>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.03.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina : Snooker, Players Championship Finał
Godzina 14:00
Spotkanie: Judd Trump - Yan Bingtao
Typ : 2
Kurs : 3.99
Bukmacher :Fortuna

Bukmacherzy chyba trochę pofrunęli z tymi kursami po comebacku Trumpa z Maguire'm. Oczywiście Judd jako Mistrz Świata i obecny Nr 1 światowego rankingu powinien być faworytem, ale chyba nie aż tak znacznym, jak zdają się nam to sugerować oddsmakerzy. Oczywiście Bingtao nie ma aż tak dużego doświadczenia w meczach o taką stawkę i na tak długim dystansie, jednak młodzi Chińczycy wielokrotnie pokazywali, że w wielu sytuacjach presja jest im obca i grają jak na autopilocie. Yan w ostatnich tygodniach prezentował zwyżkującą formę. Na Players widziałem go z Perrym i Murphym i muszę przyznać, że gra naprawdę skutecznie i może zagrozić Trumpowi, jeśli tylko nie przydarzy mu się jakaś gorsza seria, po której Trump odjedzie mu na 3-4 frejmy. W mojej ocenie to będzie bardzo wyrównany pojedynek i kursy na Bingtao są zdecydowanie warte gry.

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna - PGE Superliga 
Godzina 13:00
Spotkanie: Azoty Pulawy - Górnik Zabrze
Typ : Roguslki powyzej 3,5 bramki
Kurs : 1,80
Bukmacher :Fortuna


Dzisiaj Azoty podejma u siebie GZórni Zabrze, mecz uwazam ze bedzie wyrówany wiec typowanie wyniku to jedna wielka loteria . Co mnie zainteresowało to niska linia bramkowa na Rogulskiego, to zawodnik bramkowy to on ciagnie druzyne po zwycietwo jest jednym z bramkostrzelnych zawodnikow naszej ligi . W ostatnim meczu Roguslki rzuciał 6 bramek mysle ze dzisiaj nie bedzie miał problemu pokryc linie 4 bramek mimo ze rywal dzisiaj silniejszy. Uwazam ze linia moze zostac juz pokryta po 1 polowie. Polecam grac ten typ. 
PS. Uwazam ze warto tez zwrocic na linia bramkowa zawodnika Sićko 

  80
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina : Skoki narciarskie - Lahti konkurs indywidualny
Godzina : 15:30
Spotkanie : Leyhe - Stoch
Typ : 2
Kurs : 2,16
Bukmacher :Fortuna

Para dwóch skrajności z wczoraj. Leyhe wczoraj oddał najlepsze tutaj skoki i 2 razy miał szczęście do warunków. Kamil wczoraj zawalił pierwszy skok, a w drugim nie miał za dużo wiatru by jeszcze dalej odlecieć. Dlatego też Niemiec jest faworytem tej pary według bukmacherów. Według mnie jest odwrotnie. Sumując wszystkie noty w Lahti poza tymi ze wczorajszego konkursu i poza 1 serią treningową w piątek (bo Kamil nie skakał a Leyhe bardzo zawalił) Kamil ma notę 564,7, a Leyhe 538,2. Zatem wyraźna przewaga Kamila. Stoch był lepszy w 2 serii treningowej, w kwalach i w konkursie piątkowym. Sobotnią serię próbną przegrał jedynie o 0,2pkt. Dla Stocha to jedna z ulubionych skoczni. Wygrywał tu nie raz i to ze sporą przewagą, miewał tu kosmiczne skoki na kosmiczne odległości i sam bardzo się cieszył na rywalizacje tutaj. W piątek były dobre skoki, które dały 5 lokatę. Myślę, że to jest spokojnie do powtórzenia, a może być jeszcze ciut lepiej. Wczorajszy drugi skok z drużynówki też by wysoko plasował Kamila, zatem poza tą jedną wpadką Kamil skacze tu dobrze i jest jeszcze miejsce na poprawę. Rok temu też w drużynie nie poszło a nazajutrz wygrał z ogrmoną przewagą. Nie mówię, że teraz wygra (choć są takie szanse), ale w okolicy miejsc 3-5 się powinien zakręcił. Tak wysoko nie widzę Leyhe, któremu ewidentnie ta skocznia nie leży i poza wczorajszymi dobrymi skokami w drużynie raczej zajmował dalsze lokaty niż 3-5 w każdym ze skoków tutaj. Zeszłe lata też tu miewał problemy, więc to nie jest jego obiekt. Dla mnie bet konkursu.

  100
 
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina:piłka nożna | 1.Anglia

Spotkanie Everton - Manch.Utd.

Typ: X2

Kurs:   1,53

Godz. 15:00

Bukmacher:  Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15:00  odbędzie się spotkanie w 28 kolejce Premier League pomiędzy zespołami Evertonu i Manchesteru United.  Gospodarze z dorobkiem 36 punktów plasują się na 11  pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 41 oczek i zajmują 5 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Manchesteru United,  który będzie dyktował warunki gry. Wczorajsza strata punktów przez Chelsea za pewne wyzwoli w zawodnikach United dodatkową motywację do zbliżenia się w rywalizacji o top4. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.

  53
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
lukaaaa 18

lukaaaa

Rzetelne i profesionalne podejscie
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Union - WolfsburgTyp: 1Kurs: 3.00
Bukmacher: forbet
Analiza:
Zdecydowałem sie na obstawienie przeciwko dzisiejszemu faworytowi jakim niewątpliwie jest Wolfsburg. Dla mnie sama tabela gra sprawę drugorzędną gdyż najważniejsze jest, że goście są po pucharach gdzie rozprawili się gładko z Malmo na wyjezdzie. Myślę że goście będą czuli czwartkowy mecz, grają co 3-4 dni do tego w zespole moze panować rozluznienie po ostatnich dobrych tygodniach. W bundeslidze ostatnie 4 mecze to az 3 wygrane gdzie strzelili 12 goli to imponujący wynik ale mysle ze dzisiaj tak nie bedzie, przy dobrych nastrojach moze przyjsc to rozluznienie a do tego wiemy ze czesto zespoly jesli dobrze graja w pucharach to nie moga to przeniesc na domowe boiska. Po drugiej stronie dodatkowo zespoł który gra całkiem niezle. Union ostatnie 3 na 5 meczów wygrał, ponad 50% meczów u siebie wygrywa. Sądze, że tutaj mogą rowniez pokonać podmęczony Wolfsburg. 

  100
 
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cagliari - Roma
Typ: Roma pierwsza 7 rożnych
Kurs: 2.75
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj sporo spotkań odwołanych, ale jedno mnie zaciekawiło na Sardynie przeyjedzie Roma dlaatego obstawie dzisiaj ich rożne. Nabijaja ich najwięcej w lidze do tego trener potwierdził że od pierwszej minuty ma zagrać fatalny Kalinić nie wiadomo czy razem z Dzeko ale to nie wróży im sukcesu. Roma bazuje grą na skrzydłach dużo wrzutek na napastnika, ciężki teren no i jeszcze jeśli chcą walczyć o lige mistrzów muszą wygrywać spotkania więc licze na ataki od początku na bedącą ostaatnio w kryzysie ekipie gospodarzy.


  175
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Fortuna 1 liga
Godzina : 15:00
Spotkanie : Puszcza - Chrobry Głogów
Typ : over 3,5
Kurs : 4.45
Bukmacher :sts

Troszeczkę na ryzyku, ale już tłumaczę. Obie ekipy fatalnie grają w dwóch aspektach - Puszcza u siebie, a Głogów na wyjazdach. Tracą one bardzo dużo goli i ich bilans jest bardzo niekorzystny, kolejno Puszczy 5:18 oraz Chrobrego 7:22. Na dobrą sprawę możemy zauważyć zależność, że teoretycznie łatwiej będzie obu ekipom strzelać gole, gdyż wpuszczają one w dzisiejszym zestawieniu - Puszcza jako gospodarz i Głogów jako gość, stosunkowo najwięcej. Dodatkowym aspektem jest akcja Fortuny, która mówi o tysiącu złotych na rehabilitacje dwóch byłych zawodników 1 ligi za każdego strzelonego gola w dwóch najbliższych kolejkach.  Jeden z poszkodowanych był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem Chrobrego Głogów, więc może dominować tutaj też aspekt sentymentalny i być może będziemy świadkami otwartej gry i wielu goli. H2H obu ekip widziało już mecze, gdzie padało dużo goli. Puszcza dwa razy gościła Głogów i w dwóch meczach padały wyniki 0:1 oraz 3:0. W ostatnich wyjazdowych spotkaniach Głogowa, notowaliśmy ww. over dwukrotnie spośród 5 ostatnich spotkań, a Puszcza w meczu miała over 3,5 u siebie tylko raz na pięć meczów. Jednak liczę na solidarność klubów i wysoki wynik w szczytnym celu, powodzenia.

  345
 
Otrzymane punkty reputacji: +149
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina : 16:00
Spotkanie : Espanyol Barcelona - Atletico Madryt
Typ : 2/+1,5 gola
Kurs : 2,87
Bukmacher :Fortuna
Analiza:
W cieniu dzisiejszego El Clasico zmierzą się ze sobą Espanyol z wracającym do wysokiej formy Atletico, które na początku roku delikatnie mówiąc, nie spełniało oczekiwań zarówno swoją grą jak i wynikami. Lecz ostatnie tygodnie piłkarze Diego Simeone mogą zaliczyć do niezwykle udanych. Atletico w 3 ostatnich pojedynkach w lidze odniosło dwie wiktorię: (1:0) z Granadą i  (3:1) z Villarrealem oraz jeden mecz zremisowało (2:2) z Valencią. W międzyczasie Atletico sprawiło nie małą sensację i ograło (1:0) Liverpool w pierwszym meczu 1/8 LM. Espanyol z kolei przed dzisiejszym meczem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli LaLiga. W ostatniej kolejce  przegrali (1:2) z Realem Valladolid. Pożegnali się również z udziałem w Lidze Europy, przegrywając dwumecz z Wolves (0:4 i 3:2). W pierwszym bezpośrednim spotkaniu obydwu ekip w tym sezonie, Atletico wygrało pewnie 3:1. Dodatkowo Espanyol do dzisiejszej potyczki przystąpi poważnie osłabiony: z powodu kontuzji nie zagra S. Corchia a za kartki wykluczeni są D. Lopez i P. Lozano. W teamie z Madrytu zabraknie na pewno T. Lemara a pod znakiem zapytania jest występ J. Oblaka. W 12-stu meczach Espanyol u siebie aż 10 pokryty był over 1,5 gola. Z kolei w 12-stu wyjazdowych spotkaniach Atletico over 1,5 był pokryty 8 razy. Dziś liczę na kolejne pewne zwycięstwo Atletico.

  100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - hiszpania 2liga
Godzina: 18:15
Spotkanie: fuenlabrada-alcoron
Typ: 1,5+gola w meczu
Kurs: 1.66
Bukmacher: etoto
dzien dobry,na dzisiaj znalazlem ciekawe spotkanie w drugiej lidze hiszpanskiej z niezlym kursem.zespoly ostatnio duzo remisuja:gospodarze w ostatnich 11 spotkaniach mieli 8 remisow a goscie w ostatnich 12 meczach mieli az 11remisow!niezle mozna bylo zarobic na tych zespolach jesli ktos dawal dubelki remisowe.ja dzisiaj lece w bramki bo takze fajna seria:fuenlabrada ma szesc meczy w ktorych nie bylo dwoch lub wiecej bramek-uwazam ze ta seria bedzie dzisiaj przerwana.patrzac pod katem mojego typu to maja obecnie bilans 17/29 w ktorym przekroczyli prog dwoch bramek(bez tej seri mieli 17/23 wiec padaly bramki z ich udzialem),alcoron ma lepszy 20/29.koniec z remisami i mala iloscia bramek-mozna zatypowac zaklad bez remisu i z moimi bramkami do podwyzszenia kursu ale ja lece tylko w same bramki po niezlym i tak kursie jak na takie zadzrenie do obstawienia.pozdrawiam

  66
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 14:00
Spotkanie: Odense - Silkeborg
Typ: 1
Kurs: 1.51
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Dzisiaj zmierzy się drużyna z 9 miejsca przeciwko ostatniej drużynie w tabeli.
Odense w zeszłym sezonie grało w grupie mistrzowskiej i zajęło tam ostatecznie 5 miejsce. Goście natomiast są beniaminkiem ligi. Idzie im bardzo słabo, po 22 spotkaniach mają jedynie 11 punktów i na pewno zagrają w grupie spadkowej. Gospodarze natomiast nadal walczą o awans do grupy mistrzowskiej więc nie mogą odpuścić tego spotkania.
Odense ma ostatnio kryzys, a nie ma lepszej okazji do przezwyciężenia go jak gra z najsłabszym zespołem ligi, który w dodatku gra na wyjeździe.
W pierwszym meczu Odense pokonało na wyjeździe dzisiejszych gości 0:3. Sądzę że są oni na tyle lepszą drużyną, że i dzisiaj uda im się zatrzymać 3 punkty na własnym stadionie.

  100
 
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna,2 Bundesliga
Godzina 13:30
Spotkanie: Bielefeld - Wehen
Typ : Bielefeld powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs : 1,64
Bukmacher :ETOTO

Do lidera 2 Bundesligi przyjeżdża czerwona latarnia z Wiesbaden, forma ostatnich meczy, miejsce w tabeli obu ekip i spadające kursy determinują wrażenie że goście są bez szans by wywieść jakiekolwiek punkty, ja jednak bym ich do końca nie skreślał, pokazała to choćby wyjazdowa wygrana gości ze Stuttgartem, który aktualnie jest drugi i traci do Arminii jedynie 3 oczka. Nie zmienia to faktu,że gospodarze są niejako na musiku i by utrzymać fotel lidera muszą takie pojedynki wygrywać,ja jednak postanowiłem ukierunkować swój typ w stronę rzutów rożnych gospodarzy. Jeśli chodzi o ten aspekt gry Arminia prezentuje się całkiem nieźle, ale jest to pokłosie ogólnej bardzo dobrej dyspozycji ofensywnej, do tej pory Niebiescy zaaplikowali rywalom aż 48 goli, i żadna z pozostałych drużyn w stawce nie może się pochwalić równie dobrym rezultatem strzeleckim. Arminia powinna od początku ruszyć z huraganowym atakiem, a to powinno zagwarantować zdobycze nie tylko bramkowe ale również w postaci rzutów rożnych, szczególnie że zauważalne jest to ,iż drużyna Wehen w każdym niemal meczu daje rywalom dość sporo rożnych powbijać , na wyjazdach się to prezentowało tak : z Regensburgiem 7, z  Hannoverem 8 czy z Karlsruher też 8, dlatego uważam, że powyższa linia jest jak najbardziej grywalna i nie powinna stanowić problemu dla dobrze dysponowanych zawodników Arminii.

  64
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina : Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina : 14:45
Spotkanie : Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE SKRA Bełchatów
Typ : Zawiercie +1,5 seta
Kurs : 2,00
Bukmacher : STS

Witam, dzis El Clasico wieczorem i pewnie każdy z nas przysiądzie do telewizora kto będzie miał możliwość, moim typem dnia jednak będzie mecz z siatkówki z naszej rodzimej ligi.
Zacznę od gospodarza dzisiejszego meczu czyli Zawiercia. W tym sezonie nie ma co się oszukiwać spisują się poniżej oczekiwań, zajmują dopiero 11 miejsce ale jeszcze mają możliwość awansować do play offów i zagrać w ćwierćfinale, niby mają stratę 5 punktów ale o 1 spotkanie rozegrane mniej więc w najlepszym możliwym scenariuszu będą tracić już tych punktów tylko 2 po dzisiejszym meczu a jeszcze 4 kolejki do końca przed nami. Zawiercie u siebie to już nie jest tak mocna ekipa jak w poprzednim sezonie, grają bardzo w kratkę, potrafią wygrać w rewelacyjnej formie z Jastrzębskim 3:2 by następnie przegrać 1:3 z Suwałkami.
Bełchatów w ostatnim okresie gorsza forma, na 4 spotkania tylko 1 zwycięstwo, co prawda mieli bardzo trudny kalendarz bo ZAKSE, Warszawe i Jastrzębski.
W dzisiejszym meczu z informacji, które wyszukałem nadal będzie brakować 2óch podstawowych przyjmujących czyli A. Szalpuka i M. Ebadipoura a jaka jest to strata to pokazał ostatni mecz gdzie przegrali u siebie 0:3 z Jastrzębskim.
Bełchatów nie wygrał jeszcze meczu w Zawierciu, co prawda nie było ich dużo bo tylko 2 ale jednak.
Moim typem jest wygranie przez gospodarzy minimum 2 setów po dość fajnym kursie zważając na spore braki kadrowe w ekipie gości. Atakujący M. Wlazły także nie jest w najlepszej formie.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: tenis
Godzina: 15:00
Spotkanie: Janowicz - Gulbis
Typ: Janowicz win i powyżej 22,5 gema
Kurs: 3,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Finał challengera w Pau. Jerzy Janowicz, który wraca na światowe korty gra bardzo dobry turniej i zasłużenie znalazł się w finale. Jurek znakomicie serwuje i jest w naprawdę niezłej formie. W drodze do finału ani razu nie dał się przełamać. Co mecz serwuje kilkanaście asów. Wczoraj w półfinale z Veselym zaserwował ich aż 21 i pokazał charakter w tie-breaku 3 seta, gdy wyszedł ze stanu 2:5 i wygrał ostatecznie 9:7. Janowicz całkiem nieźle też wygląda w wymianach. Jego rywalem jest Ernests Gulbis, niespełniony talent z Łotwy. W rankingu światowym zajmuje 220 miejsce, ale nie ma co do tego przywiązywać dużej wagi. Gulbis posiada podobne atuty jak Polak. Bardzo mocny serwis, łatwo wygrywane swoje gemy i zdecydowana gra zza linii końcowej. W trzech ostatnich meczach w drodze do tego finału Gulbis tracił sety. Do tej pory obaj mierzyli się ze sobą 6 razy, ale ostatni raz ponad 6 lat temu. Ich spotkania zawsze było wyrównane, teraz powinno być podobnie. Obaj serwują bardzo mocno, więc nie powinniśmy widzieć w tym meczu dużo przełamań. Aby typ wszedł wystarczy wynik 7:6, 6:4 dla Janowicza, co uważam za prawdopodobne.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina : 16:00
Spotkanie : Espanyol Barcelona - Atletico Madryt
Typ : Obie strzelą
Kurs : 2,25
Bukmacher  : Etoto
Analiza: Espanyol podejmie u siebie Atletico. Papużki walczą o utrzymanie w lidze, więc każdy punkt jest cenny, a u siebie ta sztuka powinna im przychodzić dużo częściej, bo po pierwsze sami ostatnio nieźle grają na tym stadionie, a Atleti spisuje się bardzo przeciętnie na wyjazdach. W tym meczu każda z drużyn ma argumenty by zdobyć po przynajmniej jednej bramce. Sytuacja kadrowa nie najgorsza w przypadku obu ekip.

  125
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina 15:00
Spotkanie: Lecce - Atalanta
Typ: Przedział goli [2-4]
Kurs: 1.71
Bukmacher: etoto

Przepiękny kurs na częsty przedział bramkowy w piłce nożnej. Bukmacherzy spodziewają się gradu bramek w tym spotkaniu, ja jednak mam inne odczucia. Zgadzam się, że minimum dwa gole powinniśmy tu zobaczyć. Goście ostatnio błyszczą w ofensywie, pokazali to m. in. w LM strzelając 4 gole Valencii lub na ligowym podwórku ogrywając Torino 0:7! Co ciekawe, Lecce również ograło Torino 4:0 u siebie. Może przez to też są wystawione takie linie. Nie czuję tu wielu bramek, ponieważ Lecce wyjdzie na to spotkanie defensywnie, goście od pierwszego gwizdka będą próbowali szczęścia, a dla gospodarzy każdy punkt jest na wagę złota. Atalanta za to nie powinna aż tak szturmować, na pewno nie będą narażali się na potencjalne kontuzje, które mogłyby stać się problematyczne w dalszej fazie Ligi Mistrzów. Myślę, że po szybkim golu nie będą iść za ciosem, aby oszczędzić się przed kolejnymi spotkaniami. Spokojne 3 punkty powinny im dzisiaj starczyć, nie ma bowiem parcia na wykręcanie bilansu bramek w takim momencie sezonu. Warto dodać, że Atalanta na wyjazdach wcale nie wbija tyle goli. Pomijając pogrom w Turynie, na 10 ostatnich wyjazdowych spotkań strzelili 14 bramek, co nie zwiastuje dziś 4 czy 5 bramek z ich strony. W gola Lecce wątpię, chociaż nie wykluczam że pokuszą się o jednego gola. Na 5 ostatnich pojedynków bezpośrednich na stadionie Lecce przedział został pokryty 4 razy

  100
 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie C (Grupa C)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Potenza Calcio - US Catanzaro 1929
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: STS
Analiza:
Na początek tabela:

Spotykają się tutaj zespoły, które przede wszystkim u siebie sobie bardzo dobrze radzą. Potenza u siebie ma na koncie 8 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek. Ja w tym spotkaniu gram na gospodarzy, którzy u siebie radzą sobie lepiej niż Catanzaro na wyjazdach, a dodatkowo goście w ostatnim czasie w lekkim kryzysie, bo od 3 spotkań bez zwycięstwa (1 remis i 2 porażki) a do tego jest trochę nieobecności po stronie gości na to spotkanie.

Absencje Potenza: 
obrońca Sepe (5 meczy rozegranych w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Isgro (23 występy w tym sezonie, 2 gole na konice)

Absencje Catanzaro:
pierwszy bramkarz Di Gennaro (22 występy w tym sezonie), obrońca Atanasov (5 występów w tym sezonie), pomocnicy De Risio i Di Livio (obaj po 17 występów w tym sezonie i po 1 golu) i napastnik Tulli (5 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie)

Co tutaj więcej napisać o tym spotkaniu? Remis między tymi zespołami się nie zdarza więc myślę, że i tym razem go nie będzie. Jednak przeważnie to goście zdobywają 3 punkty więc liczę tutaj na małą zmianę i zwycięstwo gospodarzy. Oto ostatnie spotkania między tymi drużynami:

Wyżej w tabeli jest Potenza, u siebie radzi sobie bardzo dobrze i do tego ich sytuacja kadrowa jest przed tym spotkaniem lepsza a i forma tez z ostatnich meczy jest po ich stronie. Po taki kursie myślę, że warto spróbować.

  150
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna / Bundesliga
Godzina. 15 : 30 
Spotkanie. RB Lipsk - Bayer Leverkusen 
Typ. Leverkusen / handi 0:1
Kurs. 2.48
Bukmacher. forbet
Analiza.

Dziś w godzinach popołudniowych dojdzie do spotkania w niemieckiej Bundeslidze gdzie wicelider z Lipska podejmie Bayer Leverkusen. Goście obecnie znajdują się na piątej pozycji w ligowej tabeli, tracąc 5 pkt. do swojego rywala, ich forma optymalna więc skąd te kursy ? Zapewne buki biorą pod uwagę fakt iż Bayer przed trzema dniami rozgrywał rewanżowy mecz w Lidze Europy gdzie ograł FC Porto 1:3. Oczywiście w jakimś stopniu faworyzuje to świeższy i mniej zmęczony zespół, ale bez przesady. Goście napewno bez swojej strzelby nr 1 Kevina Vollanda, niepewny również występ Aranguiza z formacji pomocy. Red Bulle już od dłuższego czasu bez Orbana, dziś dodatkowo za kartki wypada z gry Laimer, nie gra Kampl i Konate.Wcześniej spekulowano iż może nie wystąpić Poulsen z Wernerem ale to chyba były jakieś "gierki". Wiadomo faworytem jest Lipsk, lecz nie zapominajmy że dziś odwiedzi ich trzecia siła wyjazdowa ligi i nie będzie to raczej spacerek. Ostatnie pięć spotkań Leverkusen to same zwycięstwa w których strzelili  Biorąc pod uwagę to co wyżej oraz wewnętrzną "czutkę" próbuje dziś pograć w stronę Bayeru.

  148

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Godzina: 21:00 
Spotkanie: Lyon - ST. Etienne
Typ: Lyon i over 2,5 gola w meczu 
Kurs: 2,71
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: 
Na dzisiaj wybieram mecz z podtekstami w lidze francuskiej i jestem pewny, że w dzisiejszy wieczór nikt nie odstawi nogi. Do Lyonu przyjeżdża ekipa lokalnego rywala (oba miasta dzieli raptem 60 km) drużyna "zielonych" że ST Etienne, których poprowadzi znienawidzony w Lyonie Claude Puel. Po zwolnieniu z Lyonu Puel pracował w Nice w Southampton i Leicester, aż trafił do ST Etienne. Dwa dni po objęciu posady w tym klubie pokonał w derbach Lyon 1:0. Jednak obecną forma "zielonych" nie pozwala upatrywać w nich faworyta dzisiejszej rywalizacji. Ostatnie 5 spotkań ligowych to zaledwie 1 punkt ugrany. Jeszcze gorzej wypada statystyka gier w delegacji, gdzie 6 ostatnich gier i 0 punktów. W Lyonie też szału nie ma, bo 9 miejsce w tabeli to napewno nie szczyt marzeń. Nastroje jednak lepsze u gospodarzy, którzy pokonali w ubiegłym tygodniu w Lidze Mistrzów Juventus 1:0. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli graczom z Parc Olympique Lyonnais przesunąć się na 5 pozycje w ligowej tabeli z niewielką stratą do pozycji gwarantującej występy w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Liczę na zacięte spotkanie z bramkami po obu stronach. Stawiam jednak, że piłka częściej znajdzie drogę do siatki zielonych. 

  100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer


Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 16:30  
Spotkanie: Dynamo Bukareszt - Sporting Typ: Sporting +2,5  
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna 

 

W dniu dzisiejszym oferta jest bardzo ciekawy i chciałbym podzielić się jednym z kilku zdarzeń, które najbardziej utkwiły w mojej głowie. Będzie, to rewanżowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy rumuńskim Dynamo Bukareszt, a portugalskim zespołem z Lizbony Sportingiem. Moja propozycja skierowana jest w stronę Sportingu, który pomimo sensacyjnej porażki 25:26 w pierwszym meczu na własnym parkiecie, jest w stanie dzisiaj wziąć mecz. Portugalczycy od początku spotkania wyglądali bardzo blado, czego efektem była porażka po pierwszej odsłonie 9:13. W drugiej połowie wreszcie Sporting się ocknął i mocno pracował w defensywie, czego efektem było zminimalizowanie porażki do jednej bramki. Moja propozycja skierowana jest w handicap +2,5 po kursie 1,88 jaki obecnie widnieje na Fortunie. Linia jest naprawdę mocna i warta gry za większe pieniądze, ponieważ Portugalczycy w ostatnim czasie zrobili ogromny postęp oraz potencjał obu drużyn przemawia na korzyść Sportingu. Uważam, że porażka w pierwszym meczu z Rumunami, to był wypadek przy pracy, a druga odsłona najwyraźniej pokazała, kto był lepszy. Goście bedą musieli odrobić jedną bramkę w meczu rewanżowym, dlatego spodziewam się twardej gry i dość niskiego wyniku końcowego.

  88
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Typ: powyżej 5,5 kartek (1-żółta, 2-czerwona, 1 zawodnik max. 3pkt)
Kurs: 2,8
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Spotkanie derbowe więc nie ma co analizować jak do tej pory obie ekipy wyglądają w statystykach sezonowych jeżeli chodzi o kartki bo te mają się nijak gdy dochodzi do takich pojedynków. Wystarczy spojrzeć na ostatnie parę potyczek gdy w roli gospodarza występowali Miedziowi. Od 2014 roku było ich 6 i kartek w nich nie brakowało i co warto dodać dosyć często pojawia się też czerwona (4/6):
2014 - 5żk + 1cz bezpośrednia dla Śląska
2015 - 6żk
2017 - 5żk
2017 - 4żk + 1cz bezpośrednia dla Śląska
2017 - 5żk + 1cz (za 2żk) dla Zagłębia
2018 - 6żk + 1cz (za 2żk) dla Śląska

Co do sytuacji w tabeli to dla miejscowych robi się ona nie za ciekawa, bowiem obecnie znajdują się dopiero na 12 miejscu i powoli bliżej im do strefy spadkowej niż do grupy mistrzowskiej. Arka właśnie prowadzi z ŁKS i jak tak zakończy się to spotkanie to przewaga nad 14 spadkową pozycją będzie wynosiła przed tym spotkaniem zaledwie 2pkt.
Goście co do występów w grupie mistrzowskiej mogą być spokojni, zajmują wysokie 4 miejsce i pewnie nadal chcą włączyć się do walki o tytuł mistrzowski albo przynajmniej o start w pucharach.
W ten 2020 rok gospodarze nie weszli najlepiej, bilans 0-1-2 i dopiero przed tygodniem zdobyli 1pkt za remis w Płocku, Śląsk trochę lepiej bo jeszcze bez porażki z bilansem 1-2-0.
Liczę na twarde i ostre spotkanie wszak stawka dla Lubinian jest już wysoka, brak zwycięstwa może jeszcze bardziej splątać im nogi w następnych spotkaniach. Warto jeszcze odnotować, że w ostatniej chwili Zagłębie się osłabiło albo inaczej Legia ich osłabiła korzystając z klauzuli wykupu B. Slisza, który był na dodatek młodzieżowcem.
W tym wszystkim jedynie co mi nie pasuje to arbiter, którym będzie T. Kwiatkowski bowiem jego liczby w tym sezonie nie wyglądają najlepiej, w 16 spotkaniach pokazał zaledwie 55żk co daje średnio 3,44 żółtej na spotkanie ale za to pokazał już 5 czerwonych i niewykluczone, że dzisiaj też taki kartonik będzie zmuszony wyciągnąć.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom