>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 22 lutego 2020 03:03 przez dzidzokPatrzę ze Carolina ładnie walczy o playoffy a Rangersi na fali.Znowu NHL mnie nabrało na sztucznego faworyta ;)
Tak jak pisałem kilka razy w wątku NHL NYR są mocno niedoceniani przez buki i warto na nich szukać dobrych kursow. Akruta tej nocy nie grałem na nich ale to było ważne spotkanie w kontekście PO bo ta sama dywizja. Z obserwacji tego sezonu nie ma sensu grać przeciwko NYR jeśli jest kurs koło 2 na przeciwników
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jednym okiem zerkam, jednym pracuje, ale faktycznie uporczywość Sibiru godna pochwały, choć udało sie zlapać właśnie remis więc może jakoś to im ruszy. Choć tak jak pisałem na początku wydaje mi się, że Sibir w tej parze jednak da radę bo Avto w tym sezonie nie zachwyca.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 6 marca 2020 17:43 przez pepo1990No proszę Dynamo jakie zawody na początek
Czułem dzisiaj coś do Dynama i żałuję, że nie odważyłem się zagrać ich w singlu, ale w sumie mecz się jeszcze nie skończył. Oglądam właśnie mecz Barsów i Kazań kontroluje spotkanie. Wilki z trudem wjeżdżają w tercję przeciwnika. Barsy zmarnowały dwie "setki" i dwie przewagi. Myślę, że można spróbować live, bo z biegiem czasu kurs rośnie chociaż czasami mam wrażenie, że Kazań będzie próbował to wygrać bez nadmiernego wysiłku co się może źle skończyć. 
 
B 0

bbs

Użytkownik
To niezła liga, prawidłowa bramka dla Kazania nieuznana a ludzie cały czas myślą że sport jest czysty ????????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie wiem o co im tam chodziło przy tej bramce, chyba o to, że bramka naruszona. No póki co dziś faworyci sie męczą
 
Do góry Bottom