>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC on ESPN+ 27: Benavidez vs. Figueiredo

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


UFC Norfolk: Benavidez vs. Figueiredo

Data: 29 lutego 2020 (sobota)
Lokalizacja: Norfolk, Stany Zjednoczone
Hala: Chartway Arena (poj. 9,1 tys.)

 

Transmisja:

23:00 – karta wstępna (FightPass)
02:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)


 

Main Card Joseph Benavidez vs. Deiveson Figueiredo
Felicia Spencer vs. Zarah Fairn
Ion Cuțelaba vs. Magomed Ankalaev
Megan Anderson vs. Norma Dumont
Grant Dawson vs. Darrick Minner

Preliminary Card Gabriel Silva vs. Kyler Phillips
Brendan Allen vs. Tom Breese
Marcin Tybura vs. Serghei Spivac
Luis Peña vs. Steve Garcia
Jordan Griffin vs. T.J. Brown
Aalon Cruz vs. Spike Carlyle
Sean Brady vs. Ismail Naurdiev
 

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ
 ​
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Benavidez vs. Figueiredo
Benavidez @1.62 
  
etoto
1.62 minus podatek nie wygląda dobrze, ale do dubelka jak najbardziej. Niestety, ale Figueiredo nie zrobił wagi i jeśli nawet wygra, to pas nie trafi w jego ręce. Idę zdecydowanie w kierunku Benavideza. Dla UFC ma stoczonych 18 walk i 3 pojedynki przegrał. Przegrywał z najlepszymi - Johnson oraz Cruz. Przegrał również z młodszym z braci Pettis. Pokonywał różnych zawodników od średnich po tych z górnej półki. Wygrał decyzją z Cejudo - mistrz olimpijski. Jest na fali trzech victorii. 
Figueiredo dla amerykańskiego giganta stoczył 7 walk z czego jedną przegrał. 
Mam nadzieję, że doświadczenie Benavideza wystarczy do pokonania "Daico". Jak nie będzie szło w stójce, to Joseph z pewnością skorzysta z zapasów, bo w tej płaszczyźnie powinien mieć sporą przewagę. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA


Gdyby rok temu ktoś powiedziałby mi, że Sergey Spivak będzie faworytem w pojedynku z naszym Marcinem Tyburą, to zwyczajnie bym się obśmiał do rozpuku. Niestety, rzeczywistość wygląda inaczej – to Spivak jest na fali wznoszącej, zaś Polak zawalczy o utrzymanie w organizacji. Fatalna passa dwóch ostatnich porażek w słabym stylu zmusiła Tyburę na zmianę campu, co według mnie wyjdzie mu na mocny plus. Uniejowianin to nadal kawał fightera, który wojował z naprawdę mocnymi fighterami jak choćby Fabricio Werdum czy Derrick Lewis. Widać w wywiadach, że jest bardzo zmotywowany, porażka z Mołdawianinem praktycznie eliminuje go z walk na najwyższym poziomie. W narożniku Polaka stanie John Wood – gość, który jest mistrzem w układaniu gameplanów na walkę, doprowadzając w ostatnim czasie do walki mistrzowskiej Joanne Calderwood. Spivak do tej walki przygotowywał się w Starym Oskolu z ekipą Fedora Emelianenki, jest to utalentowany chłopak o dużym sercu do walki, jednak według mnie na tę chwilę to jeszcze za mało na tak obitego i doświadczonego zawodnika jak Tybura. Reasumując – myślę, że to będący w dobrej formie Marcin będzie w tym pojedynku przeważał i podda Spivaka lub dowiezie zwycięstwo na kartach sędziowskich.

Marcin Tybura – Sergey Spivak 2.00   

W pojedynku o trofeum mistrzowskie w kategorii muszej zawalczą Joseph Benavidez oraz Deiveson Figueiredo. Według bukmacherów faworytem tego starcia jest bardziej doświadczony Benavidez i ja również przychylam się co do tego. Przede wszystkim Brazylijczyk nie zrobił wagi, w oświadczeniu lekarskim Figueiredo wyszły problemy zdrowotne, więc nie będzie on w formie stuprocentowej; druga sprawa to camp „Deusa” w Brazylii – Figueiredo wyjechał ze Stanów, by nikt nie podglądał jego przygotowań do tej walki. Obaj zawodnicy bili się z mocnym Formigą – Benavidez zdemolował go w drugiej rundzie ciosami, Figueiredo z kolei poległ z nim na pełnym dystansie. Zawodnik Team Alpha Male ma większość argumentów po swojej stronie – jest mega doświadczony, tylko raz przegrał przez nokaut, a nie ukrywajmy, że to prawdopodobnie jedyna droga do wygranej Brazylijczyka, zapaśniczo również powinien brylować na tle swojego rywala. Im dłużej ten pojedynek będzie trwał, tym większe szanse na wygraną ma Amerykanin – ten pas to tylu latach wojowania na najwyższym poziomie zwyczajnie mu się należy.

Joseph Benavidez – Deiveson Figueiredo 1.68   
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom