>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ligue 1 - sezon 2019/2020 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe - dyskusja

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pablo Sarabia oraz Ander Herrera w poniedziałek mają zostać zaprezentowani jako nowi zawodnicy PSG.
 
Z 0

zico232

Użytkownik
Polak w PSG!

Kolejny Polak trafił do PSG! Po Grzegorzu Krychowiaku, obecnie piłkarzy Lokomotivu Moskwa, paryżan zasilił Marcin Bułka.

Bułka to młody bramkarz, wychowanek Escoli Varsovia. Ostatnio grał w londyńskiej Chelsea.

Bułka w barwach "The Blues" niestety nie zadebiutował, ale trenował z pierwszym zespołem angielskiego potentata.

Z PSG Polak podpisał dwuletni kontrakt. Aktualnie ma 19 lat.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Paris Saint Germain wypożyczyło do końca sezonu bramkarza Sevilli Serio Rico. 26-letni zawodnik ma być docelowo drugim golkiperem mistrzów Francji, którzy mają pozyskać z Realu Madryt Keylora Navasa.

Icardi prawdopodobnie ma przenieść się do PSG. 
 
1 0

10gracz10

Użytkownik
Lyon bez trenera. Po fatlanych wynikach został został zwoliony  Sylvinho. Głównymi faworytami wydają się Arsène Wenger i Laurent Blanc 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Leonardo Jardim został zwolniony z AS Monaco. Nowym trenerem został Roberto Moreno, który miał duży wpływ na awans reprezentacji Hiszpanii na Euro 2020.
Nowe wyzwanie przed nim i pytanie do was czy sobie poradzi?. Ogólnie dziwna decyzja zarządu, bowiem Monaco ostatnio dobrze punktowało w lidze. 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Istnieje duża szansa, że wszystkie rozgrywki piłkarskie we Francji zostaną zawieszone. Decyzja ma bezpośredni związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Dzisiaj o 10:00 zwołane zostanie spotkanie mające na celu dyskusję ewentualnego zawieszenia Ligue 1 i Ligue 2. Na tę chwilę zawieszone są wszystkie półamatorskie i amatorskie rozgrywki we Francji.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Decyzje UEFA dotyczące rozgrywek klubowych:
1. Jeśli sytuacja pozwoli, zostaną podjęte maksymalne wysiłki, aby wszystkie rozgrywki w ligach krajowych oraz europejskich pucharach zostały ukończone do 30 czerwca 2020 roku.
2. Nie będzie ekskluzywności terminów dla poszczególnych rozgrywek: ligi krajowe będą mogły być rozgrywane w środku tygodnia, a mecze w europejskich pucharach w trakcie weekendów.
3. Terminy rund eliminacyjnych do europejskiej pucharów w sezonie 2020/21 zostaną ustalone w zależności od zakończeniu poszczególnych lig krajowych.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Memphis Depay - Król legrysów.

Kolejny argument w dyskusji "czy piłkarze zarabiają za dużo?".

W porównaniu chyba do pozostałych sportów jak siatkówka, piłka ręczna, hokej to są to kolosalne pieniądze. Z drugiej strony nikt z nich tych pieniędzy nie ukradł a zarobił jak normalny obywatel, dlatego też mogą sobie pozwolić na wszystko i w mojej opinii niemam nic przeciwko temu ;)
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
psotnick psotnick

Nie, wcale nie zarabiają za dużo. Zarabiają dokładnie tyle ile ktoś (klub, sponsor) chce im zapłacić. A, że kluby są tak bogate i wydają tyle kasy to już ich sprawa. Całe środowisko jest po prostu mocno napompowane kasą. Rosną ceny praw telewizyjnych, zysk z dnia meczowego jest, sponsorzy tak samo. Piłkarz marka rozpoznawalna to sam coś reklamuje + sprzedają się jego koszulki.

I tak kręci się to koło. Piłkarz generuje duże zyski - te sportowe i te marketingowe - dla klubu, to i zarabia dużo. Poniekąd dzięki nam, kibicom. Chodzimy na stadiony, kupujemy koszulki i mamy abonament C+ lub PS. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie, to i pieniądze są w niej duże.

Słyszałem jakiś czas temu w gronie rodzinnym opinie, że lekarze powinni tyle zarabiać. Jeśli jakiś lekarz będzie na tyle popularny i dobry w tym co robi, że ludzie będą chcieli oglądać transmisje z jego operacji oraz będzie reklamował Huawei, to nie widzę problemu. :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Sezon w Ligue1 oraz Ligue2 został anulowany. PSG nie zostanie mistrzem oraz nikt z ligi nie spadnie.
Sezon 2020/2021 ma się zacząć w sierpniu.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Jedyna prawidlowa decyzja

Dogrywanie ligi w obecnej sytuacji to kabaret najdelikatniej to ujmujac

Za chwile pojda kolejne, kwestia czasu, z czasem wszystkie

Nikt się nie będzie wyglupial, kto zaryzykuje procesy o zakazenie a tak wszyscy umywają rece, maja spokoj

Spadal nikt nie będzie, bo oczywiście nie można, czasem będzie powiększenie lig, czasem anulowanie sezonu wiec brak promocji, ale takie Leedsy zostaną spacyfikowane bezproblemowo. Chca isc do sadu to się wykluczają ze struktur związku, moga zakladac swoje rozgrywki jak im się nie podoba

Prponuje zapisac sobie co wygadują teraz Boniek i rząd o dokańczaniu ligi i porownac z tym, co będą mowic za poltora miesiąca, będą musieli dopasować retorykę do sytuacji, nie pierwszy raz zresztą, w gole Boniek takie farmazony wygaduje, ze czas pomyslec o emeryturze, w końcu i sponsorzy przestana się nabierać na 'nowa jakość w pilce' zostana mu spolki karbu panstwa
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
farmazony to wygadujesz ty chlopie!!!!!!!!!!!!!!Bialorus gra i pokazuje ze mozna a jak gra to i kasa sie nagle znajduje lepsza bo europa chce popatrzec na pilke,i nagle po tym wirusie gdzie kazdy specjalista gada ze dla 98% ludzi jest nie grozny i przejda bezobjawowo moze sie okazac ze 50%klubow z europy nie ma pitosu zeby grac daleja durny prezydent francji podjol kiepska decyzje i teraz obdzwania po innych krajach i szuka sojusznikow bo nie chce na frajera wyjsc sam bo wie ze jak rusza niemcy to se w tym swoim chlewiku zwanym FRANCJA nie da rady bo ludzie wyjda na ulice a kazdy wie jak to sie we francji konczy takie moje zdanie,bo kazdy wie ze jak jest granie jast kasa od telewizji od sponsorow a jak nie ma miedzi to sie na dupie siedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
teraz tak mi cos wpdlo do ucha ze Lyon juz zapowiedzial ze bedzie sie sadzil o wielomilionowe odszkodowanie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
teraz tak mi cos wpdlo do ucha ze Lyon juz zapowiedzial ze bedzie sie sadzil o wielomilionowe odszkodowanie
Wcale mnie to nie dziwi bo z tego co patrzę to zostali bez europejskich pucharów na przyszły sezon.
Władze ligi zmieniły swoje decyzje i uznali, że PSG zostało mistrzem.
Olympique Marsylia a także Stade Rennes, zostaną zgłoszone do rozgrywek Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.
W rozgrywkach Ligi Europy Francję będą reprezentować trzy zespoły - Lille, Nice i Stade de Reims.
Z najwyższą klasą rozgrywkową pożegnają się drużyny Toulouse i Amiens, natomiast awanse z Ligue 2 zaliczą Lorient i Lens. Mecze barażowe nie dojdą do skutku.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Życie... są wygrani i są przegrani tej decyzji. Miałem nadzieję, że może jakimś cudem uda dograć się ligę. Nie chodzi nawet o kwestię mistrzostwa, bo PSG miało sporą zaliczkę i mecz zaległy, ale takie Lille, które traciło jeden punkt do trzeciego miejsca, czy Lyon jeden punkt straty do Nice.
Walka na pewno byłaby imponująca.
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Liczyłem że jednak dokończą sezon i Olympiqe Lyonnais chociaż dociągnie do Ligi Europejskiej, zawsze lubiłem tą drużynę oglądać i będę dalej oglądać, mam nadzieję że kiedyś sięgną z powrotem po La Cazetta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom