>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 27.02.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 27. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 02:30
Spotkanie: Kacper Żuk vs Vasek Pospisil
Typ: Kacper Żuk
Kurs: 6,7
Bukmacher: fortuna

Kacper wygrał ostatnio turniej rangi ITF w SZKOCJI na hali. Zatem z halą jest obeznany. 
Spotkanie drugiej rundy w Calgary challenger z pulą nagród 81 tys 240 $. 
Spotkanie na hali.  Oczywiście jest to pierwsze spotkanie między Panami. 
Vasek Pospisil jest specjalistą od gry na hali. Jest wyższy od Kacpra o 10 cm i ma 1,93 m wzrostu.
Vasek Pospisil w danych z ATPhttps://www.atptour.com/en/players/vasek-pospisil/pd07/overview
Kacper Żuk w danych z ATPhttps://www.atptour.com/en/players/kacper-zuk/z09d/overview

Link do szczegółowych osiągnięć i link do późniejszego wyniku https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1876149

Na odds portalu nie ma szału na ten mecz: typuje go 4 graczy w tym 2 na Polaka i 2 na Kanadyjczyka. 
https://www.oddsportal.com/tennis/canada/calgary-challenger-men/pospisil-vasek-zuk-kacper-l22OzOWC/#home-away;12
Jest za to jeden kozak co typuje minimum seta dla Kacpra https://www.oddsportal.com/tennis/canada/calgary-challenger-men/pospisil-vasek-zuk-kacper-l22OzOWC/#ah;2;-1.50;1

Pozdrawiam

  400
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger Pau
Godzina: ok 15:30
Spotkanie: Ernest Gulbis vs Alex Molcan
Typ: Dokładny wynik 2:0 Gulbis
Kurs: 2,20
Buk: iforbet

Analiza:

Jestem w ciężkim szoku, że Gulbis zmotywował się i w tym roku naprawdę gra na wysokim poziomie. Wydawało się, że już nie wróci i raczej na dobre pójdzie w balet, ale jednak obudziła się w nim ambicja. Owszem zdarzyły mu się się słabsze mecze w tym roku, ale ogólnie gra nadzwyczaj dobrze. Dziś z Gombosem to on zachował zimną krew w kluczowych momentach i wygrał w dwóch TB nie tracąc swojego serwisu. W pierwszej rundzie tez nie zlekceważył młodziutkiego Borga i wygrał pewnie.
Molcan za to dwie trzysetowe męczarnie. Fakt wygrywał nie będąc faworytem, ale grał z przeciętniakami. Gulbis to technicznie top światowy i gdyby nie brak ambicji to mógłby być w czołówce. Obecnie dopiero 220 w rankingu, więc punkty są mu potrzebne. Przyjechał ich szukać we Francji i myślę, że przyjechał tu wygrać turniej. Bardzo pewny serwis i jak na siebie mega opanowanie i spokój. Nie wiem czy z wiekiem dojrzał czy o co chodzi, ale trzeba korzystać dopóki palma mu znowu nie odbije. Jak mam być szczery to ja tu w Pau widzę finał Janowicz vs Gulbis. Dwóch chorych psychicznie gości z dużym talentem powracających na salony. Obstawiam, że Słowak nie postawi się i przegra gładko w dwóch setach.

  100
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Nożna - Salwador 
Godzina: 2:15
Spotkanie: Santa Tecla vs Independiente FC
Typ: dokładny wynik : 2-1
Kurs: 8,2
Bukmacher: Betclic 
Analiza:

Mecz między 12 i 1 zespolem w tabeli. 
Gospodarze odnieśli jedno zwycięstwo w 8 meczach.
Goście mają 3 wygrane na razie. 
Goście dużo remisuja. 
Santa Tecla w ostatnim meczu zremisowała z El Vencedor. Zagrali dobre spotkanie, przewazali w tamtym meczu i powinni wygrać, ale dostali 2 czerwone kartki. 
Dziś powinni wygrać, bo są lepszym zespołem , chocisz na razie tego nie pokazują. Jednak w poprzednim sezonie zajęli 6 miejsce po sezonie zasadniczym, a goscie 10. Do tego awansowlo aż do półfinałów play offow. 
Dziś u gości kontuzje dwóch zawodników z obrony, więc jest szansa na wiecej niż jeden gol gospodarzy. Do tego jedna kontuzja w obronie u gospodarzy, więc gol u gości też widzę. 
​​​​​​Wychodzi dla mnie wyniki 2-1, over 2,5,  obie strzela, wygrana gospodarzy. 

  100
 
 
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20:15
Spotkanie: Anwil Włocławek - Stelmet Enea Zielona Góra
Typ: Stelmet Enea Zielona Góra
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Anwil Włocławek po odejściu Tonego Wrotena według mnie wygląda o wiele lepiej. Na boisku widać profesjonalizm i zaangażowanie. W międzyczasie do zespołu dołączył fenomenalny Shawn Jones, który zgarnął MVP Pucharu Polski. Po kontuzji wrócił Chase Simon, który jak sam przyznał, w meczach pucharowych grał na 80% co nie przeszkodziło rzucić 55pkt w trzech meczach. Do drużyny dołączył także McKenzie Moore. Wszystko zaczęło sie układać i wyglądać naprawdę dobrze jednak ogromny pech nawiedził Anwil. Jakub Karolak po złamaniu nosa do treningów ma wrócić za dwa tygodnie, McKenzie Moore przebywa na rehabilitacji w Grecji i planowany powrót do treningów to dopiero druga połowa marca, i co najgorsze Shawn Jones podczas meczu w reprezentacji doznał pęknięcia kości śródstopia. Przeszedł już zabieg lecz dopiero za dwa tygodnie, po przeprowadzonych badań bedzie wiadomo ile potrwa przerwa zawodnika. W dodatku Ricky Ledo dwa dni temu wrócił z urlopu i tak naprawdę tylko wczorajszy dzień miał na przygotowanie do meczu, a z kolei Michał Sokołowski miał przerwe na reprezentacje. Nie wygląda to najlepiej, a przecież jest to mecz na szczycie i Anwil na pewno chciał się zrewanżować za pierwszy mecz, który przegrał w kompromitujący sposób 101-77. Igor milicic będzie miał do dyspozycji 8 zawodników łącznie z Wadowskim, który no nie oszukujmy się nie pociągnie nas do zwycięstwa chociaż widać po chłopaku chęci i zaangażowanie i naprawdę fajnie sie go ogląda i mam nadzieję ze dzisiaj wspomoże kolegów. Pod koszem Szewczyk, Sulima i Freimanis. No naprawdę nie mogę sobie wyobrazić strefy podkoszowej Anwilu w takim zestawieniu.
Co do Zielonej Góry to nie wiem czy mają jakieś wieksze problemy kadrowe. Ta drużyna naprawdę wygląda dobrze w tym sezonie. Moim zdaniem jak do tej pory wyglądają najlepiej z ligi. Jedyny słaby mecz w ich wykonaniu jaki widziałem w lidze to ostatni mecz z Toruniem i z tego też powodu będą bardziej zmobilizowani do dzisiejszego meczu żeby zamazać plamę po pucharze Polski.
Gdyby Anwil grał dzisiaj w pełnym składzie to byśmy mieli przedsmak play-offów. Włocławek będzie chciał się dzisiaj zrewanżować jednak zwyczajnie braknie im siły, bo przecież każda drużyna w pojedynku z Anwilem mobilizuję się podwójnie aby zbić mistrza i mecze są bardziej intensywne. Parę dni temu kurs na Zieloną Gorę wynosił 3.2 :D Myślę, że do meczu spadnie jeszcze do granicy 1.7-8

  102
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna  /  Liga Europy 
Godzina. 21 : 00
Spotkanie. Benfica - Shachtar 
Typ.obie powyżej 1rożnego w obu poł 
Kurs. 4.0
Bukmacher. forbet 
Analiza.

Dzisiaj wieczorem rewanżowe mecze w 1/16 finału Ligi Europy w jednym z ciekawszych Benfica Lizbona podejmie Szachtar.
W pierwszym spotkaniu delikatną przewagę posiadał ukraiński hegemon ligi który po raz kolejny zmierza po tytuł mistrza kraju z dość sporą przewagą 14 pkt nad drugim Dynamem Kijów.
Dzisiejszy gospodarz oprócz występów w LE musi jeszcze brać pod uwagę walkę o tytuł ligi  z FC Porto które traci do do nich tylko 1 pkt. Do końca sezonu jeszcze 12 kolejek także jest sporo czasu aby umocnić swą pozycję w lidze. Wieczorem Benfica będzie faworytem tego pojedynku i za wszelką cenę będzie chciała odrobić niewielką stratę sprzed tygodnia.  Piłkarze z Doniecka zapewne nie spoczną na laurach również będą mieć swoje okazje bo wynik 2:1 wcale niczego nie gwarantuje.
W pierwszym pojedynku zakład ten został pokryty, idąc tym tropem gram go też dziś.         
( to samo w Salzburgu i Porto @ 3.50 )

  100

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna  / Liga Europy 
Godzina: 18:55
Spotkanie: FC Porto - Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Bayer nadal zagra bez Vollanda,ale Bayer ma dość szeroką kadrę i wielu utalentowanych napastników.
Drużyna z Leverkusen w 2020r spisuje się bez zarzutów - na 8 spotkań wygrali aż 7 - wyjątkiem wyjazdowy mecz z TSG Hoffeinheim.
Z LM odpadła drużyna z dorobkiem 6pkt,ale mieli małe szanse na awans bo w tej grupie były takie zespoły jak Juventus czy Atletico Madryt. Porto z roku na rok coraz słabsze - w tym sezonie wyszło z grupy ligi europejskiej z dorobkiem  10pkt a grupa wcale nie była taka silna bo Youngs Boys,Glasgow Rangers oraz Feyendord Rotterdam.
Porto u siebie straciło punkty z Rangersami - remisując 1:1 pozostałe spotkania wygrali,ale nie było szału bo 3:2 z Feyendordem i 2:1 z Young Boys.
Porto odpadło dość wcześnie w tym sezonie z eliminacji LM - u siebie przegrało z Krasnodarem 2:3.
Bayer Leverkusen w tym sezonie jak narazie wygrywa często na wyjazdach - w bundeslidze 7-0-4, w LM 1-0-2.
Porto u siebie w tym roku zdołało już przegrać mecz a było to spotkanie ligowe z Bragą (1:2).
Obie drużyny nie mierzyły się ze sobą w ostatnich latach.
Leverkusen wg mnie ma szanse na wygraną w tym spotkaniu, Porto to 2 drużyna portugalskiej ligi - słabszej od niemieckiej sporo co potwierdził np wczorajszy mecz Bragi z Rangersami.
Pepe oraz Vitinha to lista niepewnych zawodników w Porto.

  225
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 18:55
Spotkanie : Malmo FF : Wolfsburg
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.85
Bukmacher : ETOTO

Już w pierwszym meczu się działo wiele , rzut karny , samobój i 4 żółtka , dziś liczę że także powinno być ciekawie w Mlamo , gospodarze co prawda przegrali ale 2:1 czyli bramka na wyjeżdzie może dziś mieć znaczenie , Wolfsburg na pewno tanio skóry nie sprzeda , no ale jak jak zwykle liczę na łąmanie zasady fair-play , sędzią jest Szkot Willie Collum , sędziował w tej edycji LE dwa mecz - Roma : Gladbach i pokazał 6 żółtek i podyktował karnego i drugie spotkanie LASK : Sporting ..... bezpośrednia czerwień i karny tak wiec na zaledwie dwa mecze to bilans całkiem całkiem , liczę ze dzis powinno być ostro i nogi nikt nie będzie odstawiał w wręcz przeciwnie może iskrzyć , liczę na Williego !

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LEGodzina 21:00Spotkanie : Arsenal - Olympiakos Typ : Olympiakos strzeli bramkę Kurs : 1.66Bukmacher : fortuna 
Bardzo odmienne nastroje obu drużyn, w pierwszym meczu Arsenal wywiózł szczęśliwie 3pkt z trudnego terenu jakim jest Georgios Karaiskakis Stadium. Bardzo wyrównany mecz i w mojej opini sprawiedliwy był by remis, zaden zespół nie dominował na boisku. Dominator ligi greckiej, który pewnie zmierza do zdobycia Mistrzostwa. Ktoś pomyśli że bez sensu porównywać zespół z ligi greckiej do Arsenalu ale Olympiakos jest zespołem ogranym w europejskich pucharach i coś czuję że gospodarze będą mieli dziś ciężkie zadanie. Już tyle razy widziałem Arsenal w roli murowanego faworyta a potem na boisku okazywało się coś zupelnie innego że wcale się nie zdziwię jak sprawia jaka niespodziankę, Kurs 7 na awans gości to dla mnie małe nieporozumienie, ja gram moim zdaniem dość pewny zakład że goście minimum raz pokonają dziś bramkarza Arsenalu. 

  66
 
kemeez 1,2K

kemeez

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - Counter-Strike: Global Offensive - IEM Katowice 2020
Godzina: 19:00
Spotkanie: 100 Thieves vs mouseports
Typ: mousesports -1.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: TOTALbet
Analiza
4. dzień IEM Katowice. Spotkanie to zadecyduje kto awansuje do ćwierćfinału, a kto może się pakować do domu. Drużyna europejska jest zdecydowanym faworytem, nawet gla1ve, prowadzący Astralis wskazał ich przed turniejem jako drużynę z największą szansą na zwycięstwo. W Katowicach ulegli tylko G2, które po przyjściu bałkańskiego duo jest w kosmicznej formie, a mimo to postawili im zaciekły opór, zwłaszcza na dust2. Australijczycy zaś wygrali ledwo z Evil Geniuses, które wydawało się niewiele gorsze od 100 Thieves. Na domiar złego overpass jest pierwszym banem obu drużyn, a na każdej innej faworyzuję mousesports, dlatego liczę na łatwe i przyjemne 2:0 dla drużyny karrigana.

  100
 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga EuropejskaGodzina 21:00Spotkanie : Ajax Amsterdam - GetafeTyp : Ajax -1Kurs : 3,00Bukmacher : Fortuna

Witam, dziś w Amsterdamie dojdzie do pojedynku Ajaxu vs Getafe. Rewelacyjne w tym sezonie Getafe wygrał u siebie 2:0 nie dając żadnych szans Ajaxowi. W lidze Hiszpańskiej również grają rewelacyjnie i zajmują bardzo wysoką lokatę. Ajax myślę, że nie poddał się jeszcze i nadal myślą o awansie do kolejnej rundy, będzie to trudne bo muszą wygrać minimum 2 bramkami jednak ja uważam, że mimo wszystko wygrają ten mecz i czy awansują czy nie to już jest inna opcja. Dziś Ajax prawdopodobnie wyjdą wszystkim najlepszym co mają. Kibice na pewno również im pomogą i będą 12stym zawodnikiem. Ostatnio Getafe przegrał 0:3 w lidze z Sevillą i jest to dla mnie dość dobra informacja, że jednak potrafią tracić dużo bramek. Ajax to półfinalista ligi mistrzów w poprzednim sezonie, w tym już nie idzie im tak dobrze jednak myślę, że jeszcze mogą sporo namieszać w lidze europejskiej. Stawiam, że Ajax wygra to spotkanie.

  100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna  / Liga Europy 
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celtic - Kopenhaga
Typ: 1/handicap 0-1
Kurs: 2.1
Bukmacher : STS

Pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 1-1.Celtic w bardzo dobrej formie odjechali Rangersom na 8pkt na swoim boisku wszystkich ostatnio demoluja ogolnie bilans u siebie maja 13-0-1 w lidze z kole Kopenhaga slabo w lidze po wznowieniu rozgrywek przegrali z Esbjergiem i remis z Silkeborgiem, aktualnie sa na drugim miejscu ze strata az 9 pkt do Midtyjilland , mecz zaczyna sie od wyniku premiujacego gospodarzy wiec nie beda mogli tylko bronic a na Celticu bardzo ciezko sie gra, mysle ze gospodarze pewnie wygraja ten mecz i awansuja dalej.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00 
Spotkanie: Manchester United - Club Brugge 
Typ: over 3,5 gola w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: 
Rewanżowe spotkanie w Lidze Europy pomiędzy United i Bruggią i według mnie jeszcze nie wszystko jest przesądzone. 1:1 w pierwszym spotkaniu faworyzuje ekipę Solskjera, ale znając styl gry obu ekip nie będzie 0:0 w tym meczu i awansu gospodarzy. Ja spodziewam się tutaj goli i nie przekreślam absolutnie jeszcze drużyny z Beneluxu. United w ostatnim spotkaniu 3:0 z Watfordem i oby nie zlekceważyli rywali bo goście potrafią wykorzystać nadarzające się okazję. Pierwszy mecz według statystyk remisowy i myślę, że tu może być podobnie. Stawiam na otwarty mecz, bo obie jedenastki taki właśnie futbol lubią i bramki po obu stronach. Ostatnio zakłady łączone nie były moją domeną więc spróbuję na koniec nie udanego miesiąca powrócić do normalnych typów. 

  240
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 0

totus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godzina: 21:00 
Spotkanie: Manchester United - Club Brugge 
Typ: spotkanie / liczba goli - 1 /- 3.5
Kurs: 2.06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:  Obie drużyny osłabione w ataku, w MU Rashford, Martial, Greenwood na ławce, w Bruggi Dennis i Diatta. Obie drużyny nieźle bronią, stąd powyższy typ.

  100 Kiepska analiza.
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina 21:00
Spotkanie : Ajax Amsterdam - Getafe
Typ : awans Ajaxu
Kurs : 5,15
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Ajax staje przed bardzo trudnym, ale możliwym zadaniem. Musza wygrać minimum 3-0 lub 4-1, ewentualnie 2-0 i dogrywka. Ten mecz będzie na pewno inny, bo grają u siebie i powinno być im dużo lżej niż na trudnym terenie Getafe. Poza tym goście spisują się przeciętnie na wyjazdach. Ajax przystepuje do tego meczu w ofensywnym składzie. Myślę, że szybka bramka dla gospodarzy, może zwiększyć ich szanse na awans.

  100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina 21:00
Spotkanie : Ajax Amsterdam - Getafe
Typ : 1
Kurs : 1,97
Bukmacher : Fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się rewanżowe spotkanie w 1/16 Ligi Europy pomiędzy zespołami Ajaxu Amsterdam i Getafe. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują odrobić straty z pierwszego meczu w dzisiejszym spotkaniu. Gracze Ajaxu będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i wszystko wskazuje na to, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Porażka w pierwszym spotkaniu 2:0 zapewne sprawi, że Ajax ruszy od początku spotkania bardzo ofensywnie. Nieodzowne może okazać się wsparcie kibiców, dlatego uważam, że będzie to prawdziwy spektakl. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Ajaxu,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że goście strzelą jakiegoś gola z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 4:1  po bardzo ciekawym spotkaniu i awans Ajaxu.

  97
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21.00
Spotkanie: Ajax- Getafe
Typ: powyżej 1 gola i ponad 8 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
Bukmacher: forbet
Analiza
Przeglądając różne oferty na dzisiejsze mecze LE wpadła mi w oko propozycja na zakład specjalny od forbet, ww. mecz został już w nieco opisany wcześniej, dlatego się skupię tylko na tym co sam zakład zawiera. W pierwszym meczu tych drużyn padł zaskakujący wynik, było to 2-0 dla gospodarzy, padło w tym meczu również 8 rogów także zakład był bliski realizacji, uważam , że tym razem  szansa na jego pomyślne rozstrzygnięcie jest jeszcze większa. Ajax w tym meczu musi gonić wynik, żadne 1-0 nie będzie nikogo satysfakcjonować także o aspekt ofensywny możemy być spokojni, zwykle mnogość akcji przekłada się również na zdobycze w postaci rogów, a Holendrzy w swojej rodzimej lidze wykręcają ich całkiem sporo. Getafe pewnie będzie bronić wyniku okupując własne pole karne szukając swojej szansy w kontrach, jednakże przy niekorzystnym wyniku będą musieli się otworzyć. W La Liga w meczach Getafe pada średnio 8.5 rzutów rożnych, ale LE to jednak inna para kaloszy i przeciwnik inny także spodziewam się overu w tym elemencie gry.

  85
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom