>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Copa Libertadores & Copa Sudamericana - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

hulio90 1K

hulio90

Użytkownik


Copa Libertadores

Kilka słów ode mnie, jak widzę te mecze.

 

Ind. Medellin (Col) - Atl. Tucuman (Arg)

Moim zdaniem Kolumbijczycy powinni wygrać u siebie, ale po takim kursie to nie warto tego ruszać

 

Deportes Tolima (Col) - Internacional (Bra)

Na papierze Brazylijczycy są lepszym zespołem, ale nie rozpoczęli jeszcze ligi, więc z formą może być różnie. Na wyjeździe nie będą się forsować, zadowolą się 0:0 i będą szukać swoich szans, a sprawę awansu załatwią u siebie. Widzi mi się under 2.5, ale kurs tragiczny.

 

Barcelona SC (Ecu)- Cerro Porteno (Par)

Palestino (Chi)- Guarani (Par)

Jak dla mnie no bet, ciężko przewidzieć co się w tych spotkaniach wydarzy.
 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik


Goias vs Sol De America    0:1
Goias
@1.55   
STS

W pierwszym spotkaniu Paragwajczycy wygrali u siebie 1:0. Brazylijczycy u siebie na pewno zagrają o wiele lepiej. W Brazylii obecnie grają Stanówki, więc nie ma za bardzo co patrzyć na wyniki. W poprzednim sezonie Goias u siebie miało bilans 11-3-5. W styczniu z drużyny odszedł Michael(napastnik) za 7.5 mln do Flamengo, ale oprócz tego brak poważniejszych osłabieni.
Paragwajczycy w tym sezonie ligowym zagrali 4 mecze na wyjeździe i wszystkie przegrali (bilans bramkowy 2:11)
Moim zdaniem Goias powinno to wygrać.

Osłabienia:
Goias: Sandro (3/0 m), Fabio Sanches (5/0 d)
Sol de America: -


 

Huancayo vs Argentinos Juniors  0:0
Huancayo

@2.25   
STS

W Buenos Aires niespodziewanie padł remis 1:1, wiec przy 0:0 w Peru dalej przechodzi drużyna Huancayo.
Argentyńczycy dobrze radzą sobie w rozgrywkach ligowych, obecnie zajmują 3 pozycję, ale w meczach wyjazdowych mają bilans 3-4-3(bramki 5:6). Dodatkowym problemem będzie to, że Buenos Aires leży na wysokości 25 m.n.p.m., natomiast dziś jadą na wyjazd do Peru, gdzie zagrają na 3 259 m.n.p.m, co będzie dla nich bardzo problematyczne.
Peruwiańczycy w obecnych rozgrywkach ligowych bilans u siebie 1-1 (bramki 2:1). Co prawda bilans nie zachwyca, ale uważam że wysokość zrobi swoje. Argentyńczycy przy niekorzystnym wyniku, będą musieli zaatakować, pytanie, czy przy tych warunkach będą mieli na to siłę.
Typ trochę ryzykowny, ale moim zdaniem warto spróbować.

Osłabienia:
Sport Huancayo: -
Argentinos Juniors: Matias Romero (13/0 m), Santiago Silva (19/4 f), Victorio Ramis (5/0 f)
 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Cerro Porteno vs Barcelona S.C. 0:4
over 2.5
@2.75
  
STS

Przed tygodniem w Ekwadorze wygrała Barcelona po bramce z rzutu wolnego 1:0. Teraz przed nami rewanż w Paragwaju. Moim zdaniem kurs na over jest zdecydowanie przesadzony.
Cerro przegrało na wyjeździe 0:1, wiec 1:0 daje im tylko dogrywkę, żeby być pewnym awansu muszą wygrać co najmniej dwoma bramkami, wiec od początku muszą zagrać ofensywnie. W rozgrywkach ligowych w tym sezonie na swoim obiekcie zagrali 3 spotkania – średnia bramek na mecz to 4 i w każdym z nich padło powyżej 2.5 bramki.
Ekwadorczycy są dopiero po 2 kolejkach ligowych w tym sezonie, ale w poprzednich rozgrywkach na 15 meczów wyjazdowych mieli bilans bramkowy 22-21 (9 overów, 6 underów).
Moim zdaniem, po takim kursie jak najbardziej warto grać over, tym bardziej, że zwycięzca dwumeczu będzie już pewny występu w fazie grupowej Copa Libertadores, wiec oba zespoły mają o co walczyć.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +441
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 01:30
Spotkanie: Caracas FC - CA Boca Juniors
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: STS
Analiza:
Pierwsza kolejka zmagań grupowych w Copa Libertadores. Nie będzie tutaj długiej wypowiedzi. Gram na Boca, bo po prostu na papierze biją zdecydowanie swojego rywala. Liga argentyńska jest dużo mocniejsza niż wenezuelska, do tego kadrowo Boca Juniors jest zdecydowanie mocniejszym zespołem z większymi indywidualnościami w składzie i praktycznie na każdej pozycji mają lepszych zawodników a do tego goście tego meczu są w bardzo wysokiej formie i myślę, że tutaj niespodzianki nie będzie. To tyle
 1-1
 
 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaCopa Libertadores
Spotkanie:  America De Cali (Col) - Gremio (Bra) 0:2
Typ: America DNB
Kurs: 2,16   
Bukmacher: 1xbet
Analiza:Grupa E to moim zdaniem najtrudniejsza grupa w  tegorocznej edycji Copa Libertadores. Oprócz mistrza Kolumbii, mamy jeszcze Gremio i Internacional z Brazylii oraz Universidad Católica z Chile. Jeśli America chce awansować dalej musi punktować u siebie.
Na papierze Gremio to oczywiście bardzo mocny rywal, ale w Brazylii obecnie trwają Stanówki, więc forma brazylijskich zespołów to spora niewiadoma, a zespół z Cali ma za sobą już 7 kolejek ligowych. Dodatkowo zespoły z Brazylii w meczach wyjazdowych radzą sobie słabo.
Myślę, że Kolumbijczycy mają sporą szansę, aby nie przegrać tego spotkania.


 

Dyscyplina: Piłka nożnaCopa Libertadores
Spotkanie:  Ind. Medellin (Col) - Libertad Asuncion (Par) 1:2
Typ: Independiente
Kurs: 2,00   
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Faworytem do wygrania grupy jest bez wątpienia Boca Juniors, teoretycznie najsłabszym zespołem  jest Caracas, więc walka o miejsce premiowane awansem powinna rozegrać się miedzy Kolumbijczykami a Paragwajczykami.
Zespół z Medellin grał już w kwalifikacjach do fazy grupowej Copa Libertadores. U siebie pokonali 4:0 Deportivo Táchira z Wenezueli oraz Argentyńskie Atlético Tucumán 1:0.
Według mnie Kolumbijczycy u siebie powinni zgarnąć 3 punkty.
Osłabienia:
 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 01:30
Spotkanie: LDU Quito - River Plate Buenos Aires
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: STS
Analiza:
Pierwsza kolejka grupowa. W normalnych okolicznościach napewno nie grałbym tego spotkania ale okoliczności sprawiają, że zespół ze stolicy Ekwadoru jest w stanie wygrać tutaj z dużo bardziej utytułowanym zespołem z Argentyny. Pierwsza sprawa to warunki w jakich przyjdzie grać a mianowicie na wysokości około 2700 m n.p.m. i już to sprawia, że lepiej przystosowani do gry w takich warunkach powinni być oczywiście gospodarze dla których to normalka. Druga sprawa i już ta ważniejsza to, to że River Plate zagra w tym meczu mocno rezerwowym składem. Wszyscy najważniejsi gracze zostali w Argentynie. Jest to spowodowane tym, że goście tego spotkania skupiają się w tym momencie tylko i wyłącznie na rodzimych rozgrywkach. Do końca sezonu w Argentynie została już tylko 1 kolejka a River Plate zajmuje 1 miejsce z przewagą 1 punktu nad Boca Juniors. W niedzielę zagrają wyjazdowe spotkanie z Atletico Tucuman i to spotkanie jest dla nich w tym momencie priorytetem. Z tego też względu próbuję pograć na LDU Quito, bo kurs jak na te informacje jest dość fajny. Więcej o tej sytuacji możecie poczytać pod poniższym linkiem:
https://globoesporte.globo.com/futebol/libertadores/noticia/pensando-no-titulo-argentino-river-relaciona-apenas-16-jogadores-para-estreia-na-libertadores-contra-a-ldu.ghtml
 3-0
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +228
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana, kwalifikacje
Godzina: 23:00
Spotkanie: Tucuary FC - General Caballero JLM
Typ: 2
Kurs: 2,58
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Pojedynek kwalifikacyjny dwóch paragwajskich zespołów, które nie są w najwyższej formie. Gospodarze w rodzimej lidze zajmują ostatnie miejsce z 1 punktem na końcie w 6 meczach tracac najwięcej goli do tej pory a najmniej strzelając. Ich rywal z kolei General Caballero jest na miejscu 9 z 6 punktami na końcie. Słabo to narazie wygląda po obu stronach ale dużo gorzej jednak wiedzie się zespołowi Tucuary FC i ja dziś będę próbował pograć na "gości". No właśnie słowo goście celowo wzięte w cudzysłów, gdyż Tucuary nie zagra dzisiaj na swoim domowym obiekcie Estadio Luis Alfonso Giagni (Villa Elisa), który nie jest przystosowany do gry w tych rozgrywkach a na neutralny obiekcie Estadio Defensores del Chaco w Asuncion. Tak więc tutaj atut własnego boiska traci na znaczeniu. Oba zespoły grają na neutralnym gruncie i myślę, że to zespół General Caballero wygra. Oni aż tak fatalnie jak rywal nie grają, do tego na papierze mają lepszy według mnie zespół. Tucuary w tamtym sezonie byłonobjawieniem nieoczekiwanie na koniec sezonu zajmując 6 miejsce w lidze paragwajskiej ale już w tym tak kolorowo nie będzie. Jeden z najniższych budżetów w rodzimej lidze, zresztą oba zespoły dysponują skromnymi budżetami i nie wiem czy w tej fazie Copa Sudamericana nie jest to mecz dwóch "najbiedniejszych" klubów. Jednak General Caballero dla mnie dyaponuje mocniejszą kadrą i myślę, że bierze dziś ten mecz.
2-2
 
Ostatnia edycja:
Typer z Peru 7,2K

Typer z Peru

Użytkownik
Za nami pierwsze mecze tegorocznej edycji Copa Libertadores. W nocy kontynuacja zmagań i aż 7 meczy do typowania. Ja biorę pod lupę pierwszy mecz ekipy Palmeiras w którym to przyjdzie im się zmierzyć z Bolivarem. Klub z Boliwii gromi rywali u siebie i raczej nie ma w zwyczaju oddawać punktów za darmo nawet, a może zwłaszcza wtedy kiedy przychodzi się zmierzyć z mistrzem Brazylii. Kursy na zwycięstwo gospodarzy mocno spadają i nic dziwnego biorąc pod uwagę, że jest to ich pierwszy mecz w tegorocznej edycji. Moim zdaniem gospodarze usiądą na rywali co poskutkuje dużą liczbą zdobytych rzutów rożnych po ich stronie. W poprzednim poprzednim bezpośrednim pojedynku gospodarze nabili ich aż 13, nie sądzę żeby wynik się powtórzył, ale myślę że 7-8 rożnych warto zagrać.

Bolivar - Palmeiras over 6,5 RR 2,55
Bolivar - Palmeiras over 7,5 RR 3,60
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +896
Typer z Peru 7,2K

Typer z Peru

Użytkownik
Ostatni dzień zmagań w Ameryce płd. w tym tygodniu. Tym razem wybieram mecz Copa Sudamericana Huracan-Guarani i podobnie jak wczoraj będę szukał różnych u gospodarzy. Argentyński klub po czterech przegranych z rzędu będzie szukał przełamania w dzisiejszym meczu, jednak nie będzie o to łatwo. Rywale z Paragwaju są w formie i powinni postawić twarde warunki. Myślę, że przebieg spotkania może wyglądać podobnie jak w poprzednich meczach gospodarzy, a więc słaba skuteczność strzelecka, która przełoży się na dużą liczbę różnych.

Huracan - Guarani 1 over 6.5 RR 2,20
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Typer z Peru 7,2K

Typer z Peru

Użytkownik
Po rozstrzygnięciach w LM przyjdzie czas na poważne granie w Ameryce płd. Po przejrzeniu listy spotkań rzucił mi się w oczy mecz argentyńskiego Estudiantes z paragwajskim Tacuary. Drużyna gości zamyka obecnie ligową tabelę przegrywając mecz za meczem. Ich forma na wyjazdach w lidze to 1 wygrana i 6 porażek. Dodatkowo w 7 meczach wyjazdowych zdobyli, aż 1 gola tracąc przy tym 11. Na inaugurację rozgrywek Copa Sudamericana ekipa z Paragwaju przyjęła 4 bramki od Bragantino oddając przy tym kompletną inicjatywę. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się kompletnej dominacji Estudiantes nad rywalem, ale zamiast bramek poszukam rożnych.

Estudiantes - Tacuary 1 over 7.5 RR 2,30
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Typer z Peru 7,2K

Typer z Peru

Użytkownik
To była zdecydowanie noc gospodarzy. W rozgrywkach Copa Libertadores i Copa Sudamericana na 12 rozgrywanych meczów wszystkie wygrali gospodarze. Idąc za tym tropem poszukam dziś zwycięstwa gospodarzy w meczu ekwadorskiego LDU Quito z mistrzem Chile - Magallanes. Jak sobie radzi LDU na swoim boisku? Biorąc pod uwagę, że strzelili w ostatnich 5 meczach 14 bramek można powiedzieć, że całkiem nieźle. Liczba byłaby pewnie jeszcze wyższa, gdyby nie ostatnia porażka u siebie do zera. Tutaj jednak upatruję szansy, że gospodarze będą dodatkowo zmotywowani i odpowiednio zareagują wygrywając i zdobywając przy tym kilka bramek.

LDU Quito - Magallanes 1/+2,5 2,20
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1639
Typer z Peru 7,2K

Typer z Peru

Użytkownik
Palmeiras w tym roku słabo weszło w rozgrywki. Pierwszy mecz na trudnym terenie w Boliwii nie kompletnie nie poszedł po ich myśli i choć przed nimi 3 mecze u siebie to nie zapowiada się, że czeka ich spacerek. Już pierwsza przeprawa nie będzie łatwa, bo do Sao Paulo zawita Cerro Porteno. Obie ekipy w zeszłym roku miały okazję zmierzyć się ze sobą dwukrotnie i wówczas górą była ekipa z Brazylii. Jednak sytuacja wtedy różniła się od tej, która ma miejsce dzisiaj. Rok temu drużyny spotkały się ze sobą na poziomie 1/8 finału, a Palmeiras było w niesamowitym gazie. W tej chwili nie są w optymalnej dyspozycji i myślę, że drużyna przyjezdnych jest w stanie powalczyć i strzelić bramkę.

Palmeiras - Cerro Porteno
Obie drużyny strzelą 2,0
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +546
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna, Copa Sudamericana
Godzina 00:00
Spotkanie : Sao Paulo- Tolima
Typ : Y. Guzman strzeli gola
Kurs : 8.00
Bukmacher : Superbet


Znowu idę w egzotykę, ale wydaje mi się że kurs na to zdarzenie jest za duży .
Goście dzisiejszego spotkania jeśli chcą jeszcze myśleć o wyjściu z grupy to muszą ten mecz koniecznie wygrać. Czy wygrają czy nie to jest ciężko powiedzieć, raczej są skazywani na porażkę, ale myślę że nie mając już nic do stracenia zagrają dziś bardzo ofensywnie.
Sauo Paulo nie straciło jeszcze w fazie grupowej bramki i myślę, że dziś ta seria się skończy i goście coś strzela, jedna a może 2 bramki .
Uważam, że jedna z tych bramek może strzelić Y. Guzman. Wchodzę w jego bramkę konkretnie, bo z tego co zauważyłem wykonuje on rzuty karne dla gości i jak strzela to właśnie zazwyczaj z nich . Ja liczę na to, że być może właśnie tak się stanie że Sao Paulo sprokuruje karnego, bo nawet w swoim ostatnim meczu sprokurowali, a goście dziś powinni dosyć często pojawiać się w ich polu karnym jeżeli chcą z tej grupy wyjść. Jak nie będzie karnego, to zawsze zostaje bramka z gry, choć tych strzela niezbyt wiele. Tak czy owak po takim kursie spróbuję .
Mecz będzie pokazywany w Polsat Sport Extra, pod lepsze oglądanie akurat warto coś postawić .
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Palmeiras - Bolivar, 2:00, 30.06.2023, Copa Libertadores

Spotkanie 6. - ostatniej kolejki fazy grupowej w rozgrywkach Copa Libertadores w grupie C. Aktualny lider tabeli Bolivar podejmie u siebie zespół Palmeiras. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Allianz Parque w Sao Paulo. Murowanym faworytem zdaniem bukmacherów jest tutaj Palmeiras, kurs na ich zwycięstwo wynosi... 1.11, przy aż kursie 18 na ekipę Boliwijczyków. Taki stan rzeczy to pokłosie tego, że Bolivar zdecydowanie pewniej czuje się przed własną publicznością, bo to właśnie Boliwia jest często mega trudnym terenem dla przyjezdnych drużyn. Przekonało się o tym właśnie Palmeiras, które grało z Bolivarem 6 kwietnia tego roku i uległo na jego stadionie 1 - 3. W tym meczu to Palmeiras powinno dominować od pierwszych do ostatnich minut, jednak nie można skreslać niżej notowanego Bolivaru. Boliwijczycy potrafili już rozgrywać dobre mecze na wyjazdach w tej edycji Copa Libertadores, mowa tutaj m. in. o pokonaniu ekwadorskiej Barcelony czy rozgromieniu paragwajskiego Cerro Porteno, co ciekawe w tej drugiej rywalizacji kurs na zwycięstwo Bolviaru wynosił... 8.80! Palmeiras to uznana marka, ale ma ogromne problemy z defensywną - niezwykle trudno znaleźć tutaj dłuższą serię z czystym kontem, a stracone gole przytrafiają się im ze zdecydowanie niżej notowanymi rywalami, które wypadają blado nawet na tle Bolivaru. Liczę na to, że uda się ustrzelić bardzo atrakcyjny kursik.

gol Bolivaru @2.31
dwa gole Bolivaru @7.00 **opcjonalnie
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 02:30
spotkanie: Boca Juniors vs Palmerias
typ: powyżej 3,5 bramki
kurs: 5,50
bukmacher: Etoto

Witam!

Pierwszy z meczy półfinałowych Copa Libertadores między argentyńskim Boca Juniors a brazylijskim Palmerias.
Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Buenos Aires na stadionie Alberto Jose Armando, gdzie może się pomieścić 49 tys kibiców.
Rozjemcą tego pojedynku będzie Wilmar Roldan. Jest to Kolumbijczyk, który ma 43 lata.

Podział stawek w Efortunie jest następujący: 22% na gospodarzy, 64,8% na remis i 13,2% na Palmerias.

Ja to widzę tak: mecz do pierwszej bramki która ustawi to spotkanie. Potem kontrataki, OBY skuteczne, ze względu na otwarty mecz bo nikt tu nie będzie kalkulował. Przypomnę że bramki na wyjeździe nie mają znaczenia.
Podejrzewam tutaj nawet 5 bramek a wynik to 1-4 lub 2-3.

Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna Międzynarodowe Klubowe - Copa Sudamericana
godzina: 02:30
spotkanie: Fortaleza - Corinthians
typ: Fortaleza strzeli 4 lub więcej bramek
kurs: 8,25
bukmacher: ETOTO

Witam!



Zapraszam na rewanżowy mecz półfinałowy Copa Sudamericana w Fortalezie. 27 września w Sao Paulo padł wynik 1:1. Obie bramki padły w pierwszej połowie, a strzelcami byli w 22 minucie Jose Welison da Silva dla Fortalezy, zaś wyrównanie przyniósł gol w 40 minucie którego autorem był Yuri Alberto.

Miejscem pojedynku będzie stadion mogący pomieścić 63 tys 903 widzów Estadio Castelao. Sędzią będzie Kolumbijczyk Andres Josè Rojas Noguera.

W Efortunie nie ma takiego zakładu, jest tylko na 3+ i wynosi 4,10. (taki sam jak w ETOTO) ( 4,50 w STS-ie.)


Fortaleza Esporte Clube – brazylijski klub piłkarski z siedzibą w mieście Fortaleza, stolicy stanu Ceará. Fortaleza EC wraz z takimi klubami jak EC Bahia, Santa Cruz FC, Sport Recife, Clube Náutico Capibaribe, EC Vitória i Ceará SC należy do najbardziej znaczących klubów północno-wschodniej Brazylii.

Sport Club Corinthians Paulista – brazylijski klub piłkarski z siedzibą w mieście São Paulo, stolicy stanu São Paulo. Występuje w rozgrywkach Campeonato Brasileiro Série A oraz Campeonato Paulista. Swoje domowe mecze rozgrywa na obiekcie Neo Química Arena. Jeden z najpopularniejszych brazylijskich klubów piłkarskich.

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...-pld-/fortaleza-ce-corinthians-sp-MPL81634393 Podział stawek w Efortunie jest następujący: 74,6% na gospodarzy, 1,9% na gości i 23,5% na remis.

Ja to widzę tak: pełne trybuny na zakładki i wynik około 4:0, 5:1. Gospodarze będą chcieli udowodnić że znajdą się w finale nieprzypadkowo.

Transmisja w Polsat Sport Extra.

Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna Międzynarodowe Klubowe - Copa Libertadores
godzina: 02:30
spotkanie: Palmeiras vs Boca Juniors
typ: Boca strzeli 2 lub więcej bramek
kurs: 5,00
bukmacher: ETOTO

Witam!

5,20 w Efortunie i 5,25 w STS.

Zapraszam na Allianz Parque do Sao Paulo na mecz startujący o 02:30.

Półfinałowy mecz rewanżowy w Pucharze Wyzwolicieli. W pierwszym meczu w Argentynie było 0-0.

Gospodarze (Boca Juniors) oddali 18 strzałów z czego 7 było celnych. Palmerias oddało 9 strzałów z czego 2 były celne.
Posiadanie w % to 57-43 na korzyść klubu z Argentyny. W rzutach rożnych 3-1.


https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...tadores/palmeiras-sp-boca-juniors-MPL80660653
Podział stawek w Efortunie jest następujący: 76,3% na Palmerias, 17,9% na remis i 5,8% na Bocę.

Uważam że w tym meczu rozwiąże się worek z bramkami. I że klub z Argentyny strzeli co najmniej 2 bramki.

Mecz o wysoką stawkę i mam nadzieje że Andres Matonte, sędzia z Urugwaju poprowadzi zawody perfekt.

Nie zdziwi mnie jak drużyna Jorge Almirona wygra to do zera, i zrealizuje plan swojego trenera.

Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom