>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2020!

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przed nami bardziej emocjonująca część sezonu Ligi Kontynentalnej! Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat poszczególnych rywalizacji i nie tylko.

 ​
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jutro początek PO, ale tutaj na razie cisza więc na początek wrzucę coś od siebie.

Tak pod kątem awansu długoterminowo myślę że będzie tak:
Barys  
Omsk,  
SKA  
CSKA  
Bars  
Jokerit  
Dynamo
i jedna niespodzianka Sibir  

A na jutro tak sobie myślę, że na początek spotkanie w Astanie. Jak Magni wyglądala w tym sezonie wszyscy wiedzą, raczej zęby bolaly od oglądania tej ekipy i trudno oczekiwać, żeby ten obraz w PO się zmienił. Ekipa Hutników mocno sie męczyła, oparcie na Mozjakinie, który ma już swój wiek to jednak nie jest dobra inwestycja w przyszłość. Koniec końców załapali sie do PO, ale trafiaja mocnego przeciwnika z dużymi oczekiwaniami. Barys dobrze poukładany, ostatnie tygodnie na poziomie, teraz troszkę wypoczynku, bez wyjazdu najlepszych na daleki wschód, myślę że są przygotowani do PO bardzo dobrze i bez większych problemów zaczną z wysokiego pułapu i odprawią słabą w tym sezonie ekipę Magnitogorska.

Barys RT @2,2  
Barys ML @1,7   + SKA RT @1,38   AKO @2.35  
Barys -1,5 @3,2  
 
Otrzymane punkty reputacji: +178
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Koniec grania na pół gwizdka, oszczedzania graczy i szukania ustawień. Zaczynamy wszystko od nowa. To co było do tej pory , wyniki kazdej rywalizacji nie nalezy brac od uwage, liczy sie forma potencjał i doswiadczenie w PO.  Mamy osiem w wiekszosci wyrównanych par i ja tu w wiekszosci widze zaciete pojedynki , niekoniecznie ze zwyciestwem faworyta :

Zachód

Moze zaczne od wojskowych par, gdzie mimo szacunku dla ich rywali tj Torpedo i Vitjazu nie widze tutaj dla nih szans, obie wojskowe druzyny wg wygraja te rywalizacje po 4-0, moze gdzies jakad dogrywka ale jezeli CSKA i SKA podejda do meczów skoncentrowane i bez lekcewazenia rywala to maja wszystko w swoich rekach.

Ciekawa zachodnia parą beda derby Moskwy miedzy Dynamo a Spartakiem i powiem ze tutaj wcale ekipa Spartaka nie stoi na stracownej pozycji. Ekipa Spartaka zachowała swój kręgosłup kadrowy a na ławce trenerskiej zyskali swietnego stratego Znaroksa. Cały zespół jest wg dobrze zbilansowany i doswiadczony. Ekipie Dynama moze wg mnie zabraknąć długosci ławki w tej serii, bo gry wyłączymy z gry liderów. , czyli w zasadzie pierwszy link to wowczas moze okazac sie ze nie ma kto wziac ciezaru gry na siebie, ja widze tutaj duza szanse dla Spartaka i wg to oni awansuja do koejnej rundy

Spartak awans 2,25
i typ na pierwszy mecz Spartak z x kurs 1,74    

Para Jokerit-Loko
Bardzo bym chciał osobiscie by Pelino i spółka przeszli do dalszgo etapu ale bedzie to bardzo trudne zadanie. Ekipa z Finlandi posiada w swoim rosterze bardzo doswiadczonych i zaprawionych w bojach na tym etapie graczy. Loko to mieszanka doswiadczenia i młodosci pod wodza kanadyjczyka Pelino, który w Rosji jest juz kilka lat, bardzo bym chciał by Szwedzi Paajarvi i Lander wsparci Denisenką, Kajumowem, Kudriawcewem, doswiadczonymi Tkaczovem, Da Costa, Nakladalem , Kronwellem poradzili sobie z potencjałem finskiej ekipy. Napewno jest to mozliwe. Byc moze Pelino zbyt długo szukał odpowiwdnich ustawien rotujac składem ale zobaczymy niedługo co z tego wyszło. Gdzie szukac słabych puktów rywali? Wg mnie na ławce trenerskiej. Dla mnie trener Marjamaki jest najsłabszym ogniwem tej ekipy i kto wie czy Pelino go nie przechytrzy. Dodatkowo powiedzmy sobie szczerze ze Jokerit ma w zasadzie jednoego porzadnego golie i jak Kalnins nie bedzie trzymał serii to ktow wie. Wyjatkiem od reguły w postawie Niemiego w bramce był jego wystep przeciwko Dynamo Moskwa gdzie fin zatrzymał wszystkie strzaly, ale dla mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni. 


Bede tutaj moze nieobkeiktywny ale postawie na awans Loko i kto wie czy nie 7 wyrównanych meczy

Wschód

Tutaj wg mnie mamy same wyrwnane pary i nie zdziwi mnie zaden wynik rywalizacji
Na pierwszy strzał biore zwyciezce Wschodu AK Bars i rywala mozna powiedziec  zza miedzy Wilki z Neftehemika. Co ostatnio gra Kazan to nie bardzo rozumiem, oki dostali obciazenia ale w grze jakby sie wsjo rozsypało, brak pomysłu i dziury w obronie. Do tgo na poczatek zabraknie mentora Zaripova. Po druiej stronie barykady ekipa która fajnie zaczeła grac pod koniec RS( oki musieli) ale widac sporo ozywienia, kominacji w ataku, taktucznie Butsajew robi swietna robota a i obcokrajowcy Neftehemika weszli na wyskoie obroty. Na stare smieci wróci Szaryczenkow do którego miano sporo pretensji z nieudana serie Barsów w poprzednim sezonie. ja w tej parze spodziewam sie wyrównanej rywalizacji , i kto wie czy nie niespodzianki. 

kurs na awans Neftehemika bardzo ciekawy bo 7,5 wiec napewno to zagram
Natomiast typ na pierwszy mecz tej pary to Neftehimik z x kurs 2,53    

Avtomobilist-Sibir
Tutaj klucz do wyniku całej rywalizacji trzyma w reku goli Avto Jakub Kovar. Jezeli omina go kontuzje to mysle ze forme ma na tyle by przejsc ta pierwsza runde. Choc w samj rywalizacji spodziewam sie roznych zrwotow akcji to jednak wg kadrowo lepiej wyglada kierowca i tutaj postawiłbym na ich awans po kursie 1,5

Pierwszy mecz to win Avto kurs 1,56     

Barys-Magnitka
W tej parze moze zdarzyc sie wszystko. Patrzac na doswiadczenie graczy na tym etapie powiedziałbym ze wiecej atutow ma Magnitka, ale mam wrazenie ze tam jakbynie do konca wszystko trybiło. Obrona i bramka na bardzo wysokim poziomie, atakowi tez nic nie brakuje ale czy to zagra w PO. Cele wysokie . Ekipa Skabelki głodna sukcesu wielu graczy grało rok temu na tem poziomie ale jest wiele nowych twarzy. Wysoka pozycja po RS nie jest przypadkiem, Kazachowie beda groźni spodziewam sie 7 meczów, po głebszym zastanowieniu sie jednak pojde w kierunku MMG

Ale typ na pierwszy mecz Astana ml kurs 1,7    

Omsk-Ufa
O tej parze mógłbym napisać ze nie mam pojecia co sie wydarzy. Na ławce trenerskiej wiecej doswiadczenia po stronie Hatleya W ataku tez Jastrzebie maja wg przewage. Jednak formacje obronne i sama bramka to wg plus dla Ufy. Jezeli Metsola zagra na swoim wysokim poziomie( a na tym etapie mozemy sie tego spodziewac) to moze byc ciekawie. W Ufie zabrakie na oczatku rywalizacji  Sosnikowa i z pewnoscia osłabi to sile ataku Ufy, tym bardziej ze Manninen to jeszcze nie to samo co Kempainen .
Ufa to wg mnie najbardziej nieprzewidywalna ekipa wschodu i ta rywalizacja moze miec bardzo długa serie, mam wrazenie ze awans dla jastrzebi ale nie zdziwie sie jak Ufa zaskoczy po raz kolejny ekspertów i zamelduje sie w kolejnej rundzie

To tyle ode mnie co do przemyslen pierwszej rundy. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
I 313

igtel

Użytkownik
          Tak łażę i myślę jutro o CSKA.. Na dwoje babka wróżyła... Nie chodzi mi o zwycięstwo, tylko w jakich rozmiarach. Dzisiaj gospodarze postrzelali i czy jutro wojskowi też będą chcieli pokazać moc? Na moje będzie tak - Moskwa strzeli na szybciora 2 bramy i teraz który wariant potrenowania w meczu będzie do pogrania - czy obronny, czy ofensywny...Tego nie wiemy.Wracają do gry Sekac i chyba Andronow. Jest Sorokin i wreszcie Kaprizow - chyba ostatni sezon w CSKA, bo NHL już czeka. Takie typy chyba na jutro -
CSKA h-2, kurs ładny 2.25 na fortunie.
Kaprizow strzeli - 2.35
i obłęd Kaprizow strzeli jako pierwszy 6,5
Do dyskusji.
Pozdrawiam mojego mentora, on już wie, kto ! 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Również zastanawiam się nad spotkaniem CSKA -Torpedo. Wydaje mi się, że zwycięstwo CSKA jest więcej niż pewne (wiem, wiem jak to brzmi) i zastanawiam się nad rozmiarem wyniku. Zastanawiam się też, czy Wojskowi pozwolą w ogóle coś ustrzelić przyjezdnym. Z pewnością skupią się mocno na obronie, a bramkarzy mają światowej klasy, ale jak to bywa w tym sporcie gole często są wynikiem przypadku. Mimo wszystko kursy na zwycięstwo CSKA bez straty bramki są całkiem dobre.

CSKA wygra bez straty bramki @3,10        3/10 Unibet

Kolejne interesujące spotkanie to również mecz w Moskwie. Wydaje mi się, że Dynamo na swoim lodzie nie da się pokonać Spartakowi. Niebiescy pokazali wiele razy, że u siebie nie boją się nikogo. Wielu twierdzi, że w drużynie liczy się tylko pierwsza linia ataku Jaskin - Shipachyov - Indrasis i bez niej ekipa wiele nie zdziała, ale po co zakładać, że miałaby działać bez niej. Poza tym skoro pozostałe formacje są takie słabe to jakim sposobem Dynamo tak dobrze radziło sobie w przeciągu całego sezonu regularnego? Dzisiaj stawiam na gospodarzy.

Dynamo Moskwa @2,00        4/10 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +141
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zgodnie z tym co napisałem wczesniej dzis napewno kierunek CSKA bo oni celuja w Gagarina, choc schody to beda od nastepnej rundy, wiec tutaj typ napewno

CSKA minus 1,5 kurs 1,5    

W Kazaniu uwazam ze bedzie ciekawie. Wilki sa w gazie a kazan nie ostatnio nie przekonywal i kto wie czy nie bedzie to mecz na styku po głowie mi chodzi typ Niznakamsk z x po kursie 2,59 ale tutaj proponuje 

Niznekamsk plus 1,5 kurs 1,87    

I derby w Moskwie. Sam krikunow powiedział wczesniej ze na Spartaka nie za bardzo chcieli wpasc w I rudznie dodatkowo ze Znaroksem to bedzie trudny przeciwnik. Sadze ze mecz bedzie na styku. Goscie musza uwazać na kary i pierwszy link Dynama, jesli to ogarna moze byc sukces

Spartak z x kurs 1,74    

Przyznam ,że po pierwszych meczach jestem zaskoczony moze nie zwyciestwami faworytów ( prócz Avto) ale rozmiarami ich zwycięstw, nie pamietam dawno takiego poczatku, wiele meczy było na styku, były niespodzianki, a To Cherepy postraszyły a to Admirał doprowadził do dogrywki a to goście ogrywali gospodarzy, narazie i rozmiary zbyt duze jak na to i faworycie tez nie zawiedli. No mam nadzieje ze w drugich mecach nie bedzie wiało nudą
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis drugie mecze PO pierwszej rundy i czy to nie zbyt proste grac na zwyciestwa faworytow? Gdzies bedzie dwójka ale gdzie?
W Astanie Magnitka moze narobic hałasu. Ostatnio Koseczkin wspominał ze nawalił zagrał słabo, dzis sprobuja sie zrehabilitować, podobnie Loko, tez sa w stanie urac lepszy wynik, tylko wg mnie trzeba inaczej zestawic piatki bo Pelino chyba przeszarzował z ta kombinacja. Paajarvi ma grac z Landerem i Denisenką, a Tkaczov z DaCostą, młodzi po dwudziestce tez w jednym linku a nie rozrzuceni, pary obronców tez bym zestawił inaczej ale zobaczymy

gram tak 
Magnitka z x kurs 1,93    
Loko z x kurs 1,78    

SKA powinno wygrac a pod Moskwa w Bałaszycha     spodziewam sie wiekszego oporu Ufy    
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zaraz spotkanie, ale nie było wczesniej czasu. Dziś dalej idę w kierunku Astany, wydaje mi sie, że Magni po prostu w tej serii nie będą mieli czego szukać, mają słaby sezon i konieczne są zmiany w tej ekipie, więcej świeżości. Pewnie coś tam na swoim lodzie ugrają, może z pomoca paskowych, ale dziś myśle, że Barys znów na spokojnie, żeby nie stracić przewagi swojego lodu, będzie chciał wyjechać z 2:0 i coś urwac u Hutników, by w 5 spotkaniu to u siebie skonczyć. Doświadczenia w PO może brakuje, ale wydaje mi się, że po prostu forma jest tutaj znacznie lepsza i tym samym Barys mimo tego braku doświadczenia spokojnie rozstrzygnie serię na swoja korzyść. Dziś niestety już kursy gorsze, ale dalej próbuje tego kierunku.

Barys RT @1,83  
Barys -1,5 @2,55  
Barys ml @1,46   SKA -1.5 @1,5 AKO @2,19  

Niestety Barys dziś bezzębny
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
CSKA Moskwa - Niżny Nowogrod
CSKA Moskwa (handicap 0:1)  3:0
@1.50
STS

Trudno oczekiwać innego wyniku w dzisiejszym spotkaniu, niż zwycięstwo gospodarzy. Pokaźna seria zwycięstw (w tym trzy ostatnie na własnej tafli 8:1, 6:0 i 3:0), a także jedynie dwie wygrane gości w tym roku - to wszystko sprawia, że każdy inny scenariusz byłby niespodzianką. Wczoraj hokeiści CSKA Moskwa podejmowali u siebie Niżny Nowogród i spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0 (w tym dwie bramki padły w pierwszej tercji). Dziś także idę w typ na ich minimum dwubramkowe zwycięstwo. CSKA oddali 29 strzałów na bramkę, podczas gdy goście - tylko 16. Co istotne - gospodarze nie otrzymali wczoraj ani jednej kary! To może świadczyć o nieagresywnym, spokojnym podejściu do spotkania jak i do wyniku i jest całkiem niewykluczone, że świadkami podobnego scenariusza będziemy także dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
CD drugich meczy i tez mam nadzieje na wyrownane pojedynki ( wczoraj nieststy Loko nie miało czego szukac w Helsinkach, az to do nich nie podobne by dac sie tak ograć głodko w dwóch meczach)

Najbardziej interesuja mnie derby Moskwy , mecz bedzie bardzo elektryzujacy bo nawet pomiedzy ławkami trenerskimi obu klubów iskrzy. W pierwszym meczu pierwszy link Dynama ewidentnie zalatwił Spartak, druga rzecz nie popsał sie Hudacek cudaczek, nie był to jego dzien a przeciez PO to dobrze mu znany klimat i potrafi pokazać pazur i nawet kijem pomachać rywalowi. Dzis spodziewam sie innego meczu, Znarok to dobry stratego i predzej czy póxniej ogarnie formacje Szipaszjowa, ma w zespole kilku dobrych defensorów wiec musi coś wymyslić, bo spodziewam sie w tej parze długiej serii. Mysle ze pierwsza formacja Dynama bedzie dzis na cenzurowanym( byle czysto), na ile sie to uda zobaczymy, licze na rehabilitacje Cudaczka i kto wie byc moze Bocharow dzis nie bedzie miał dnia( nie znam jeszcze obsady bramki, choc nie wykluczone ze znow stanie w bramie Eromienko), poprzedni wynik 5-1 absolutnie nie odzwiercxiedlał przebiegu gry i dzis spotkanie bedzie na styku, licze ze z finalem dla Spartaka , którego cztery formacje prezentuja podobny mocny poziom

Spartak RT kurs 3,7    
Spartak ml kurs 2,58    

Spartak już prawie miał ten mecz( zabtakło 3,5 min) ale geniusz Szipaszjowa dał o sobie znać a jego bramka na 2-2, proszę zobaczyć w wolnej chwili majstersztyk 

Co tam w pozostałych spotkaniech ?
Avto grało lepiej pierwszy mecz ale Sateri zrobił kapitalna robote i finski atak uzupełniony Szarowem i Milowrozowem. Dzis Avto musi stanac na rzesach by wyrwac win i mysle, że złamia Sateriego wiec widze tu RT dla Avto    
CSKA jezeli nie zlekcewazy rywala i znajdzie motywacje to tez ogra Torpedo  , które bedzie dzis gryzło, w bramce bedzie Sorokin ale wg mnie juz dzis skapituluje, kusi mnie cos w kierunku Torpedy bo albo bedzie mecz na styku ale wiekszy pogrom, choc stawiam na mecz na styku 
No a w Kazaniu to nie wiem czego sie spodziewać, sam wynik poprzedniego meczu to nie jakis efekt super przewagi Barsów, to madra i przemyslana taktyka połączona ze skuteczności ale dzis mysle ze Butsajew zaskoczy Kvartalnowa( bo on raczej drugich meczy PO nie lubi)  i coś wymysli i Wilki bardziej ugryzą , co z tego wyjdzie nie wiem ale dzis kursy na gości tłuste i gdzieś skalp z duzym kursem czuje ze padnie  
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak juz wybiegajac w przyszłosć analizowalem kto co moze zagrac i jak daleko zajsc i tekie luźne przemyślenia
Faworytaem do Gagarina jest CSKA, maja najmocniejszy team, długa ławka, potencjał i talent. Wiadomo ze prawie połowa ich obecnego składu( kregosłupa) bedzie za rok za oceanem, wiec musza znaleźć przede wszystkim motywacje do tego by obronic Puchar, jezeli znajda i beda chcieli nic ich nie zatrzyma.
Kto moze to zrobić?
Podgladalem troche Loko z Jokeritem z raji kibicowskich sympatii i powiem szczerze ze nie spodziewałem sie tak mocnych finów, choc od poczatku sezonu uwazam ze potencjał maja na final. Jeszcze do tego ten Niemi. Zaczał grać i to tak jak za swoich dobrych czasów no i zrobila sie kompletna druzyna. Loko uwazam ze mocne jest ale sa bezradni, finowie do doswiadczenie, cwaniactwo, skutecznosc i solidna taktyka, Loko nie miało podjazdu w tych meczach, czego juz dawno nie widziałem. Pelino w czasie meczu nr dwa wymieszał w zasadzie wszystkie formacje, i nic to nie dało Jokerit mial na wszystko odpowiedź, oj cos tu sie święci. Drabinka jest tak ułozona ze Finowie trafiaja na pare Moskiewska a wojsko na siebie. mowiec którko kurs na gagarina dla finów kosmos i wart pogrania, bo roznie moze byc wiec tak( tylko czy politycznie bedzie na to zgoda)

Jokerit Gagarin kurs 20

Jeszcze z zachodu za drobne Spartak ze Znaroksem, kurs 50( rowna solidna ekipa bez gwiazd)

Ca tam na Wschodzie ?
Ano, żałuje ze juz teraz wpadła na siebie Ufa i Omsk, bo dla mnie to ekipy na finał. Omsk Hartleya to kanadyjskie prowadzenie i swietnie to wykonuja. Ufa znow zaczyna grac swój defensywno kąsajacy hokej , zadaniowca sa, dojdzie Sosnikow po kontuzji , bedzie czym ukłuć bo wszyscy myslę ze wystarczy zastopowac lin Omarka i po Ufie, no ale tam Hartikainen znow pokazuje rywalom srodkowy palec i gra ponad poziom rywala, w bramce powoli budzi sie Metsola. Nie mozna zlekcewazyc Ufy bo dla Omska bedzie to najtrudniejszy przeciwnik ze wschodu i napewno zagram

Ufa Gagarin kurs 30

Nie widziałem nigdzie jursow na miejsca 1-2 bo tez mozna by kilka typó zaryrkować
To takie luźne przemyslenia z tego co zaobserwowalem do tej pory, co wyhdzie zobaczymy

 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Drabinka jest tak ułozona ze Finowie trafiaja na pare Moskiewska a wojsko na siebie.
Czy to faktycznie tak jest czy tylko tak wygląd graficznie drabinka na stronie KHL bo to az trudne do uwierzenia, że tak ustawili drabinkę a nie standardowo?
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 4 marca 2020 14:51 przez pepo1990

Czy to faktycznie tak jest czy tylko tak wygląd graficznie drabinka na stronie KHL bo to az trudne do uwierzenia, że tak ustawili drabinkę a nie standardowo?
Własnie to rozkminiam i nawet pisze do znajomego kibica CSKA. Zamieszałem troche bo 1 i 2 moga sie spotkac w finale dopiero ,zawsze i wszedzie tak jest co innego pary drugiej rundy. W KHL nie zawsze było grane 1-4 i 2-3 tylko brano pod uwage tez zwyciezców dywizji, np rok temu na zachodzie ksiazkowo a na wschodzie zupełnnie inaczej sie pary ułozyły
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie wiem jak to wygląda w KHL ale właśnie 1 i 2 nie zagrają raczej w półfinale konferencji tylko w finale dopiero tak na logikę. Tak jak to rozpisują w NHL zawsze że 1 z dywizji gra z WC 2 z 3 a potem zwycięzcy między sobą tak żeby w teorii wychodzący z 1 miejsca w dywizji spotkali się dopiero w finale konferencji
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Na zachodzie faworyci póki co nie zawodzą ale na wschodzie jest bardzo ciekawie. Dzis nieststy z ciezkim sercem ale gram przeciwko Loko. Mimo ze wracaja do siebie to nie wiem co musi sie stac by tą serie odwrócic. Jokerit jest za mocny, raz potencjał, doswiadczenie i tez przygotowanie do tych PO. Mam wrazenie ze Pelino zbyt długa szukał optymalnych ustawień dla graczy i teraz za bardzo nie wie w która strone iść. Bramkarze wygladaja słabo, Da Costa nic nie gra , jakby nie było motywacji i wiary a moze efekt latania jest opóźniony i to w Jarosławiu beda probowali odwrócic serie, niemniej jednak uważam , że Jokerit jest za mocny dla Lokomotywy i nieststy moze to sie skonczyc juz w Jaroslawiu chociaz bardzo bym tego nie chciał. Stawiam dzis na zimnych finów i ich dojrzałą , przemyslana i skuteczna gre

Jokerit RT kurs 2,18 - bardzo bym chciał się pomylic bo wiem ile dla kibiców Jarosławia znaczy hokej ale Jokerity widziałem od poczatku sezonu wysoko    

Bardzo ciekawie bedzie na lodowiskach Ufy i Magnitki, ktore wywiozły zwycięstwo z obcego terenu i kto wi czy nie bedziemy świadkami dogrywek w tych meczach. 
Co do zwycistw skłaniam sie ku Magnitce   i Ufie   bo to tez moja rosyjska sympatia, choc uwazam ze jesli Bobkow nie zawiedzie to Omsk tutaj moze wiele ugrac

W Ufie remis kurs 3,9     
W Magnitce remis kurs 3,7    

W Podolsku tez beda kosci strzelały bo tam sa niezłe zabijaki , kurs na SKA nie do gry troche, bo i kolo dogrywki tez moze sie zakrecic
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie siedzę tak jak kolega @mark1973 w temacie Loko ale takie moje spostrzeżenia że w tym sezonie ta ekipa zawiodła i w RS i teraz zawodzi w PO. Choć akurat dziś podchodzę ostrożnie bo tak jakoś mi się wydaje że jak w ogóle mają wygrać coś w tej serii to właśnie dziś. Ale to nie zmienia faktu że przez cały sezon czegoś szukaja, mieszają i nie bardzo to się chce złożyć w całość. Nie wiem jak tam spece w Rosji i kibice tej drużyny uważają ale mam takie wrażenie że Pelino sam nie wiedział i nadal nie wie co zrobić z ta ekipa i efekty są takie jak widać było w tych dwóch spotkaniach. Jokerit też miał słaby początek RS ale potem się poukładali i wszystko ładnie tam gra. W końcu nie wiadomo na kogo trafia w kolejnej rundzie, na pewno potencjał na postraszenie jest ale wydaje mi się że na wojsku się zatrzymają bo jednak to Rosja i zgody na to żeby ktoś z innego kraju Gagarina wziął nie bedzie. CSKA jak wiadomo mocne a SKA mocne i na lodzie i na Kremlu więc chyba Finom będzie ciężko się przeciwstawić podwójnej sile. 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 marca 2020 11:28 przez pepo1990Nie wiem jak to wygląda w KHL ale właśnie 1 i 2 nie zagrają raczej w półfinale konferencji tylko w finale dopiero tak na logikę. Tak jak to rozpisują w NHL zawsze że 1 z dywizji gra z WC 2 z 3 a potem zwycięzcy między sobą tak żeby w teorii wychodzący z 1 miejsca w dywizji spotkali się dopiero w finale konferencji
Właśnie dostałem info od znajomego z Moskwy i mi pisze ze CSKA gra że zwycięzcą pary ska - Vitjaz. Człowiek tyle lat ogląda ale takiego czegoś nie kojarzę 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 5 marca 2020 16:31 przez mark1973

Właśnie dostałem info od znajomego z Moskwy i mi pisze ze CSKA gra że zwycięzcą pary ska - Vitjaz. Człowiek tyle lat ogląda ale takiego czegoś nie kojarzę 
To jest jednak Rosja... Ciekawe skąd oni te pomysły biorą. To jaki sens ma RS skoro za zwycięstwo dywizji gra się w 1/4 z drugim zwyciezca. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 5 marca 2020 17:27 przez pepo1990

To jest jednak Rosja... Ciekawe skąd oni te pomysły biorą. To jaki sens ma RS skoro za zwycięstwo dywizji gra się w 1/4 z drugim zwyciezca. 
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale na początku sezonu gdzieś coś czytałem, że takie rozstawienie ma na celu uniknąć ciągłych finałów konferencji z udziałem SKA - CSKA jak to najczęściej bywa. Z jednej strony to dobrze, bo ile można oglądać finał w wykonaniu tych dwóch ekip, a z drugiej strony taki jak mówi @pepo1990 - trochę bez sensu. Jak będę miał czas to postaram się odnaleźć ten artykuł, chociaż nie wiem, czy uda mi się to wygrzebać po takim czasie. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom