnym kursie 1.53 na 1x to teraz kapitalny kurs. 

Lech 1x 1.53 fortuna

Cracovia - Jagiellonia

Cztery porażki z rzędu Cracovii, widać, że jest problem. Pora na zdobycie punktów. Jagiellonia wygrała po skandalicznym karnym. 

Teoretycznie większą mobilizacja powinna być po stronie Jagiellonii bo muszą walczyć o osemke ale nie chce mi się wierzyć w piąta porażkę z rzędu. 

Cracovia 1x 1.31 fortuna

Lechia - Arka

Tutaj chyba wszystko jest jasne. Arka w totalnej... Nie mogą się dogadać nawet kto ma być trenerem. Lechia u siebie wiadomo, nie przepuści okazji praktycznie spuszczenia Arki w derby. No i szansa aby się odkuć po porażce z Legią. Zastawia mnie ten dziwnie wysoki kurs na czysta 1 ale powiedzmy, że zaryzykuje. 

Lechia 1 1.90 fortuna 
Legia 1x 1.24 fortuna 

Wisła Płock - Korona 

​​​​​​Po Koronie Wisła potem ma mega ciężkie trzy mecze. Dla nich to mecz być albo nie być w kontekście walki o osemke. Potrzebują 6 - 7punktow w 4 meczach. 

Korona wymęczona wygrana u siebie z LKSem, nie wierzę aby byli w stanie cokolwiek tu ugrać więcej niż remis. 

Wisła Płock 1x 1.40 fortuna

Podsumowując:
ŁKS 1x 1.50 fortuna
Pogoń 1x 1.35 fortuna 
Lech 1x 1.53 fortuna
Cracovia 1x 1.31 fortuna
Lechia 1 1.90 fortuna
Lechia 1x 1.25 fortuna
Wisła Płock 1x 1.40 fortuna
​​​​


 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
@kibic-zwierze dlaczego uważasz, że Górnik bez szans na top8 gdy ma na swoim koncie 33 punkty i cztery punkty straty do ósmej pozycji?. Przed nimi spotkania z ŁKS (W), Lechia (D), Piast (W) oraz Legia (D).  Tak wiem, że terminarz jest bardzo trudny i przy tym co prezentują Górnicy na wyjazdach nie napawa to wszystko optymizmem, ale moim zdaniem jeśli udało by im się zdobyć punkty trzy punkty z ŁKS-em i przy dobrym układzie tabeli to jest to nawet do ogarnięcia...
Ale czytam twój post dalej i piszesz, że mecz Korony z Wisłą Płock jest dla nich meczem o być albo nie być w kontekście walki o ósemkę. Jak Korona może walczyć o pierwszą ósemkę jak ma na swoim koncie zaledwie 26 punktów i traci do Rakowa, który jest na ósmym miejscu 11 punktów.
To Górnik bez szans na top8, a Korona rozumiem, że może odwrócić swój los?
Chyba tutaj padła literówka, bo każdy mecz dla Korony jest meczem o być albo nie być w ekstraklasie
Oczywiście nie bierz do siebie tego, że się czepiam, ale trochę się zdziwiłem po tym co napisałeś ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
@ibis potrzebuja 10 punktow w 4 meczach a do tego muszą wyprzedzić Jagiellonie, Rakow, Wisle Płock, Zagłębie. Czyli nie dość, że oni muszą zdobyć 10 może 9 punktów to jeszcze te drużyny nad nimi muszą zdobyć wyraźnie mniej.

A do tego kadrowo spośród tych drużyn uważam, że mają najmniej jakości.

A co do Korony to chyba nieczytelnie napisałem. Nie chodziło o Koronę a Wisle Płock. To oczywiste, chyba. :) 
Nie no przeczytałem jeszcze raz co napisałem i dość wyraźnie jest napisane, że dotyczy to Wisły Płock. 

Pozdrawiam. 
​​​​​​
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
ŁKS Łódź lub remis [zwrot] przełożony
@1.50
Fortuna

W miniony weekend piłkarze łódzkiego ŁKS stali przed niepowtarzalną szansą podniesienia się z dna tabeli ligowej i wygrania z inną słabą ekipą obecnego sezonu, kielecką Koroną. Ewentualne zwycięstwo łodzian spowodowałoby zrównanie się z rywalem punktami, a co za tym idzie bardzo otwartą sprawą byłaby kwestia utrzymania się w lidze, włączając w to Arkę, która byłaby dwa punkty ponad nimi. Jednak Korona odniosła skromne, ale bardzo cenne zwycięstwo i w chwili obecnej ma aż sześć punktów nad ŁKS-em. Łodzianie zatem stoją już bardzo blisko przed bezpośrednim zagrożeniem spadkiem. Czy to pomaga w grze? Wciąż są pod presją, ponieważ szanse na utrzymanie wciąż są. Ale istotnie coraz mniejsze.

Obecnie natomiast podejmują zabrzańskiego Górnika, który w tym sezonie jako jedyny zespół nie odniósł jeszcze wyjazdowego zwycięstwa. Wydawać by się mogło, że oto stoją przed szansą przełamania tej niechlubnej serii - wystarczy tylko wygrać z najsłabszą obecnie drużyną Ekstraklasy. Czy jednak istotnie będzie to taki spacerek? Moim zdaniem nie. Przypomnijmy, że jesienią obydwaj rywale spotkali się zarówno w Łodzi w ramach Pucharu Polski jak i na spotkaniu ligowym w Zabrzu. W pierwszym przypadku łodzianie wygrali dwiema bramki, w drugim - był remis 1:1. Zabrzanie u siebie radzą sobie naprawdę przyzwoicie, ale wszystko niweczą za sprawą strzeleckiej niemocy w delegacjach. W efekcie są na dwunastym miejscu w lidze z niewielkimi szansami na top 8.

ŁKS natomiast w tym roku na własnym stadionie porażki jeszcze nie poniósł. Zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin i dwa remisy - ze szczecińską Pogonią i płocką Wisłą sprawiają, że mogą realnie myśleć o urwaniu punktów gorzej dysponowanemu rywalowi.
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Lech Poznań-Legia Warszawa    Lech Poznań lub remis @1.55   Fortuna

W ten weekend wybieram hit kolejki Lech Poznań-Legia Warszawa. Gospodarze tego meczu mają w tym sezonie 6 porażek. Jednak zdecydowana większość przytrafiła im się w pierwszej części sezonu. W ostatnich 13 meczach przegrali zaledwie jeden mecz- z Cracovią. U siebie notują serię 7 meczów z rzędu bez porażki. Składa się na to 5 wygranych i 2 remisy. Co więcej aż w 5 z nich zachowali czyste konto,a bilans bramkowy to 15-2. Dwa ostatnie bezpośrednie spotkania rozegrane w Poznaniu wygrał Lech i nie stracił w nich nawet gola. Legia na ostatnie 3 mecze wyjazdowe zaliczyła po 1 wygranej,1 porażce i 1 raz zremisowali. Przegrali również ostatni mecz domowy z Piastem Gliwice. Do tego Legia będzie osłabiona w tym meczu. Nie zagra Paweł Wszołek oraz Jose Kante czyli dwóch podstawowych zawodników. To bardzo duża strata. Kante strzelił w tym sezonie 13 goli we wszystkich rozgrywkach. Legia z Wszołkiem w wyjściowej 11 wygrała aż 11 z 14 spotkań w lidze plus 2 mecze w PP.  Liczę tutaj na podtrzymanie serii Lecha i co najmniej remis z ich strony.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Lechia - Arka
Lechia wygra przynajmniej jedną połowę
@1.53
Forbet
Lechia podejmie w derbach Arkę. Co prawda piłkarzom gospodarzy grałoby się z pewnością lepiej z kibicami, ale i tak są faworytem w tym spotkaniu. Mają oni patent na drużynę Arki, która w kilkunastu bezpośrednich spotkaniach w Ekstraklasie ani razu ich nie pokonała. Specjalnie oszczędzany na ten mecz był Flavio Paixao (nie wystąpił z Zagłębiem, aby nie złapać kartki), który jest prawdziwą zmorą gdyńskiej drużyny i nie raz pokonywał Pavelsa Steinborsa. Piłkarze trenera Stokowca na pewno zagrają o niebo lepiej niż choćby z Arką i od początku powinni rzucić się na rywala. Zależy im bowiem na przyczynieniu się do spadku lokalnego przeciwnika, a także na spokojnym zapewnieniu sobie gry w pierwszej ósemce. Arkowcy spisują się wiosną bardzo źle. Na wyjeździe nie zdobyli jeszcze bramki i bardzo możliwe, że przed przerwą na mecze kadry jeszcze tego nie uczynią, ponieważ Lechia ma w bramce świetnego Dusana Kuciaka. Z uwagi na to, że uważam, że Lechia na pewno coś strzeli (i to możliwe, że nie tylko raz), a Arka powinna być tłem dla gospodarzy stawiam dość asekuracyjnie na wygranie dowolnej połówki przez Lechię, ale spokojnie można też grać wygraną gospodarzy po kursie ok. 1.9.
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
lks-gornik typ:gornik x2 kurs:1.50 fortuna
bedzie to spotkanie w ktorym remis nie zadowli nikogo,lodzianie walcza o utrzymanie,a zabrzanie o gorna osemke.lks jest od dawna na samym dole i myslalem ze na wiosne rusza i utrzymaj sie ale nic z tego-do bezpieczenstwa brakuje im 11pkt ale to miejsce zajmuje wisla krakow ktora gra swietnie,dwa oczka  wiecej ma gornik.lks mial w poniedzialek sznase na zmniejszenie dystansu poniewaz gral z korona,czyli takze spadkowiczem jak na ten stan ale poniesli porazke 1-0.grali slabo,oddali tylko jeden strzal w swiatlo bramki i ciezko spodziewac sie zeby odniesli zwycienstwo nawet ze slaba korona.teraz beda grali u siebie z gornikiem,ktory gra rewelacyjna pilke ale tylko na wlasnym stadionie-kto przyjezdza do zabrza dostaje baty(bilans 8-4-1)w ostatnich 5 meczach u siebie wbili az 15 bramek!na wyjazdach to inna druzyna bo nie wygrala jeszcze meczu(bilans 0-5-8).uwazam ze gornik w rundzie wiosennej jest duzo lepsza ekipa,doszlo kilka ciekawych zawodnikow,ktorzy sie sprawdzaja i na pewno nie mozna powiedziec ze to szrot.ostatnio nie pomaga im terminarz a teraz czeka ich latwiejszy przeciwnik-licze na ich przelamanie i pierwsze zwycienstwo na wyjezdzie.dodatkowe atuty to mentalnosc-lks przegral mecz o zycie,a gornik pokonal cracovie,ktora moze w dolku ale nie przyjemny rywal i potrafi grac w pilke.kolejnym atutem zabrzan jest czas-beda miec caly tydzien na regeneracje sil,a lks tylko 3 dni-moze to byc kluczowe.
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Piast-Wisła Kraków
BTS
@1.76
Fortuna

Patrząc na wyniki w tej rundzie, można śmiało stwierdzić, że to obok meczu w Poznaniu hitowe spotkanie. 
2 w tabeli Piast podejmuje bowiem będącą w bardzo dobrej formie Wisłę.
Goście są na 13 miejscu w tabeli i bronią się przed spadkiem ale do 8 Jagi tracą zaledwie 6 oczek. Dużo i mało na tym etapie ale pierwsza 8 realna. 
Wisła na wyjazdach ostatnio bardzo mocna. W tej rundzie 2 wygrane na 2 możliwe czyli w derbach Krk 2-0 i z Lubinem 1-0. Wcześniej z ŁKS-em 4-2. 
Piast u siebie to druga ekipa w lidze. Ostatnie 4 mecze domowe Piasta to 4 wygrane. Piast mimo że jest wysoko w tabeli ro traci sporo goli bo na 26 spotkać stracili 25 goli. Wisła jeszcze więcej bo aż 38 i ma ujemny bilans bramkowy (ale i tak strzeliła aż 33 gole).
Obie ekipy na fali i myślę, że tutaj może być zacięty mecz ale raczej na pewno obie ekipy po golu zdobędą. Wisła ma w swoich szeregach niepewnych obrońców jak Janicki. W ataku ma potencjał i jak tylko Kuba będzie gotów do gry a powinien to o gola dla gości jestem spokojny. Tak samo z bramką dla Piasta. 
Stawiam na 1-1, 2-2. 
Ostatnie H2H tych ekip z 2019 roku to 1-2 i 2-2. 
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Pogoń Sz. - Zag.Lubin - Zagłębie powyżej 1,5 goli @2,97 fortuna

Ostatnie mecze Zagłębia przynoszą wiele bramek a średnia przez nich strzelonych w ostatnich 3 meczach wynosi 3 gole na mecz. Dokładnie 3 bramki ze Śląskiem, 2 z ŁKS i w poprzednim tygodniu z Lechią aż 4. Krótko mówiąc rozstrzelali się, ale głównie dlatego, że prezentują ofensywny styl kosztem defensywy a skuteczność obecnie jest na dobrym poziomie. Wielkiej zmiany w ich nastawieniu bym się tutaj nie spodziewał a dwie bramki są dla nich spokojnie do osiągnięcia jeśli skuteczność nie zawiedzie. Natomiast co do Pogoni to na pewno wyróżnia się tym, że goli za wiele nie strzela, ale też wiele nie traci. Jednak dwa gole w dotychczasowych meczach rundy wiosennej już tracili z Górnikiem, Jagiellonią czy wcześniej z Wisłą Płock więc i szanse dla Zagłębia na zdobycie 2 bramek są spore, zwłaszcza ostatnio przy ich ofensywnym stylu i dobrej skuteczności. Z podobnym rywalem dość dobrze spisującym się w obronie Zagłębie już się mierzyło a konkretnie mam na myśli ŁKS i udało strzelić im się 2 gole. Jak dla mnie kurs na to zdarzenie trochę przesadzony bo pomimo dobrej defensywy Pogoni to jednak zdarzało im się tracić te 2 bramki a Zagłębie raczej bardziej skupi się na ofensywnej grze i strzelaniu goli niż zabezpieczeniu obrony
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Lechia Gdańsk- Arka Gdynia
Lechia Gdańsk @ 1,92 Fortuna
Piłkarze Lechii Gdańsk przystąpią dotego spotkania po wcześniejszym meczu w pucharze Polski z Piastem Gliwice dlatego będą troszkę poszkodowani. Arka Gdynia będzie bardziej wypoczęta ale to piłkarze Lechii są faworytem. Trzeba jeszcze dodać że w najwyższej klasie rozgrywkowej wraz z grupy Arka Gdynia jeszcze nigdy nie wygrała z Lechią na ich stadionie . Trener Stokowiec na pewno tak będzie rotował składem po meczu pucharowym i oszczędzi niektórych piłkarze żeby byli w pełni dyspozycyjni na niedzielne spotkanie. Ze względu na koronawirusa mecz odbędzie się bez publiczności , ale nie powinno przeszkodzić to drużynie . Dodatkową motywacją dla drużyny biało-zielonych będzie to że grają o grupę mistrzowska i z takimi przeciwnikami muszą wygrywać . Remis  na pewno ich nie zadowoli .
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
cytat z dnia 10 marca 2020 00:33 przez kibic-zwierze..za to Marciniak zadbał w Krakowie aby Jozwiak mógł zagrać z Legią. 
:D

Przestań po raz kolejny tu wbijać szpileczki. To jest forum bukmacherskie. Zresztą na forum kibiców Lecha Poznań pisałeś to samo. Prowokator.
Trzeba mieć tupet, żeby pisać źle o Marciniaku jako kibic Legii w kontekście jej meczów z Lechem. 
--
Niby za co Jóźwiak miał dostać kartkę w Krakowie? Oglądałeś mecz? Widziałeś za jakie faule Marciniak nie karał tam kartkami? Zauważyłeś, że mogły być jedenastki dla Lecha? Przecież liga "byłaby ciekawsza".

Kartka dla Wszołka niezasłużona? Brak czerwieni dla Vesovica w Gdańsku też ok?
--
Myślę, że Legia w Poznaniu nie przegra. Są solidniejszą i bardziej doświadczoną ekipą. Gdyby grał Kante, Wszołek brałbym dwójkę lub dnb2. Puste trybuny też na korzyść gości. Obrona Lecha to nie jest monolit, szczególnie jeśli znów zabraknie Rogne (?) i będzie grać Crnomarkovic. 

Chciałem szukać kartek w tym meczu (Muhar, Puchacz, Vesovic, Jędrzejczyk).., ale nie przy pustych trybunach.

Generalnie ta kolejka dla mnie trudna do typowania :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Mecz oglądałem ale Ty chyba nie skoro nie wiesz za jaki faul. Ulatwię Ci, obejrzyj sobie faul Jóźwiaka z drugiej połowy to będziesz wiedział za co. :) 

A kolejka jest bardzo fajna do typowania. ????

Pozdrawiam. 
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Slask - Raków
Typ: Slask
@2.31
Fortuna

Witam. Zapraszam na jutrzejszy mecz ktory zapowiada sie ciekawie , Slask ktory zajmuje wysokie 4 miejsce z 42 pkt , ostatnio gra w kratke u siebie wygrywa na wyjazdach przegrywa , ale niestety jutrzejszy mecz bez kibicow , jak i cala kolejka bez kibicow mimo to bedzie ciekawy mecz. U siebie Slaska gra bardzo dobrze ostatnie 5 meczy to jedna porazka 2 remisy i 2 zwyciestwa , Slask bedzie chcial wygrac ten mecz i umocnic sie w czołowce , Raków za to gra ostatnio tez niezle 5 meczow 1 porazka 2 remisy i 2 zwyciestwa , z dorobkiem 36 pkt zajmuja tuz za grupa mistrzowska 9 miejsce. Na wyjazdach przeplata dobre mecze np z Lechia gdzie wygrali 3-0 z ze slabymi 3-0 z cracovia albo ostatnio gdzie wygrywali 0-2 i przegrali 3-2 z Arka. Slask ma lepszych zawodnikow i w jutrzejszym meczu wygraja 2-1. 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Wielce prawdopodobne, (chociaż ja nie do końca w to wierzę*), że UEFA we wtorek może ogłosić finał tego sezonu. Wówczas ten weekend będzie ostatnim. W tej sytuacji moim zdaniem opłaca się zagrać to co napisano wyżej czyli Śląsk 1 i Lecha 1.

Lechia nie dość, że bez Kante i Wszolka to i prawdopodobnie bez Luquinhasa i Novikovasa.



*moim zdaniem branża bukmacherska do tego nie dopuści. Te kilka miesięcy bez piłki i bez euro oznaczałoby w zasadzie pogrzeb dla większości firm w branży. 
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Lech Poznań-Legia Warszawa

 W 27 kolejce Ekstraklasy miało dojść do hitu rundy, niestety przez to co ostatnio dzieje się na świecie, kibice nie będą mogli obejrzeć tego spotkania na trybunach, co niewątpliwie zabiera całą otoczkę tego wielkiego wydarzenia. Są to tzw Derby Polski, mecz dwóch najlepiej na ten moment grających drużyn w naszym kraju. Przejdźmy do konkretów, może to być ostatnia kolejka w tym sezonie, w takim wypadku to Legia zostanie mistrzem, a Lech jeśli chce awansować do pucharów musi to spotkanie wygrać. Legia na pewno tego spotkanie nie odpuści, ale ma w składzie spore osłabienia, na pewno za kartki nie zagrają Kante i Wszołek, a można także wyczytać o wątpliwym występie Luquinhasa i Novikovasa. Na pewno nie zagra również Pekhart, więc Legia z przodu będzie wyglądać naprawdę mizernie, Lech praktycznie w pierwszym składzie, niewiadomą jest jedynie występ Rogne, co na pewno byłoby sporym osłabieniem defensywy Kolejorza. Wydaje mi się jednak, że Lech tego spotkania nie przegra, mimo braku kibiców powinni być jednak ciut bardziej zdeterminowani niż Legioniści i wydaje mi się, że wygrają to spotkanie.

Lech wygra lub zremisuje 1.57 Totolotek (EE)

Lech wygra 2.96 Totolotek
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
ŁKS - Górnik
Typ: Górnik poniżej 1,5 gola
Kurs 1,51

ŁKS na końcu tabeli, ale wcale nie grają słąbo. Co więcej patrząc na ich pozynania defensywne trzeba zauważyć, że w 6 tegorocznych meczach stracili 7 bramek w tym 3 z Legią i 2 z Zagłębiem. TO wystawia całkiem dobrą ocenę formacji defensywnych. Niestety ofensywa ma się gorzej i poza przebłyskiem w postaci 3 bramek z Zagłębiem pozostałe mecze to tylko dwa trafienia. Stąd też i ostatnia lokata.
Ale tym razem ich przeciwnikiem będzie Górnik, który w meczach wyjazdowych strzelił tylko 9 bramek w 13 meczach i ani razu nie wygrał w tym sezonie w meczu wyjazdowym. Sta typ na under 1,5 gola Górnika uważam za dobry typ na piątek. Górnik u siebie to ostatnio klasa sama w sobie 3 mecze = 3 zwycięstwa z bilansem 8:3, ale wyjazdy to 2 porażki i remis i bialans 2:6, więc ten typ w mojej opinii warty gry.

 
 
V 21

valixen

Użytkownik


ŁKS - Górnik
Typ : Wygrana gości @ 2.70 @efortuna

Mam nadzieję, że mecz się odbędzie bo bardzo długo na niego czekałem. Piłkarze z Zabrza w tym sezonie jeszcze nie wygrali na obcym terenie, a dziś właśnie jest idealna okazja to tzw. PRZEŁAMANIA się. Typ opieram właśnie na przełamaniu jak i na tym, że ŁKS gra słabo...tydzień temu mieli ważny mecz o 6 pkt i go przegrali więc nie ma się co oszukiwać...ale spadają do 1 ligi. Słabszego przeciwnika grając na wyjeździe już nie będzie, więc jak mają się przełamać i wygrać, to będzie dziś .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom