>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Prosze o poprawe godziny meczu Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning  na 01:00 ( Zrobilem blad na 00:00)

Poprawione  //waldi1979
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Pytanko, bo w moim typie na dziś jest zawodnik Arkadiusz Milik strzeli gola po kursie 3.65. widzę składy od trenera Gattuso i nie na go, siedzi na ławce. teraz jak nie wejdzie do 60 minuty to mam zwrot czy ogólnie typ na dziś nie wazny? I jeśli nieważny to mogę zmienić trochę analizę i strzelca na L. Insignie po kursie 4.20 w STS?. Bo on też jest już w lepszej formie i jakoś nie wierzę w Martensa

Już po meczu, więc i tak musi być rozliczone wg tego co działo się na boisku. Milik wszedł w 73min, więc typ rozliczony jako zwrot. Zresztą Insigne (na którego miał być zmieniony typ) w ogóle nie wszedł, więc zmiana i tak nie miała sensu. Generalnie takich zmian w ostatniej chwili lepiej unikać bo nic z tego dobrego nie wychodzi//psotnick
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dwa razy wpisałem kurs na zdarzenie Atalanta - Roma 3,25 przed analizą i potem 3,15 teraz taki jest u bukmachera, proszę poprawić 

Poprawione  //waldi1979
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Jeśli przez własne niedopatrzenie i pomyłkę dodałem drugi typ dnia w poście odnośnie soboty (miał być na niedzielę) - za co dostałem minus - mogę podać pierwszy typ konkursowy w poście odnośnie niedzieli (na niedzielę) ?
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dziś w Typie Dnia tj. 27.02. post nr #6# popełniłem babola i po wyrazie Dinamem wtłoczyłem Moskwa zamiast Kijów. Poproszę o korektę bo rzuca się i kłuje w oczy. Dziękuję.

Poprawione. // neutralny
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6921717/

Uprzejma prośba o poprawienie poniższego zdania:

Jedynym problemem jest przeziębienie podstawowego bramkarza gości, Timo Horna, a także kłopoty z kostką pomocnika drużyny, Thomasa Kesslera.

na następujące:

Jedynym problemem jest przeziębienie podstawowego bramkarza gości, Timo Horna, a także kłopoty z kostką jego zastępcy, Thomasa Kesslera.


Thomas Kessler jest rzecz jasna drugim bramkarzem FC Köln, a nie pomocnikiem.
Dzięki!

poprawione / ibis
 
Do góry Bottom