>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 4.03.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie - 1,5
Kurs: 4.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


ŁKS nie może się bawić w żadne remisy jeśli za kilka kolejek nie chcą utracić ostatnich nadziei, w obecnej chwili mają już 13pkt do ,bezpiecznej strefy, a tam przecież nikt nie próżnuję.Zagłębie jest dopiero jedenaste, mają 5pkt straty dom Top8 i 7pkt przewagi nad strefą spadkową także bezpiecznie czuć się nie mogą.Ekipa miedziowych słabo weszła na wiosnę, ostatnio jednak wygrali ze Śląskiem w dobrym stylu a każdy zna przecież Zagłębie że jak zaskoczą są bardzo mocni, wprost przeciwnie przy słabszej formie potrafią przegrać na każdym boisku.Style obu ekip są bardzo podobne, prosta polska piłka bez specjalnych kombinacji, mimo że ŁKS mimo wyników źle na boisku nie wygląda to myślę że w tym pojedynku czysto piłkarskim z Zagłębiem po prostu polegną, jeśli ostatnia wygrana ze Śląskiem była przypadkiem to całkiem możliwe, ja jednak myślę że goście tu raczej powalczą o pierwszą ósemkę niż taplanie w strefie spadkowej.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dynamo-Brześć-Soligorsk
Typ: Dynamo-Brześć wygra
Kurs: 2.87
Bukmacher: STS
Analiza: Superpuchar Białousi.  Dynamo-Brześć ma za sobą bardzo udany sezon, w którym udało im się zdobyć mistrzostwo z zaledwie 1 porażką. Są dobrze zorganizowanym zespołem, który ma mocno obsadzone pozycje jak na warunki białoruskiej ligi. Ich rywal także nie rozegrał sezonu, bo 3 miejsce w lidze, ale na obcym stadionie czuje się gorzej niż ekipa gospodarzy. Sytuacja kadrowa w przypadku obu drużyn na dobrym poziomie. Myślę, że to Brest wygra.

  187
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pewny_typer 166

pewny_typer

Pewny_typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: Korona DNB
Kurs: 3,55
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Bukmacher w tym pojedynku faworyzuje gospodarzy. Korona prezentuje się w tym sezonie tragicznie, sam bilans bramkowy 13 strzelonych do 28 straconych wiele mówi. Śląsk prezentuje się przeciętnie w ostatnim czasie - 1 zwycięstwo 2 remisy 2 porażki. W ostatnim meczu Korona grała przeciwko Lechii, przegrali 1:2 jednak gra drużyny z Kielc wyglądała zaskakująco dobrze, mogli oni wygrać ten mecz na pewno czują niedosyt po tej porażce. Ze względu że jest to Ekstraklasa a Korona musi kiedyś zacząć zdobywać punkty myślę że warto spróbować pograć tutaj w stronę Kielczan kurs jest wart ryzyka. Warto jeszcze wspomnieć o h2h tych drużyn - od 6 spotkań Korona nie przegrała ze Śląskiem. 

  100
 
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Puchar FA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Norwich
Typ:  Tottenham pierwszy 7 rożnych
Kurs: 1,86
Bukmacher: etoto
Analiza:

No i ten kurs mi się bardzo podoba na to zdarzenie. Tottenham po trzech porażkach napewno bedą chcieli się przełamać, rywal wydaje się na pierwszy rzut oka dobry jednak w tym sezonie strasznie się z nimi męczyła ekipa Mourinho.Norwich ostatnio niespodziewanie pokonali Leicester przez co jeszcze nadzieje na utrzymanie jest. Grali ze sobą ostatnio w Londynie i Tottenham wbił te 7 rożnych.Goście tracą na wyjazdach 6,82 rożnego na spotkanie, dodając do tego problemy z napastnikiem gospodarzy, ostatnie spotkania między sobą w których Tottenham się męczył z drużyną Norwich to typ jak najbardziej godny uwagi.

  100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , FA Cup - 1/8 finału 
Godzina: 20:45
Spotkanie:  Tottenham - Norwich City 
Typ: wygrana gospodarzy / mniej niż 3,5 bramki na mecz 
Kurs: 2.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam wszystkich po baaardzo długiej przerwie do ponownego , mam nadzieję regularnego typowania spotkań piłkarskich. 
A pierwszym moim typem po przewie będzie pucharowe , ćwierćfinałowe spotkanie pomiędzy ,,Kogutami'' z Londynu  , a ,,Kanarkami'' z Norwich , którzy , pomimo (delikatnie mówiąc) nie najlepszej pozycji w Premier League , zdołali dość niespodziewanie  wygrać swoje ostatnie ligowe spotkanie z Leicester 1:0 . 
Jednak przechodząc do analizy : Tottenham pomimo dość zniżkowej formy powinien sobie poradzić z swoimi dzisiejszymi rywalami , którzy są raczej nastawieni na walkę o pozostanie w angielskiej ekstraklasie . Za gospodarzami przemawia również fakt , iż na własnym boisku w całej historii pojedynków pomiędzy obydwoma zespołami praktycznie tylko dwa razy ,, Koguty '' ulegali swoim dzisiejszym rywalom , a ostatnia ich przegrana z nimi u siebie padła w 2012 roku ! 
Podsumowując : wygrana gospodarzy wydaje się raczej więcej niż pewna , ale wynik tegoż spotkania nie powinien być nie wiadomo jaki wysoki , więc dobrym wyborem przy obstawianiu tego spotkania jest postawienie na wygraną gospodarzy i mniej niż 3,5 bramki na mecz .

LINK : https://www.flashscore.pl/mecz/lUW39y4B/#szczegoly-meczu

  100
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Puchar FA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Wed - Manchester City
Typ: Przedział goli [3-5] 
Kurs: 1.8
Bukmacher: etoto

O dolnej granicy nawet nie będę sie rozwodził, ofensywa City powinna się przejechać po zespole z zaplecza Premier League. Jakim składem by nie wyszli to jakościowo jest to poziom wyżej od ekipy Sheffield. Czuję jednak koniec strzelania na granicy pięciu bramek. Dwa powody, po pierwsze za 4 dni derbowy pojedynek na wyjeździe z United w PL, z pewnością o wiele ważniejszy mecz niż dzisiejsza potyczka pucharowa. Po drugie nie ma tu parcia na taka ilosc goli, trzeba oszczędzać kluczowych graczy na nadchodzący rewanż LM oraz pozostałe mecze. Z tego względu spodziewam się raczej rezerwowego składu, który nigdy nie strzela 6 bramek, szczególnie na wyjeździe. Nie zmienia to jednak faktu, że City na pewno przyjechało tu po wygraną, walka o mistrzostwo kraju już dawno poszła w zapomnienie, mają za to szansę zdobyć 3 trofea: LM, FA Cup oraz zdobyty już Puchar Carabao. Nie wykluczam też gola gospodarzy, City uwielbia tracić gole w pucharowych spotkaniach, więc wynik w stylu 1:3 nikogo dziś nie zdziwi. Ja gram jednak w/w przedział, który jest bardzo prawdopodobny, a kurs warty ryzyka. 

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: Śląsk powyżej 5.5 rogów 
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: Dzisiaj ciężko znaleźć tył a szczególnie w naszej lidze na wygraną danego zespołu więc postanowilem aby pójść w tym na rogi. A dokładnie idę w rogi na gospodarzy czyli Śląsk Wrocław, drużyna która specjalizuje się w grze bokami, mają na bokach szybki zawodników którzy robią przez to spora ilość rogów. Linia 5.5 rogów ze słabiutka Korona to nic wielkiego, myślę że Śląsk chce się pokazać przed swoimi kibicami pokaże od 1 minut kto w tym meczu będzie rządził. Linia ta powinna zostać już pokryta po pierwszych 45 minutach. Ostatni weekend nie był dla Śląska weekendem przyjemnym przegrali swoje derby dość wysokość złość dzisiaj wyalduja na boisku i pokażą Koronie se to tylko mały wypadek przy pracy. Jestem pewien że Śląsk będzie większość spotkania dominował przy bramce przeciwnika. 

  100
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina
Godzina: 16:00
Spotkanie: Olimpik Donieck - Desna Chernihov
Typ: Goście wygrają obie połowy
Kurs: 6.6
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Jak pisałem wczoraj na Ukrainie jeszcze dwie kolejki do podziału na grupę mistrzowską i spadkową. I jak co roku ekipa Olimpiku Donieck będzie grać w spadkowej, w lepszej sytuacji są piłkarze Desny oni już są w mistrzowskiej. SKŁADY już są, sprawdziłem i widać z tego że Desna dziś prawie w całym komplecie jak ostatnio z Mariupolem 4:0, a napewno w ataku jest tak samo, dwóch super strzelców Filippow 10 goli, Kalininintsev 5. Oba zespoły na wiosnę już po dwóch meczach, Donieck dwie porażki, zaś Desna we zwycięstwo i porażka 0:1 z Shahtarem. Mają 4 miejsce i 4 punkty straty do Zorya i szansę na puchary. Ostatnio z Olimpikiem w Doniecku grali w kwietniu 19 i wygrali 2:0, wygrywając obie połowy, w ostatniej kolejce było tak samo, a Mariupol to miejsce 7 i mają szansę na 6 dające spokój. Olimpik zajmuje miejsce 10 i zdobył do tej pory 18 punktów z czego u siebie 7. Desna na wyjazdach stosunku bramek 22-9 i punktów 21 i jeśli chodzi o formę to na ostatnie 5 meczów 9 punktów bilans 12-4, zaś Olimpik 0 punktów i bilans 2-10. W związku z powyższym taka forma i szansa na puchary powinny dać dwie wygrane połowy, aczkolwiek nigdy nie wiadomo także ostrożnie że stawką.

  100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 20:30
Spotkanie : Lechia : Legia
Typ : Legia powyżej 5.5 rożnych
Kurs : 1.85
Bukmacher :sts

Piłkarze Legii Warszawa w meczu wyjazdowym zmierzą się z gdańską Lechią. Faworytem tego spotkania jestg drużyna ze stolicy. Legia ma już 6 punktów przewagi nad drugą Cracovią i dziś wygrywając ich przewaga wzrośnie do 9 punktów. Po zimowej przerwie Legioniści wygrali trzy z czterech możliwych spotkań i raz zremisowali. Lechii idzie troszkę gorzej, ponieważ zremisowali ze Śląskiem, przegrali z Lechem i odnieśli dwa zwycięstwa z Piastem i z bezbarwną Koroną Kielce. 
Jeżeli Legia utrzyma formę z ostatnich spotkań, to powinni odnieść kolejny triumf. 
Dla mnie ciekawym zakładem na to spotkanie jest ilość rzutów rożnych dla przyjezdnych. 
Legioniści w czterech ostatnich meczach mieli następującą ilość "korków": z ŁKS'em 9, z Rakowem 7, z Jagiellonią 6 i z Cracovią 6. Za każdym razem udawało się pokryć powyższą linię. Mam nadzieję, że w Gdańsku będzie tak samo. 

  100
 
A 706

andrzej4524

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna  Ekstraklasa
Godzina 20:30
Spotkanie : Lechia : Legia
Typ : BTS
Kurs : 1.7
Bukmacher :Betclic
W Gdańsku spotykaja się dzisiaj miejscowa Lechia z Warszawska Legia i patrząc na nazwy zespołów w pierwszym wrażeniu teoretycznie powinny bić się o tytuł mistrzowski. Jest jednak znacząco inaczej. Po potknięciu cracovii swoją szansę będą chcieli wykorzystać piłkarze Legii którzy runde wiosenną zaczeli bardzo dobrze wygrywając 3 spotkania i dokładając do tego remis. Ich gra wygląda bardzo dobrze i powinni wygrać w tym spotkaniu. Uważam jednak że stadion Lechii nie jest łatwym terenem dlatego ide w bezpieczniejszą opcje i bramki obu zespołów. Legia dużo strzela ale na wyjazdach również traci bramki. Z kolei po drugiej stronie gospodarze, którzy mimo wszystko po takich roszadach w kadrze nie zaczeli źle tej rundy. Może ich gra nie jest powalająca bo grają w kratkę ale wydaje mi się że spokojnie jest ich stać na strzelenie bramki u siebie... Wybieram opcje bts jednak za drobne postawie na 1-1 bo jakoś przeczucie za mna dziś chodzi że zespoły podzielą sie punktami...

Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
  100
 
gamen0 165,3K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina:  Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: : ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: X2
Kurs: 1,48
Godz: 18:00
Bukmacher: fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie w 25 kolejce PKO Ekstraklasy pomiędzy zespołami ŁKS Łódź i Zagłębiem Lubin.  Gospodarze z dorobkiem 17 punktów plasują się na 16 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 32 punkty i zajmują 11 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnim spotkaniu wskazuje, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Gospodarze muszą powalczyć o jak najlepszy wynik w dzisiejszym spotkaniu, jednak na pewno Zagłębie ma więcej atutów piłkarskich i to w nich należy upatrywać zespół lepszy w dzisiejszym spotkaniu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Zagłębia ,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że goście strzelą jakiegoś gola z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.

  100
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna Portugalia 1
godzina: 21
Spotkanie: sporting -porto
Typ: Sporting
Kurs:.2.7
Bukmacher: etoto
Analiza: 
Najwazniejsza rzecz która przemawia do zagrania tego typu to kurs 2.7 na drużynę która odniosła u siebie komplet zwycięstw w lidze. Myślę że bukmacherzy kierują się ostatnimi meczami Porto tyle że Benfica to nie jest drużyna na LM a Sporting tak, Vardar ma swoje problemy a mieszków Brześć to dość słaba drużyna i sam typowałem zwycięstwo Porto. Spodziewam się zaciętego spotkania oscylującego wokół remisu a myślę że rola gospodarza przeważy o skromnym zwycięstwie Sportingu. Porto jest ciut lepszą drużyną ale nie tyle żeby proponować kurs 2.7 na przeciwnika.powodzenia

  100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Arka Gdynia
Typ: Piast
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna

Przed nami bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Z jednej strony gospodarze, którzy jeśli wygrają będą mieć 40 punktów i będą tracić zaledwie 2 punkty do vice lidera Cracovii z drugiej zaś strony Arka Gdynia, która jeśli przegra będzie tracić już 5 punktów do Wisły Kraków, która zajmuje 13 lokatę. Niby ostatnie 2 spotkania gości to zwycięstwo w niesamowitych okolicznościach z Rakowem 3:2 gdzie przegrywali już 0:2 i remis 1:1 z ŁKS, gdzie znowu to stracili bramkę w ostatniej minucie meczu.
Piast gra bardzo w kratkę zwycięstwo, porażka, zwycięstwo, porażka. Gospodarze u siebie grają bardzo dobrze bo na 12 spotkań przegrali tylko 2 mecze i aż 8 meczów wygrali.
Ja uważam, że Arka jest najsłabszą drużyną w lidze na ten moment i Piast powinien dość spokojnie sobie z nimi poradzić.

  70
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka 
Godzina: 20:30
Spotkanie: Knack Roeselare - Lube Civitanova 
Typ: Knack Roeselare poniżej 86,5 pkt
Kurs: 2,45
Bukmacher: betclic

Pierwszy mecz 1/4 finału LM. Włosi zdecydowanie trafili w losowaniu najlepiej i nie powinni mieć żadnych problemów z wyeliminowaniem rywala. Lube ostatnio sięgnęło po Puchar Włoch. W finale po znakomitym spotkaniu wygrali z Perugią 3:2. Do gry wrócił już Leal, a ponadto w znakomitej formie są Juantorena czy Simon. W grupie Lube wygrało wszystkie mecze bez żadnych problemów. Knack Roeselare natomiast wyszło z grupy, gdzie rywalizowało z Zaksą. Przegrało dwa razy z Zaksą oraz pokonało dwukrotnie Friedrischafen i Vojvodine. Zespół nie ma wielkich gwiazd, ma jedynie solidnych graczy jak Tuerlinckx, Verhanemman czy Jansen Vandoorn. Jednak przy gwiazdozbiorze Lube tutaj Belgowie nie powinni mieć nic do powiedzenia. Włosi mecz powinni zamknąć w 3 setach , a ten under może wejść nawet przy 4 partiach

  145
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnapolska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: lechia-legia
Typ:  legia x2 i 3,5 ponizej gola w meczu
Kurs: 1,74
Bukmacher: etoto
Analiza:eek:pisywalem ten mecz w konkursie ekstraklasy wiec tylko skopiowalem:
zdecydowanym faworytem meczu beda wojskowi majacy najlepszych zawodnikow ktorzy sa w formie.runde wiosenna rozpoczeli bardzo dobrze zdobyli 10/12 mozliwych punktow ale nie o punkty chodzi-ich gra moze sie podobac-graja szybko i skutecznie -na wlasnym stadionie zrobili twierdze gdzie gromia swoich rywali.w tym typie daje do bezpieczenstwa z podporka poniewaz legia na wyjazdach gra slabiej-dwa ostatnie mecze nie wygrane i postawa lechii ktora potafi grac w obronie-w meczu z lechem kuciak z nalepa dali popis gry w obronie.stokowiec ma coraz wieksze pole popisu jesli chodzi o kadre wiec jako swietny taktyk moze cos wymyslec i zablokowac legie.dodaje do tego typu under bramkowy poniewaz w gdansku malo sie strzela,biorac pod uwage moj under to tylko w jednym meczu na dwanascie bylo wiecej goli,a legia na wyjazdach 3/11.legia powinna wygrac to spotkanie ale ja daje bezpiecznie bo to nasza ekstraklapa.

  74
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Lechia - Legia
Typ: Legia Warszawa powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
Kurs: 1.65
Bukmacher: forbet
Analiza:

Będę kolejną osobą która postanowiła przedstawić swoje typy i przemyślenia na temat tego spotkania, dlatego postaram się analizę ograniczyć do istotnych kwestii dla samego typu, by się niepotrzebnie nie powtarzać. Legia to zasłużony lider naszej Ekstraklasy, w nowym roku jeszcze nie przegrali, odnotowując 3 wygrane i remis. Lechia z kolei gra dość niestabilnie w obliczu czego podopieczni Piotra Stokowca okupują środek tabeli, niemniej jednak spodziewam się atrakcyjnego widowiska i liczę tutaj na pokaz siły ofensywnej ze strony przyjezdnych,która od wznowienia rozgrywek aż 11-krotnie potrafiła znaleźć drogę do bramki rywali. Legioniści w obliczu ostatnich korzystnych wyników mają szanse odskoczyć od drugiej Cracovii, która poległa wczoraj w derbach i liczę że skorzystają z tego prezentu. Legia to klub, który tworzy sobie najwięcej sytuacji podbramkowych, widać to po ilości bramek jakie zdobyli, ale również przekłada się to na rzuty rożne, co w obliczu podanego typu jest istotniejsze.Zawodnicy stołecznego klubu średnio zdobywają 5.65 rożnych na mecz, warte nadmienienia jest też to że defensywa Gdańskiego zespołu traci ponad 6 takich stałych fragmentów gry, więc jeśli od początku zobaczymy mecz który ma miano hitu, to o powyższą linie jestem spokojny.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Mirandes - Real Sociedad
Typ: powyżej 29,5 fauli
Kurs: 1,75
Bukmacher: eWINNER
Analiza:

Rewanżowe spotkanie 1/2 finału Pucharu Króla. Gospodarze to na razie mega sensacja tych rozgrywek. Do tej pory wyeliminowali już parę ekip z La Liga: Celtę, Sevillę i Villarreal z wszystkimi wygrywając na swoim stadionie strzelając przy tym sporo bramek. W pierwszym spotkaniu ulegli Sociedad ale nieznacznie bo tylko 1-2 i za chwilę staną przed szansą na historyczny sukces jakim byłby awans do wielkiego finału. Jako, że to rewanżowe spotkania a wynik cały czas otwarty walki na boisku nie powinno zabraknąć. W tym pierwszym spotkaniu przewinień było 35 (17-18) i teraz powinno być podobnie. Faule znalazłem tylko u tego buka, linia niewysoka przez co kurs też nie najwyższy ale moim zdaniem warty zagrania.

  75
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
czaro82 399,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna/Puchar Francji 
Godzina. 21 : 10
Spotkanie. Lyon  -  PSG
Typ. obie połowy powyżej 1.5 gola
Kurs. 3.45
Bukmacher. forbet
Analiza. 

Już za chwilę mecz półfinałowy w Pucharze Francji gdzie Lyon podejmuję lidera z Paryża. Drużyna Olympiqu na piątej pozycji w lidze całe 6 oczek straty do Lille które piętro przed nimi. Widzę że skład jednych i drugich niemal optymalny, brakuje głównej strzelby nr 1 dzisiejszego underdoga Depaya lecz myślę że Dembele i spółka będą w stanie coś wturlać. Podbudowani zwycięstwem nad Juve i to bez dwóch zdań młodszym z nich zapewne urosło z 5 pkt reputacji. Piłkarze Paris Saint Germain przegrało 2:1 bo dobrym spotkaniu w Dortmundzie i ma przed sobą nieco łatwiejsze (bynajmniej z pozoru) zadanie od rywala który jedzie w delegację do Turynu. Spodziewam się dziś ofensywnego spotkania ze sporą ilością sytuacji z obu stron. Jeśli celowniki piłkarzy z formacji ofensywnej będą dobrze nastawione to samo PSG z Cavanim, Mbappe i Neymarem sami są  wstanie pokryć proponowaną linię.

W bezpośrednich pojedynkach zdarzały się kilka razy tak overowe wyniki, chociażby ten sprzed 3tygodni 4:2 na ligowym podwórku.

  245
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna, Brazylia, Copa do Nordeste
Godzina 23:30
Spotkanie : CRB - Nautico
Typ : powyżej 1,5
Kurs : 1.41
Bukmacher : LVBet

6 kolejka w Brazylii w ramach Copa do Nordeste. Ponieważ wyniki w tych rozgrywkach zdarzają się różne idę w kierunku liczby bramek w tym meczu. Patrząc na dotychczasowe wyniki obu ekip to linia powyżej 1,5 wygląda na bezpieczną, ale stąd niski kurs na to zdarzenie. W poprzednich 8 meczach gospodarzy wynik powyżej 1,5 padł 8 razy, a powyżej 2,5 padł 5-krotnie. Dla gości na ostatnich 10 meczy linii 1,5 bramki nie przekroczyli tylko raz. Takie statystyki sa dla mnie wystarczające, żeby postawić ten zakład.

  41
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom