>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 3 marca 2020 10:41 przez samuel24

@waldi1979  ale przecież każdy miał równe szanse. W mojej opinii nie chodzi o nieuczciwość użytkowników, a raczej o spryt. Synonimem nieuczciwości jest np. krętactwo lub kombinatorstwo czyli jeśli ktoś by pisał analizę i próbował ją edytować na swoją korzyść czy też wstawiał nie swoje screeny kuponów - wtedy możemy mówić o nieuczciwości.

Dodawanie analiz do konkursu już po meczu było zwykłym sprytem innych graczy, którzy znaleźli lukę w regulaminie. Nie byli oni nieuczciwi wobec innych, gdyż każdy mógł z tego skorzystać.

O nieuczciwości można mówić od szóstej kolejki, jeśli ktoś doda prośbę o analizę po meczu - gdyż mamy ten punkt w regulaminie. 
Ja, jak i wielu innych graczy korzystało z tej luki - i nie chce by myślano, że jestem graczem nieuczciwym. :)

W gwoli ścisłości. Dodaj jeszcze do regulaminu, że zapis ten dotyczy również kuponów. 

W swojej pracy zajmuje się analizowaniem SIWZów, OWU, OWZ, OWD i innych regulaminów. I jeśli dodamy do tego punkt o screenach, to chyba żadnej luki nie mamy :).
 
Nie, no bez jaj. Uczciwie przyznaję, że nie nie analizowałem kto i co kiedy zapodał bo mnie to średnio obchodzi ale dodawanie analiz już po meczu to według mnie raczej nie jest "spryt" gracza a celowe "oszustwo". I nie ma tutaj dla mnie tłumaczenia, że takiego zapisu nie było w regulaminie. To znaczy się że co, jak analiza weszła to ją dodam bo dostanę punkty, jak nie weszła to nie dodam bo po co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


PRZYPOMNIENIE!!!

Tak jak obiecałem od 6. kolejki do regulaminu wchodzi dodatkowy punkt

* można dodawać tylko analizę / kupon na spotkanie, które w momencie złożenia prośby jeszcze się nie rozpoczęło ????

ma to na celu uniknięcie sytuacji, że ktoś opisze kilka spotkań w danej kolejce, a do konkursu wybierze analizę z meczu, który wszedł przez co zyska dodatkowe punkty, bawimy się uczciwie, dlatego niech każdy ma równe szanse. Pozostałe punkty regulaminu bez zmian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
@waldi1979 ​​​​​​
Pytanko. Czy jeśli dam taśmę meczów, a jeden konkursowy z kursem &gt;1,50 będzie mi tę taśmę zamykał i zrobię cash outa, a potem się okaże, że zdarzenie weszło to zalicza się za dwa punkty? 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 6 marca 2020 11:31 przez samuel24@waldi1979 ​​​​​​
Pytanko. Czy jeśli dam taśmę meczów, a jeden konkursowy z kursem &gt;1,50 będzie mi tę taśmę zamykał i zrobię cash outa, a potem się okaże, że zdarzenie weszło to zalicza się za dwa punkty? 
jeżeli kupon spełnia wymogi konkursu w momencie dodania to tak, punkty zostaną dodane.
 
Do góry Bottom