>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limity

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Cześć, limitów jako takich, ściśle określonych regulaminem, nie ma. Jest natomiast limit wygranych na pojedynczym kuponie. Przy typach za dużą stawkę Bukmacher może (choć nie musi) nie przyjąć zakładu. Każda sprawa jest jednak indywidualna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bukhaker

Użytkownik
A kiedy bukmacher nakłada limit na pojedynczy zakład? Jak ktos przez miesiąc wygra ile złotych? 3k? 4k? Czy to zależy od stawek jakimi kto gra? Pytam czysto teoretycznie, z ciekawości bo kilka razy przeglądając forum przewinęło się, że nakładają limity na gracza i przyjmują zakłady max za 10zl.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Niektóre ligi w naziemnych mają z góry ustalony limit stawek - jak np 3 czy 4 liga polska w piłce kopanej, zależy od bukmachera 100-500zł max na zakład. A kiedy bukmacher nakłada limit? Zauważyłem że polscy legalni właśnie daje limit po ugraniu danej kwoty (nie jak zagraniczni - w szczególności bet365, jak nie spodoba im się mecz który ty grasz to wtedy dają, nawet jak jesteś na tym meczu na minus). 3 czy 4k pln to myślę mało. Ja niedawno dostałem limit w betclic, po ugraniu ok 20k w lekko ponad 2tygodnie, ale grałem niszowe mecz. Myślę że jak ograsz naziemnego na więcej niż te 20k ale grając mecze cieszące się dużym zainteresowaniem to nie powinni cię zlimitować. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie ma na to reguły. Zależy tylko od widzimisię Bukmachera. Najczęściej się tak dzieje, gdy często grasz egzotyczne ligi na wysokie kursy, gdy widzą w Tobie profesjonalistę lub stosujesz granie tzw. surebetów (zysk niezależnie od wyniku spotkania). Często jednak, szczególnie mniejsze firmy, nakładają limity z na pozór bzdurnych powodów - bo na przykład postawiłeś 500 zł na jeden kupon więc mogą uznać, że jesteś potencjalnym profesjonalistą.

 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 16:38 przez zksstalNiektóre ligi w naziemnych mają z góry ustalony limit stawek - jak np 3 czy 4 liga polska w piłce kopanej, zależy od bukmachera 100-500zł max na zakład. A kiedy bukmacher nakłada limit? Zauważyłem że polscy legalni właśnie daje limit po ugraniu danej kwoty (nie jak zagraniczni - w szczególności bet365, jak nie spodoba im się mecz który ty grasz to wtedy dają, nawet jak jesteś na tym meczu na minus). 3 czy 4k pln to myślę mało. Ja niedawno dostałem limit w betclic, po ugraniu ok 20k w lekko ponad 2tygodnie, ale grałem niszowe mecz. Myślę że jak ograsz naziemnego na więcej niż te 20k ale grając mecze cieszące się dużym zainteresowaniem to nie powinni cię zlimitować. 


ja na minus w betclic i tez mam limit. tez gram nisze, ale wrazliwe na zmiane kursow i chyba to jest klucz, bo w sts mi tez dali limit po graniu meczow ktorych kursy sie bardzo zmieniaja. 
 
B 0

bukhaker

Użytkownik
Dzięki za wyjaśnienie. Niby dają wygrywać, ale co za dużo to nie zdrowo i już im się nie podoba, wiadomo lepiej wtapiać ciągle żeby bukmacher był na plus. Współczuję w takim razie profesjonalistom, którzy chcą a są ograniczani przez swoją wiedzę.
​​​​
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 28 lutego 2020 19:31 przez bukhakerWspółczuję w takim razie profesjonalistom, którzy chcą a są ograniczani przez swoją wiedzę.
​​​​
Myślę, że powinieneś współczuć nie profesjonalistom, którzy mają w małym palcu wszelkie triki ale hazardzistom, którzy stawiają pieniądze w nadziei odegrania się. Jeśli ktoś pisze na forum, że wygrał dziesięć czy dwadzieścia tysięcy u bukamchera i dostał limit to możesz być pewien, że taka osoba nie jest profesjonalistą. A dlaczego to już sobie sam odpowiedz. 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 22:35 przez kamilcia21

Myślę, że powinieneś współczuć nie profesjonalistom, którzy mają w małym palcu wszelkie triki ale hazardzistom, którzy stawiają pieniądze w nadziei odegrania się. Jeśli ktoś pisze na forum, że wygrał dziesięć czy dwadzieścia tysięcy u bukamchera i dostał limit to możesz być pewien, że taka osoba nie jest profesjonalistą. A dlaczego to już sobie sam odpowiedz. 
dlaczego taka osoba nie jest profesjonalista? przy obecnym rynku lokalnym, jego dynamice rozwoju limit u jednego, dwoch czy nawet 5 legalnych bukmacherow to nie problem.   i mysle, ze to bardzo fajnie jak ktos pisze co gral i w jakiej sytuacji dostal limity. wiekszosc i tak nie dostanie tych limitow a jak ktos chce to skorzysta z takiej wiedzy.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 22:35 przez kamilcia21

Myślę, że powinieneś współczuć nie profesjonalistom, którzy mają w małym palcu wszelkie triki ale hazardzistom, którzy stawiają pieniądze w nadziei odegrania się. Jeśli ktoś pisze na forum, że wygrał dziesięć czy dwadzieścia tysięcy u bukamchera i dostał limit to możesz być pewien, że taka osoba nie jest profesjonalistą. A dlaczego to już sobie sam odpowiedz. 
Też bym chciał wiedzieć mądralo, jak doszłaś(-eś?) do takiego wniosku.
 
Do góry Bottom