>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

By successful

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 292:

Bukmacher: Fortuna

Piłka nożna - 1. Słowenia
Ol. Lublana - Triglav
Data: 25.02.2020 g. 16:00
​​​​Typ: Ol. Lublana i over 2.5 gola   
Kurs: 1,41


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,24j
​​​​Wygrana: 0j
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Czy wiesz, że najczęściej występującym wynikiem w zeszłorocznych rozgrywkach Ligi Europy (od rundy grupowej do finału) było 1:0, 0:1 i 2:0? Mowa tu o rezultacie końcowym regulaminowego czasu gry. Spośród 207 meczów, dwudziestojednokrotnie (10,1%) tablica wyników zatrzymała się na wyniku 1:0, tyle samo razy (10,1%) na wyniku 0:1, i dwudziestokrotnie (9,7%) na wyniku 2:0.

A czy wiesz jak bardzo różnią się kursy u Bukmacherów na dokładny wynik w mającej miejsce dzisiaj rundzie rewanżowej LE?

Sprawdź i przekonaj się ????

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6920009/

Wyniki mogą zaskoczyć!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Co to? Wczoraj kolega nie podał ani pół typu? To bodajże pierwsza taka sytuacja od wielu miesięcy? Czy obserwatorzy wątku powinni zacząć się niepokoić? ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 29 lutego 2020 10:51 przez kamilcia21Co to? Wczoraj kolega nie podał ani pół typu? To bodajże pierwsza taka sytuacja od wielu miesięcy? Czy obserwatorzy wątku powinni zacząć się niepokoić? ????
Niepokoić?  Jest to niewątpliwie oznaką, że autor wątku jest zdrowy i nie ma problemu z hazardem ???? a tak na serio grać nie trzeba codziennie Koleżanko! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 29 lutego 2020 10:51 przez kamilcia21Co to? Wczoraj kolega nie podał ani pół typu? To bodajże pierwsza taka sytuacja od wielu miesięcy? Czy obserwatorzy wątku powinni zacząć się niepokoić? ????
Nie samymi typami żyje człowiek ????
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Podsumowanie lutego:

Liczba zagranych kuponów: 77
W tym wygranych kuponów: 42 (54,6%)
W tym zwrotów: 2 (2,6%)
W tym przegranych kuponów: 33 (42,9%)
Maksymalna ilość przegranych kuponów z rzędu: 10
Maksymalna ilość wygranych kuponów z rzędu: 10
Łączna suma postawionych jednostek: 3179,00
Łączna suma wygranych jednostek: 3936,65
Zysk/strata: +757,65j
Yield: +23,83%
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Podsumowanie całości wątku:

Liczba zagranych kuponów: 295
W tym wygranych kuponów: 121 (41,0%)
W tym zwrotów: 2 (0,7%)
W tym przegranych kuponów: 172 (58,3%)
Maksymalna ilość przegranych kuponów z rzędu: 11
Maksymalna ilość wygranych kuponów z rzędu: 10
Łączna suma postawionych jednostek: 10975,00
Łączna suma wygranych jednostek: 13661,45
Zysk/strata: +2686,45j
Yield: +24,48%
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Luty zakończony bardzo dobrym bilansem. Ponad połowa kuponów była trafiona. W dużej mierze było to zasługą obrania strategii, na mocy której pierwsze dwa kroki progresji mają niewysokie AKO, a tym samym zwiększone prawdopodobieństwo trafienia. Yield na tym nie ucierpiał, a wręcz przeciwnie - ponad 20% to myślę że całkiem przyzwoity wynik (i lepszy niż chociażby był w grudniu). System się sprawdził, jestem z niego bardzo zadowolony i będę stosował go również w marcu.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 1 marca 2020 08:52 przez successful...pierwsze dwa kroki progresji mają niewysokie AKO, a tym samym zwiększone prawdopodobieństwo trafienia. Yield na tym nie ucierpiał...
Pozwolę sobie zaprzeczyć obu stwierdzeniom kolegi. Faktycznie, można mieć wrażenie, że grając tak niskie kursy zwiększa się prawdopodobieństwo trafienia. Jednak czy na pewno?
Gdzieś już pisałam, że kursy przecież nie grają tylko gracz je wybiera. Można nie trafić kursu powyżej @3 i równie dobrze @1,40. Działa to również na odwrotnej zasadzie.

A zważywszy, że większą część trafiasz na dwóch pierwszych progach, grając niskie kursy, cierpi na tym yield. Uznasz, że się mylę i napiszesz, że masz tak wysoką skuteczność na pierwszych progach właśnie dlatego, że grasz niskie kursy lecz moim zdaniem to złudne myślenie. A najlepszym przykładem jest moja zabawa gdzie często na pierwszych dwóch progach trafiam kursy grubo powyżej @2.

A jak inni sądzą? Wiem, nie zmienia się czegoś co dobrze funkcjonuje lecz zawsze można zmodyfikować sposób gry z korzyścią dla liczb i podsumowań.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie cierpi na tym yield. yield to wynik dzialania matematycznego. patrzac na ilosc kuponow sume stawek to pierwsze kroki maja znikomy wplyw na yield. nawet jak 50 weszlo na 1 poziomie to jest to tylko 50 jednostek czyli 1,5 procenta wszystkich postawionych stawek... wysoki yield to zasluga dotarcia do wysokich poziomow gdzie zwrot jest wysoki i oddzialuje znacznie mocniej na calosc.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
cytat z dnia 1 marca 2020 10:47 przez kamilcia21

Pozwolę sobie zaprzeczyć obu stwierdzeniom kolegi. Faktycznie, można mieć wrażenie, że grając tak niskie kursy zwiększa się prawdopodobieństwo trafienia. Jednak czy na pewno?
Gdzieś już pisałam, że kursy przecież nie grają tylko gracz je wybiera. Można nie trafić kursu powyżej @3 i równie dobrze @1,40. Działa to również na odwrotnej zasadzie.
 

Kursy mniej więcej odzwierciedlają poziom prawdopodobieństwa trafienia (zwłaszcza jeśli od kursów wyeliminuje się element marży). A już na pewno jest istotna różnica między prawdopodobieństwem kursów 1,4 i 3. To bukmacherzy wystawiają kursy, a skoro wystawiają takie, a nie inne, to znaczy że oceniają prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia na większe lub mniejsze i te kursy mniej więcej pokrywają się z procentem występowania wyników zdarzeń w rzeczywistości.

Gracz co najwyżej może poprzez różne metody, analizy, itp próbować wychwycić większą ilość potencjalnie trafionych typów, niż wynikałoby to z danego prawdopodobieństwa trafienia.

To że ktoś nie trafi kursu 1,4 i kursu 3 oznacza tylko to że nie trafił tych kursów, a nie że ich prawdopodobieństwo jest inne niż to które wynika z kursów.
A jeśli ktoś trafi kurs 3, a nie trafi kursu 1,4, to mamy wyciągać wniosek że prawdopodobieństwo trafienia kursu 3 jest większe od trafienia kursu 1,4? No nie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Tak, macie rację, panowie. Ale mi chodzi o inną rzecz. Rozumiem kwestie prawdopodobieństwa i wystawianych kursów przez bukmacherów, nie biorą się z powietrza, to zrozumiałe.
Ja głównie zmierzam do tego, że granie przez miłego kolegę @successful tak niskich kursów w początkowej fazie progresji nie ma większego sensu.
Co z tego, że trafi skoro zaczyna grę od podobnie niskich kursów? A gdy nie trafi to i tak wchodząc na wyższy poziom dobiera wyższe stawki. Dlaczego nie może tego robić od początku? Zyski byłyby bezsprzecznie wyższe.
Bo według mnie taka gra przypomina pewien paradoks, który niektórzy gracze już tutaj "przerabiali".
Zagram najpierw trzy kroki na papierze i jak nie trafię to wtedy zacznę grać za realny budżet ponieważ będzie większe prawdopodobieństwo trafienia. No nie, to chyba mylne wnioskowanie? 
Podobnie w ruletce, wejdą trzy czarne to dopiero zacznę obstawiać czerwone. 
I głównie o to mi chodzi. Jaki jest sens gry na pierwszych poziomach tak niskich kursów? ☺
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom