>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 29 lutego 2020 09:53 przez michael1910To ja też mam prośbę do was. Jeśli dodajecie więcej niż jedną analizę do danej kolejki w różnych postach to zaznaczajcie przed meczem,którą dopisać do waszych typów. Nie czekajcie na rozstrzygnięcie spotkań i wtedy prosicie o dodanie analizy,która jest trafiona ;) Pozdro
niestety przy tworzeniu regulaminu nie wziąłem takiej ewentualności pod uwagę i niektórzy z tego "korzystali", postaram się dodać odpowiedni punkt do regulaminu, żeby takie sytuacje wykluczyć, chodzi o to, że zgłoszona analiza do konkursu będzie musiała być zanim dany mecz się rozpocznie, następna kolejka w tygodniu, więc będzie mało czasu na zapoznanie, dlatego zmiany wejdą w życie najprawdopodobniej od 6. kolejki, o wszystkim oczywiście poinformuję w osobnym poście.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


WAŻNE!!!

Tak jak obiecałem od 6. kolejki do regulaminu wchodzi dodatkowy punkt

* można dodawać tylko analizę na spotkanie, które w momencie złożenia prośby jeszcze się nie rozpoczęło ????

ma to na celu uniknięcie sytuacji, że ktoś opisze kilka spotkań w danej kolejce, a do konkursu wybierze analizę z meczu, który wszedł przez co zyska dodatkowe punkty, bawimy się uczciwie, dlatego niech każdy ma równe szanse. Pozostałe punkty regulaminu bez zmian.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 2 marca 2020 23:28 przez waldi1979

WAŻNE!!!

Tak jak obiecałem od 6. kolejki do regulaminu wchodzi dodatkowy punkt

* można dodawać tylko analizę na spotkanie, które w momencie złożenia prośby jeszcze się nie rozpoczęło ????

ma to na celu uniknięcie sytuacji, że ktoś opisze kilka spotkań w danej kolejce, a do konkursu wybierze analizę z meczu, który wszedł przez co zyska dodatkowe punkty, bawimy się uczciwie, dlatego niech każdy ma równe szanse. Pozostałe punkty regulaminu bez zmian.
@waldi1979  ale przecież każdy miał równe szanse. W mojej opinii nie chodzi o nieuczciwość użytkowników, a raczej o spryt. Synonimem nieuczciwości jest np. krętactwo lub kombinatorstwo czyli jeśli ktoś by pisał analizę i próbował ją edytować na swoją korzyść czy też wstawiał nie swoje screeny kuponów - wtedy możemy mówić o nieuczciwości.

Dodawanie analiz do konkursu już po meczu było zwykłym sprytem innych graczy, którzy znaleźli lukę w regulaminie. Nie byli oni nieuczciwi wobec innych, gdyż każdy mógł z tego skorzystać.

O nieuczciwości można mówić od szóstej kolejki, jeśli ktoś doda prośbę o analizę po meczu - gdyż mamy ten punkt w regulaminie. 
Ja, jak i wielu innych graczy korzystało z tej luki - i nie chce by myślano, że jestem graczem nieuczciwym. :)

W gwoli ścisłości. Dodaj jeszcze do regulaminu, że zapis ten dotyczy również kuponów. 

W swojej pracy zajmuje się analizowaniem SIWZów, OWU, OWZ, OWD i innych regulaminów. I jeśli dodamy do tego punkt o screenach, to chyba żadnej luki nie mamy :).

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 3 marca 2020 10:41 przez samuel24

@waldi1979  ale przecież każdy miał równe szanse. W mojej opinii nie chodzi o nieuczciwość użytkowników, a raczej o spryt. Synonimem nieuczciwości jest np. krętactwo lub kombinatorstwo czyli jeśli ktoś by pisał analizę i próbował ją edytować na swoją korzyść czy też wstawiał nie swoje screeny kuponów - wtedy możemy mówić o nieuczciwości.

Dodawanie analiz do konkursu już po meczu było zwykłym sprytem innych graczy, którzy znaleźli lukę w regulaminie. Nie byli oni nieuczciwi wobec innych, gdyż każdy mógł z tego skorzystać.

O nieuczciwości można mówić od szóstej kolejki, jeśli ktoś doda prośbę o analizę po meczu - gdyż mamy ten punkt w regulaminie. 
Ja, jak i wielu innych graczy korzystało z tej luki - i nie chce by myślano, że jestem graczem nieuczciwym. :)

W gwoli ścisłości. Dodaj jeszcze do regulaminu, że zapis ten dotyczy również kuponów. 

W swojej pracy zajmuje się analizowaniem SIWZów, OWU, OWZ, OWD i innych regulaminów. I jeśli dodamy do tego punkt o screenach, to chyba żadnej luki nie mamy :).
 
faktycznie może słowo "nieuczciwość" było niestosowne, ale chodziło mi właśnie o naginanie regulaminu (oczywiście zgodnie z przepisami, bo tego punktu brakowało), kupon miał być również dodany, ale jakoś mi to wczoraj umknęło, już dodałem .
Teraz dodany punkt brzmi tak:
* można dodawać tylko analizę / kupon na spotkanie, które w momencie złożenia prośby jeszcze się nie rozpoczęło ????
i faktycznie nie ma już chyba luk, także zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy.
 
Do góry Bottom