>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biegi narciarskie - sezon 2019/2020 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Nie Aronku , prosze nie rań moich umiejętności :)

Wiem , że jestem dowalającym się zgredem - ale nie jestem aż tak nie kumatym żeby mylić mass starty ze startami co 30 sek :) 

Mozna mnie nie lubić - ale zarzucanie mi aż takich błedów to .....a little bobas :) 

Aron bo to dobra opcja komuinkacji - tez widzisz, że lista startowa lekko zmalała i value 1-6 , 1-10 rosnie ??
grałem Stadlober-Carl..........ale Carl nie ma itd itd 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
cytat z dnia 7 marca 2020 00:13 przez tyrion77+Jeszcze szybko odnośnie Fridy ....żeby nie było, ze tylko wrzuciłem foto i ...tyle


Frida zawsze zaczyna mega mocno a potem słabnie na dystansie - inna bajka zupełnie z Ebbą - ona zachowuje siły na końcówki , więc jesli po 5/10 km ktoś będzie widział, że Frida zaczyna mocno a potem Ebba kontratakuje ..warto all in grać :0 pozdro 
Ostrzegałeś? No to twój wpis z wczoraj. Frida zaczęła mocno i mocno też skończyła. Niestety Ebbie troszkę brakło sił.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 7 marca 2020 00:13 przez tyrion77+Jeszcze szybko odnośnie Fridy ....żeby nie było, ze tylko wrzuciłem foto i ...tyle


Frida zawsze zaczyna mega mocno a potem słabnie na dystansie - inna bajka zupełnie z Ebbą - ona zachowuje siły na końcówki , więc jesli po 5/10 km ktoś będzie widział, że Frida zaczyna mocno a potem Ebba kontratakuje ..warto all in grać :0 pozdro 
Bylo zupełnie odwrotnie. Ciekawe ilu poszlo za Twoja radą i zagrało all in
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 7 marca 2020 13:56 przez ar0nek

Bylo zupełnie odwrotnie. Ciekawe ilu poszlo za Twoja radą i zagrało all in
Masz 100% racji , Fridka zaskoczyła mega na końcówce - moja pomyłka , mój błąd , sypie głowę popiołem :)))

ale co do Fridy, że może zaskoczyć troszeczkę ..tak tyci, tyci miałem racje :))) ale taka mini mini , fart 
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Nepryaeva - Stadlober 2 2.10 STS 2 sekundy 😫 cały bieg był z przewagą, wydawałoby się bezpieczną, ale ostatnie dwa kilometry się posypało wszystko

Bieg indywidualny na 10km stylem dowolnym. Nepryaeva ma więcej w nogach i rękach, po sobotnich sprintach. Austriaczka zakończyła udział na eliminacjach, ale sprint nigdy nie był jej mocną stroną. Za to biegi na dystansach już tak. W Ruce w biegu na dochodzenie startowała minutę później, niż Rosjanka, a na mecie zameldowała się tylko pół minuty później. Podobnie sytuacja wyglądała w roku ubiegłym. I także w roku ubiegłym tu w Davos Stadlober była wyraźnie lepsza w biegu indywidualnym. Liczę, że historia się powtórzy 😀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Nepryaeva - Stadlober 2 2.10 STS

Bieg indywidualny na 10km stylem dowolnym. Nepryaeva ma więcej w nogach i rękach, po sobotnich sprintach. Austriaczka zakończyła udział na eliminacjach, ale sprint nigdy nie był jej mocną stroną. Za to biegi na dystansach już tak. W Ruce w biegu na dochodzenie startowała minutę później, niż Rosjanka, a na mecie zameldowała się tylko pół minuty później. Podobnie sytuacja wyglądała w roku ubiegłym. I także w roku ubiegłym tu w Davos Stadlober była wyraźnie lepsza w biegu indywidualnym. Liczę, że historia się powtórzy 😀


Popieram jak najbardziej typ kolegi 🙂 a co bys powiedział na zwycięstwo Melnichenko gdzie w dowolnym czuje się piekielnie mocny co pokazał właśnie też w Ruce odrabiając do Bolshunova 45sekund a kurs na KZ 6.5 w Fortunie co myślisz o tym?
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bolshunov, to Bolshunov 😀 Nie oglądałem. Nie wiem jak tam bieg wyglądał. Być może doszedł Klaebo i później było trochę czarowania przed metą, żeby zachować sił na finisz. Spróbować można za nie dużą stawkę z ewentualnie opcja ostrożniejsza 1-3.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Rosjanie mają jakies nowe koksy . Norwegowie tydzień temu zarzucili doping Sorinie. Wjalbe nie broniła się nawet zbytnio . Odpowiedziała tylko, że nie ma odpowiedzi na głupie pytania , ale jak ogladałem rosjankę 2 tyg temu to samo dokładnie myslałem . Jednak sami rosjanie mówią, że własciwa forma ma przyjśc dopiero na początek przyszłego roku - czyli pierwszy szczyt formy ruskich jest na TDS budowany .

Razymowa-Henig 1 1,6
(ruskie, UB czy nasze naziemne) to wygląda najlepiej - przed dwoma tyg +23sek czeszka , wcześniej na ostatnie bodaj 5 biegów frikiem przegrała tylko raz. Henig lepsza zdecydowanie w klasyku niż dowolnym do tego startuje trochę za mocno i słabnie na tych dłuższych biegach często w końcówkach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Nepryaeva - Stadlober 2 2.10 STS

Bieg indywidualny na 10km stylem dowolnym. Nepryaeva ma więcej w nogach i rękach, po sobotnich sprintach. Austriaczka zakończyła udział na eliminacjach, ale sprint nigdy nie był jej mocną stroną. Za to biegi na dystansach już tak. W Ruce w biegu na dochodzenie startowała minutę później, niż Rosjanka, a na mecie zameldowała się tylko pół minuty później. Podobnie sytuacja wyglądała w roku ubiegłym. I także w roku ubiegłym tu w Davos Stadlober była wyraźnie lepsza w biegu indywidualnym. Liczę, że historia się powtórzy 😀
Oczywiście kurs spadł na @1,85 na Stadlober a po chwili tą parę wycofali całkowicie z STS!! Szkoda słów
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Śnieg jak widać non stop pada - małe lekkie zawodniczki będa miały łatwiej niż duże i cięzkie - więc live :

Claudel-Kern 1 1,67 1.25 przewagi kosmos

szkoda tej Stadlober ...też trochę jej miałem grrrr - a było tak slicznie :(

Po norwegach szwedzi także zarzucili ruskim koksy w szczególności pani Sorinie , więc ruscy teraz ją trochę schowają a wyniki będa kręcić Neprayeva i Belorukowa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
No cóż, ten weekend, to dla mnie jakieś przekleństwo. Albo coś nie wchodzi dosłownie o włos, albo jako jedyna pozycja na kuponie. Chyba czas na przerwę 🤔
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
U panów Rosjanie nie mieli za bardzo z kim walczyć , bo jednak zarówno Szwajcarzy czy Francja to poziom niżej ale pierwsze 4 miejsca plus 9,10,11 a był De Fabiani, Musgrave, Cologna , Magnific , Young ......

Patrząc na to, że pierwszy docelowy szczyt formy u nich to TDS to zero wątpliwości, że odkryli jakąś nowość bo wszyscy mają podobną wysoką formę - nikt mocno nie odstaje. Dodając to , że Skandynawia odpuszcza ten sezon i wybiera sobie zawody gdzie będą startować może sie zakończyć rokiem Rosjan
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Nepryaeva 1-6 1.50Dno i metr mułu. Dopiero 16 miejsce
Bolshunov - Melnichenko 1 1.45
AKO: 2.18 betx


W ekipie rosyjskiej forma miała przyjść na TdS, więc trzeba zaufać tym informacjom. Nepryaeva już w Davos dobrze się zaprezentowała gdzie bieg odbywał się techniką dowolną. Dzisiaj klasyk, czyli ten który Rosjance bardziej odpowiada. W szóstce według mnie będzie spokojnie. Poza tym próbuję parę Faehndrich - Lampic 2 1.86 . Są to typowe sprinterki, jednak Słowenka na dystansach już nie raz zaskakiwała.

U panów para, która według mnie powinna wejść na miękko. W stylu dowolnym bym się zastanawiał, ale w klasyku nie widzę innej mozliwości. Nawet jeśli Bolshunov oszczędzałby się, to na finiszu i tak ogarnie sprawę.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Melnichenko - Musgrave 1 1.70 sts 21-20, ale strata pół minuty. Brytyjczyk pobiegł słabo, ale co Rosjanin umarł w drugiej części, to dla mnie duże zaskoczenie in minus.
Bieg na dochodzenie stylem dowolnym, czyli Rosjanin będzie odrabiał. Na starcie traci raptem 14 sekund. Powinien je bez problemu odrobić, a w drugiej części trasy jeszcze dołożyć. Musgrave nie bardzo ma kogo się trzymać, by tą przewagę utrzymać. W odstępie kilku sekund od niego startują zawodnicy, którzy bardziej specjalizują się w klasyku. Dla Brytyjczyka nie będzie konia pociągowego.

Diggins - Brennan 2 2.15 sts 1-2, dzisiaj na minus. Brennan nie dała rady koleżance z reprezentacji na ostatnim kilometrze.
U kobiet będzie bardzo ciekawie. Brennan startuje 7 sekund za Diggins. Jednak dwie sekundy przed nią rusza Karlsson. Spodziewam się scenariusza, że we dwie dość szybko dojdą Diggins i następnie we trójkę będą próbowały dogonić Svahn. Można by rzec, że mamy tu same rasowe sprinterki. Jednak Brennan w tym sezonie bardzo dobrze biega dystanse stylem dowolnym i liczę na to, że będzie próbowała nieco szybciej urwać rywalki. A jeśli nie, to typ też nie jest bez szans, bo sprinterką też jest bardzo dobrą.
 
Ostatnia edycja:
daminho 278

daminho

Użytkownik
Musgrave nie bardzo ma kogo się trzymać, by tą przewagę utrzymać. W odstępie kilku sekund od niego startują zawodnicy, którzy bardziej specjalizują się w klasyku. Dla Brytyjczyka nie będzie konia pociągowego.
Hej, bez urazy ale to co piszesz to jest głupota.
Przed Brytyjczykiem startuje wybitny zawodnik od stylu dowolnego Manificat, który wczoraj znajomicie pobiegł klasyk i dziś powinien być bardzo groźny. Spitsov to także zawodnik, który zdecydowanie lepiej czuje się i biega stylem łyżwowym. Drugi Rosjanin Belov, także ostatnimi czasy większość swoich najlepszych miejsc wykręcił łyżwą. Musgrave ma bardzo dobry układ, żeby wykręcić dziś fajny czas, bo i jego forma w tym roku jest bardzo solidna. Typu nie neguje, ale uważam, go za trudny. Życzę powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom