>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher eWinner - Powitalny HAT-TRICK

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wiemy, że początki są trudne, ale nie w eWinner. Jako nowemu Graczowi przysługują Ci aż trzy bonusy, żebyś mógł od samego początku nabrać wiatru w żagle. Odbierz je wszystkie, skompletuj Powitalny HAT-TRICK i wejdź do gry!
 

Chcesz grać agresywnie od samego początku? To dobra taktyka. Skorzystaj z Zakładu Bez Ryzyka i zrób to! Złóż pierwszy depozyt na Twoim Koncie Gracza, zagraj, a w przypadku przegranej zwrócimy Ci do 150 PLN   za Twój pierwszy zakład!
W przypadku przegranej zwrócimy Ci stawkę w formie bonusu! Aby wypłacić otrzymane środki z Zakładu Bez Ryzyka obróć nimi 3-krotnie kuponami z kursem minimalnym 2.50.
 

Po zdobyciu przyłożenia w rugby, drużyna ma szansę na zdobycie dodatkowych punktów przez tzw. podwyższenie, czyli kopnięcie piłki w bramkę. W eWinner jest lepiej - jako nowemu Graczowi przysługuje Ci bonus 100%   (do 500 PLN   ) od drugiego depozytu!
Aby wypłacić otrzymane środki w ramach Bonusu Od Depozytu obróć nimi 3-krotnie kuponami z kursem minimalnym 2.50.
 

Ciągle Ci mało? Dobrze! Prawdziwy zawodnik zawsze walczy o kolejną bramkę, a w eWinner to doceniamy! Skompletuj swój hat-trick w trzeciej tercji! Jako nowy Gracz masz prawo nie tylko do odbioru 100% bonusu od drugiego depozytu do 500 PLN , ale także od trzeciego!
Aby wypłacić otrzymane środki w ramach Bonusu Od Depozytu obróć nimi 3-krotnie kuponami z kursem minimalnym 2.50.

 
 
paga 28,1K

paga

Użytkownik
Ta firemka to śmiech na sali. Aby zagrać za bonus, kupon, który zagraliscie z depozytu musi zostać CAŁKOWICIE rozliczony. Prościej mówiąc, jeżeli nie wejdzie Wam spotkanie o 12, a macie na kuponie również spotkania dajmy na to o 20 to nie możecie skorzystać z środków bonusowych dopóki nie rozliczą ostatni mecz. To jest jakiś kabaret. Kij, że kupon przegrany od południa i nic się nie zmieni. Prosty zabieg aby wyciągać od Was kolejną kasę. 
O Boże, jakich z Nas się zrobiło śmieciarzy dzięki tej ustawie. Przecież te firmy jak ewinner, etoto, totalbety itd to są jakieś kabarety. Świadomie nie używam określenia bukmacherzy czy firmy bukmacherskie bo to byłaby straszna obraza dla takich jak całoroczny czy Unibet
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Ewinner Gracz, którego pierwszy po rejestracji zawarty zakład okaże się przegrany, dostanie zwrot środków pomniejszony o podatek 12%. Gracz otrzyma zwrot w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia zakładu wszystkich zdarzeń na kuponie.
Trzeba tyle czekać czy zazwyczaj szybciej?
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Tak ja korzystałem 2 dni temu wpłaciłem 176zl i dostałem zwrot 155zl (minus podatek) za zakład bez ryzyka jeszcze w trakcie trwania 2 meczu na kuponie, gdy 1 mecz nie wszedł więc ekspresowo 😉
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Długo zazwyczaj czekacie na wypłaty od nich? Dzis po 8 zleciłem i jeszcze nie ma, a piszą że mają natychmiastowe wypłaty
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Wypłate zleciłem i w ciągu max godzinki kasa była na koncie. Tak więc ogólnie bardzo duży + za to.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Dzisiaj wypłacałeś ? Ja czekam, zaakceptowali ale piszę że to winna operatora ktory robi dla nich wypłaty
 
20maciek03 75,1K

20maciek03

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera. Okienko przy rejestracji było zaznaczone, że chcę skorzystać z bonusu. Zakład postawiony. Cashbacku brak. " Uprzejmie informuję, że podczas rejestracji nie zaznaczył Pan chackboxa mówiącego o chęci skorzystania z oferty powitalnej. Przez co tego zwrotu Pan nie otrzymał."

Pamiętam, że było ono zaznaczone. Przed postawieniem żadnej informacji czy bonus jest aktywny, czy nie. Nic. Żadnej informacji. A logiczne, że owego depozytu bym nie zrobił i nie stawiał zakładu za ponad 170zł.. Wychodzi na to, że trzeba robić przy rejestracji screeny, a i tak by pewnie nic to nie przemówiło.

Wiadomo sprawa nie do wygrania, ale bukmacher zdecydowanie nie do polecenia znajomym.
Odradzam gry i powierzania im swoich środków
 
Do góry Bottom