>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2020!

Status
Zamknięty.
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
cytat z dnia 9 marca 2020 12:47 przez miki19Witam, nie bardzo się znam na hokeju, a postawiłem over 3.5 w meczu Omsk - Ufa, ma to jakieś szanse ? jest remis 2-2 w serii i jak się nie mylę jest to ich ostatni pojedynek, z góry dzięki za odpowiedź :)
Gramy do 4 zwycięstw wiec jeszcze 6 mecz w Ufie przed nami.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 9 marca 2020 12:47 przez miki19Witam, nie bardzo się znam na hokeju, a postawiłem over 3.5 w meczu Omsk - Ufa, ma to jakieś szanse ? jest remis 2-2 w serii i jak się nie mylę jest to ich ostatni pojedynek, z góry dzięki za odpowiedź :)
z overami bywa różnie, obie ekipy mają solidną bramkę, a mimo tego do tej pory w serii były wysokie wyniki. Nie jest to ich ostatnie spotkanie, bo seria jest do 4 zwycięstw więc mogą sie jeszcze odbyć 3 mecze, dwa odbędą się na pewno. Osobiście myślę, że mecz będzie się kręcił przy remisie, może w koncu będzie właśnie under między tymi ekipami w PO
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 9 marca 2020 12:47 przez miki19Witam, nie bardzo się znam na hokeju, a postawiłem over 3.5 w meczu Omsk - Ufa, ma to jakieś szanse ? jest remis 2-2 w serii i jak się nie mylę jest to ich ostatni pojedynek, z góry dzięki za odpowiedź :)
Osobiście spodziewam sie underu bo takie piate mecze to juz klucz do zamkniecia serii ale róznie moze byc i remis po 2 tez. Sam nie gram bramek i nie proponuje bo czesto to loteria. Choc dzis jak pisalem postawił bym na under 4,5 lub nawet 3,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Drugi mecz który mnie interesuje to w Bałaszycha. mecz nr 4 to super dzien Bobkowa i nieststy niefart Metsoli , ale powiedziałbym ze troche słabiej w obronie zagrała UFA wiec to nie pomogło. Dzis dosc kluczowe spotkanie bo kto je wygra to bedzie blizej zamkniecia serii. W tym roku rywalizacja wydaje mi sie bardziej wyrównana. Dla mnie Ufa jest w stanie to wygrac, fakt szkoda ze nie ma Sosnikowa ale formacje obronne dzis powinny lepiej sie sposac a i Bobkow wg nie zagra tak skutecznie

Ufa ml kurs 2,53
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 9 marca 2020 20:14 przez pepo1990No i proszę Loko wróciło nam do gry. Kto by sie tego spodziewał. Czyżby 7 spotkań?
Właśnie ciekawi mnie ten Lokomotiv. Oglądałem ich mecz numer trzy i w sumie nie pokazali w nim nic szczególnego. Brakowało walki, tempa, skuteczności. Po prostu nie nadążali za Jokeritem, a tutaj proszę: z 3:0 do 3:2. Kurs na Lokomotiv dzisiaj leciał do góry jak szalony. Szkoda, że nie miałem przeczucia jak ostatnio ;)
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
A ktoś wie jak wyglada sytuacja związana z koronawirusem jeśli chodzi o Rosję , czy będą mecze przy pustych trybunach czy tam spokojnie póki co ? 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 9 marca 2020 20:51 przez kintergartenA ktoś wie jak wyglada sytuacja związana z koronawirusem jeśli chodzi o Rosję , czy będą mecze przy pustych trybunach czy tam spokojnie póki co ? 
Z tego co wiem w Rosji nie ma większej paniki. Wszystkie wydarzenia sportowe odbywają się i w najbliższym czasie będą się odbywać z udziałem publiczności.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 9 marca 2020 20:14 przez pepo1990No i proszę Loko wróciło nam do gry. Kto by sie tego spodziewał. Czyżby 7 spotkań?
Bardzo na to liczę. Piątki zestawione optymalnie, pary obrońców też się fajnie uzupełniają, chemia była cały czas teraz widać było sporo świeżości której w dwóch pierwszych meczach nie było. Choć myślałem że w bramie Klaunow stanie Niemi bo wg mnie jest w optymalnej formie. Szykuje nam się ciekawa walka ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 9 marca 2020 20:51 przez kintergartenA ktoś wie jak wyglada sytuacja związana z koronawirusem jeśli chodzi o Rosję , czy będą mecze przy pustych trybunach czy tam spokojnie póki co ? 
W dodatku hale pękają w szwach a bilety tylko u koników ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś kolejne spotkanie między Avto a Sibirem i idę znów w kierunku Avto, mam nadzieje, że tym razem sie nie przejadę na nich. Mimo, że ogolnie mam na awans Sibiru to chyba Avto złapało trochę wiatru w ostatnim spotkaniu i nie pozwolą skończyć tego na swoim lodzie. Siła woli i walka na pewno jest u graczy Sibiru ogromna, jednak pod kątem sportowym Avto stoi wyżej. Liczę na to, że Sibir skończy tą serię u siebie w 6 spotkaniu a dziś Avto wygra choć jeden mecz w tej serii na swoim lodzie, dlatego gram ich kierunek, licząc na skuteczność Kovara i nieco gorszy występ Sateriego.

Avto -1 @1,87  
Avto -1,5 @2,25  
Avto -2,5 @3,85  

etoto
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś idę w kierunku gości. W Moskwie ciąg dalszy bitwy i mam wrażenie że Znarok rozgryzł w co gra z nim Krikunow. Ekipa Spartaka równa, formacje wyrownane i jeżeli Cudaczek niczego w bramce nie odstawi to wierzę w odwrócenie serii

Spartak ml kurs 2,54      

SZKODA NIEUZNANEJ BRAMKI KONTAKTOWEJ
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mecze które z osobistych powodów mnie przyciagają.
W Loko zauwazylem po raz pierwszy w tych PO ten błysk którego mi brakowało w pierwszych trzech meczach , mecz u siebie troche ciezki, bo sporo nerwowosci ale w Helskinkach był spokoj i granie swoje mimo noza na gardle. Inna sprawa Pelino chyba w koncu znalazł optimum i kazdy daje z siebie wszystko. bardzo kibicuje Loko i dzis wierze w ich zwyciestwo, niemniej caly czas uwazam ze Jokerit ma potencjał na finał Gagarina

Loko ml kurs 1,9

Mecz za uralem przyciaga znacznie wiecej uwagi i budzi wielkie emocje. Jastrzebie pograzone u siebie ale Ufa zasłuzeie wygrała. Dzis wiekszosc expertow w Rosji widzi zwyciestwo Avangardy, i byc moze tak bedzie . Ja jednak uwazam ze Ufa moze zamknac te serie u siebie. Wazny bedzie poczatek meczu by go nie spitolic. Ufa nie sili sie na frontalne ataki, skupiona jest na obronie ale potrafi wykorzystac szanse i ukłuc w odpowiednim momencie. Czy dzis tak bedzie? zobaczymy. Ja obstawiam remis w tym meczu i bardzo chce zwyciestwa zielonych. Zobaczymy jak zagra Omsk z nozem na gardle, czy sie otworza jak w kilku poprednich meczach mysle ze trza tyłów przypilnować

Remis kurs 3,86
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 10 marca 2020 17:26 przez pepo1990Brawa dla Sibiru, szkoda, że znów dałem sie nabrać i poszedłem w kierunku marnego w tym sezonie Avto.
Dobrze sie stało, że Sibir poszedł dalej. Avto nieststy nie ma trenera który mógłby popchnac zespoł dalej niz tylko druga runda. Skład bardzo mocny( no moze dokoptowałbym solidnego zmiennika dla Kovara) a niestety Martemianow bez cojones na ten etap i to juz drugi raz pod rząd. A tym razem załatwił go jego własny podopieczny. No chyba wstyd
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Skoro sezon hokejowy prawdopodobnie nam sie zamknie dużo wcześniej i zostanie tylko NHL, więc dopóki mamy jeszcze coś do pogrania to próbujemy (w Australijską ligę raczej sie nie będę bawił). Dziś nie będę popełniał tego błędu co wczoraj i nie zagram przeciwko ekipie, którą typowałem do awansu więc kierunek na Omsk i powrót pod Moskwę na 7 mecz. Tak jak sie spodziewałem ta seria najrówniejsza ze wszystkich i może sie wszystko wydarzyć, ale myslę że Omsk nie da dziś tego zamknąc, bedzie skupienie na tyłach i skutecznośc w ataku. Potencjał do ogrania Ufy na pewno jest, seria tez by sie inaczej ułożyła gdyby nie stracona 6 sekund przed końcem bramka na remis w drugim spotkaniu. Potem trochę słabszej gry Bobkova i obecnie tak sie stało, że nóż na gardle. Myśle, że z tego względu dziś będzie pełna motywacja choć zgadzam sie z kolegą @mark1973, że dziś sie to może zakręcić koło remisu. Ostatecznie myślę jednak, że dojdzie do 7 spotkania w serii, co będzie z pożytkiem dla kibiców, bo obie ekipy maja potencjał by grać dalej.

Omsk Ml @1,71  
Omsk RT @2,22  
Omska/-5,5 @3,05  

Co do drugiego spotkania to odpuszczam, bo to chyba najdziwniejsza seria. Loko nic nie pokazywało przez 3 spotkania a potem nagle jakieś odrodzenie i w sumie sam nie wiem czego się dziś spodziewam. Chciałbym, żeby Jokerit to zamknął, bo mam pograny ich awans, ale nie odważę sie dziś grać w ich kierunku, mam nadzieje że się ogarną i pokażą to co w pierwszych spotkaniach.

 
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Spartak- Dynamo
Spartok o1,5+ over 3,5 bramki w meczu
1,55       

Taki składak u zielonego buka. Wydaje się całkiem prawdopodobny. Kurs może nie powala ale do jakiegoś kolejnego zdarzenia może się przydać. 
Zespoły w fazie play off zapominają co to obrona, mam wrażenie, że grają zupełnie inaczej niż fazie regularnej. Ostatni mecz 36 do 30 w strzałach na korzyść Spartaka, mimo to porażka 4:1. Myślę, że u siebie podobnie pocisną i te 60 strzałów w stronę bramki oba teamy oddadzą, z czego minimum 2 znajdą drogę do bramki Dynama, a w meczu ogólnie ponad 3. Dodatkowo czuję, że ogólnie będzie strzelanina, ale to może już na live
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dzisiejsze derby Moskwy już bez publiczności.
Gdzies widziałem info ze to tylko w Moskwie beda odbywały się bez publiczności mecze 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom