>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

MuchBetter - opinie

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Strona Internetowa -&gt; MuchBetter

Coraz częściej spotykam się z tą metodą płatności w internecie (szczególnie kasyna i poker roomy ale niektóre buki też już mają w swojej ofercie) natomiast MuchBetter nie miał jeszcze swojego tematu na forum więc warto go założyć dla wymiany doświadczeń czy pytań. 

Much Better to stosunkowo nowe rozwiązanie płatnicze, występujące jako  e-portfel do wszelkich płatności. Możecie z niego korzystać w sieci, ale jednocześnie oferuje także karty płatnicze, dzięki czemu zrealizuje się nim wszelkie płatności w sklepach stacjonarnych (darmowa karta Mastercard). MuchBetter funkcjonuje na zasadzie aplikacji mobilnej którą można za darmo pobrać z  z App Store jak i przez Google Play.

Operator na stronie chwali się najniższymi opłatami związanymi z obsługą e-portfeli oraz transakcjami wielowalutowymi w czasie rzeczywistym. 

Apka posiada skaner linii papilarnych jako jedno z zabezpieczeń. Firma oferuje również coś na zasadzie punktów lojalnościowych, przyznawanych za obrót dokonywany poprzez aplikację. Punkty te potem można wymieniać na losy czy vouchery. 

https://www.youtube.com/watch?v=Apk3nPBNdo0
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 5 marca 2020 13:57 przez kombajn

A to jest opcja czy konieczność?
Tylko ściągnąłem apke nie korzystałem z niej w praktyce także nawet nie wiem czy jest to opcjonalne zabezpieczenie czy obowiązkowe. Aczkolwiek uważam że to ciekawa opcja aby ograniczyć nadużycia.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ściągnąłem sobie, choć tak tylko trochę popatrzyłem. Przypomina Revoluta, ale może jest faktycznie dużo lepszy jak sugeruje nazwa :) Dobrze, że doszła kolejna możliwość.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pomoże ktoś? Sporo razy korzystałem z wpłaty blikiem na MuchBetter i pieniądze były natychmiastowo ale pierwszy raz się tak coś stało. Wpłaciłem spora sumkę blikiem i z konta mi odjęło środki natomiast na MuchBetter nie ma ich już parę godzin! Po wpłacie jeszcze pokazała się ta ikonka, że poprawnie dokonano depozytu, ale nadal ich nie ma.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Ktoś podpowie, jak wypłacić z MuchBetter większą sumkę bez płacenia 2% prowizji za wypłatę? Czy znajdzie się jakiś pewny buk albo inny serwis który przyjmie wpłatę i po minimalnym obrocie wypłaci na konto?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Jakie

Jakieś prowizję? Bo myślałem czy by nie założyć tego portfela właśnie i grać poprzez niego na Unibecie


Tylko chwilę z ich usług korzystałem bo miałem problemy w pewnej firmie z jedną z metod wypłat i szukałem chwilowej alternatywy, apka na tel ok, weryfikacja też standardowa.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Nie polecam. Szybkie wpłaty oraz wypłaty, dobra przejrzystość, natomiast okradli mnie na kwotę prawie 100 zł przy wypłacie środków na konto. Prowizja, która w większości pośredników wynosi 2-3 % wyniosła realnie około 8%. Odpowiedź supportu na konkretne pytanie pokrętna i lakoniczna w stylu "staramy się poprawić, a nasza oferta jest konkurencyjna na rynku". Mniej znany eZeeWallet pokazuje kwotę prowizji przy wypłacie i działa świetnie, więc nie ma sensu korzystać z usług firmy, która wali na kasę.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Nie polecam. Szybkie wpłaty oraz wypłaty, dobra przejrzystość, natomiast okradli mnie na kwotę prawie 100 zł przy wypłacie środków na konto. Prowizja, która w większości pośredników wynosi 2-3 % wyniosła realnie około 8%. Odpowiedź supportu na konkretne pytanie pokrętna i lakoniczna w stylu "staramy się poprawić, a nasza oferta jest konkurencyjna na rynku". Mniej znany eZeeWallet pokazuje kwotę prowizji przy wypłacie i działa świetnie, więc nie ma sensu korzystać z usług firmy, która wali na kasę.
Do jakich buków można wplacac i z jakich wyplacac tym ezeewallet?
 
Do góry Bottom