>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

26. kolejka La Liga [28.02- 01.03.2020r.]

Status
Zamknięty.
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Real - Barcelona x2 @1,59 STS

Jutro 1 marca 2020 odbędą sie kolejne derby Europy pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną. Na to spotkanie czekają kibice na całym świecie.  Ja typuje w tym spotkaniu x2 uważam ze Barcelona nie przegra tego spotkania. W zdecydowanie lepszych nastrojach przystapia do spotkania pilkarze Barcelony, ktorzy w tygodniu zremisowali z Włoskim Napoli i sa na dobrej drodze awansu do nastepnej rundy LM. Z kolei gracze Realu przegrywajać u siebie z Manchesterem City , mozna powiedziec ze są bliscy pozegnania z tymi rozrywkami. Po 25 kolejkach gracze z Kataloni maja 2 pkt przewagi nad Krolewskimi, wiec jesli przegraja  w jutrzejszym meczu zostana wyprzedzeni przez rywali. W grudniowym spotkaniu na Camp Nou spotkanie zakonczylo sie bezbramkowym remisem. Warto tez dodać o osłabieniach w zespolach. W Realu najbardziej widoczny jest brak Edena Hazarda i Marco Asensio natomiast w Barcelonie Dembele Roberto i Suarez lecza kontuzje , szczegolnie widoczny brak bedzie tego ostatniego.

Na pewno Real Madryt jest zdecydowanie lepsza druzyna niz Napoli i takie porownania nie maja najmniejszego sensu. Jednak takie mecze toczą sie swoimi prawami , uważam ze Real Madryt bez Cristiano Ronaldo stracił  minimum 30% swojej wartości i bardzo ciężko będzie im wrocic na szczyt w La Liga czy Lidze Mistrzów . Bo zaden piłkarz  nie jest zapełnić po nim luki. Nawet z nim Real miewał cięzkie spotkania . Mimo ze Messi i spółka nie sa faworytami w jutrzejszym meczu to uważam  ze Barcelona nie przegra tego spotkania dlatego typuję x2 po kursie 1,59 Typuję 1-1 lub 1-2.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Real Madryt - Fc Barcelona
Typ Toni Kroos otrzyma kartkę
Buk: etoto, kurs 3.50

To że Kross jutro zagra to pewniak na ten  mecz, kurs fajny, Jutro na pewno będzie w środku pola sporo graczy, wynik na styku bo oba zespoły grają fatalnie ostatnio, nikt pewnie na nikogo nie ruszy, a wiadomo jak to w środku będzie, rajdy Messiego i powstrzymywanie faulami a jak szybko kartki otrzymają Casemiro Ramos i Valverde to będzie wkroczyć Musiał Kroos. Do tego zawody sędziuje Lahoz a on rozdaje kartki niczym solenizant cukierki. Ryzyko jest spore bo ogólnie Kroos mało zbiera, ale stawką meczu ogromna dla Realu więc pewnie będzie gorąco a w środku pola jeszcze bardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Real Madryt - FC Barcelona
Sergio Busquets otrzyma kartkę @2.25 STS   ​
W dziale wiele zostało powiedziane na temat sędziego i ilości kartek, które mogą być rozdane niedzielnego wieczoru i ja się z tym wszystkim zgadzam. Zgadzają się również bukmacherzy, co widać po wystawionych liniach. 
Idę krok dalej i spróbuję wytypować gracza, który zobaczy kartonik jakiegokolwiek koloru i stawiam tu na Busquetsa.
Wydaje mi się to najbardziej racjonalna propozycja. Tak sobie pomyślałem nad najsilniejszą obecnie formacją w Realu i wydaje mi się, że jest to środek pola. Jest to kluczowa strefa boiska, jak tu Królewscy zdominują grę od początku to będę spokojny o wynik. Valverde jest szybki jak na środkowego pomocnika, potrafi uciec rywalowi, Isco dobrze drybluje, Kroos, Casemiro również są dość cwani, potrafią zagrać "pod faul".
Arthur i de Jong to gracze mobilni, świetnie przygotowani szybkościowo i technicznie, więc braki będą nadrabiać dynamiką. Sergio to gracz bardziej statyczny bazujący na doświadczeniu, przeglądzie pola, czy świetnym ustawieniu. Kłopot pojawia się podczas strat jego kolegów i momentu, gdy rywal przechodzi to szybkiego kontrataku, wtedy Hiszpan nie będąc dobrze ustawionym ma kłopot i jedyną opcją przerwania przez niego akcji jest faul, a za taktyczne arbitrzy najczęściej karają żółtkami. 
Patrząc na statystyki defensywnego pomocnika to z każdym rokiem w lidze kartkuje on co raz więcej, co jest oczywiście spowodowane wiekiem i co raz większymi problemami szybkościowymi, bo akurat ten aspekt nigdy nie był jego atutem.
Opcja kartkowa na Hiszpana wydaje mi się ciekawsza niż ogólna liczba kartek patrząc na kurs, jak i wystawione linie, które są dość wyżyłowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Real vs Barcelona, X2, 1.69, fortuna

Obie drużyny rozgrywają bardzo przeciętny jak na swoje możliwości sezon ligowy. Barcelona nieoczekiwanie wskoczyła na fotel lidera, po tym jak Real potknął się z Celtą Vigo i Levante. Problemem Realu jest linia ofensywna - Benzema jest nieskuteczny, a Jović, Rodrygo czy Bale nie spełniają oczekiwań. Zostaje jedynie Vinicius, który zupełnie nie ma wykończenia i czasem coś tam szarpie na skrzydle. Barcelona także nie zachwyca i ma np. braki kadrowe w postaci Dembele, Roberto czy Suareza, ale ma po swojej stronie Messiego, który potrafi się wyjątkowo zmobilizować na starcie z odwiecznym rywalem. Myślę, że w tym meczu to Barcelona osiągnie korzystny dla siebie rezultat i taki remis wzięliby na pewno w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Cieszy mnie fakt, że w końcu w dziale jak i temacie pojawiło się sporo postów i każdy z nas ma coś do powiedzenia na temat dzisiejszych Gran Derbi!. Chciałbym i pewnie nie tylko ja żeby tyle postów było co tydzień! ;)
 



Spotkanie, które elektryzuje całą Hiszpanie ale i nie tylko bo jest to mecz najwyższej rangi w Europie jak i na Świecie i myślę, że większość z nas czeka na dzisiejsze widowisko. Ode mnie kilka propozycji na to spotkanie i mam nadzieje, że ktoś z nich skorzysta, a większą połowę jak nie wszystkie rozliczymy na zielono.
Real Madryt, który kilka tygodni temu prezentował się bardzo dobrze nagle złapał zadyszkę w jednym z najważniejszych części tego sezonu. Wydawało się, że to Real właśnie do tego spotkania przystąpi jako lider tabeli, a stało się inaczej. Strata punktów z Celtą Vigo jak i Levante doprowadziło, że to Barcelona ma właśnie dwa punkty przewagi nad odwiecznym rywalem. Do tego doszła jeszcze porażka z Manchesterem City i kibice jak i sztab zaczęli się zastanawiać co jest nie tak?!. Tak to prawda, że Real w każdym z tych spotkań stracił punkty na własne życzenie bowiem w każdym z nich miał mecz pod kontrolą, a przede wszystkim przeważał w środku pola. Real nie miał problemu z stwarzaniem sobie sytuacji, a niestety miał problem z skutecznością aby postawić kropkę nad ''i'', a jak wiemy jest to jeden z kluczy do odniesienia zwycięstwa. Jaki zobaczymy dzisiaj Real?. Myślę, że po prostu rzucą się na Barcelona bo jak dobrze wiemy ta nie lubi grać pod pressingiem przeciwnika i bardzo często traci piłkę. Myślę, że pierwsze 15-20 minut będzie kluczowe dla Barcelony bowiem będzie musiała przetrwać tą nawałnice. Wszystkie gazety są zgodne co do ustawienia Realu na dzisiejszy meczy i ma to wyglądać 4-4-2. Czyli Real na pewno chce zdominować środek pola i może to się udać, bo jak się ma takich graczy jak Modrić, Casemiro, Valverde czy Kroos to ten plan może wypalić. W ataku mają zagrać Vinicius i Benzema, i tu chyba niema wątpliwości co do tej dwójki bowiem Vinicius ostatnio staje się ważną postacią pod nieobecność innych gwiazd.
Barcelona natomiast zaliczyła zwyżkę formy, ale czy ich gra uległa poprawie?. Ktoś powie, że tak bo wygrali 5:0 z Eibar czy też 2-1 z Getafe. Barcelona natomiast nie poprawiła gry na wyjazdach gdzie regularnie traci gole. Tak z Eibar też stracili gola w pierwszych 10-minutach, ale nie został on uznany z powodu spalonego. Gra Barcelony nie uległa znaczącej poprawie, a tak naprawdę gra która miała być ofensywa stała się bardzo nudna i monotonna poprzez wymianę setki podań. Setien ma ból głowy bo nie wie czy wyjść ustawieniem 4-4-2 czy może 4-3-3, które było sprawdzane na ostatnim treningu razem z Braithwaite. W ustawieniu 4-4-2 na pewno zobaczymy Vidala, który ma ciąg na bramkę i jego waleczność, tutaj naprawdę może się przydać. Na czas wyleczył się Alba, który być może zagra od pierwszych minut bo szczerze nie widzę tutaj Firpo.  Na dodatek Setien w środę spotkał się z Guardiolą i rozmawiał o Realu, czyli jak widać sternik Barcelony ma pewne obawy co do tego meczu.
To spotkanie na pewno jest trudne do wytypowania, o zwycięstwie mogą zdecydować detale czy dyspozycja dnia. Ja spróbuję pograć Real, który musi wygrać i zrzucić z siebie presję ostatnich niepowodzeń w spotkaniach z Barceloną. Na dodatek biorę gole Realu. Goście nie poprawili w tym aspekcie nic i regularnie tracą gole na wyjazdach. 
Real Madryt @ 2.30
Real Madryt strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.86
STS


Mateu Lahoz tak to ten Pan będzie dzisiaj sędzią. Myślę, że jest to jeden z najgorszych wyborów na to spotkanie. Jak wiemy, arbiter z Walencji lubi być główną postacią meczu, który potrafi przepuszczać najmniejsze przewinienia, a po chwili gwiżdże wszystko co popadnie i rozdaje kartki na lewo i prawo. Statystyki tego Pana odnośnie kartek są imponujące. Na pewno dużą presję będą chcieli wywrzeć na nim kibice, którzy za każdym razem będą domagać się kartki dla Barcelony. Zobaczymy jak Lahoz sobie z tym poradzi, a w przypadkach kontrowersji będzie odpowiednio wspomagany przez VAR. Z racji tego, że gość jest nieobliczany to podaję kilka propozycji:

Ramos otrzyma kartkę @ 2.25
Pique otrzyma kartkę @ 2.00
Valverde otrzyma kartkę @ 4.00
De Jong otrzyma kartkę @ 4.00
czerwona kartka @ 2.75
STS






 
Otrzymane punkty reputacji: +112
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Real - Barcelona 2:0 (4 żk)

Real lub remis i powyżej 1,5 gola, @1,65 Unibet  
Real strzeli powyżej 1,5 gola, @1,93 Unibet  
Busquets otrzyma kartkę, @2,20 Unibet  
Pique otrzyma kartkę, @2,00 Unibet  
Ramos otrzyma kartkę, @2,15 Unibet  
Vidal otrzyma kartkę, @2,40 Unibet  
Valverde otrzyma kartkę, @4,00 Unibet  
de Jong otrzyma kartkę, @4,00 Unibet  


Wyczekiwane przez wszystkich Gran Derbi nadchodzi. Jeszcze kilka tygodni temu zdecydowanym faworytem był Real, który wreszcie zaczął grać na miarę oczekiwań, jednak ostatnie straty punktów w lidze oraz porażka w Lidze Mistrzów trochę zamazały obraz, Barcelona po zmianie trenera jakoś specjalnie też nie poprawiła swojej gry, fakt, że ostatnio punktuje, ale nie są to jakieś wybitne mecze. Tym bardziej jeśli chodzi o ich grę w delegacji. Wiadomo, że przy okazji takich spotkań ostatnie wyniki schodzą na dalszy plan, a liczy się przede wszystkim dyspozycja dnia, jakbym miał procentowo określić szansę obu ekip to dałbym 55/45 w stronę gospodarzy głównie ze względu na miejsce rozgrywania meczu. Spróbuję zagrać wydaje mi się, że w miarę bezpiecznie, liczę, że bramki zobaczymy dzisiaj i że o tą jedną Real strzeli więcej, dla bezpieczeństwa asekuruję się remisem. Pozostałe typy już na kartki poszczególnych zawodników, myślę, że każdy z pierwszej wymienionej trójki jest mocnym kandydatem to otrzymania upomnienia, tym bardziej ze względu na sędziego dzisiejszego spotkania. Ostatnie dwa typy na kartki takie bardziej "na przeczucie". Statystyk zarównoaarbitraż jak i wymienionych zawodników nie będę podawał, ponieważ dużo już zostało napisane i nie chcę dublować informacji, a dwa to piszę z telefonu w pracy i nie mam za bardzo jak sprawdzić.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Real M. - Barcelona
Typ: Remis
Kurs: 3.65 (fortuna)


Jestem zdziwiony tym, jak mało osób typuje podział punktów w tym spotkaniu. Ani Barcelona ani Real nie grają teraz swoich meczy na takim poziomie, żebym pokusił się zagrać którąkolwiek ze stron. Pokazały to chociążby mecze LM, gdzie Real u siebie poległ z City przegrywając wygrany mecz, a Barca tylko remis z tragicznie grającym w tym sezonie Napoli. Celowałbym też tutaj w under, bo nie wiem też która drużyna ma tu strzelać tyle goli. Kolega wyżej świetnie to opisał. Sytuacja w tabeli wyraźnie pokazuje, że mecz ten będzie miał kluczowe znaczenie w walce o mistrza. Real wygrywając obejmie fotel lidera, ale Barca również ma na uwadze, że wygrana dziś da im kluczową przewagę. Często z resztą jest tak, że ten najważniejszy mecz kończy się remisem i obie ekipy czekają do końca sezonu na potknięcie rywala z jakimś ligowym średniakiem. Klasyk z poprzedniej rundy zakończył się bezbramkowym remisem. Może też przez to spodziewam się tu podobnego rezultatu, tym razem liczę na chociaż gola po każdej stronie. Na jakiś kupon na pewno rzucę DW 1:1. Powodzenia wszystkim! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Espanyol Barcelona - Atletico Madryt
Typ: 2/+1,5 gola
@ 2,87  Fortuna

W cieniu dzisiejszego El Clasico zmierzą się ze sobą Espanyol z wracającym do wysokiej formy Atletico, które na początku roku delikatnie mówiąc, nie spełniało oczekiwań zarówno swoją grą jak i wynikami. Lecz ostatnie tygodnie piłkarze Diego Simeone mogą zaliczyć do niezwykle udanych. Atletico w 3 ostatnich pojedynkach w lidze odniosło dwie wiktorię: (1:0) z Granadą i  (3:1) z Villarrealem oraz jeden mecz zremisowało (2:2) z Valencią. W międzyczasie Atletico sprawiło nie małą sensację i ograło (1:0) Liverpool w pierwszym meczu 1/8 LM. Espanyol z kolei przed dzisiejszym meczem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli LaLiga. W ostatniej kolejce  przegrali (1:2) z Realem Valladolid. Pożegnali się również z udziałem w Lidze Europy, przegrywając dwumecz z Wolves (0:4 i 3:2). W pierwszym bezpośrednim spotkaniu obydwu ekip w tym sezonie, Atletico wygrało pewnie 3:1. Dodatkowo Espanyol do dzisiejszej potyczki przystąpi poważnie osłabiony: z powodu kontuzji nie zagra S. Corchia a za kartki wykluczeni są D. Lopez i P. Lozano. W teamie z Madrytu zabraknie na pewno T. Lemara a pod znakiem zapytania jest występ J. Oblaka. W 12-stu meczach Espanyol u siebie aż 10 pokryty był over 1,5 gola. Z kolei w 12-stu wyjazdowych spotkaniach Atletico over 1,5 był pokryty 8 razy. Dziś liczę na kolejne pewne zwycięstwo Atletico.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
B 105,7K

byle-na-plus

Użytkownik
Real więcej rzutów rożnych 1,65 STS      


Ze względu na grę w kratke obu drużyn, mecz staję się jeszcze trudnïejszy do do typowania Real  nie jest już taką "maszynką" do rr co wcześnie, jednak szczególnie na swoim stadionie są groźni. Kluczowa jest pozycja w tabeli z jakiej do spotkania przystąpią obydwa zespoły.  Absolutnie nie zgadzam się z tym, że to goście będą dominować w tym meczu.. Uważam, (biorąc pod uwagę gre Barcelony  poza swoim stadionem) że zagrają przede wszystkim żeby nie przegrać i utrzymać 2ptk przewagi. To Real będzie stroną atakującą jednak daleko mi do stwierdzenia, że wygra. Barca może mieć większe posiadanie, wymienić milion podań natomiast więcej konkretów spodziewam się po stronie gospodarzy. Real przegrał ostatnie klasyki u siebie nie strzelając nawet jednego gola. Nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę, bo 5ptk przewagi będzie trudne do odrobienia.

 
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Najważniejszy mecz rundy

El Clasico”, starcie gigantów. W tym sezonie rywalizacja pomiędzy dwoma największymi zespołami w Hiszpanii jest jeszcze bardziej zacięta. Zarówno Barcelona jak i Real są mocno nieregularne i potrafią zgubić punkty w najmniej spodziewanym momencie, stąd bezpośredni mecz może mieć decydujące znaczenie w walce o tytuł. Do rywalizacji na Santiago Bernabeu obie ekipy podejdą po wycieńczających starciach w Lidze Mistrzów, ale w tych spotkaniach zmęczenie nie ma prawa odgrywać większej roli. To jedno z najbardziej emocjonujących starć w La Liga. Legalny polski bukmacher BETFAN ma na ten mecz przygotowaną specjalną ofertę!

Najlepsza defensywa vs. najlepsza ofensywa

Barcelona, jako najlepiej atakująca drużyna w lidze, spróbuje skruszyć najsolidniejszą defensywę. Choć te statystyki wyglądają imponująco, nie oznacza to, że „Duma Katalonii” nie miewa sporych problemów w ofensywie – jak w styczniowym starciu z Valencią – ani że „Królewskim” nie zdarzają się spore wyrwy w obronie, by wspomnieć tylko „popis” Sergio Ramosa przeciwko Celcie czy Manchesterowi City. Historia bezpośrednich pojedynków nie jest korzystna dla gospodarzy. Ostatnie ligowe zwycięstwo „Królewskich” u siebie miało miejsce ponad pięć lat temu, gdy w październiku 2014 roku kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa podopieczni Ancelottiego pewnie pokonali będącą w kryzysie Barcelonę Luisa Enrique 3:1. W kolejnych czterech przypadkach „Duma Katalonii” zawsze wywoziła skalp z Madrytu, strzelając jedenaście bramek i tracąc zaledwie dwie. Teraz jednak sytuacja wygląda nieco inaczej. Zidane, którego dotychczas kojarzymy bardziej z triumfami pucharowymi niż ligowymi, przed sezonem zaznaczył, że rozgrywkami, na których się skupi jest La Liga – myślimy, że dla Florentino Pereza dwa krajowe triumfy w ciągu dwunastu lat są jak policzek.

Zacząć od obrony

Francuski trener poukładał Real po fatalnym zeszłym sezonie, rozpoczynając od podstaw. Dzięki temu stworzył najsolidniejszą defensywę w Hiszpanii, z którą w najmocniejszych ligach Europy konkurować może jedynie Liverpool. „Królewscy” mają też jednak swoje problemy. Są spotkania, gdy madrytczycy za szybko zdejmują stopę z pedału gazu, licząc, że dotrzymają wynik do końca, co kilkukrotnie kończyło się już dla nich przykrą niespodzianką. Trudno jednak przypuszczać, by coś takiego przydarzyło się im w starciu z Barceloną. A w stolicy Katalonii ostatnio nie można mówić o nudzie. Zmiana trenera, polemika kapitana, Leo Messiego, z dyrektorem sportowym klubu, Abidalem, a także afera związana z wynajęciem przez zarząd zewnętrznych firm do dyskredytowania piłkarzy i opozycji, wstrząsnęły Barceloną w ciągu ostatnich tygodni. To odbija się na grze, w której nieraz widać niepewność i ogromne problemy w defensywie. Na ten moment to gospodarze wydają się być faworytem El Clasico”. Są równiejsi, pewniejsi, a z tyłu ich głów nie ma żadnego problemu związanego z funkcjonowaniem klubu. Nie można jednak ich triumfu z góry zakładać. La Liga to terytorium Leo Messiego i jego Barcelony.

Legalny polski bukmacher BETFAN na okazję tego meczu proponuje podwyższony kurs na to, że obie drużyny strzelą gola. Wierzycie w taki typ?Nie masz konta? Odbierz tutaj zakład bez ryzyka 100PLN. U nas zwrot na konto główne. Grasz dalej lub wypłacasz.
  
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
cytat z dnia 1 marca 2020 12:59 przez shadow89Espanyol Barcelona - Atletico Madryt
Typ: 2/+1,5 gola
@ 2,87  Fortuna

W cieniu dzisiejszego El Clasico zmierzą się ze sobą Espanyol z wracającym do wysokiej formy Atletico, które na początku roku delikatnie mówiąc, nie spełniało oczekiwań zarówno swoją grą jak i wynikami. Lecz ostatnie tygodnie piłkarze Diego Simeone mogą zaliczyć do niezwykle udanych. Atletico w 3 ostatnich pojedynkach w lidze odniosło dwie wiktorię: (1:0) z Granadą i  (3:1) z Villarrealem oraz jeden mecz zremisowało (2:2) z Valencią. W międzyczasie Atletico sprawiło nie małą sensację i ograło (1:0) Liverpool w pierwszym meczu 1/8 LM. Espanyol z kolei przed dzisiejszym meczem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli LaLiga. W ostatniej kolejce  przegrali (1:2) z Realem Valladolid. Pożegnali się również z udziałem w Lidze Europy, przegrywając dwumecz z Wolves (0:4 i 3:2). W pierwszym bezpośrednim spotkaniu obydwu ekip w tym sezonie, Atletico wygrało pewnie 3:1. Dodatkowo Espanyol do dzisiejszej potyczki przystąpi poważnie osłabiony: z powodu kontuzji nie zagra S. Corchia a za kartki wykluczeni są D. Lopez i P. Lozano. W teamie z Madrytu zabraknie na pewno T. Lemara a pod znakiem zapytania jest występ J. Oblaka. W 12-stu meczach Espanyol u siebie aż 10 pokryty był over 1,5 gola. Z kolei w 12-stu wyjazdowych spotkaniach Atletico over 1,5 był pokryty 8 razy. Dziś liczę na kolejne pewne zwycięstwo Atletico.
Ja tak tylko z czystej ciekawości piszesz analizy na stronę goal.pl ?? Czy tylko kopiujesz z ich strony analizę i wrzucasz pod swój typ?
Identycznie napisana analiza na ich stronie ... https://www.primeradivision.pl/398500-espanyol-vs-atletico-zapowiedz-typy-kursy.html
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Real M. - Barcelona
x2 i poniżej 3,5 @2,40 forbet

Gran Derbi, do którego obie drużyny nie przystępują w najlepszej formie. Real zawodzi ostatnio w lidze. Remis z Celtą, porażka z Levante, a w tygodniu porażka po fatalnych błędach z City. Barcelona zremisowała ostatnio w Neapolu, ale w lidze na wyjazdach gra przeciętnie. Do tego po obu stronach zabraknie kluczowych zawodników, jak Hazard w Realu, czy Dembele i Suarez w Barcelonie. W pierwszym meczu w tym sezonie padł bezbramkowy remis. Gra Realu w tym sezonie mnie wogóle nie przekonuje. Barcelona może nie zachwycać, ale ma Messiego, który zawsze może zrobić coś niesamowitego. Stawiam, że Duma Katalonii tego meczu nie przegra, a do tego dorzucam poniżej 3,5 gola, bo nie wydaje mi się, żeby przy takiej formie obu zespołów padło tutaj więcej niż 3 bramki.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
25 PLN bonusu na dzisiejsze spotkania La Ligi w Totolotek.

Szczegóły bonusu na ich stronie. Z Tego, co widze obrot tylko x1.

Nie masz konta? Zarejestruj się tutaj

---------

STS: BEZPIECZNE 20 PLN Kupon okazał się przegrany? Zwrócimy Ci połowę.
1. PRZYGOTUJ KUPON SOLO Gotowy na kolejny pojedynek Realu z Barceloną? W czasie trwania meczu wejdź do sekcji na żywo i przygotuj kupon SOLO z zakładem na El Clásico, aby grać bezpiecznie!2. ZAGRAJ ZA 40 PLN Obstaw przygotowany przez siebie kupon w naszej ofercie na żywo za równe 40 PLN z konta depozytowego. Kurs minimalny Twojego kuponu musi wynieść minimum 2.00.
 3. ODBIERZ 20 PLN Zostałeś ekspertem El Clásico i wygrana trafia na Twoje konto! Jeśli jednak tym razem Ci się nie udało, nie martw się - zwrócimy Ci połowę stawki na konto bonusowe!

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym FORUM i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ramos dostanie ŻK @2.15 fortuna
Nie będę się rozpisywał wiemy kto sędziuję, wiemy jak ważny jest ten mecz dla obu drużyn, nie widzę innej persony która według mnie ma większe szansę otrzymania kartki niż Sergio Ramos w ostatnich 2 spotkaniach sędzia wyciągał w jego stronę żółtą kartkę a przy panu Antonio Mateu czyste konto kartkowe Ramosa jest mało prawdopodobne.
Dodatkowo delikatnie gram CZK po @17 z fortuny w razie gdyby sympatyczny arbiter wyrzucił nam Ramosa za jednym zamachem.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona
Powyżej 3,5 bramki @2.50 STS

W mojej opinii w dzisiejszym spotkaniu padnie sporo bramek. Real, jak i Barcelona grają dosyć dobrze do przodu, ale gorzej z obroną. Potrafią tracić bramki ze słabymi zespołami a tym bardziej z lepszymi, dlatego nie sądzę żeby dzisiaj obrona była głównym aktorem spektaklu. Oczywiście ciężar gatunkowy spotkania jest duży, może ono przesądzić o tym który zespół zdobędzie mistrzostwo, chociaż przy formie obydwu zespołów nie jest to przesądzone. Liczę na otwarte spotkanie i dosyć dobrą skuteczność, z pewnością mecz będzie ostry, co spowoduje dużą ilość żółtych kartek, jak i potencjalnie czerwona. Może mieć to wpływ na ilość wolnego meczu, ilość rzutów wolnych, czy jakiś rzut karny, co da sporo opcji na gola ze stałych fragmentów gry. Obstawiam minimum 4 bramki w meczu. 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Real - Barcelona 
Real @2.35 sts   

Zapowiada się naprawdę wyrównane spotkanie. Myślę, że walka o tytuł może trwać nawet do ostatniej kolejki. Przede wszystkim dlatego że Real i Barcelona są w tym sezonie mało regularne. 
Real w tym momencie traci do Barcy 2 pkt. Nic dziwnego skoro remisuje się u siebie 2-2 z Celtą, która jest gdzieś na dole tabeli. Kolejkę później porażka z Levante. Real naprawdę może to mistrzostwo bardziej przegrać niz Barcelona wygrać. Barcelona ma cztery kolejne zwycięstwa ligowe co pozwoliło jej zepchnąć Real na drugie miejsce. 
Nie pamiętam kiedy ostatni raz Real wygrał na Bernabeu z Katalonczykami. Ogólnie Real nie ograł Barcelony dość długo. Dziś czuję, że Zidane przerwie tę złą passę. Bo jeśli będzie inaczej to Barca znow odskoczy. 
W grudniu było zero zero z chyba przewagą Realu. Uważam, że dzis Real będzie lepszy na boisku i to udokumentuje większą liczbą strzelonych goli. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Wnioski?
 brak konsekwencji.
Jesli sprzedajesz: tradycje barw(pionowe pasy)
tradycje budowania kadry(la masia na camp nou gra, ale Z padem w reku)...
To powinienes tez konsekwentnie odstawic do lamusa ten przedpotopowy styl zwany wirusem czy tam dna Barcelony. Ogladac tego klepania dla klepania nie idzie, strzelac zza 16stki nie wolno, a wez przyspiesz to Arthur zrobi koleczko i do Ter Stegena, gdyz nie wchodzac do bramki sie nie bedzie liczylo i nalezy tam sukcesywnie doklepac. Real ma jaja i szybkosc i na Barce wystarcza. Ogladam Atalante.
A klubowi lekarze moze nie radza sobie z powrotami zawodnikow do zdrowia, ale kastruja zawodowo. Vide De Jong
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom