>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

A-League

majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Jak na razie kolejka z niespodziankami. Zobaczy,u jak to wyjdzie w Melbourne. Na 1X2 nie mam pomysłu, gole, też (pewnie będzie over) Ja pobieram rogi:

Victory - Adelaide

ov11,5 - @2,15   

Oba zespoły robią dużo rogów i pod tym względzie są w czołówce ligowej. Mam nadzieję, że kurs utrzymają i każdy z nich zdobędzie po te 6-7 szt.




EDIT
Live HT 0:1, 4 rzuty rożne

Victory atakuje, i myślę, że z upływem czasu będzie coraz bardziej nerwowo - a to sprzyja rzutom rożnym. Pobieram:
ov10,5 - @1,95   
ov11,5 - @,2,65   

EDIT2 - trochę szkoda, w ostatnich 20 min tylko jeden rzut rożny. Ale za to jaki piękny łamak.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja dokładam na Adelaide over 3,5 rogów po @2.55 bo wątpię żeby pokryli linie, które grałem pre.

  i cyk, mogli by jeszcze ze 2 dołożyć kurza dupcia XD 
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ciekawe czy zmieni się nazwa Rozbitków po dzisiejszym meczu? Na razie mają "28" :)...  Besart i spółka demoluje gości. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Dzieje się. Nareszcie spotkanie, na którym można zarobić, i do tego bez niespodzianek. Tutaj faworyt był jeden i nie byli to rozbitkowie :).
Na live trzeba jeszcze zagrać gola po 80 minucie.

Live
82' - 5:2
Ov2,5 - @2,6   
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 1 marca 2020 07:36 przez majekxDzieje się. Na reszcie spotkanie, na którym można zarobić, i do tego bez niespodzianek. Tutaj faworyt był jeden i nie byli to rozbitkowie :).
Na live trzeba jeszcze zagrać gola po 80 minucie.
Ja pobrałem over 7,5 po @ 2,40   za drobne...
Edit
Besart na 6-2 w 89 min... :) Nie mam pytań... 
PS Goście zostają jednak przy starej nazwie: Rozbitkowie28, ten zespół to fenomen, skład nie jest przecież tragiczny,  ale wyniki już tak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Melbourne nic na razie się nie dzieje, x ht po @ 2,0   za drobne...
eee, działo się ale ht 0-0
edit
Tak ze 4 razy serce skoczyło do góry :) ale wyszło pozytywnie. Ciąg logiczny wobec tego jest następujący: w 2 poł. jeśli obraz gry się utrzyma, City coś w końcu powinno wcisnąć więc 1 po @ 1,85    (troszkę mniej niż pre przy takim scenariuszu zakładałem ale trudno...)  za drobne... bo Roar nie takie numery robiło :)
edit
W przerwie @ spadł na 1,7 ... mam nadzieję, że słusznie :)
edit
Brillante piękny strzał choć "piszą", że to samobój Younga... 1-0.
edit
FT 1-0 dobre kierunki dziś były :) Na następną kolejkę kontynuacja polowania na czerwonych z Adelaidy (x w wersji "na emeryta", @ sprzyjają).
ps
Poniżej link do skrótów, nie mam czasu na indywidualne "wklejki", poza tym nie wiem, czy moja robota ma jakiś sens i czy ktoś "to" ogląda?
https://www.a-league.com.au/match-highlights
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
E 40,5K

emce15

Użytkownik
@qowalsky6   
Ja czytam in/out, niektóre skróty, a live to pozycja obowiązkowa???? raczej nie mam możliwości oglądania, a taka relacja pozwala coś mi wymysleć na drugą połowę, bo przecież statystyki to nie wszystko.
dawaj, dawaj, nie przestawaj???? 
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 22 - jak dla mnie właściwie nie do gry :) więc liczę na Waszą inwencję!
Ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-22-006.03. 10:30 Brisbane Roar - WS Wanderers - nieprzewidywalni Roar kontra Wędrowcy na fali, no bet na razie...07.03. 07:00 Adelaide United - Western United - remisowo/emeryckie polowanie na Czerwonych z Adelaidy cd... Paradoksalnie najlepszy @ (4,50) jest na zwycięstwo gości, ale w tej zabawie chodzi o x a ten jest po @ 4,1. Przy 1 po @ 1,62 wychodzę na 0.
Ciekawostka, na VARze - Kasia Jacewicz :)07.03. 09:30 Melbourne Victory - Sydney FC - Big Blue a więc pre no bet jak dla mnie...08.03. 06:00 Central Coast Mariners - Wellington Phoenix - czysto sportowo Nix lepsi natomiast wyjazdy to nie do końca udane pod kątem punktów wyprawy. Rozbitkowie28 (notabene rok temu też dostali od Nix 2-8) przed ostatnią szansą aby u siebie "coś" pokazać. Czy im się uda? Trochę wątpie, zostawiam sobie ten mecz na live z cichą nadzieją na over :)08.03. 08:00 Perth Glory - Melbourne City - pojedynek 3 z 2 zespołem ligi, obu zespołów nie trzeba przedstawiać, mecz może być zacięty, do tego sędziuje Kurt "Ryży *****" Ams więc może być dziwnie :) Kto czyta ten wie.
Podsumowując pod kątem typów moje wypracowanie można wrzucić do kosza :) Dziękuję za uwagę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik


Brisbane Roar - WS Wanderers
over 2.5 gola
kurs: 1.68

Na temat tego spotkania powiem tylko, że przydałby się wreszcie over; w piątki ostatnimi czasy undery padały. Brisbane ostatnie trzy spotkania też under, Westerny zaś ostatnie spotkanie również skromny wynik 0:1. Logika by kazała ponownie dać under ale coś mi mówi, że wreszcie zobaczymy bramki bo ileż można tak łajdaczyć kupony ludziom. ;]
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
popieram typ kolegi @isztwan  beda gole WSW podbudowane wygrana z Sydney 2 oczka straty do Roar i jeden mecz mniej  pocisna chlopy btts @1.55   i ov [email protected]  poszlo
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane 1-0, gospodarze mają ochotę na 2 gola, goście trochę słabiej ale spróbuję za drobne over 1,5 ht    po @ 1,90. Okazje są... GL...
Edit
No proszę Roar na 2-0, McDonald dublecik zaliczony na razie :)
edit
Roar zasłużenie 3-1, wszyscy zadowoleni :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Adelaide - WU

Spotkanie zespołów, które walczą o playoffy, dlatego spotkanie to powinno być ciekawe. Zdanie buków faworytami sa gospodarze. Moim zdaniem granie 1 po @1,67 to trochę za duże ryzyko. Znając WU granie ov2,5+bts także po kursie @1,67 także mi się nie widzi. Za to widząc styl gry Adelaidy nie pozostaje nic innego jak udanie się w kierunków rzutów rożnych:

ov10 - @1,95   

z drugiej strony mamy WU, które raczej rzutów rożnych unika. Czy z City, czy z Victory to tutaj wręcz panicznie ratowali się przez wyjściem piłki za końcową linię boiska, dlatego dodaje jeszcze HA:

Rzuty rożne HA-3 Adelaide - @2,4   


Drugie spotkanie, konkursowe:

Victory - SFC

Big Blue. Myślę, nad obraniem kierunku w stronę gości:

2 - @2,38   

Oba zespoły powinny podejść do tego spotkania prestiżowo. Oba powinny być mocno zmotywowane. SFC na pewno jest w dobrych nastrojach po wywalczeniu punktu w ACL - wiem mogło być lepiej... ale tutaj byli skazywani na porażkę. Z drugiej strony mamy gospodatrzy - Victory, które ostatnie mecze na własnym stadionie zaczęło wygrywać.. jednak 24 stycznia rozpędzone Victory (po zwycięstwach u siebie z Jets 4: i Bali w ACL 5:0) spotkało SFC. Ten mecz mocno ostudził gospodarzy bo 0:3 to zimny prysznic. Myślę, to spotkanie będzie przebiegać podobnie. A kurs &gt;2 na SFC pobieram z przyjemnością.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
grendel 77,4K

grendel

Użytkownik
Witam po dłuższej nieobecności , na pierwszy dzisiejszy mecz postanowiłem zagrać coś takiego 
wyścig do 9 rogów @3,25 Adelaida  
btts1ht @3,5   25 minuta i siedzi  ,jak ja lubie tak zaczynać dzień 
jak gra Adelaida to kolega wyżej napisał jadą skrzydłami aż miło  drugi typ bardziej życzeniowy niż poparty jakimiś konkretami mam nadzieję na dobry mecz z dużą ilością bramek . Powodzenia wszystkim i zielonosci .
Co oni dziś z tymi rogami aż 2 w pierwszej połowie , coś mi tu nie pasuje chyba przywalę grubiej w rogi w drugiej połowie , przy tym wyniku powinny się sypać jak z rogu obfitości .
over 10 @5 .suma rzutów rożnych .   
a mecz dokładny wynik 3-3 @ 6.5   nie tym razem .
Przy tym wyniku to i o reszcie typów można zapomnieć chociaż nadzieja jak mówią umiera ostatnia , albo matką głupich jak kto woli .
Miłe złego początki , dobrze , że są niższe ligi tam można trochę odrobić .
Czekamy na mecz numer 2 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja daje w meczu Adelaide over 8,5 rogów po @2.40 bo zauważyłem taką dziwną dziwność XD, że w meczach z udziałem Western United w pierwszej połowie zazwyczaj jest mało korków, a w drugiej wręcz przeciwnie i nabijają ich dość sporo kurła Pioter XD

2 x   bo przed meczem zagrałem jeszcze korki gospodarzy. A idźcie w pi*du z tym Adelaide co weekend dawali ładnie zarobić na rożnych to teraz to co dali to zabierają. Wincyj na tych placków nie gram, niech się idą czochrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
80 min w Adelaidzie 1-5 :), over 6,5 po @ 2,0   wypada za drobne pobrać... 
edit
Niestety zostało po staremu FT 1-5, tym sposobem WU łapie się do szóstki przeskakując Redsów, którzy dziś się nie popisali...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Witam przed hitem:) 
ja na szybko:
podwojna szansa Sydney po kursie 1,91.
obie drużyny strzela i over 2,5 - 1,8
i powyżej 1,5 gola Sydney - 2,03. 

pobieram takie trzy :) 
wszystko fortuna. Powodzenia Panowie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Kurła ostatnio co nie zagram to w dupę. Teraz to Adelaide już drugi weekend z rzędu zawodzi. Jakąś czarną serię złapałem. Swego czasu prawie wszystko na plus, a teraz się odwróciło jak pech to pech...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, over 1,5 ht po @ 2,0    biorę z myślą, że Blues Sky coś wcisną, za drobne rzecz jasna :) Corica wygląda na zmartwionego, może mu poprawią humor piłkarze jeszcze przed przerwą?
edit
29,30 i 31 min. sytuacje są a nie wpada nic... Co jest?
... i dalej 41,42 Victory mogło podwyższyć... a tu w 43 Ninkovic i Corica zadowolony :) 1-1...
edit
Nie gram stanówek ale jak zobaczyłem, że w Gold Coast gra Shane Smeltz (kiedyś król strzelców A-league) to nie mogłem się powstrzymać żeby nie dać overa na czuja, bo nie oglądam :) I już 2 gole strzelił :) Może hatt trick będzie? To tak na marginesie...
Edit live
a Ceres na 1-2 w Melbourne,  piłka odbija się od słupka i Thomas bez szans.  I jeszcze jeden gol, 1-3 :) Czerwo, karny, 1-4 nokaut...
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 7 marca 2020 09:24 przez dr-jointKurła ostatnio co nie zagram to w dupę. Teraz to Adelaide już drugi weekend z rzędu zawodzi. Jakąś czarną serię złapałem. Swego czasu prawie wszystko na plus, a teraz się odwróciło jak pech to pech...
Ten tydzień w gołe trzeba było iść btsy overy powychodziły pieknie
 
Do góry Bottom