>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

5xharoldx5 i jego typy

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To w koncu kto wygra - Tyson czy Wilder? ;)

Dzien dobry, a tak powaznie, to tez mam nadzieje, ze gracz liczony wygra. Tylko ze idziesz w kierunku Tysona, a sa dwa wazne czynniki przemawiajace za Wilderem, a Ty wymieniles trzeci, nabranie masy przez Wildera (to chyba na jego korzysc?)

Zapowiada sie arcyciekawy pojedynek, oby bez jakichs glupich remisow, pewnie telewizje zamowily 12 rund, bukmacherzy, pasa, telewizja szaleja wokol tego pojedynku, postaw ze bedzie pelne 12 rund znowu, ewentualnie ktorys wygra na punkty po 12 rundach

Wstawac i ogladac :)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 23 lutego 2020 04:18 przez rondaniTo w koncu kto wygra - Tyson czy Wilder? ;)

 
Wilder jest moim faworytem. Na czyste zwycięstwo Furego czy też na jego wygraną na punkty bym nie postawił, bo kursy są za niskie, jednak takie połączenie jak zaproponowałem bardzo mi się podoba po tym kursie.

Co do Twojego drugiego postu i potencjalnego "nurkowania", to ze wszystkim trzeba się liczyć. Typy na ten pojedynek grałem po wysokich i bardzo wysokich kursach, więc nie można wykluczyć, że nic nie wejdzie i minus w temacie będzie już nie taki mały, ale jak już wspomniałem taka walka zasługuje na większe stawki.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wilder nie istnieje poki co i juz byl liczony. Zobaczymy czy do akcji teraz wkrocza walizki pieniedzy od organizatorow i kupia walke dla Deontaya. Nie wyglada na to szczerze powiedziawszy
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
To była pierwsza porażka Amerykanina na zawodowym ringu. Cios w okolice błędnika zawsze jest groźny. Szacun jednak że wytrzymał kolejne rundy, choć już niemal przesądzone było wówczas, że nie wyjdzie zwycięsko z pojedynku. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Podsumowanie kuponów 916-938 oraz 889 i 890:

Weszły tylko trzy kupony: #919   110,94 j, #924   44,3 j oraz #927   56 j

Reszta kuponów nietrafionych łącznie na   525 j

Łączny bilans po 938 kuponach:   383,31 j

Tych typów nie ma co komentować, bo każdy widzi jak jest. Zastanawia mnie natomiast bardzo duży wzrost zainteresowania moim tematem(m.in. liczba wyświetleń), które jest zdecydowanie większe niż jak mi szło lepiej. Może ma to związek z ciekawymi dyskusjami w temacie i mam nadzieję, że rzeczywiście to jest powodem, a nie moje drugie przypuszczenie, które lepiej zachowam dla siebie.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Spróbujmy trochę zmienić strategię i w tym tygodniu będzie bardzo mało kuponów(jakieś dwa albo trzy), ale za maksymalną stawkę.

Kupon na LE:

#939 (AKO)
1. Braga - Glasgow Rangers
Typ: Glasgow Rangers więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,45

2. Gent - Roma
Typ: Gent więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,40

AKO: 8.28
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 100 j (jak wejdzie to będzie 628,64 j zysku)
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#940 (AKO)
1. Real Madryt - Manchester City
Typ: w meczu będzie więcej niż 0,5 rzutu karnego
Kurs: 2,70

2. Isnanbuł Basaksehir - Sporting Lizbona
Typ: Sporting więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,90

AKO: 7,83
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 100 j (jak wejdzie to będzie 589,04 j zysku)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#941
Real Madryt - Manchester City
Typ: każda drużyna powyżej jednego rzutu rożnego w każdej połowie
Kurs: 4,00
Bukmacher: Forbet
Stawka: 100 j

Niewykluczone, że jeszcze będzie jakiś kupon w tym tygodniu, choć niekoniecznie za 100 j.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przepraszam za pytanie i proszę żebyś tego nie odbierał jako atak z mojej strony, ale jakim Ty grasz tu budżetem ? W tym temacie ? Bo ok roku temu były bety po 3j, po 5j, potem po 10j, po 20j, a teraz mamy kilka po 100j ? To nie jest tak, że cały budżet ma 100j ? Czy może być budżet złożony np. z 1000j ? Widzisz - wcale nie uważam się za bóg wie jakiego typera i zawsze zarówno ze stawkowaniem jak kwestiami dotyczącymi budżetu miałem problemy... Przy budżecie 1000j 100j to będzie 10% bankrollu a 1j to 1%... A przy budżecie 100j to stawka 100j to będzie all in... A Ty masz ostatnie trzy bety po 100j.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie mam ustalonego budżetu. Po prostu w regulaminie na forum jest, że stawki podajemy od 1 j do 100 j i tego się trzymam. Wcześniej było już parę typów po 100 j, było sporo typów po np. ok. 60-80 j itd.
Nie szła ostatnio taktyka z wieloma kuponami za mniejsze stawki, więc próbuję teraz czegoś innego, czyli znacznie mniej kuponów, ale stawki wysokie, zresztą sam mi doradzałeś, żeby ograniczyć liczbę typów i w obecnej sytuacji uważam, że jest to jakieś rozwiązanie, a czy przyniesie pozytywny skutek, to zobaczymy.

To nie jest tak, że każdy Twój wpis zaraz będę odbierać jako atak. Jak normalnie pytasz tak jak teraz, to ja normalnie odpowiadam. Jak mi natomiast chamsko wschodzisz zaraz po tym jak od dłuższego czasu zanotowałem minus i piszesz mi teksty w stylu "daj se spokój z dalszą grą", to się nie dziw mojej reakcji.
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jeszcze jeden typ na mecz LM(choć nie za maksymalną stawkę), bo podoba mi się kurs:

#942
Real Madryt - Manchester City
Typ: Manchester City nie przegra i wykona najwięcej rzutów rożnych, Real otrzyma najwięcej żółtych kartek
Kurs: 7,00
Bukmacher: Forbet
Stawka: 50 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Całkiem niezły dzień. Kurs 7,00 wszedł, karny w meczu Realu był, więc zobaczymy jak jutro zagra Sporting. Szkoda Rangersów, bo strzelili drugiego gola, ale ze spalonego, a wcześniej przy wyniku 0:0 zmarnowali karnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#943 (AKO)
1. Gent - Roma
Typ: Gent więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,40

2. Salzburg - Eintracht
Typ: Eintracht więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,35

AKO: 5,64
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 100 j (jak wejdzie to będzie 396,32 j zysku)

#944
Manchester United - Club Brugge
Typ: Club Brugge strzeli gola w obu połowach
Kurs: 9,75
Bukmacher: eTOTO
Stawka: 40 j
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#945 (AKO)
1. Ajax - Getafe
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,30

2. Winnipeg Jets - Washington Capitals
Typ: Winnipeg Jets powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,70

AKO: 5,61
Bukmacher: Forbet
Stawka: 100 j (jak wejdzie to będzie 393,70 j zysku)

Kurs na karnego w meczu Ajaxu jest naprawdę niezły, szans na podyktowanie jedenastki(zwłaszcza dla gospodarzy) nie powinno zabraknąć.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mecz Salzburga z Eintrachtem przełożony, to nie jest dobra wiadomość.

#946 (AKO)
1. Ajax - Getafe
Typ: powyżej dwóch goli, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 3,90

2. Manchester United - Club Brugge
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,30

AKO: 12,870
Bukmacher: Forbet
Stawka: 50 j (jak wejdzie to będzie 516,30 j zysku)

Starczy tych kuponów, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Co tu dużo mówić- kolejna katastrofa, najbardziej boli brak drugiego gola Sportingu, choć nie wiem jakim cudem oni tego gola nie strzelili mając tyle kontrataków przy stanie 1:2, ale mniejsza z tym. Doszedłem do wniosku, że najwyższy czas, żeby "wywiesić białą flagę" i zamknąć temat. Niby mógłbym na siłę próbować grać kupony z bardzo wysokimi kursami licząc na farta, ale to nie ma sensu. Nawet jakby dopisało szczęście, to nie byłbym zadowolony z takiego odrobienia strat.
Nie wiem dlaczego aż tak fatalnie mi idzie w tym roku. Raczej nie ma co zwalać na ilość typów, bo przecież przez cały czas prowadzenia tematu typów było sporo. Z jakiegoś powodu jest jak jest i trzeba to zaakceptować.

Proszę administratora o dwie rzeczy. Po pierwsze o zamknięcie tematu. Po drugie proszę o odebranie mi rangi typera, bo w chwili obecnej na nią nie zasługuję i zapewne nie brakuje użytkowników, którym ta ranga bardziej się należy. Dzięki Waldi za docenienie mnie kilka miesięcy temu, ale jak widać nie sprawdziłem się jako typer czy to w tym temacie czy to w Typach Dnia, gdzie też ostatnio zupełnie mi nie idzie.

Dziękuję wszystkim odwiedzających mój temat, a zwłaszcza tym, którzy przez cały ten czas mi kibicowali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wg mnie popełniłeś najprostszy błąd na świecie, najbardziej banalny i będący zgubą dla typera... Coś co setki razy piszę - emocje... Chęć odegrania się... Wrzucałeś dubelki po bardzo wysokich kursach i przestałeś już analizować mecze, a liczyłeś jedynie jak odrobisz straty... Ile zarobisz i jak się odbijesz. Jednym z błędów było też to co ja często robiłem czyli wrzucanie do wielu kuponów podobnych lub identycznych betów... Zawsze twierdziłem i będę twierdzić, że wrogiem nr 1 typera jest jego strona emocjonalna, a sojusznikiem - racjonalna... Kamilcia tak propaguje progresję... Uważałem to za złe podejście, ale tak sobie myślę teraz, że grając jakimkolwiek systemem matematycznym, wszystko jedno jakim, nawet błędnym, eliminuje się właśnie emocje - trzymamy się ściśle wytyczonych reguł i samo to niszczy emocje... Moim zdaniem powinieneś rozliczyć do końca temat w sensie kuponów, zobaczyć jaki masz minus na yieldzie i nie trzeba Ci odbierać żadnej rangi itd.. Najważniejsze w bukmacherce jest uczenie się na błędach... Najważniejsza jest nauka opanowania emocji... Jeśli ktoś to potrafi i wie, że dałby radę wytrzymać taki stres i przede wszystkim jest gotowy na takie huśtawki emocjonalne może być dobrym typerem. Ja np. dlatego przestałem grać, że za dużo mnie to kosztowało właśnie jeśli chodzi o emocje, ale udało mi się te emocje jako tako opanować... Moim zdaniem nie warto grać tylu kuponów co gra tu i gdzie indziej większość osób... Warto się skupić na jednym meczu dziennie lub nawet tygodniowo, ale być pewnym, że się wszystko idealnie przeanalizowało i wtedy można grać większymi stawkami... Paradoksalnie takie podejście zajmuje mniej czasu niż granie bardzo wielu kuponów... Po prostu trzeba w bukmacherce przestawić myślenie z pieniędzy na analizę sportową...

Piszę te swoje rady żeby pomóc, a nie się jakoś wywyższać itd. Sam się wielokrotnie tak czułem jak Ty i wiem jak to jest tak się czuć... Bardzo doceniam to co napisałeś w ostatnim poście... Wkurzało mnie na tym forum na maxa jak setki osób zapowiadały szumnie zarobienie miliona ze 100zł i dzieci po tygodniu bez słowa opuszczały forum, albo typerzy przez miesiąc ostro optujący za jakimś typem np. w LM, a po przegranej ani słowa... Napisałeś ładnie i szczerze i choćby dlatego powinieneś dalej walczyć... Każda porażka czy to w życiu czy bukmacherce daje nam dodatkowe doświadczenia i czyni jeszcze lepszymi. Jedyne co to trzeba wyciągnąć wnioski. Zrób sobie tydzień przerwy. Pobiegaj, pooglądaj filmy, przytul dziewczynę, dziecko, mamę albo psa.. Za tydzień wróć i ze świeżym podejściem przeanalizuj każdy jeden błędny typ jaki zagrałeś od momentu jak wszedłeś na ujemny yield. Zapisz sobie gdzieś te błędy i za 2 tyg. wróć do gry... Inna zasada, której się trzymam - 3 przegrane pod rząd i przestaję grać co by się nie działo. Wracam po minimum kilku dniach. A jak już się nie mogę oprzeć po przegranej żeby za wszelką cenę coś zagrać gram małymi stawkami... Miałem np. taki detoks po ostatnich mistrzostwach gdzie dzień w dzień grałem. Wygrałem. A jak się skończyły nie mogłem przestać grać więc grałem i oczywiście przegrałem jakieś egzotyki, ale były małe stawki... Pamiętaj - bukmacherka pośrednio i bezpośrednio, świadomie i podświadomie wpływa na nasz mózg... Daje adrenalinę i szczęście, które jak najszybciej chcemy albo powtórzyć (po wygranych) albo wrócić do niego (tym bardziej !) po przegranych... Wydaje nam się, że gramy racjonalnie, a to już tylko działają emocje...

Głowa do góry !
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zgadzam się z kolegą Adamo, ranga Typera przyznawana jest na dłuższe, nie zaś krótkoterminowe działania, i swoją ogromną pracą na Forum zwyczajnie na nią zasługujesz. Bukmacherka to taka złośliwa małpa, że rzadko kiedy pozwala być cały czas na fali. Twoje typy są naprawdę dobre, brakło odrobiny szczęścia ale te wróci. Nie bez powodu chociażby wygrałeś trzy razy z rzędu konkurs Typy Dnia. Robisz naprawdę dobrą robotę na forum i seria kilkunastu słabszych typów tego nie przekreśli. Kilka dni przerwy i wracaj ze świeżą głową ???? Ja temu wątkowi kibicuję.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zrobiłem podsumowanie normalnego bilansu oraz podsumowanie bilansu gdyby nie było podatku:

Bilans po 946 kuponach (wszystkie z 12% podatkiem) :   715,31 j

Bilans po 946 kuponach, gdyby nie było podatku:   2256,456 j

Różnica kolosalna. Gdyby nie podatek, to byłby fajny zysk, a tak to jest strata.

Po 700 kuponach też było takie podsumowanie. Jak ktoś chce sprawdzić jak to wtedy wyglądało, to zapraszam na stronę numer 23.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Naprawdę aż tak kolosalna różnica na minus? ????
W takim układzie ręce same opadają. To pokazuje czarno na białym jak gracze są okradani, tak, nie bójmy się użyć takiego określenia, okradani nie tylko z własnych pieniędzy ale i wiedzy, umiejętności gry oraz wszelkich pozytywnych cech tworzących końcowy rezultat. 
Czasami gdy ktoś na forum pisze, iż osoby grające z podatkiem są niespełna rozumu to mam wrażenie, że jest to zbyt dosadne stwierdzenie ale Twoje wyliczenia pokazują jak wiele w tym prawdy. 
Gdy patrzę na powyższe dane to tracę wiarę, że cokolwiek jestem w stanie zdziałać na dłuższą metę. Nawet grając progresywnie. Bo gdybym dokonała obliczeń jakby wyglądał mój zysk bez podatku to zapewne raz na zawsze rzuciłabym zabawę w diabły. 
A jakie jest Twoje, @5xharoldx5, zapatrywanie na dalszą grę? Zaczniesz grać na nowych warunkach u zagranicznego bukmachera?
 
Do góry Bottom