>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów - REWANŻE [07.08- 08.08.2020]

Status
Zamknięty.
fooxied 0

fooxied

Użytkownik
Liverpool zakwalifikuje się do kolejnego etapu po kursie 2.0. Ostatnie ich rezultaty nie były zadowalające, ale dzisiaj grają na Anfield, a publiczność ma zgodę na przyjście na trybuny.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
cytat z dnia 11 marca 2020 15:06 przez fooxiedLiverpool zakwalifikuje się do kolejnego etapu po kursie 2.0. Ostatnie ich rezultaty nie były zadowalające, ale dzisiaj grają na Anfield, a publiczność ma zgodę na przyjście na trybuny.
Znajdziesz zdecydowanie lepszy kurs na to. Chocby w Betfan 2.50. Dorzucisz sprytnie 2 zdarzenia po 1.35 i dodatkowo wyjdzie bez podatku. Jesli wchodzisz grubo w zaklad to zawsze zdecydowanie polecam szukac najwyzszego kursu na rynku.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 11 marca 2020 18:23 przez pilka_radom

Znajdziesz zdecydowanie lepszy kurs na to. Chocby w Betfan 2.50. Dorzucisz sprytnie 2 zdarzenia po 1.35 i dodatkowo wyjdzie bez podatku. Jesli wchodzisz grubo w zaklad to zawsze zdecydowanie polecam szukac najwyzszego kursu na rynku.
Grubiej w betfan? I jeszcze typ jest z oferty specjalnej. Pewnie limit 100pln
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-07-17 o 12.30.32.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Napoli
Awans Napoli @ 3.70
Fortuna


Czy Barcelona jest w stanie to spierdol**?!. Jestem zdania, że tak. Gospodarze mimo tego, że mają dla siebie korzystny wynik z pierwszego meczu to przy obecnej formie są w stanie odpaść. Jako kibic Barcelony piszę to z przykrością, że klub który siał postrach na ligowym boisku jak i w Europie stał się po prostu dzieckiem do bicia. Zero pomysłu na grę, a co dopiero na przyspieszenie jej. Ciągłe szukanie Messiego, który ma coś wymyślić jest po prostu nudne, a rywale mają już to rozpracowane. Setien niestety nie wniósł nic, a w szatni i na boisku niema przebicia co min. pokazują kamery w trakcie przerw. Barcelona na pewno do tego meczu przystąpi bez Dembele, a Griezmann ma się wykurować po odniesionym urazie. Fati ma tylko dobre wejścia z ławki, a Suarez...no cóż. Napoli na pewno w tym spotkaniu nie pójdzie na wymianę ciosów bo mogło by się to dla nich źle skończyć. Goście spokojnie schowają się na własnej połowie i w pierwszych 45 minutach będą czekać na kontry z którymi Barcelona ma problem. Gospodarze nie tyle co mają problem z kontrami ale również z zespołami, które zamurują dostęp do własnej bramki. Wymiana podań na 20 metrze nic nie wnosi do gry Barcelony i goście z pewnością o tym wiedzą. Brakuje mi tu gościa, który kilka krotnie oddał strzał z daleka i wtedy obrona rywala będzie musiała wyjść wyżej aby temu zapobiec. Takim człowiekiem był Coutinho, którego według mnie Barcelona popsuła jako piłkarza. Z upływem czasu gdy Napoli nie trafi gola goście będą musieli się coraz to bardziej otwierać i wtedy to może być szansa dla gospodarzy. Dodam, że w ostatnich latach Barcelona ma problemy z włoskimi klubami jeśli chodzi o europejskie puchary. Odpali min. z Juventusem czy też z Romą. Teraz czas na Napoli, które jest w stanie sprawić tutaj mega sensacje.

Manch. City - Real Madryt
Real awans @ 5.90
Fortuna


Real Madryt to stary lis tych rozgrywek i jeśli ktoś myśli, że Królewscy nie są w stanie wybrnąć z wyniku z pierwszego meczu to są moim zdaniem w dużym błędzie. Real Madryt może nie gra tak zjawiskowo jak miało to miejsce wcześniej, ale o sile tego zespołu stanowi teraz defensywa. Podobał mi się ostatnio komentarz na jednym z forów, że Zidane nie szukał człowieka, który zastąpi Ronaldo i strzelił 40 goli, tylko zbudował zespół, który jest silny w defensywie, a zwycięstwa 1:0 czy 2:0 doprowadzą ten zespół po prostu do sukcesu. Czy wynik 2:1 dla Manchesteru City jest wynikiem bezpiecznym?. Moim zdaniem ''NIE'', taki wynik daje komfort psychiczny, ale Liga Mistrzów przez ostatnie kilka lat pokazywała nam, że wynik 3:0 czy 4:0 nie jest wynikiem bezpiecznym. Gospodarze niestety nie potrafią ustabilizować swojej formy. Wczoraj niespodziewanie przegrali z Arsenalem 2:0 i odpadli z FA Cup. City ma to do siebie, że potrafią rozbić jednego dnia Brighton czy Newcastle, aby potem drugiego przegrać min. z Southampton. Real Madryt wygląda inaczej. Ich zwycięstwa nie są wysokie ale są przekonujące, że to zwycięstwo pomimo 1:0 i tak się należało. Dzisiaj kończą się rozgrywki ligowe w La Liga i dopiero mecz z City będzie ich następnym. City ma do rozegrania jeszcze dwie kolejki, a więc za tydzień zakończy rozgrywki, potem chwila przerwy i pojedynek. Real na pewno bez Ramosa, który ujrzał czerwo w pierwszym spotkaniu, ale w jego miejsce wskoczy Militao. Nie wiadomo co z Hazardem, który stał się szklanką podobnie jak Bale czy Dembele. Do Bale się nie wypowiadam. Moim zdaniem odpoczynek przed tak ważnym spotkaniem Realowi pomoże niż miało by zaszkodzić. Benzema, Modrić, Kroos czy Casemiro to wyjadacze, którzy są w stanie odmienić losy tego dwumeczu, dlatego próbuję pograć awans Realu, a kurs jest bardzo zacny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
JUVENTUS - LYON
Pierwsze spotkanie ku zaskoczeniu wielu osób wygrał Lyon, była to spora niespodzianka. Juventus kilka dni temu zakończył sezon i zdobył kolejne zwycięstwo w Serie A z rzędu. Końcówka sezonu w ich wykonaniu pozostawia wiele do życzenia, myślę że jeśli Juventus do końca grałby w pełni zaangażowany i wygrywał mecze to kursy w pojedynku z Lyonem wyglądałyby inaczej. Do tego spotkania powinni podejść maksymalnie skupieni i z ogromną chęcią walki. Juventus musi odrobić straty z pierwszego meczu jeśli chce jeszcze marzyć o triumfie w Lidze Mistrzów. 1:0 nie jest ciężkim wynikiem do odrobienia jednak trzeba zagrać uważnie aby nie stracić głupio bramki co zdecydowanie utrudni kwestie awansu. Najważniejszym faktem tego meczu jest dla mnie to że liga francuska nie gra. Piłkarze Lyonu od marca zagrali tylko jeden mecz o stawkę (kilka dni temu przeciwko PSG w finale Pucharu Francji, porażka po rzutach karnych). Juventus jest w rytmie meczowym i to jest ich ogromny atut, co prawda Lyon rozegrał w lipcu 5 meczów towarzyskich ale teraz czeka ich mecz na wagę ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Nie sądzę aby dali radę utrzymać korzystny dla nich rezultat z pierwszego marcowego pojedynku. Stawiam tutaj na zwycięstwo Juventusu.

Juventus wygra @1.47 Forbet
Juventus awansuje @1.91 Forbet

BARCELONA - NAPOLI

Pomimo tego wszystkiego co dzieje się w Barcelonie (fatalne zarządzanie i transfery, słaby trener, piłkarze podformą) stawiam tutaj na ich awans. W tym sezonie Barcelona zdecydowanie lepiej radziła sobie na własnym stadionie niż na wyjazdach, na Camp Nou tkwi ich siła. Zapewne wszyscy pamiętamy fatalne wpadki z poprzednich sezonów (odpadnięcie z Romą czy z Liverpoolem) jednak piłkarze także są tego świadomi, jeśli cokolwiek należy im na tym klubie to nie dadzą sobie kolejny raz wyrwać awansu. W ostatnich 5 meczach Serie A na wyjazdach Napoli radziło sobie dość przeciętnie - 3 porażki 1 remis i 1 zwycięstwo. Barcelona ma korzystny rezultat po pierwszym spotkaniu przed przerwą (1:1 w Neapolu), myślę że tym razem tego popsują a kurs na awans warto dodać do kuponu.

Barcelona awansuje @1.33 Fortuna
Barcelona lub remis & poniżej 4,5 gola w spotkaniu @1.46 Forbet

BAYERN - CHELSEA
Tutaj kwestia awansu jest praktycznie rozstrzygnięta, 3:0 w pierwszym meczu w Londynie a Bayern to nie wspomniana wyżej Barcelona która potrafiła nie awansować z tak korzystną zaliczką. Trzeba przyznać Lampardowi że bardzo dobrze i mądrze prowadzi Chelsea mimo wielu trudności jakie napotkał. 4 miejsce w Premier League i Liga Mistrzów w przyszłym sezonie jest sukcesem. Jednak w Monachium czeka ich niemal niewykonalne zadanie. Myślę że Chelsea będzie atakować i próbować strzelać bramki jednak mocna defensywa Bayernu + szybkie i skuteczne kontry zapewnią tutaj zwycięstwo niemieckiej ekipie. Według mnie Bayern jest mocnym faworytem do wygrania Ligi Mistrzów w tym sezonie, warto dodać że Lewandowski prowadzi w klasyfikacji króla strzelców i tytuł ma już praktycznie zapewniony, myślę że Robert dołoży kolejne trafienie do swojej kolekcji, motywacji mu nie zabraknie, po porażce w klasyfikacji złotego buta Polak powinien być w pełni zmotywowany do udowodnienia że jest jednym z najlepszych napastników świata.

Bayern wygra @1.40 Fortuna
Lewandowski zdobędzie gola @1.50 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
BARCELONA - NAPOLI
Pomimo tego wszystkiego co dzieje się w Barcelonie (fatalne zarządzanie i transfery, słaby trener, piłkarze podformą) stawiam tutaj na ich awans. W tym sezonie Barcelona zdecydowanie lepiej radziła sobie na własnym stadionie niż na wyjazdach, na Camp Nou tkwi ich siła.
Barcelona awansuje @1.33 Fortuna
Barcelona lub remis & poniżej 4,5 gola w spotkaniu @1.46 Forbet
Ale pamiętaj, że dzisiejsze Camp Nou to będzie INNE Camp Nou niż zawsze ! Zamiast tysięcy kibiców dopingujących Barcę będzie hulał wiatr po trybunach...

Wszystkie lub prawie wszystkie atrybuty związane ze swoim boiskiem można wywalić na śmieci w tym roku w LM i LE. Pamiętajcie o tym. W zasadzie należy założyć tak jak by drużyny grały na neutralnym terenie. Nie spodziewam się też dużej ilości bramek no chyba, że to wynika z 1 meczu, ale na pewno nie dla kibiców, których nie będzie...
 
H 430

hanii

Użytkownik
Wy macie pojęcie o czym w ogóle piszecie? Rozgrywki LM będą dokończone w Lizbonie na stadionie Sportingu i Benficy, w formie mini turnieju.


Zwracam honor moje niedopatrzenie.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiem, że przemawia przeze mnie lenistwo ;) , ale dla mnie i dla czytelności tematu i grania może ktoś napisać ładnie jakie były wyniki pierwszych meczy (w czasach dawno minionych przedapokaliptycznych tzn. przed pandemicznych :) ) i jakie rezultaty premiują do awansu i kogo... ? No i to pewno, po takim czasie nie ma dużego znaczenia, ale jak zagrały w poprzednich meczach drużyny ? (może ktoś jeszcze pamięta) A może ktoś wie jakie jest nastawienie klubów, kibiców np. w Napoli - czy jadą po awans czy na zwiedzanie Barcelony... ? Chociaż w sumie w masce i bojąc się zarazić to średnie takie zwiedzanie.... Hahahahaha :)
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Manchester City wygrał na wyjeździe z Realem Madryt 2:1
Lyon pokonał u siebie Juventus 1:0
Napoli zremisowało u siebie z Barceloną 1:1
Bayern wygrał na wyjeździe z Chelsea 3:0

Co do przebiegu spotkań, to Juventus sprawiał trochę lepsze wrażenie, ale zabrakło skuteczności, było mnóstwo niecelnych strzałów.
Real z Manchesterem City to był dość ciekawy, w miarę wyrównany mecz i wynik mógł być równie dobrze w drugą stronę.

Pozostałych dwóch spotkań nie śledziłem.
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Real +1 @2.17 betclic
City ma przewage przed piatkowym meczem i to nie małą, ale Real jest doświadczoną drużyną i wydaję mi się, że w tym meczu powalczą do samego końca. City jest oczywiście faworytem i podejrzewam, że przejdą do następnej fazy. Kwestia tylko czy zdołają wygrać z Realem, który dopiero co pokazał że potrafi grać na odpowiednim poziomie w ofensywie, zdobył mistrzostwo kraju i na pewno nie pojedzie do Anglii, żeby odpuścić ten mecz. Skład tego zespołu stanowią gracze, którzy byli już wielokrotnie pod presją, a City Guardioli pokazało w najważniejszych spotkaniach LM że jednak nie daje rady zwyciężać. Real zakończył sezon i potwierdził, że jest zespołem na który warto stawiać. Myślę, że remis jak najbardziej w zasięgu Realu w tym spotkaniu.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Juventus - Lyon

Typy:

Lyon awansuje @2,08 Fortuna
Lyon strzeli gola @1,74 Fortuna
Lyon strzeli więcej niż 1,5 gola w meczu @4,75 Fortuna
W trakcie spotkania będzie wynik 3:2 @16,00 Fortuna
Dokładny wynik meczu 3:2 @28,00 Fortuna

Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1;0 dla Lyonu. Niektórzy powiedzą, że to jest skromna zaliczka, ale według mnie 1:0 u siebie to jest bardzo dobry wynik przed rewanżem. Jeśli Lyon strzeli jednego gola, to Juventus już będzie potrzebował trzech bramek do awansu. W normalnych okolicznościach Juventus u siebie śmiało mógłby myśleć o zagraniu meczu na zero z tyłu, ale teraz wiele się zmieniło. Przed pandemią boisku Juventusu to była twierdza. Juve prawie zawsze tam wygrywało, często udawało im się zachować czyste konto. Aktualnie wszystko wygląda zupełnie inaczej. Po powrocie ligi Juventus gra fatalnie i końca kryzysu nie widać. Na początku wyglądało to nawet nieźle, ale potem zaczęły się dziać naprawdę złe rzeczy z tą drużyną, a zwłaszcza z jej defensywą, która przecież zawsze była ich mocną stroną. Problemy zaczęły się od tego pamiętnego meczu z Milanem. Juventus prowadził w nim 2:0 i wydawało się, że dopiszą kolejne trzy punkty na swoje konto, jednak Milan strzelił następne cztery gole i Juventus przegrał 2:4. Od tego czasu gra Juventusu i ich wyniki były coraz gorsze.
Biorąc pod uwagę dziesięć ostatnich spotkań Juventusu, to czyste konto zachowali w zaledwie jednym meczu, a było to z Sampdorią. Co gorsza w tych meczach niemal zawsze tracili więcej niż jedną bramkę a bywało, że tracili trzy lub więcej jak z Milanem. Te wyniki nie są przypadkowe, Juventus po prostu pozwalał rywalom na bardzo wiele. Wystarczy spojrzeć na ostatni mecz z Romą- Roma zasłużenie wygrała, bo była po prostu lepsza. Kiedyś to było nie do pomyślenia, żeby Juventus tracił u siebie trzy gole i pozwolił rywalom na oddanie tylu celnych strzałów na bramkę. Niektórzy twierdzą, że Juve zwyczajnie olało końcówkę sezonu, ale ja wątpię, żeby te wyniki i ich gra wynikały tylko z tego.
Z drugiej strony mamy Lyon. Problemem tej drużyny jest to, że grali tylko jeden mecz o stawkę, a było to z PSG gdzie zremisowali 0:0 i przegrali po karnych. Lyon zagrał jednak wiele sparingów i trzeba przyznać, że mieli naprawdę niezłe rezultaty. Na pięć rozegranych spotkań Lyon wygrał cztery z nich i jeden przegrał. Rywale może nie byli kto wie jak mocni, ale byli solidni: Nice, Glasgow Rangers, Celtic, Gent i Anwerpia. W tych dwóch ostatnich meczach Lyon wygrał 3:2. Lyon w swojej lidze zajął dopiero siódme miejsce, ale pod względem strzelonych goli zajął trzecią pozycję ustępując tylko PSG i Monaco. Co ciekawe Lyon dużo więcej bramek strzelił na wyjeździe niż u siebie gdyż z tych 42 bramek aż 25 było na wyjazdach.
Uważam, że Lyon będzie chciał wykorzystać słabszą postawę obrony Juventusu i nie skupi się na bronieniu zaliczki z pierwszego spotkania tylko zapoluje na gola, a może nawet na coś więcej. Według mnie to może być naprawdę ciekawe spotkanie z wieloma bramkami i dużą dramaturgią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Real Madryt
Typ: Real Madryt over 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Real przegral pierwszy mecz i to oni w glownej mierze powinni byc zdeterminowani aby atakowac na bramke rywala. City jak wiadomo to taka druga Barcelonka czyli zamordysci jesli chodzi o posiadanie pilki stad taka niska linia jesli chodzi o rzuty rozne. Bukmacher przewiduje tutaj totalna dominacje gospodarzy w srodku pola i sie z tym po czesci zgadzam z tym, ze goscie musza atakowac bo nie maja nic do stracenia a musza tych goli strzelic przynajmniej 2 aby myslec tutaj o czymkolwiek. W pierwszym meczu bylo bardzo malo rzutow roznych. Generalnie strasznie nudny mecz i gra na przeczekanie obu druzyn. Teraz Real musi ruszyc do ataku co w przypadku zageszczonego srodka pola powinna skutkowac gra skrzydlami i nabijaniem rzutow roznych. Liczba 4 roznych dla gosci jest niska linia dlatego probuje.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus vs Lyon Awans Juventus kurs: 1,80 buk: STS 👎❌
City vs Real Madryt Awans Real Madryt kurs: 5,43 buk: STS 👎❌
Awans Juventus + Awans Real Madryt kurs: 9,77 buk: STS 👎 ❌
Barca vs Napoli Awans Napoli kurs: 2,96 buk: STS 👎 ❌

No cóż nie zgadzam się całkowicie z kolegą 5xharoldx5 5xharoldx5 - DLA MNIE NAJPEWNIEJSZY typ w tej kolejce to właśnie awans Juventusu... To, że Juventus słabo grał w lidze właśnie może świadczyć o tym, że całe skupienie przenieśli na LM... Znam z historii wiele przykładów nieroztropnych trenerów delikatnie mówiąc, którzy w średnio ważnych meczach ligowych przed LM posyłali swoje gwiazdy, które nabywały kontuzję, że przypomnę Neymara zdaje się z zeszłego sezonu gdzie wiadomo było, że PSG ma ogarniętą ligę i sfaulował go jakiś zawodnik z dołu ligi francuskiej i Neymar został wykluczony z LM. To tylko przykład... Juventus u siebie rozniesie w pył i proch cały ten Lyon... Dla mnie najpewniejszy bet...

Teraz Real - wiadomo to Real, a kursy na poziomie 5,43 ! przy różnicy jednej bramki ! Real wygrywa 2:0 i już ma awans w kieszeni. Ok niech City strzeli mu tą bramkę. Czy Real nie potrafi strzelić 2 ? Kurs jest tak dobry, że nie warto obok niego przejść obojętnie... Teraz kwestia, że swój stadion ma City... Przypominam - stadiony będą PUSTE ! Nie będzie zagrzewających do boju pieśni kibiców City... Nic nie będzie... Będzie cisza... Real ma mistrzostwo Primera, idzie na fali wznoszącej... Kurs - 5,43 - ja to gram

Ostatni typ na Napoli - to gram symbolicznie... Bo jak zawsze mawiam gra przeciwko Barcelonie na ich terenie to jak próba przejścia przez pole minowe... :) Natomiast Barcelona została obecnie rozpracowana na tysiąc i jeden sposobów... Nazwiska wciąż robią wrażenie, ale włoskie drużyny to nie francuskie (z wyjątkiem PSG) i umieją powalczyć... Kurs na awans Barcy - 1,33 - to dajmy sobie spokój żeby przy poprzednim meczu gdzie było 1:1 ładować się w to...

Gram też to co dał ranczo0123 ranczo0123 - typ jak to u niego na rzuty rożne 👎 ❌ , ale bardzo mądry... Real lubi grać skrzydłami - musi zaatakować - linia bardzo, bardzo niska...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W meczu City vs Real zapomniałem jeszcze dodać, że ja tak od 8 lat wielokrotnie przejechałem się na drużynach z Anglii... Fakt, że od 2 lat grają znacznie lepiej, ale czy to "lepiej" starczy na Real ? Wciąż nie mam do nich zaufania... Niech City jutro wywalczy ten awans to na pewno zaufanie się zwiększy... Kursy wystawione 1,11 do 5,50 to dla mnie jakiś żart... City wygrało 2:1 na wyjeździe to i Real to może zrobić... Teraz jeszcze kwestia koronawirusa - nikt tego nie bierze pod uwagę przy graniu, a moim zdaniem się powinno... W Anglii wciąż wysoki poziom restrykcji i wszyscy tym żyją... Włosi mają to za sobą... Niewątpliwie taka sytuacja nie wpływa korzystnie na Man City... I już o tym pisałem, ale zapomnijmy o atrybutach własnego boiska... W takiej sytuacji to premiuje Real bo bramki się mu liczą podwójnie, ale jak by grał u siebie... Niby i ten argument można odnieść do Lyonu, z tym, że ja uważam, że Juventus ma tak ogromną siłę sportową, że takie niuanse nie odegrają większej roli, ale w przypadku City i Realu - drużyn o podobnym potencjale - wszystko będzie miało znaczenie... Tak czy inaczej na jutro najpewniejszy jest dla mnie awans Juventusu... Ronaldo, Higuain z przodu... Może i obrona nie taka jak kiedyś, ale na Lyon, który nie jest w rytmie meczowym od prawie pół roku po za tym ostatnim meczem na 0:0 z PSG; wystarczy... No i do kadry Juventusu został powołany Chiellini więc nie wiem czy będzie kaszleć na zawodników z Lyonu :) czy po prostu jak to ma w zwyczaju ich rozdepcze, ale w razie czego trener nie zawaha się użyć tej broni... :) Na marginesie - jak widzę tego gościa to naprawdę można się przestraszyć...

Kiedyś na tym forum jak się bardzo chwaliło Krystynę to można było nieźle oberwać od antyfanbojów :) ale dzisiaj inne czasy więc i napiszę tak: sam Ronaldo jest w stanie zatrzymać ten cały Lyon... ;)
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja zagram dubla z typów podanych przez kolegów 5xharoldx5 5xharoldx5 (ogólnie zgadzam się z tym co kolega napisał) oraz ranczo0123 ranczo0123 czyli Lyon strzeli bramkę oraz Real powyżej 3.5 rzutów rożnych. To co Juventus gra po przerwie i pod wodzą Sarriego to jest straszne, nie pamiętam kiedy ostatnio grali taka padlinę z tyłu. Pomijając już to że uważam Sarriego za pomyłkę na ławce Juve to widać że chłop nie ma pomysłu na grę z tyłu, w ostatnich ~5 spotkaniach (pomijam mecz z Romą) w obronie za każdym razem grał kto inny, akurat w tej formacji zmiany co mecz nie są wskazane. W bramkę Juve każdy ładował jak w kacza dupę a jutro Lyon okazji napewno kilka będzie miał. Drugi typ to rzuty rożne niby 4 cornery to niewiele a już tym bardziej dla takiej drużyny jak Real Madryt, ale Królewscy już nie grają tak skrzydłami jak sezon wcześniej i już nie kręcą takich wyników w tym elemencie gry ale zgadzam się że tutaj mimo wszystko muszą zaatakować i linie 3.5 pokryją bez problemów a kurs 1.80 dla mnie zaskoczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom