>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkówka Plażowa 2019

S 15,6K

sinus

Użytkownik


Na szybko wrzucam:

 

Krasilnikov/Stoyanovskyi 2:0  
Mol/Sorum 2:0
Thole/Wickler win

Nic lepszego nie wymyślę ...

Edit: Ten turniej jest tak nieprzywidywalny, że szkoda mi budżetu, czasu i nerwów, by śledzić, analizować, pisać, stawiać kupony, a później tylko się wkur****. Także dziękuję, end of story...
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Baquerizo E / Fernandez L - Heidrich J / Verge-Depre A
Zwycięzca: Baquerizo E / Fernandez L @ 1.84  13-21 21-15 21-19

Graudina T / Kravcenoka A - Kociolek K / Wojtasik K
Zwycięzca: Graudina T / Kravcenoka A @ 1.48  22-20 21-19

Kurs całkowity: 2.72  
Betfan (promocja bez podatku)

Mam wrażenie że ten polski półfinał był dużo słabszy niż Hiszpanek z Łotyszkami. Oczywiście trudne warunki, deszcz i zimno też miały wpływ, ale i tak poziom gry był bardzo słaby. Szczerze mówiąc to ja nie wiem jak Szwajcarki potrafiły dać to sobie wyrwać. Wojtasik seryjnie psuła ataki, jeśli trzeba coś technicznie kierunkowo nadgarstkiem albo kiwkę za siatkę to miała chyba skuteczność 2/15, w tym połowa w siatkę. Właśnie tak Polki wtopiły pierwszego seta w który wysoko prowadziły, miały chyba 16-13 i przegrały 18-21, głównie właśnie przez naszą blokującą. A potem Szwajcarki od końcówki 2 seta przestały grać i właściwie same robiły punkty Polkom. Finał naszej pary oczywiście cieszy, ale z taką grą o tytuł można pomarzyć. Inna sprawa że wygranym meczbolu cieszyły się jakby zdobyły tytuł. Łotyszki też nie bezbłędne, ale dużo bardziej regularne, a zwłaszcza wyrównane jeśli chodzi o formę, nie ma słabszego ogniwa. Dlatego w meczach o medale Nie widzę szans przed Polkami i Szwajcarkami, a przynajmniej jeśli powtórzą taką grę jak w półfinale. Mała poprawka na to że to jednak kobieca siatkówka i wszystko może się odwrócić w kilka godzin.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Polecam zainteresować sie turniejem siatkówki plażowej w Rubavu, czyli Rwanda. Kierunek egzotyczny, podobnie jak zawodniczki, bo zwłaszcza u kobiet jest widoczna różnica kilku klas. Miejscowe Rwandyjki, Iworyjki itd przeciwko nawet przeciętnym europejskim parom (turniej chyba najniższej rangi w tourze) nie są w stanie często wyjść z 10 pkt w secie. A linie np dzisiaj były ustawione -13.5 na cały mecz, czyli 7 pkt przewagi na seta, co europejskie pary mają zwykle już w połowie seta. Jeśli takie linie będą nadal to będzie to pewniak, oczywiście w starciu między europejskimi parami a tubylczymi.

Nie dotyczy to raczej pary Nzayisenga / Hakizimana która grała pare tygodni temu na MŚ i Rwandyjki w trudnej grupie z Brazylijkami, Amerykankami oczywiście wszystko przegrały wysoko, ale miały tam ze 2 sety w miarę wyrównane i napewno nie było wstydu. I widać że w porównaniu z innymi tamtejszymi parami są dużo lepsze, wygrywają z nimi np do 21-12 21-8, więc chyba jako jedyne mogą powalczyć z europejskimi parami.  

Np dzisiaj udało się trafić całkiem wysokie kursy przy naprawdę niewielkim ryzyku.
https://forum.bukmacherskie.com/temat/129146-snooker-corner/?page=122#post-6875578

Trzeba będzie patrzeć jakie będą kursy i linie przy następnych meczach w tym turnieju.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 23 sierpnia 2019 13:01 przez sinus

Właśnie dziś się spóźniłem o kilkanaście sekund, by wejść grubo w Zibrandtsen Haaning S. / Olsen C. K.

a betfan niestety nie oferował zakładów live :(

 

PS Czy przypadkiem tym postem nie ułatwiamy bucom zadania? Może lepiej to usunąć, żeby nie było, że na jutrzejsze mecze nie wyjdą z ofertą ... ;)
Dlatego napisałem że trzeba obserwować ofertę i jak będzie coś ciekawego to korzystać. Z drugiej strony, bez przesady, aż takiego wpływu nie mamy żeby buki zmieniały ofertę po jednym poście. Zbyt niszowy sport i turniej żeby to miało jakieś znaczenie dla jakiegokolwiek buka.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Beach Volleyball FIVB World Tour. Rubavu. Women
Judith Hakizimana/Charlotte Nzayisenga - Cecilie Kollner Olsen/Signe Zibrandtsen Haaning
Handicap: Judith Hakizimana/Charlotte Nzayisenga (+10.5) @ 1.80  13-21 10-21 kompletne pudło...
Winner: Judith Hakizimana/Charlotte Nzayisenga @ 14.0  
1xbet

Mecz już za chwilę więc krótko. W sumie powtórzyć należy to wszystko co już pisałem w poprzednim poście. Hakizimana/Nzayisenga to zdecydowanie najlepsze Rwandyjki i reprezentantki gospodarzy w stawce, z doświadczeniem z niedawnych MŚ gdzie grały przeciwko Brazylijkom i Amerkankom, więc przeciętne Dunki też nie wzbudzą w nich strachu. Tym bardziej że dużo wskazuje że Rwandyjki są na zbliżonym do nich poziomie. Wczoraj ograły swoje rodaczki 21-14 21-8, czyli niewiele niżej niż zrobiły to wcześniej Dunki (21-11 21-6). Po prostu taki wysoki handicap moim zdaniem przesadzony, a już kurs @14 na zwycięstwo Rwandyjek to już kosmos.
 
 
K 76

krajos

Użytkownik
Marzec 2020, a tu nie ma tematu na rok obecny więc napiszę tutaj.

Zaczynamy play-offy w Katarze, turniej z serii World Tour 4*

W oczy rzucił mi się mecz Kantor/Łosiak - Seidl/ Waller  kursy wg sts 1,25 - 3,5
W normalnych okolicznościach zapewne wygrana naszych była by niepodważalna, ale jest właśnie ale. Mianowicie Polacy w dzisiejszym swoim meczu przy stanie 14-19 poddali mecz i zeszli z boiska. Problemem jest fakt, że nie oglądałem meczu na przekazie telewizyjnym, ale przy stanie 14-19 coś musiało się wydarzyć, gdyż była dłuższa przerwa. i stąd moje pytanie: ktoś wie co się stało jednemu z zawodników? Czy coś poważnego co może sprawić dyskomfort bądź jakieś utrudnienia w grze Polaków? Jeżeli tak to trzeba próbować po kursie 3,5 na Austriaków bo znowu nie są jakimiś leszczykami ;)  

Jedyne co znalazłem w necie na stronie siatka.org 
"W meczu o pierwsze miejsce w grupie nasi siatkarze mieli zmierzyć się z inną holenderską parą – Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen. Niestety, Kantor i Łosiak oddali ten mecz bez walki z powodu kontuzji jednego z nich. Nie wiemy jeszcze, jak poważny jest uraz i czy biało-czerwoni będą w stanie rozegrać swój mecz w środę rano. Ich rywalami ma być austriacka para Seidl/Waller."

- także wciąż żadnych konkretów :/ 
 
Do góry Bottom