>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

SHL, Liiga, Metal / Get Ligaen - Skandynawia / Finlandia 2019/2020

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Bez większych analiz ode mnie dziś taka lekka propozycja zagrania w kierunku TPS w Liiga. Ekipa z czołówki zeszłorocznej tabeli nie straciła personalnego potencjału a jednak od początku sezonu coś tam nie grało i mieli sporo problemów, wyniki marne i obecnie są poza PO, a nawet poza PrePO. Wyraźnie dzwoni już im nad uchem ostatni dzwonek i punktowanie jest bardzo istotne. KooKoo tak jak kolega @suomi tutaj pisał grają nawet trochę ponad swój potencjał, mają na pewno stabilną pozycję i raczej na spokojnie wejście do TOP 6. Natomiast goście muszą punktować, trochę w ostatnim czasie nadrobili bo było parę zwycięstw, ale teraz znów 2 porażki i 6pkt straty do Asów, a jednocześnie 14 spotkań do rozegrania. teoretycznie wydaje sie, że sporo, ale w przypadku Turku myśle, że teraz każdy punkt będzie ważny, a ta dysproporcja kursów dziś przesadzona więc probuję tego kierunku, bo ostatnio trochę udało sie na nich zarobić.

TPS x2 @2,32  
TPS Ml @3,25  
TPS RT @4,75  
TPS -1,5 @7,1  
do jakiegoś AKO TPS +1,5 @1,79  , +2,5 @1,37  
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Pomału zbliżamy się do końca sezonu zasadniczego w Szwedzkiej SHL. Niektóre rzeczy można przewidzieć już teraz....mimo, że do zdobycia zostało jeszcze trochę punktów. Lulea może zacząć zaciągać ręczny i podejrzewam, że końcówka RT w ich wykonaniu może być mocno w kratkę. O lepszą pozycję na pewno powalczy Frolunda ( to nie do końca prawda, że takim drużynom jak Indians jest wszystko jedno na kogą trafią w PO, bo czują sie tak mocni ). Z kolei Leksands i Oskarshamn już mogą się szykować na walkę o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywek hokejowych w Szwecji. Tego typu przypuszczeń jest więcej ale przechodzę do typów

Leksands - Vaxjo - 2 ML - 1,85 fortuna   

Jak o rooster chodzi, organizacje i cele....to nie ma sensu porównywać tych drużyn. Gospodarzy raczej na pewno czekają baraże ...Z kolei Vaxjo tak złego sezonu nie miało od 8 lat. Obecnie 10 miejsce w tabeli. Szanse na poprawę niewielkie, bo wydaje mi się, że wszystko co mogą osiągnąć to 9 pozycja. Wszystko inne to tylko matematyka. Goście takie mecze, jak dziś muszą wygrywać, bo za plecami mają Brynas i Linkopings. Chociaż determinacja gospodarzy też będzie duża. Ja podchodzę do tego spotkania ostrożnie, ale wydaje mi się, że Vaxjo wywiezie dziś z Tegera Arena  komplet punktów. Mimo całkiem dobrej formy Leksands w ostatnich spotkaniach.

Linkopings - Frolunda - 2 ML - 1,75 fortuna   

Bardzo jestem ciekaw jak potoczy się to spotkanie. Gospodarze mają szanse na PO, a Frolunda balansuje na krawędzi pierwszej szóstki. Goście ostatnio dość wstydliwa porażka u siebie z Leksands. Wcześniejsze mecze też kiepskie, ale mam wrażenie, że nastąpiło doładowanie i brakowało szybkości, świeżości....Zapowiada sie otwarte spotkanie.


Ciekawe, czy Orebro stanie dziś na wysokości zadania i ogra Malmo  ????

????







 
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
????

Mały wypad do Skandynawii. Koniec RS już blisko, a ja wciąż wierzę w Turku. Chociaż ich szanse na pierwszą dziesiątkę są w zasadzie matematyczne.

Turku - Ilves - 1x - 2.14 - fortuna   
Turku - Ilves - 1ml - 2.89 - fortuna   

Nikt w całej lidze nie gra u siebie tak źle jak TPS. Dziesięć punktów do czołowej dziesiątki....dziś można troszkę odrobić bo Asy, które są oczko wyżej w tabeli mają rozegrany jeden mecz więcej. Typ na przekór wszystkiemu, ale "znam" tych chłopaków. Wiem jaki to jest potencjał i ciągle w nich wierze. Nie wiem, czy Pajuniemi dzisiaj wyjedzie na lód, bo pojawił się drobny uraz. Z nim w składzie będzie ciężko, a bez niego jeszcze trudniej, ale to hokej i ja trzymam kciuki za TPS. Rysie już zdobyły więcej punktów niż w całym poprzednim sezonie. Pewne miejsce w pierwszej szóstce. Młodzież bardzo się rozwinęła i skutecznie punktuje. Do tego Lukas Dostal w bramce. Po obu stronach są argumenty "za" ale mam nadzieje, że TPS zdobędzie dziś tą jedną bramkę więcej....

KooKoo - Lukko - 1ml - 1.7 - fortuna   

Gospodarze po krótkim spadku formy rozjechali Sport. Skład petarda: Stromberg, Kahkonen, Haataja, Hakulinen, Gallo, Sulak....Haukeland ( z szansami na najlepszego bramkarza Liigi ). Po drugiej stronie Westerholm team i spółka. Hit kolejki. Ja idę w kierunku gospodarzy, bo rooster porządny i do tego wsparcie "ścian". W dalszej perspektywie....tak się zastanawiam, czy KooKoo nie zrobi w tym sezonie czegoś spektakularnego :) bo papiery na to mają....


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
????

Dziś do wszystkich forumowiczów wędruje propozycja zakładu długoterminowego z SHL.

Lulea - wygra ligę po play-offach. Wzmocniona przed sezonem, widać zdecydowaną jakość i co najważniejsze determinacje. Zdecydowanie wygrywa sezon zasadniczy, solidna powtarzalność, szeroka kadra, jakość zawodników i moim zdaniem to co będzie w tym wszystkim kluczowe - ochota na mistrzostwo...Frolunda chociaż mocna to moim zdaniem wyczerpana sukcesami...Liga Mistrzów, Mistrzostwo SHL w poprzednim sezonie, osiągnęli wszystko. Lulea natomiast to zespół głodny sukcesów.

Kurs na Fortunie 3.9 - wart zagrania.

Zapraszam do dyskusji. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Szwedzi będą czekać i planuję grę w PO od 24 marca. Modyfikacja zasad i PrePO best of 3 a PO best of 5.

Pytanie czy 12 dni wystarczy, by sytuacja sie zmieniła i gra stała się możliwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom