>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2020 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
6 mar 2020 8:45pm St. Patrick's Athletic -v- Cork City Richmond Park
1.połowa- St. Patrick's Athletic @ 2.30



6 Mar 2020 9pm Bohemians Dublin -v- Shlebourne Dalymount Park
Both Teams To Score @ 2,15



St. Patrick's v Cork City. Od kilku sezonów mam jedna zasadę- Partyki bez gola w spotkaniu, kolejny mecz zawsze obstawiam, że zdobędą bramkę. Ostatnio porażka z Muszelkami 1:0, więc...typ prosty. Generalnie, dotychczasowe spotkania potwierdzają moje obawy które miałem przed startem rozgrywek, kolejny raz spore zmiany w klubie i potrzeba czasu. W mojej opinii pakę maja fajną, wyniki jak na tą chwilę- takie sobie.
Gdyby Cork City rozpoczął sezon od jakiegoś dobrego wyniku z Shelbourne i w miarę solidnego wejścia w sezon wtedy...., ale jest inaczej. Zawirowania przed sezonem i na prawdę spore problemy, potwierdzają chyba nieuniknione- dolna część tabeli na koniec sezonu. Takie moje zdanie, ale ja się nie znam ????. 
Zdecydowanym faworytem w zaistniałej sytuacji są oczywiście gospodarze, ale ten kurs jest śmieszny. Patryki mogą stracić jakąś głupią bramkę i wtedy hmm sraczka... 1,50 odpuszczam, ale gospodarze pewnie od początku meczu powinni siąść na Rebelsów i może w 1.połowie coś ustrzelą..

Bohemians v Shelbourne. Kurde kiedy zacząłem obserwować Irlandię w 2004 roku, Shelbourne dominowało tą ligę i dzięki nim w ogóle obstawiam zielona wyspę. Dzisiaj grają z The Boys i mam mieszane odczucia. O Bohemians nie będę pisał, bo nie będę obiektywny. Natomiast Shelbourne na prawdę solidnie. Wygrana z 0:1 z Cork na inaugurację, 1:2 z Dundalk i 1:0 z St. Patrick's to chyba dobre wyniki i nie są tutaj na straconej pozycji. Pierwsza myśl to BTTS, później win gospodarzy. Psycho widzi tutaj BTTS więc coś w tym chyba musi być i zagram, zwłaszcza, że Cyganie jeszcze bez takiego zakładu . Puszczam jeszcze za drobne BTTS &amp; Bohemians Dublin @ 4,20.

Ze sportowym pozdrowieniem. 
GL!

EDIT
Trochę ciśnienie w ostatniej minucie podniósł mi ten Waterford. Fajny kurs przeszedł koło nosa 12,92
[IMG][URL='https://images91.fotosik.../images91.fotosik.pl/329/d04cbd906a8be2b7.png[/IMG][/URL]

 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Waterford, gospodarze cisną,  Derry nic nie pokazuje, za miedziaka 1x po @ 1,48   pobiorę... 
Edit
FT 2-1, w 94 min. Griffin dał zwycięstwo The Blues...
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
qowalsky6 poluj lepiej- gospodarze strzelą, lepszy kurs (1,70) poczekaj jeszcze z 10 min. Ciśnienie mniejsze niż czekać 90min ???? 
Uważam, że dzisiaj wcisną coś na bank.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 6 marca 2020 21:12 przez zeus.qowalsky6 poluj lepiej- gospodarze strzelą, lepszy kurs (1,70) poczekaj jeszcze z 10 min. Ciśnienie mniejsze niż czekać 90min ???? 
Uważam, że dzisiaj wcisną coś na bank.
Spoko to tylko miedziak, a tak mi się przywidzialo jak ich oglądam :) ale żaden wynik mnie w Irlandii nie zdziwi :) GL!
edit
O masz Pan, Derry 0-1 :)?? 
Edit
1-1, zeus miałeś rację ofc :)
edit
​​​​​​ft 2-1 :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 6 marca 2020 21:04 przez qowalsky6Live Waterford, gospodarze cisną,  Derry nic nie pokazuje, za miedziaka 1x po @ 1,48 pobiorę... 
Live. Wyglądalo na Waterford, ale to Derka wbija na 0-1, czas pakować walizki z Irlandii,  bo wstyd te moje "kierunki"...
Edit
Bone na 1-1 ale walizka przy drzwiach...
Edit
FT 2-1... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi


Sligo-Shamrock TYP -1,5 Shamrock 2 kurs 2,05 4/10 g.21.00 2:3 BOX  

PS: Typ na czyste zwycięstwo to 1,35 także nie będę się kompromitował i zaryzykuję handicap. Tak jak pisałem wczoraj Drwale ostro zareagowali na porażkę właśnie z The Hoops. Dzisiaj goście mają znowu szansę na odskoczenie na trzy oczka. Wystarczy wygrać z outsiderem ligi Sligo. Bit O' Red beznadziejnie weszło w sezon. 3 mecze, zero punktów i 0 strzelonego gola.

Skład Sligo wielce prawdopodobny jak w ostatnim ich spotkaniu z Bohemians:

Ed McGinty; Niall Morahan, Kyle Callan-McFadden (C), Teemu Penninkangas, Alex Cooper; David Cawley, Will Seymore; Jesse Devers (Ronan Murray 72), Gary Buckley, Darragh Noone (Mark Byrne 86); Ronan Coughlan.

Shams po najlepszym od wielu miesięcy wygranym spotkaniu z Dundalk 3:2 gdzie padł rekord na Tallaght Stadium bo oglądało go 7522 kibiców ma chyba od wielu lat mega pakę. Dzisiaj nie zagra Joey O'Brien, Graham Burke, Rhys Marshall i Sean Kavanagh. Do składu wraca Gary O'Neill.

Wydaje mi się że dzisiaj goście zgarną spokojnie komplet punktów. Gospodarze grają na razie bez pomysłu, pchając się środkiem pola albo bezmyślnie wrzucając piłki na aferę. Jeżeli tak zagrają dzisiaj to nie mają chyba szans gdyż Shamrock ma bardzo mocnych skrzydłowych i bardzo dobrą obronę.

Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzięki Psycho za kawał dobrej roboty w tym dziale. Twoje typy to niemal jak 'lokata'. Dodatkowo zainteresowałeś mnie tą ligą (wspólnie w Qowalem). Dlatego pozwolę sobie na krótki typ na dzisiejszy mecz:

Sligo - Shamrock

Sligo sezon zaczęło fatalnie, do tego tym razem grają z zespołem, który odjeżdża reszcie stawki, więc to nie jest najszczęśliwszy moment na przełamanie. Pierwsza myśl: 'Sligo nic nie ustrzeli'. A jeżeli nie ustrzeli to ile może strzelić Shamrock? Na miejscu gości walczył bym o 3 punkty jak najmniejszym nakładem sił. Dlatego pomyślałem o pobraniu sobie typu, który wielu nie lubi i stara się go ominąć - under:

un2,5 bramki - @1,93   

Stawka rekreacyjna bo i to moje przymiarki do ligi a i nie zdziwię się jak 0:3 się skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Puchar Ligi 1/16:

Galway-Athlone TYP -1,5 Galway kurs 2,20 2/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: Tak się złożyło że The Tribesmen dopiero dzisiaj zagrają pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie na swoim boisku. I powinni go wygrać ale ja pójdę dalej. Obaj trenerzy zapowiedzieli że dadzą pograć zmiennikom. Różnica jest taka że zmiennicy Galway są dwa razy lepsi od rotacyjnych tych z Athlone. Do tego manager Galway Alan Murphy o wiele poważniej podchodzi do tego Pucharu czemu dał wyraz na krótkiej konferencji prasowej:

“It's important they're given an opportunity. We will field a strong side either way and we'll be looking for the players to perform and win the game.
“We didn't get the win against Wexford at the weekend, so we know it's important with the two home games coming that we put down a marker in terms of performance and hopefully results also.”

Absencji nie podaję bo w dzisiejszych zawodach mija się to z celem.

Reasumując stawka niska bo to jakieś śmieszny Pucharek plus mój pech gdzie Shamrock traci gola w 94 minucie i nie wchodzi mi poprzedni typ.

Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i stało się, to nie sensacja tylko konsekwencje związane z wiadomym tematem. Mecze w Irlandii przełożone. To tyle na razie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Ciekaw jestem jak te mecz po tak długiej przerwie, mam nadzieje ze Psychosocial psychosocial wrzucisz jakieś przemyślenia co tam ciekawego mogło zdarzyć sie przez ten czas bo ja kompletnie nie wiem jak to ugryźć ... może overek w meczu Dundalk dużo strzelali przed przerwą , kurs niezły ale jak te mecze będa wyglądać teraz nie wie nikt takie totalne wróżenie z fusów
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wróżenie z fusów, podobnie jak to ma miejsce w Australii, mnie zaciekawiły 2 mecze:
Derry vs Sligo - niewiadoma, gospodarze szału w ataku nie robią, jak zobaczę w składzie gości dawnego napastnika City - Ogedi Juniora to jestem skłonny zaryzykować (choć za drobne) nawet x2 po @ 2,1.... czyli live.

UWAGA!
Edit
Zapowiadają, że Ogedi jednak nie zagra więc sobie tylko popatrzę...

Edit live paczę :) że nic się ie dzieje, to x ht po @ 1.8 za miedziaka dam (minus) ...
Edit live 2
Nie ma Murzyna a i bez niego goście dają radę, 0-1, a nic! się nie działo....
Edit live 3
Podsumowując nic się nie działo, gol dla Bit'O Red, nic się nie działo.... Minus
Edit live4
I 0-2, "cza" było iść nawet bez Juniora w te x2...
Edit live 5
Okropny mecz, Derka porażka, aż dziw, że 2 bramki padły. Szkoda że kierunku x2 nie zaatakowalem pre....

A na zapleczu Premier division widzę starcie "tytanow" : Athlone vs Wexford.
Garbaci z kulawymi, którzy mają problemy "ze wszystkim", może dziś się Młodzieżowcy przełamia i zobaczymy w ich meczu over 2,5? Przeciwnik bez obrony więc idealny :) po @ 1,65 za miedziaka pobieram... (plus)
Edit
Miejscowi też planują over w tym meczu - zobaczymy... Oby, oby :)

Edit2
Tu chłopaki wyrobił się w 57 min. już mamy 1-2, (plus) :)
Edit3
Ft 1-3 :)

Ps
Pesti wbijaj, bo ja tu tylko gościnnie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam wszystkich serdecznie. Oczywiście jestem i wszystko obserwuję. Jak nie gram znaczy że nie warto. Dotyczyło to zwłaszcza meczu Dundalk-Patsi gdzie wielu moich znajomych z Dublina mówiło żeby na razie odpuścić.

Pozdrawiam..
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam wszystkich serdecznie. Oczywiście jestem i wszystko obserwuję. Jak nie gram znaczy że nie warto. Dotyczyło to zwłaszcza meczu Dundalk-Patsi gdzie wielu moich znajomych z Dublina mówiło żeby na razie odpuścić.

Pozdrawiam..
A coś o Cyganach mówili? Za chwilę na Turner Cross w Cork ostatni mecz kolejki. Jakby @ na 2 był ze 2,0 to za miedziaka bym zaryzykowal, a tak zostaje live..
Edit
Ft 0-1, Cork zalicza dno, Bohsi górą...
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
St. Patricks-Derry City TYP BTS kurs 2,18 3/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: Próbuję za małą stawkę. Po remisie z Dundalk, Patsi według bukmacherów faworytem ale po tak długiej przerwie należy uważać. Dzisiaj obie ekipy praktycznie bez osłabień i wszystko może się zdarzyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Patryki vs Derka,
Patsi nieźle zaprezentowali się z Dundalk, City bardzo słabo z Bit'O Red. Wręcz okropnie, żałuję, że w tamtym meczu wymieklem i nie dalem pre x2. Dziś 1 po @ 2,35 (minus) za drobne spróbuję, GL!
Edit
Ft 0-2...zaskoczenie jak dla mnie, Derce wyszło, Patsom nie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
No powiem tak zaufałem wam panowie i btts poleciał zobaczymy efekty panow od zielonego piwa
Lipa minus
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No powiem tak zaufałem wam panowie i btts poleciał zobaczymy efekty panow od zielonego piwa
Na razie słabo to wygląda, mi wystarczy 1-0 jakby co... :)
Edit
Chyba się nie zrozumieliśmy z Irishami, bo mamy 0-1... :(
Edit2 0-2,... się City obudziło...
Edit3 ft 0-2, Patsi nawet próbowali lecz nieporadnie, tym razem Derce "wyszło", Akintunde się pojawił i ułatwił sprawę...debiut jak marzenie zaliczył , ale dla mnie minus...
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
No powiem tak zaufałem wam panowie i btts poleciał zobaczymy efekty panow od zielonego piwa
Lipa minus
Wybacz ale muszę się odnieść do Twego postu. Zaufanie tutaj nie ma nic do tego. Nie wiem ile lat siedzisz w bukmacherce ale zrozum jedną rzecz. Za wygrany typ jak chcesz podziękuj a za przegrany nic nie pisz bo tak będzie najlepiej dla zdrowia i nerwów wszystkich nas grających.

Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Irlandia
Godzina: 18:45
Spotkanie: Finn Harps - Shelbourne
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie ma dzisiaj zbytnio bogatej oferty piłkarskiej, ale moją uwagę skupił typ na gole pomiędzy dwiema irlandzkimi siłami. A właściwie słabymi siłami, gdyż obydwie ekipy zaliczyły dość słaby start w sezonie, i są odpowiednio na 8. oraz 7. miejscu w tabeli ligowej, na 10 grających ekip. Cztery ostatnie bezpośrednie spotkania pomiędzy nimi zakończyły się wynikiem underowym. Co ciekawe, dwa ostatnie bezpośrednie spotkania to bezbramkowy remis. Ponadto na 10 spotkań z udziałem obydwu drużyn, siedem zakończyło się wynikiem poniżej 2,5 gola. Myślę więc, że jest spora szansa, że podobny scenariusz powtórzy się także dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom