>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
UKF NITRA - UMB BANSKA BYSTRICA 1 tercja over 1,5  1.43   
SPARTAK SOBESLAV U20 - HC BENATKY NAD JIZEROU U20 1 tercja over 1,5 1.49   
SPARTAK SOBESLAV U20 - HC BENATKY NAD JIZEROU U20 over 5,5 1.60   

Bet City

 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
FROLUNDA HC - LEKSANDS IF 1 1.31   
FROLUNDA HC - LEKSANDS IF -1  1 1.37   


AALBORG PIRATES - RUNGSTED SEIER CAPITAL 1  1.60   
AALBORG PIRATES - RUNGSTED SEIER CAPITAL -1  1 1.76   

FREDERIKSHAVN WHITE HAWKS - ODENSE BULLDOGS 1  1.21    
FREDERIKSHAVN WHITE HAWKS - ODENSE BULLDOGS -1 1 1.25    

Bet City
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MARIENLYST - ASV AARHUS 1  1.17   

Bet City

Z nowu się popłyneło na siatce ,Dziękuje????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
NICE - ANGLET 1  1.65   
NICE - ANGLET  -1  1 1.87   
GRENOBLE - PIONNIERS DE CHAMONIX-MONT BLANC 1  1.15   
GRENOBLE - PIONNIERS DE CHAMONIX-MONT BLANC 1 tercja over 1,5 1.41   
ROUEN - GAP 1  1.22   

Bet City

Dziękuje na tyle starczy ,wczorajszy dzień odrobiony troszeczkę ,jest dobrze nie ma co narzekać ,Dzisiaj się opłaciło ze spokojem ,nawt w robocie było super to się odbiło na typkach
Pozdrawiam i miłego wieczorku
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nocne podejście skończyło się kłęską ,za dużo niespodzianek było w Hokeju jak widze 
Trudno ,Ważne z e wrobocie jest dobrze to najwazniejsze niż mecze ,żeby być zadowolony z pracy ,a nie ż e wpracy nerwy od rana 
Dzisiaj było pięknie mino złej pogody 
Zobaczymy jutro
Ja muszę odpocząć troszkę Przepraszam ,muszę zlapać oddech na meczyki ,jak wczesniej miałem dobrą passe aż do wczoraj 
Dzisiaj też poszło ładnie na początku ,potem tragedja trudno ,dlatego przerwa mi dobrze zrobi
Niewiem czemu mi nie idzie jak kiedyś ,może przez stresy ,albo chęć szybkiego odbicia się
Nie wiem ,ale niema co po przerwie wróce może wlepszym typowaniu
Pozdrawiam nie będe się odkuwał już bo to się źle skończy jak znając mnie
Powodzenia Wszystkim i Dziękuje i Przepraszam za wszystko!!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość

CHAIKA - TYUMENSKY LEGION 1 tercja over 1,5 1.43   
CHAIKA - TYUMENSKY LEGION 1 1.07   


RODINA - SKA-NEFTYANIK 2 1.08   
VEITERA - JPS 1  1.16   
VEITERA - JPS over 6,5 1.30   


SOUTH CAROLINA STINGRAYS - ATLANTA GLADIATORS 1 tercja over 1,5 1.54    

NK MLADOST ZDRALOVI - NK BSK BREZOVAC 1 połowa gol tak 1.07   

Bet City

Wróciłem przemoknięty z roboty bo lało strasznie ,prysznic wzięty ciepły  ,objadek zjedzony ,troszkę pospałem po objadku i biore sie za typowanie ,oby skutecznie
Dobrze że grenoble wygrało bo miałem ostro pograne ,wczoraj mały zysk miałem ,nic nie odrobiłem praktycznie ,a i nie straciłem 
Pozdrawiam
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
FLINT TONSBERG W - ALGARD HK W 1  1.17   
ORG JUNIOR - MHC DYNAMO ST. PETERSBURG 1 tercja over 1,5 1.32   

Bet City

Dziękuję 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 26 lutego 2020 15:50 przez 5xharoldx5Z tą pogodą to teraz jest naprawdę nieciekawie. Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio było słońce.
A w Niedziele była burza wieczorn ai huragan silny wiatr ,co zrobić ,mogło by przymrozić to by było lepiej ,a tak lato może być drogie ,wszystko zależy od wirusa jak dojdzie do Polski to ludzie nie wyjdą z domów bo będą sie bać jak we Włoszech 
Pozdrawiam i Dziękuję 
Sporo wygranych 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
GUATEMALA W U20 - EL SALVADOR W U20 gol połowa tak 1.16   
LILLESTROM W - KOLBOTN W gol 1 połowa tak 1.18    
RSM HODONIN - MUTENICE gol 1 połowa tak 1.06   
ako-1.45

Taka piłeczka singielki i ako 

LASB - ERA VIIKINGIT 2 1.37   

KARHU HT - HC GIANTS 1  1.41    
KARHU HT - HC GIANTS 1 tercja over 1,5 1.40   

Bet City 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość

HERNING-IKAST HANDBOLD W - EH AALBORG W połowa 1  1.16   

SANDVIKENS AIK/BK - BROBERG/SODERHAMN IF 1  1.17   
EDSBYNS IF - VETLANDA BK over 7,5 1.32   

Bet City

Na tych typach zakończe bo za dobrze idzie ,a nie ma co szaleć na nockę ,jestem troszkę padnięty ,głowa boli ,od tej pogody ,bo zmokłem dzisiaj strasznie ,odpuszczam już ,jak jutro będzie padać to się skupie nad typami ,a tak trza isć do roboty ,oby nie padało ,bo towar sie popsuje 
Pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
trza isć do roboty ,oby nie padało ,bo towar sie popsuje Pozdrawiam
Kup duże zapasy czosnku tomcio... Idzie koronawirus i ceny mają dużo podskoczyć... Być może za kilka tyg. ceny wzrosną o kilkaset % :) A czosnek się nie psuje wcale... Pzdr
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 26 lutego 2020 18:32 przez successfulDobre bety dzisiaj! Grunt to typować ze świeżą głową. Ma się wypogadzać z początkiem marca.
Dziękuje ,ale troszkę mam towaru który nie polezy długo jak szczypior,rzodkiewka ,czy pekińska ,bo pore można zawsze poobierać i zrobić świeżą .Wiadomo czosnek poleży a mam sporo dzisiaj miałem zamówione 1000sztuk i musiałem wziąść ,najwyzej w Niedzielę wymucą jak będzie pogoda 
Kobietki mi strzeliły pod koniec i ako weszło ładne 
Martwie się troche o towar bo kasy jest w nim sporo ,a ostatnio wydaje za dużo ,a zarobku bardzo mało 
Pozdrawiam i Dziękuję bardzo 
Przepraszam ale nie ogladam piłki bo chodzę spać tak po 21 a nieraz wczesniej ,bo rano wstaje ,a wiadomo kłade się bo nie wytrzymuje  z plecami ,Dzisiaj zmokłem strasznie byłem  wdomu po 13 mało poszło bo zaczeło padać po 12 i sie zwinołem ,ale przez 2 godziny poszło troszkę ,a ja zmokniety cały wziołem prysznic ciepły i zjadłem objadek i do wyrka poszłem poleżałem z pól godziny i potem usiadłem na lapku ,i typowałem ,a pisałem o przerwie ,ale mi sie nudziło to grałem coś 
Pozdrawiam za niedługo tez sie kłade bo plecki bolą od siedzenia ,a troszke mnie głowa boli i zimno mi było ,ale jadłem czosnek na surowo na targu ,mało zjadłem 
Musi być jutro bez deszczu żeby sprzedać rzodkiewke i tak połowa poszła dzisiaj ,jakby nie deszcz to bym wszystką sprzedał ,a szczypioru też mam sporo i pekina 50 kg ,jutro zrobie cene tańszą ,żeby sprzedać i nie biore już pekina tylko rzodkiewkę ,Pekin wogóle niema zarobku widze ,sprzedać po tyle ile się kupiło to szkoda przywozić ,a nie każdy chce grubego ,a on jest gruby ,miałem malutką to wywaliłem sporo nie kupowali ,ostatnio miałem fajnego i taniego to brali ,a dzisiaj jst za gruby nie które ważą ponad 1kg 
Szczypior też opuszczam cene ,jedynie trzymam rzodkiewke ,czosnek też opuszczam z 3 zł na 2,50 za pęczek ,bo jest sporo ,Pora idzie za złotówkę i nie opuszczam ,bo niema sensu ,jest ładna to biorą 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 26 lutego 2020 18:37 przez adamo80

Kup duże zapasy czosnku tomcio... Idzie koronawirus i ceny mają dużo podskoczyć... Być może za kilka tyg. ceny wzrosną o kilkaset % :) A czosnek się nie psuje wcale... Pzdr
Ale rośnie a ludzie niechcą wyrośnietego ,a jak będzie wirus to nikt nie będzie wychodził ,bo każdy będzie się bał 
Czosnku mam 1000sztuk kupionego dzisiaj 
Dziękuję i Pozdrawiam ,oby pogoda dopisała to będzie git 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
GRENOBLE - PIONNIERS DE CHAMONIX-MONT BLANC 1 tercja over 1,5 1.43   
GRENOBLE - PIONNIERS DE CHAMONIX-MONT BLANC 1 1.14   
GRENOBLE - PIONNIERS DE CHAMONIX-MONT BLANC over 4,5 1.07   

Bardzo dużo poszło na over 4,5 mniej na 1 tercje i wygraną też sporo 

I to ostatni typek na dzisiaj ,Piłkę nie typuje ,bo jakoś nie mam natchnienia nanią a jestem już zmęczony ,ale wytrzymam 1 tercje i do lulanka do łóżeczka ,bo normalnie mnie chyba bierze coś bo mi goraco na twarzy i coś serce mnie boli troszkę 
Dzisiaj nieźle poszło ,piękny zarobek ,szczególnie na ako z piłki i singielkach ,Bandy też dało zysku ,małego ale skutecznego to się liczy ,Po słabym typowaniu nadchodzi dobre ,wiadomo mam gorsze i lepsze dni ,wszystko zależy od mego poczucia i jak się czuje
Pozdrawiam !!!!
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ICELAND W - TURKEY W 1 1.10   
ICELAND W - TURKEY W 1 tercja over 1,5 1.51   
ICELAND W - TURKEY W 1 tercja 1  1.50   
ICELAND W - TURKEY W over 5,5 1.65   

Bet City

I to na tyle bo brak kasy 
Grenoble mnie przekręciło 1 tercja i czuje ż ebedzie lipa z 4,5 overem ,jak nie wejdzie to sporo stracę ,ale te babeczki dadzą czuje kaske
Miałem grać wczesniejsze mecze o 19 szwedzką i Norweską na 1 tercje ,a nie było mnie 
Miłego wieczorku i Dziękuje za wpisy i rady!!!!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 26 lutego 2020 19:16 przez tomcioomen666

Ale rośnie a ludzie niechcą wyrośnietego ,a jak będzie wirus to nikt nie będzie wychodził ,bo każdy będzie się bał
Po czosnek to wyjdą :) A co jest nie tak w wyrośniętym ? Czytałem, że jeszcze zdrowszy... Ja tam jem taki jaki kupię, a często jest tylko wyrośnięty...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nie którym nie pasuje ,że rośnie i mówią że nie dobry ja jem każdy i żyje 
Grenoble mnie wykiwało trudno Islandja częśc odrobiła 1 tercja 
Już nie ma co szaleć bo jestem zmęczony już i już się sypie wszystko na nockę 
Pięknie Islandja muci ,chyba pogram na live ją do odrobienia Grenoble ,bo za dużo mi zabrali ,oby tylko wygrali będzie super
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
I fajnie Grenoble over niewszedł nie wiem co się dzieje ,ale robie przerwe ,bo na live sporo straciłem ,tylko weszło wygrana Grenoble 
Islandia tragedja 
Trza się przespać i wstać wypoczętym ,ciągle jestem na swoim od wczoraj ,co dzisiaj pięknie poszło ,LIVE ZABRAŁO 
MIŁEGO Wieczorku zyczę jajuż nie wyrabiam z plecami ,ból się nasila jak siedzę przy lapku
Pozdrawiam i Dziękuje za Komętarze 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom