>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2020!

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 marca 2020 17:41 przez rasijskij

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale na początku sezonu gdzieś coś czytałem, że takie rozstawienie ma na celu uniknąć ciągłych finałów konferencji z udziałem SKA - CSKA jak to najczęściej bywa. Z jednej strony to dobrze, bo ile można oglądać finał w wykonaniu tych dwóch ekip, a z drugiej strony taki jak mówi @pepo1990 - trochę bez sensu. Jak będę miał czas to postaram się odnaleźć ten artykuł, chociaż nie wiem, czy uda mi się to wygrzebać po takim czasie. 
Tak jak mówisz Bogdan, to coś w tym kierunku jest ale idea słaba. Jak śledzicie trochę co ma być z czapką płac od nowego sezonu to dopiero są jaja. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 5 marca 2020 18:20 przez mark1973

Tak jak mówisz Bogdan, to coś w tym kierunku jest ale idea słaba. Jak śledzicie trochę co ma być z czapką płac od nowego sezonu to dopiero są jaja. 
Od czasu do czasu coś przeczytam. Słyszałem, że zawodnicy zespołów pokroju SKA czy CSKA będą dostawać na konto pieniążki zgodnie z czapką plac, a resztę w kopercie pod stołem w szatni :)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 5 marca 2020 17:41 przez rasijskij

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale na początku sezonu gdzieś coś czytałem, że takie rozstawienie ma na celu uniknąć ciągłych finałów konferencji z udziałem SKA - CSKA jak to najczęściej bywa. Z jednej strony to dobrze, bo ile można oglądać finał w wykonaniu tych dwóch ekip, a z drugiej strony taki jak mówi @pepo1990 - trochę bez sensu. Jak będę miał czas to postaram się odnaleźć ten artykuł, chociaż nie wiem, czy uda mi się to wygrzebać po takim czasie. 
No ale co z tego, że sa co roku takie same finaly skoro to są dwie najlepsze ekipy to takie są finaly. Niech lepiej zmienią politykę, zrobia właśnie dobrą czapkę płac i wyrównają poziom a nie kombinują z jakimiś głupimy pomysłami. Różnica będzie taka, że teraz będzie trzeba to starcie zobaczyć w 1/4 i co to zmieni skoro i tak to dwie najlepsze ekipy i tak będą musiały sie ze sobą zmierzyć. Aspirują do tego, by równać do NHL, ale mają problem żeby na poważnie w końcu ta lige zorganizować i zadbać o wyrównanie poziomu. Od poczatku są tam ważni i ważniejsi i dopóki to sie nie zmieni to liga będzie daleko od NHL.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 5 marca 2020 18:45 przez pepo1990Czyli na wschodzie będzie tez ten chory układ i Barys przy ewentualnym awansie w nagrodę trafia na Kazań?
Nie widzę innego wyjścia. Skoro tak będzie na zachodzie to tak samo musi być na wchodzie. Jeśli byłyby różne rozstawienia w konferencjach to dopiero byłoby ciekawe zjawisko.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś druga seria 3 spotkań i tak myślę na dziś dwa spotkania.

Już o 13:30 spotkanie w Nowosybirsku i wielkie święto dla kibiców, którzy pewnie będą dziś mocno napompowani prowadzeniem w serii 2:0 i będzie gorąco w hali. Sam widziałem w tej parze niespodziankę jeśli chodzi o ostateczne rozstrzygnięcia, ale chyba Avto nie odda tego w czterech meczach. U kierowców chyba włączył sie już nie dzwonek, ale bije wielki dzwon więc dziś koniecznie win. Szturmowali bramke Sibiru w ostatnich dwóch meczach, ale jak na złość nic nie wpadało i Sibir wyciągnął oba spotkania na swoją korzyść. Wynik 3:0 w serii byłby dla Avto katastrofą więc dziś powinna być pełna mobilizacja i w końcu złamanie obrony Sibiru, który na pewno będzie znów czekał na swoją szansę i raczej okopie się w swojej tercji. Mam nadzieje, że w Avto nie braknie motywacji i dziś pogrywam ich win.

Avto RT @2.25  
Avto -1,5 @3,4  

Do tego spotkanie w Niżnym pomiędzy Torpedo a obrońcom tytułu. W pierwszej wersji miałem odpuścić trzecie spotkania wojskowych, ale skoro pojawiła się ta informacja od @mark1973, że faktycznie będzie granie w tym dziwnym systemie i w kolejnej rundzie SKA gra z CSKA. W takiej sytuacji w tych ekipach nie będzie żadnego odpuszczania, trzeba serię zakończyć w 4 meczach, skoro już w kolejnej rundzie ten najtrudniejszy przeciwnik na drodze. W przypadku SKA się wczoraj to sprawdziło i handi spokojnie pokryte więc liczę na to, że dziś będzie podobnie. SKA jest ten jeden dzień do przodu i ma juz 3:0 wiec dla CSKA to rownież informacja, że przeciwnik będzie kończył więc samemu trzeba dotrzymać kroku. CSKA oczywiście nie napędza sie tak jak SKA, tylko spokojne prowadzenie 2:0 i kontrola spotkania przez pierwsze dwa mecze serii. Dziś myślę, że będzie podobnie, ale na pewno w 1 bramkę prowadzenia nie będą sie bawić, powinni na spokojnie pokryć handi. W mojej ocenie Torpedo ma większy potencjał niż Podolsk, ale jeśli tylko CSKA wyjdzie z pełnym skupieniem to spokojnie ogrywa gospodarzy.

CSKA -1.5 @1,8  
CSKA -2.5 @2,95  
CSKA RT @1,4   i Avto x2 @1,33   Spartak 1x @1,42 AKO @2,64 
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mój znajomy z Rosji dzis rano mi dementuje te wiadomosci i nie wiem czy mnie robi w konia, kurde, jest fanem CSKA i pisze że CSKA bedzie grało ze zwyciezca pary Dynamo -Spartak, jednak nie zmienia to moich typów

Pisze od rana i skonczyc nie moge
Dzis gram Avto, bo dla mnie sa mocnijsza druzyną wiadomo tez ze ofensywnie tez mocniejsi , ale Sibir ma lepsze tyły. Fakt Stara prawda to ze Puchar zdobywa sie obrona a nie atakiem. Tu racja ale Kovar tez potrafi brame zamurowac, a ofensywa musi znalexć sposób na finskiego bramkarza Sibiru. Teren tam trudny ale do zdobycie, dzis Sibir muruje bramke bo bedzie nawałnica graczy Avto bo cały kregosłup zdrowy, podobnie jak kolega wyzej gram 

Avto RTkurs 2,25

Dla Spartaka tez czas sie wziac do roboty, bo juz sie witali z gąska a tu znów Szipaszjow wyskoczył, mieli mecz w miare pod kontrolą, ale wszystko posypało sie na koncu trzeciej tercji. Nie wiem czy dzis Wadim nie dostanie specjalnego plastra na lodzie, byle bez kontuzji. jezeli nie dzis tu kuz bedzie ciezko gram wiec Spartak

Spartak ml kurs 1,85

Przyznaje ze nie doceniłem Barsów z Kazania i bije sie w pierś, co prawda Kvartalnowa specjalnie nie lubie ale nie o sympatie chodzi.
Dzis mam wrazenie ze ze Barsy wezma to w RT , jest mobilizacja, taktyka i wykonawcy na poziomi, solidna obrona z bramkarzem i nawet jakjest moment przestoju co sie zdarza to zaraz wracaja na własiwe tory, wiec nie ukrywam ze zagram Bars w dublu z CSKA , które mysle ze zamknie serie w czterech meczach

dubel
Kazan ml + CSKA RT kurs 2,26
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zostaje mi tylko podłączyć się pod kolegów. Mecze w Nowosybirsku i Moskwie odpuszczam, ale od wczoraj zastanawiam się nad Kazaniem. Trener Wilków chyba przekombinował. Wystawia w bramce Barulina chociaż Szaryczenkow radził sobie (według mnie) lepiej w sezonie regularnym. W drugim spotkaniu już nie wystawia Barulina tylko tego drugiego, a w połowie spotkania zastępuje go ponownie Barulin... Dziwne rzeczy. Wątpię, żeby takie decyzje zadziałały pozytywnie na bramkarzy. Chociaż słyszałem wczoraj wiele głosów, że dzisiaj Neftekhimik się postawi Barsom to wydaje mi się, że tak jak fatalnie zaczęli przygodę z walką o puchar tak samo fatalnie ją zakończą. Może urwą jeden mecz dzisiaj lub pojutrze, ale to będzie max. Mam nadzieję tylko, że Kvartalnov nie porotuje dzisiaj zbytnio składem i będzie chciał to zakończyć w czterech spotkaniach.
Kazań -1.0 @2,18 Unibet

Jeśli miałbym grać dubla to chyba połączył bym Kazań z Dynamem i zagrał tak: Kazań ML + Dynamo ML @2,87 Unibet
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli chodzi o rozstawienie w tegorocznych playoffach to przecież wystarczyło zajrzeć na oficjalną stronę ligi. Nie wiem dlaczego wcześniej o tym nie pomyślałem...
 


 "Pary każdego etapu play off w poszczególnych konferencjach są formowane według zasady: zespół rozstawiony z najwyższym numerem zagra z zespołem rozstawionym z najniższym numerem, zespół rozstawiony z numerem drugim zagra z zespołem rozstawionym z numerem przedostatnim itd. Atut własnego lodowiska otrzymają zespoły z wyższym numerem rozstawienia."

Czyli biorąc na przykład CSKA: Wojskowi zagrają z którymś z zespołów z pary Dynamo - Spartak. Biorąc pod uwagę powyższe info seria CSKA z SKA w drugiej rundzie nie będzie miała miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 6 marca 2020 12:52 przez rasijskijJeśli chodzi o rozstawienie w tegorocznych playoffach to przecież wystarczyło zajrzeć na oficjalną stronę ligi. Nie wiem dlaczego wcześniej o tym nie pomyślałem...

 "Pary każdego etapu play off w poszczególnych konferencjach są formowane według zasady: zespół rozstawiony z najwyższym numerem zagra z zespołem rozstawionym z najniższym numerem, zespół rozstawiony z numerem drugim zagra z zespołem rozstawionym z numerem przedostatnim itd. Atut własnego lodowiska otrzymają zespoły z wyższym numerem rozstawienia."

Czyli biorąc na przykład CSKA: Wojskowi zagrają z którymś z zespołów z pary Dynamo - Spartak. Biorąc pod uwagę powyższe info seria CSKA z SKA w drugiej rundzie nie będzie miała miejsca.
No to właśnie najlepszy sposób, niestety ja rosyjski niet, a po angielsku nie widziałem nigdzie regulaminu. Dzięki za info . Czyli zyskało to ponownie ręce i nogi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 6 marca 2020 12:52 przez rasijskijJeśli chodzi o rozstawienie w tegorocznych playoffach to przecież wystarczyło zajrzeć na oficjalną stronę ligi. Nie wiem dlaczego wcześniej o tym nie pomyślałem...

 "Pary każdego etapu play off w poszczególnych konferencjach są formowane według zasady: zespół rozstawiony z najwyższym numerem zagra z zespołem rozstawionym z najniższym numerem, zespół rozstawiony z numerem drugim zagra z zespołem rozstawionym z numerem przedostatnim itd. Atut własnego lodowiska otrzymają zespoły z wyższym numerem rozstawienia."

Czyli biorąc na przykład CSKA: Wojskowi zagrają z którymś z zespołów z pary Dynamo - Spartak. Biorąc pod uwagę powyższe info seria CSKA z SKA w drugiej rundzie nie będzie miała miejsca.
Dokladnie to samo dzis wyczytałem, bo nie dawało mi to spokoju, dobrze, że wkleiłes info i mamy spokój :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Po obejrzeniu ostatniego spotkania byłem pewien, że dzisiaj pogram w kierunku Jokeritu, ale z biegiem czasu jestem co raz mniej pewien ich czwartego pod rząd zwycięstwa mimo tego, że Lokomotiv nie pokazał kompletnie nic. Żadnej walki, czy większego zaangażowania nie mówiąc już o stwarzaniu niebezpiecznych sytuacji pod bramką Klaunów. Mam dziwne przeczucie, że dzisiaj Jokerit nie podoła i zostawiam to spotkanie w spokoju. Postanowiłem natomiast pójść w kierunku Ufy. W sumie to nie wiem dlaczego faworytem w dzisiejszym meczu jest Omsk. Spotkanie odbędzie sie w Ufie. Zieloni prowadzą w serii 2:1 i z pewnością zrobią wszystko, żeby do Omska pojechać walcząc o czwartą wygraną. Gra dzisiejszych gospodarzy wygląda obiecująco, liderzy robią co do nich należy. Na pewno nie będzie to spacerek, ale wierzę w zwycięstwo gospodarzy.
Salavat Yulaev ML @2,02 Unibet   

No nic. Spróbujemy pójść za przeczuciem i może uda się uniknąć straty.

Lokomotiv ML @2,40 Unibet        Czasem warto zaufać wewnętrznemu głosowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Cześć wszystkim po długiej nieobecności, spróbuję dzisiaj zagrać ilości goli w dwóch spotkaniach.

Ufa- Omsk
over 3,5 
1,54   
Podolsk- St. Petersburg
over 3,5
1,28   
ako 1,97 fortuna       
Ilości goli to często loteria (ale co nią nie jest w bukmacherce) ale nos i matematyka podpowiada, że w obydwóch spotkaniach zobaczymy kilka bramek.
Zaskoczyło mnie otwarcie tej rywalizacji, liczyłem na mocno zamknięte mecze, a tutaj na dzień dobry 5:2, później 2:2... Myślisz sobie "ok wszystko wraca do normy" i nagle cyk na lodowisku w Ufie 6:3. Skoro tak otwarty hokej grają oba teamy to warto spróbować te minimum 4 bramki po bardzo wysokim kursie. 

A pod Moskwą grają o sezon, albo rybki albo pip.. Jakby sytuacja w trakcie meczu dla gospodarzy była nieciekawa to pewnie się otworzą i pójdą na całego. Wtedy albo strzelą, albo zaczną tracić. To raz, po dwa- do tej pory średnia liczba bramek w fazie play off w rywalizacji tych zespołów to powyżej 6 bramek na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś znów ciąg dalszy bitwy na lidzie i bezi ozpisywania się obiaram kierunki Ufy, Jokerita i Magnitki.
Proponuję wszystkie trzy zespoły zagrać z podpórka. 
Ufa bo zadaniowcy potrafią wyłączyć liderów Omska, który mam wrażenie że był silniejszy rok temu i Ufa może wziąć rewanż. Magnitka wyglądała dobrze i dziś muszą, choć to nie zawsze działa ale w RT nie przegrają a Jokerit po prostu w każdym elemencie wygląda mocniejszy. Choc znajac mentalność ludzi i zawodników w Jarosławiu dziś będzie gryzienie lodu i kości mogą strzelać. 

Ufa+Magnitka +Jokerit z x kurs 3,08

Ponadto gram remisy w każdym spotkaniu i nie dlatego że wczoraj były ale tak to widzę 

W Magnitke remis 3,6
W Loko remis 3,95
W Podolsku remis 5,2
W Ufie remis 3,65
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 7 marca 2020 12:25 przez kintergartenPanowie takie szybko pytanko co w hokeju oznacza A na koszulkach zawodników? 
Zastępca kapitana. W każdej drużynie jest dwóch zawodników z "A" na bluzie.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wracamy dzis znow na tafle. Wczoraj rozstrzygniecie bym powiedział spodziewane, ale dzis jest nowy dzien i nowe pary
A Kazachstanie Astana mysli skonczyc serie ale czy napewno, kursy wystaione wg nie tak , w tych czterech meczach zarysykuje stwierdzenie ze 55-45 z gry dla Magnitki a dzis moze sie wszystko zdarzyc i czuje ze Astanie nie bedzie łatwo. Mimo tego ze Magnitka nie ma dobrego sezonu to mysle ze w PO do tej pory prezentuje sie orzyzwoicie a dzis skóry tanio nie sprzedaja

Magnitka ml kurs 2,68
 
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Witam, nie bardzo się znam na hokeju, a postawiłem over 3.5 w meczu Omsk - Ufa, ma to jakieś szanse ? jest remis 2-2 w serii i jak się nie mylę jest to ich ostatni pojedynek, z góry dzięki za odpowiedź :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom