>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 0:08
Spotkanie: Buffalo Sabres - Washington Capitals
Typ: Buffalo Sabres (ML)
Kurs: 2,40   
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Buffalo Sabres nie mają już realnych szans na playoffy. Aktualnie notują oni serię sześciu porażek. Pięć z nich były jednak na wyjeździe, a ta ekipa na wyjazdach gra fatalnie, za to u siebie są groźni. Buffalo u siebie ma bilans 19 zwycięstw i 15 porażek i gdyby brać pod uwagę tylko mecze domowe, to mogliby się załapać do playoffów. Sabres na pięć ostatnich spotkań u siebie wygrali cztery z nich co pokazuje, że nie jest to łatwy teren dla rywali jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Washington Capitals mieli bardzo udaną pierwszą połowę sezonu, ale druga połowa jest co najwyżej przeciętna. W lutym grali słabo, większość spotkań przegrali. Fatalnie spisuje się ich obrona, bramkarze zawodzą. Myślę, że gospodarze mogą wygrać ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mam dzisiaj podobne przewidywania co do dzisiejszego spotkania w Buffalo. Nie będę powielał słów @5xharoldx5 , ale dodam tylko, że przed Capitalsami ważniejsze mecze niż dzisiejsze starcie, a po ostatnim ciężkim pojedynku z Pingwinami przydałoby się nieco zregenerować. Czasu na odpoczynek ostatnio mogło Stołecznym brakować, bo ostatnio zagrali trzy spotkania praktycznie dzień w dzień. Myślę, że mimo słabszych wyników ostatnimi czasy goście mogą mecz z Sabres po prostu odpuścić i jestem pewien, że drugiego tak dobrego spotkania jak ostatnie z Pingwinami dzisiaj nie zagrają. To tak w skrócie.

Buffalo Sabres ML @2,45 x 5 j Unibet       
Buffalo Sabres '60 @3,40 x 2 j Unibet   
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kierunek na Szable faktycznie dziś wygląda całkiem fajnie, cos tam drobnymi też pograłem -1,5 za @4,45 i 1/+5,5 za @4,85, jednak moje zainteresowanie skierowałem dzis na spotkanie obrońców Pucharu. dziś w spotkaniu b2b zmierzą się z Panterami, które ciągle w grze o PO. Mistrzowie o dziwo z Allenem w bramce ograli Hawks minionej nocy w ramach spotkania w swojej Dywizji, dziś przeciwko Panterom mam nadzieje, że trochę odpuszczą tak jak to było przeciwko NJD. Nie sa w potrzebie punktowej, idą łeb w łeb z Avs w walce o zwycięstwo w dywizji, ale raczej jest kontrola nad sytuacją więc nie trzeba spiny na spotkania z ekipami z innej konferencji. Floryda natomiast mocno potrzebuje punktów i liczę na to, że b2b gospodarzy będą chcieli wykorzystać. 3 pkt straty do dołującego i zawodzącego w tym sezonie Toronto więc nadal jest szansa załapać sie na PO w ramach 3 bez WC, na które w tym momencie trudno im liczyć bo jednak Metropolitalna w tym sezonie wydaje sie mocniejsza, na pewno dużo bardziej równa. Nawet jesli mieć na uwadze dzika kartę nadal potrzeba punktów bo obecny stan nie daje takiej przepustki, ekipy z Metropolitalnej stoją lepiej. W bramce nadal nie będzie Bobrowskiego, ze względu na kontuzję, jednak nie jest on tak silnym punktem ekipy jak to liczono przed sezonem więc nie jest to ogromna strata. Motywacji nie powinno brakowac, kurs jest ciekawy, gospodarze w b2b więc podobny casus jak Sabres - Caps i liczę na to, że mocniejsza na papierze ekipa trochę odpuści a z NJD właśnie na takie odpuszczanie tej drużyny sie nadziałem. Mam nadzieje, że teraz nie nadzieje sie w odwrotną stronę.

Floryda RT @3,2  
Floryda ML @2,39  
Floryda -1,5 @4,7  
i dorbnymi
Floryda/-4,5 @9,8  
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś do bramki Canes wraca Mrazek, mimo osłabień w bramce poradzili sobie dobrze w ostatnich dwóch spotkaniach. Jeśli ofensywa będzie trzymała poziom a dojdzie z tyłu dobra bramka to powinni znów pójść w górę. Dziś przeciwko DRW, kurs jednak z kosmosu, nawet szukanie handi nie daje @2 więc jedynie drobnymi proponuje pograć zakład na łamak na DRW, bardziej dla zabawy. Wydaje się, że Canes powinni na spokojnie dziś ten mecz pociągnąć, ale przy tym kursie nie widzę poważniejszej gry.

DRW - Canes
1P/Mecz DRW/Canes @10  

edit Gucci Mane / proszę podawać bukmachera skąd kurs
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dallas Stars RT @ 1.94 Unibet 2:4
Dallas Stars - New York Rangers G 01:30 I 11.03


Widze dzisiaj wieksza wartosc po stronie Dallas ktora miala dosc odpoczynku, prawdopodobnie cztery dnii aby resetowac glowy po nie udolnej grze w ofensywie majac na koncie pienc przegranych pod rzad, co ciekawe to problem lezy w braku szczeciu w Dallas ze zdobywaniem bramek, usiebie w domu zajmuja 30 miejsce w lidze ale w oddanych strzalach sa na osmym miejscu widac ze maja pecha co do skutecznosci, w obronie sa monolitem usiebie w dopuszczonych golach i strzalach rowniez nie jest najgorzej, maja troche problemow z Bishop-em ale bardziej brakuje im skutecznosci.

NY Rangers sa odpowiednia druzyna aby przelamac nie moc Dallas, NYR w oczekiwanych dopuszconych goli maja 2,57 5 na 5 w obronie nie sa monolitem i dopuszczaja do sporej ilosci strzalow zajmujac jedno z najgorszych miejsc w lidze , w dozwolonych golach rowniez sa powyzej sredniej ligowej. W ofensywie ostatnio dosc sobie radza ale licze ze przelamanie gospodarzy ktorzy w obronie sa solidni kwestia przelamania sie w Ataku a kazda pass sie kiedysc konczy i nie mocy rowniez wiec widze tutaj wieksza warosc po stronie Dallas a Rangers graja falowo i nie sa dlamnie stabilna druzyna  ciezka sie czasem spodziewac po nich na co ich stac w danym meczu. 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
cytat z dnia 11 marca 2020 23:56 przez rasijskij

Myślę, że to całkiem realny scenariusz. Obiło mi się o uszy, że w San Jose również planuje się taki ruch. Nie dziwię się jak wstrzymają rozgrywki.
Powiem tak , to co sie zaczelo w Europie poltora tygodnia temu, w Amercye zaczyna sie na dobre:(- to idzie lawinowo , bedzie podobnie, mozliwe ze Amerykanskie druzyny stac jest grac bez widzow ,poniewaz tam stoja wysokie kontrakty telewizyjne ale co to za gra bez fanow, LeBron powiedzial ze nie zamierza wychodzic na parkiet bez fanow - a jeszcze gorzej jak zawodnicy/hokejisci zlapia wirusa co jest wielce prawdopodobne, predzej czy pozniej beda takie przypadki - na apke przyszla informacja ze wirusa juz ma jeden z pilkarzy Juventusu i co dalej ? a jak bedzie wicej takich przypadkow? - druzyny nie beda chialy grac w oslabionych skladach bo to wypacza sprawiedliwa rywalizacje. Ciekawe co z liga MLB -podejrzewac ze nie wystartuje na czas i bedzie mocno opozniona albo wogole odwolaja.(tragedia ale zdrowie najwazniejsze)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 12 marca 2020 00:09 przez gy_gy_craveel

Powiem tak , to co sie zaczelo w Europie poltora tygodnia temu, w Amercye zaczyna sie na dobre:(- to idzie lawinowo , bedzie podobnie, mozliwe ze Amerykanskie druzyny stac jest grac bez widzow ,poniewaz tam stoja wysokie kontrakty telewizyjne ale co to za gra bez fanow, LeBron powiedzial ze nie zamierza wychodzic na parkiet bez fanow - a jeszcze gorzej jak zawodnicy/hokejisci zlapia wirusa co jest wielce prawdopodobne, predzej czy pozniej beda takie przypadki - na apke przyszla informacja ze wirusa juz ma jeden z pilkarzy Juventusu i co dalej ? a jak bedzie wicej takich przypadkow? - druzyny nie beda chialy grac w oslabionych skladach bo to wypacza sprawiedliwa rywalizacje. Ciekawe co z liga MLB -podejrzewac ze nie wystartuje na czas i bedzie mocno opozniona albo wogole odwolaja.(tragedia ale zdrowie najwazniejsze)
Ten przypadek w Juve to chyba będzie gwódź do europejskiej piłki w tym sezonie, bo gracze Juve będą musieli iść na kwarantanne więc rewanż w LM chyba nie do zagrania a kalendarz nie daje szans na żadne zmiany bo w perspektywie teoretycznie Euro.

Co do gry za Oceanem oczywiście ich stac na to, by grać przy pustych trybunach, ale z drugiej strony to właśnie w USA wszystko jest tak zorganizowane, żeby było show dla widzów więc jak ich nie będzie to jaki to będzie miało sens.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Chicago Blackhawks - San Jose Sharks
Typ: Brent Burns strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sytuacja kadrowa San Jose Sharks wygląda fatalnie, wielu ważnych graczy jest kontuzjowanych, niektórzy przeszli do innych drużyn. Rola Brenta Burnsa jest więc jeszcze większa niż wcześniej. Zawodnik ten w ostatnim meczu spędził na lodzie więcej jak pół meczu, co w NHL jest bardzo rzadkie. W każdym meczu Brent Burns oddaje sporo strzałów, w tym także celnych. Mimo to już dawno nie strzelił gola. Widać, że zależy ma na tym, żeby przerwać serię bez zdobytej bramki. Mecz z Chicago Blackhawks to będzie dobra okazja do tego. Chicago Blackhawks mają dość słabą obronę, choć ostatnio pod względem defensywy spisują się lepiej. Sharks od dłuższego czasu strzelają mnóstwo bramek grając przeciwko Blackhawks. W ostatnim meczu przeciwko Blackhawks Burns nie strzelił gola, ale we wcześniejszym meczu mu się to udało. Czuję, że Burns strzeli gola w tym spotkaniu.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Chyba ostatnie szanse na grę bo NBA już zawieszona po dzisiejszych spotkaniach więc pewnie z NHL będzie to samo tak więc na szybko bo już mecz sie zaczyna dziś kierunek na NYR bo mimo, że B2b to w składzie AVS spore braki w składzie, czołowych atakujących brakuje, brak tez Grubauera a kurs na walczących o PO NYR wysoki

ML @2,25  
RT @2,95  
-1,5 @4,2  
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 12 marca 2020 00:24 przez 5xharoldx5A wiadomo już co z mistrzostwami świata elity w hokeju?
Na tą chwilę chyba nie ma żadnej informacji, chyba że coś przeoczyłem. Trudno jednak wyobrazić sobie granie jak np Niemcy czy Słowacy już na urlopie a do mistrzostw 2 miesiące więc jak to wszystko treningowo zorganizować?
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Nie ma się co oszukiwać, ale gra w obecnych warunkach mija się z celem, zwłaszcza, po tym co ostatnio wydarzyło się się w NBA. Lodowiska tym bardziej są miejscami, gdzie wirus ma perfekcyjne możliwości do przenoszenia się, także trzeba liczyć się z przerwaniem rozgrywek na kilka miechów lub całkowitego zawieszenia sezonu. Mistrzostwa tym bardziej myślę, że się nie odbędą, gdyż Szwajcaria jest jednym z krajów poważniej dotkniętych pandemią w Europie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 12 marca 2020 11:05 przez czlekoNie ma się co oszukiwać, ale gra w obecnych warunkach mija się z celem, zwłaszcza, po tym co ostatnio wydarzyło się się w NBA. Lodowiska tym bardziej są miejscami, gdzie wirus ma perfekcyjne możliwości do przenoszenia się, także trzeba liczyć się z przerwaniem rozgrywek na kilka miechów lub całkowitego zawieszenia sezonu. Mistrzostwa tym bardziej myślę, że się nie odbędą, gdyż Szwajcaria jest jednym z krajów poważniej dotkniętych pandemią w Europie.
Pewnie, że na obecnych warunkach nie ma co grać i tak się pewnie wydarzy, że zawieszą ligę, ale na tą chwilę nie ma takiej informacji, tylko to co wczoraj władze ligi podały po tym co wydarzyło się w NBA, więc jak ktoś podaje info, że jutro liga będzie przerwana to niech podaje źródło, bo oficjalnie jutro będą decyzje a to jednak subtelna różnica. Co do MŚ wydaje się, że nie ma na nie szansy, choć jeszcze 2 miesiące
 
C 1K

czleko

Użytkownik
cytat z dnia 12 marca 2020 11:19 przez pepo1990

Pewnie, że na obecnych warunkach nie ma co grać i tak się pewnie wydarzy, że zawieszą ligę, ale na tą chwilę nie ma takiej informacji, tylko to co wczoraj władze ligi podały po tym co wydarzyło się w NBA, więc jak ktoś podaje info, że jutro liga będzie przerwana to niech podaje źródło, bo oficjalnie jutro będą decyzje a to jednak subtelna różnica. Co do MŚ wydaje się, że nie ma na nie szansy, choć jeszcze 2 miesiące
Wiadomo, że nie ma co wierzyć w to co pierwsza lepsza osoba napisze na forum, ale zdrowy rozsądek podpowiada, że jeśli epidemia postępuje w szybkim tempie to nikt nie będzie narażał życia ludzkiego, a tym bardziej wizerunku ligi pozwalając na organizację meczów dla własnego widzimisię. Zresztą poczekajmy na oficjalne informacje w tej sprawie. W takich chwilach sport schodzi na dalszy plan.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś ma być kolejna informacja ze strony NHL, odwoływane jest praktycznie wszystko w każdej dyscyplinie więc pewnie NHL również, pytanie czy jeszcze dziś kolejka będzie zagrana czy decyzja będzie przed południem. Na tą chwilę grają jeszcze w SHL, Liiga i KHL. Mam wrażenie, że Szwedzi i Finowie będą chcieli dograć RS, pytanie co z KHL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom