>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ligi Europejskie - Sezon 2019/2020

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dania panie

Kopenhaga - Nyk
Typ : Kopenhaga(-1.5)
Kurs : 1.70    
STS

N
owy rok więc próbujemy coś zatypować. Obrałem kierunek na piłkę ręczną pań w Danii gdyż wydaje mi się ta liga dosyć przewidywalną ale do rzeczy.
Mecz 2 ekipy z 8,a więc faworyt jeśli chodzi o tabele gołym okiem widoczny.Dość powiedzieć,że obie ekipy w lidze ostatnie mecze miały zwycięskie tak więc forma napewno dopisuje. Problem jest tego typu,że lige ostatnio grały przed miesiącem. Nyk w tym czasie odpoczywało natomiast gospodynie rozegrały 2 nieudane mecze w Pucharze Danii ale biorąc pod uwage z kim przegrywały zakładam,że skład mógł w tych meczach być lekko rezerwowy tak więc jutro licze na podstawy.
Kieruje się tu tabelą i licze,że gospodynie staną na wysokości zadania i pokonają rywalki. Jako,że kurs na czystą 1 ciut niski to próbuje delikatne handi i oby pierwszy typ w nowym 2020 roku okazał się trafny.

Wynik: 31:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dania panie

Esbjerg - Odense

Typ : Esbjerg(-1.5)
Kurs : 1.95    
 STS

Zacząłem od porażki(choć trochę pechowej) ale próbuje dalej.
Tym razem krótko. Gramy lidera tabeli który na 13 spotkań odniósł 13 zwycięstw więc .... tak wiem każda passa się kiedyś kończy i zapewne jest na to szansa gdyż rywalki są aktualnie na 3 miejscu ale ja jednak zaufam liderkom.
Dodaje typ z handi z racji ciut lepszego kursu.Mam nadzieje,że tym razem nie będzie żadnego rozprężenia w końcówce spotkania i oby na    

Wynik: 25:27
 
L 388

lelit

Użytkownik
Odense po swiezej kompromitacji w finale pucharu Dani,,  zwolnilo Jana Pytlicka. Jeg asystentka dostala awans, watpie jednak czy cos to zmieni w tym rozkojarzonym zespole, pelnym dunskich gwiazd+Groot i Vester, tam potrzebny jest psychopata, cos jak Trefilow.
 
K 18

kubanski91

Użytkownik
SZWECJA
Handbollsligan
Bukmacher: Fortuna
Handicap

Alingsås(-1,5) - Savehof typ: 1  kurs: 1,45
Varberg(+5,5) - Kristianstad typ: 2  kurs: 1,35

AKO: 1,96
Faworyci tu są oczywiści. Moim zdaniem pewne pogrania na grubo.
 
 
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
SEHA Liga

Beijing Univ. - Mieszkow Brześć

Beijing Univ. Handi +12.5 bramki @ 2.01   
Beijing Univ. Handi +11.5 bramki @ 2.40   
Lvbet

1/8 Play offów i starcie chyba najgorszej drużyny w stawce Beijing Univ., którzy nie wygrali żadnego spotkania w swojej grupie, Mieszkow powinien na spokojnie awansować dalej, jednak w pierwszym spotkaniu idę w stronę gospodarzy. Linie wystawione niemiłosiernie wysoko, oczywiście zespół z Brześcia, gdyby chciał, mógłby spokojnie je pokryć, pytanie brzmi po co, mają rewanż u siebie, a dwa dni temu grali jeszcze spotkanie w LM z Porto, tutaj mogą nie zagrać na 100%, co gospodarze mogą wykorzystać, poza tym patrząc na ich mecze domowe w SEHA Liga też można nie spodziewać aż takiego pogromu:

- 21:28 z Vojvodiną
- 19:36 z Presov
- 28:36 z Vardarem
- 26:35 z Nexe
- 23:30 z Motorem

Tylko Presov przejechał się z nimi 17 bramkami, pozostałe mecze aż takimi pogromami się nie kończyły, według mnie dzisiaj będzie podobnie, pewne zwycięstwo Mieszkowa, ale bez kompletnej deklasacji.
 
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Puchar Rosji

Chekhovskiye Medvedi - Spartak Moscow

Chekhovskiye Medvedi @ 1.50 STS   

Ciężkie mamy aktualnie czasy, ale parę lig trwa i nie można pozwolić umrzeć forum całkowicie. Finał Pucharu Rosji, gdzie według mnie zdecydowanymi faworytami jest drużyna Niedźwiedzi, w STS wisi ich wygrana po 1.50, u innych buków już niżej, ale za to nie mamy opcji na handi. Gospodarze świetnie przeszli fazę zasadniczą, przegrywając tylko jedno z 22 rozegranych spotkaniach (co ciekawe to był wyjazdowy mecz właśnie ze Spartakiem), zdominowali ligę i pewnie zajęli pierwsze miejsce, jednak do pierwszego spotkania w PO jeszcze trochę czasu, bo będzie to dopiero na początku kwietnia, dlatego jak dla mnie mocno przyłożą się do zdobycia Pucharu Rosji, zresztą tak, jak to robili przez ostatnie dwa lata. U siebie w tym sezonie przegrali jedno spotkanie biorąc pod uwagę krajowe puchary, ligę i LM, właśnie w tym ostatnim, ulegając 20:30 z Dinamo Bucuresti. Spartakowi ciężko będzie coś ugrać w tym meczu, więc idę zdecydowanie w ich stronę.

Szwecja, Allsvenskan

Aranas - Amo HK

Amo HK @ 2.77 STS   

Ostatnia kolejka drugiej ligi szwedzkiej, Aranas ma już pewne pierwsze miejsce i awans, Amo może jeszcze powalczyć o baraże, ale muszą ten mecz wygrać, nawet remis może im nic nie dać, ponieważ w razie równego dorobku punktowego, decyduje bilans bramkowy, za nimi czai się Karlskrona, która ma tylko 1 pkt mniej i przyjdzie im zagrać z Torslandą, która gra o nic, a w tej chwili bilans bramkowy obu drużyn wynosi Amo +57, Karlskrona +63, a więc nawet jeśli goście wywalczyliby dzisiaj remis, to przy wygranej Karlskrony i tak tracą swoje 4 miejsce. Myślę, że po takim kursie warto spróbować, już pierwszy mecz ligowy Amo wygrali 28:25, a teraz czeka ich mecz o wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Białoruś, Division 1

Kronon - Masheka
Kronon Handi +1.5 bramki @ 1.89   
Kronon @ 2.80   
Lvbet

Białoruś wciąż gra, również w piłkę ręczną, gdzie jutro zobaczymy komplet spotkań, choć i tak jest ich niewiele, bo tylko trzy. Mecz Kronon z Masheką zapowiada się na dosyć wyrównane spotkanie, oba kluby dzielą tylko 3 punkty, na korzyść Masheki, w meczach bezpośrednich też jest remis 2-2, co ciekawsze jak na razie żadna z tych drużyn nie potrafiła wygrać z drugą u siebie, Masheka zwyciężała 31:37 i 30:32, zaś Kronon 25:31 i 26:32. W ostatniej kolejce lepiej poradziła sobie drużyna gospodarzy, która skazywana na pożarcie ze SKA, co prawda mecz przegrała, ale przez dużą część spotkania prowadzili, ulegając na koniec tylko 1 bramką, Masheka za to dosyć szybko wypracowała sobie przewagę w meczu z Gomel, ale omal nie dali się dogonić wygrywając tylko 1 bramką przed własną publicznością.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom