>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

C 1K

czleko

Użytkownik
@rasijskij ,@pepo1990 myślę, że to będzie najlepsza opcja, trzeba potraktować jakby ten mecz się nie odbył. 
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
@rasijskij
w 21 tygodniu miałem 2 typy łacznie +208. W tabeli po 20 kolejce mam 808, a po 21 901. No wiec coś tu chyba nie gra.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 28 lutego 2020 12:11 przez patryk0146@rasijskij
w 21 tygodniu miałem 2 typy łacznie +208. W tabeli po 20 kolejce mam 808, a po 21 901. No wiec coś tu chyba nie gra.
Masz rację. Błąd przy wprowadzaniu danych do arkusza. Poprawione. W kolejnej tabeli wszystko będzie w porządku.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Powoli zbliżamy się do końca sezonu regularnego. Przed nami dwa tygodnie rywalizacji o miejsce w pierwszej szesnastce. Sezon regularny zakończymy wraz z końcem tygodnia nr 25, czyli 22 marca. W raz z zakończeniem pierwszej części rywalizacji rozpocznie się dwutygodniowa przerwa po której nastąpi faza play - off. Życzę wszystkim powodzenia na ostatniej prostej!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 7 marca 2020 07:58 przez rasijskijPowoli zbliżamy się do końca sezonu regularnego. Przed nami dwa tygodnie rywalizacji o miejsce w pierwszej szesnastce. Sezon regularny zakończymy wraz z końcem tygodnia nr 25, czyli 22 marca. W raz z zakończeniem pierwszej części rywalizacji rozpocznie się dwutygodniowa przerwa po której nastąpi faza play - off. Życzę wszystkim powodzenia na ostatniej prostej!
A to czemu nie gramy do końca RS? 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 7 marca 2020 09:42 przez pepo1990

A to czemu nie gramy do końca RS? 
Żeby wszyscy odpoczęli od typowania i ze świeżym umysłem podeszli fazy play - off. Poza tym będę miał czas, żeby zrobić regulamin drugiej części konkursu i pomyśleć nad jego formułą.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z powodu zawieszenia rozgrywek NHL konkurs również zostanie wstrzymany do odwołania. Władze ligi zakładają kontynuację rozgrywek w najbliższych miesiącach. Jeśli tak się stanie - konkurs zostanie wznowiony. Jeśli sezon zostanie anulowany wtedy będziemy zastanawiać się nad sensownym rozwiązaniem kwestii związanych z zakończeniem naszej zabawy. Czekamy na rozwój sytuacji. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
UWAGA!
Pierwszego sierpnia wystartują playoffy NHL, które będą poprzedzone eliminacjami. Informacje dotyczące formuły konkursu będą pojawiać się dzisiaj w odpowiednich tematach konkursowych.

W skrócie widzę to tak: najlepsza ósemka nie bierze udziału w eliminacjach i automatycznie przechodzi do kolejnego etapu. Pozostali uczestnicy z miejsc 9-24 rywalizuje w celu wyłonienia kolejnej ósemki. Jeśli macie jakieś pytania, albo pomysły dajcie znać w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
UWAGA!

W temacie zawierającym regulamin pojawił się post w którym zaznaczone są zmiany w zasadach dotyczących eliminacji.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
rasijskij rasijskij a jak to będzie rozwiązane z nagrodami za poszczególne fazy konkursu bo odnośnie tego punktu z tego co widziałem to nic się nie zmieniło?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
rasijskij rasijskij a jak to będzie rozwiązane z nagrodami za poszczególne fazy konkursu bo odnośnie tego punktu z tego co widziałem to nic się nie zmieniło?
W kwestii nagród nic się nie zmieniło. Wygrałeś sezon zasadniczy, więc nagrodę za to osiągnięcie masz już gwarantowaną. Wszystkie nagrody będą wypłacane po zakończeniu konkursu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Poszczególne tematy na każdy dzień eliminacji zostały utworzone. Zachęcam wszystkich, aby zajrzeć i w razie jakichkolwiek niejasności zadawać pytania. W ten sposób unikniemy problemów w czasie trwania rundy eliminacyjnej, bo grafik jest nieco napięty.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie - czy Dzień I oznacza 1. sierpnia, dzień II - 2. sierpnia i tak dalej? Chcę się upewnić czy będę podawał typy za prawidłowe dni sierpnia w danym poddziale konkursowym.
 
Do góry Bottom