>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Dubaj, Acapulco, Santiago - 24.02.2019-01.03.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 24.02.2020-29.02.2020
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $2,950,420
Oficjalna strona turnieju: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/players/?assoc=atp&amp;type=singles
Drabinka: 
Plan gier: 
Zwycięzca singla 2019: Roger Federer
Zwycięzcy Debla 2019: Rajeev Ram/Joe Salisbury


Miejsce: Acapulco, Meksyk
Data rozgrywania: 24.02.2020-29.02.2020
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $2,000,845
Oficjalna strona turnieju: https://abiertomexicanodetenis.com/en/
Lista Startowa: https://abiertomexicanodetenis.com/en/jugadores/
Drabinka: 
Plan gier: 
Zwycięzca singla 2019: Nick Kyrgios
Zwycięzcy Debla 2019: Mischa Zverev/Alexander Zverev


Miejsce: Santiagom, Chile
Data rozgrywania: 24.02.2020-01.03.2020
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $674,730
Oficjalna strona turnieju: http://www.chileopen.cl/#/
Lista Startowa: http://www.chileopen.cl/#/jugadores
Drabinka: 
Plan gier: 
Zwycięzca singla 2019: 
Zwycięzcy Debla 2019: 


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: TenisATP Singiel: Dubaj (ZEA), twarda
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lloyd HarrisRichard Gasquet
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju tenisowym mężczyzn w Dubaju. Zawodnik z Republiki Południowej Afryki Harris ma już tutaj za sobą przetarcie, gdyż do turnieju głównego dostał się poprzez kwalifikacje. Ograł w nich najpierw Włocha Fabbiano wygrywając 2-1 (5-7 , 6-4 , 6-3) a następnie w kolejnym meczu bardzo szybko, bo już po 8 minutach jego kolejny rywal Fin Ruusuvuori skreczował z powodu kontuzji. Ja w tym spotkaniu gram nie tyle na wygraną Lloyda co po prostu przeciwko Francuzowi Gasquet. Wiadomo jak utalentowanym graczem jest Richard i tutaj nie ma nawet sensu porównywać obu graczy, bo po prostu Francuz w swym najlepszym okresie no to bez problemu ograłby tutaj Harrisa i to myślę, że w dwóch setach ale Gasquet w tym roku w czerwcu będzie miał już 34 lata i do tego boryka się z problemami kolana, przez co wycofał się z gry w Australian Open. Pojawił się u siebie w kraju na turniejach w Montpellier i Marsylii ale nic tam nie ugrał. Teraz turniej w Dubaju i naprawdę ciężko stwierdzić jak zaprezentuje się Richard. Skarżył się przed Australian Open, że kolano od turnieju w Bazylei (październik tamtego roku) po prostu go boli. Myślę, że na 100% jeszcze nie jest wyleczone i po prostu Rysiek nie jest w stanie zagrać tutaj na maksimum swoich możliwości. Wolę tutaj zaryzykować po wyższym kursie na zwycięstwo Harrisa, który na nawierzchni twardej grać potrafi i jest bardzo niebezpieczny. Może nie tak dobry technicznie jak Gasquet ale gdy Ci coś dolega to i to może okazać się za mało. Próbuję tutaj pograć w stronę Lloyda.
  0-2 (6-7 , 4-6)

Dyscyplina: TenisATP Singiel: Santiago (Chile), ziemna
Godzina: 00:30
Spotkanie: Marcelo Tomas Barrios Vera - Carlos Taberner
Typ: 1
Kurs: 3,15
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Tutaj również próbuję niespodzianki chociaż według mnie kursy przesadzone. Spotyka się tutaj gracz gospodarzy i miejscowy zawodnik Chilijczyk Barrios, który tutaj w Santiago mieszka i trenuje na codzień z Hiszpanem Tabernerem. Barrios Vera do turnieju głównego dostałsię dzięki przyznanej przez organizatorów dzikiej karcie. Hiszpan z kolei przedzierał się przez kwalifikacje w których pokonał najpierw Argentyńczyka Molteni 2-0 (6-3 , 6-2) a następnie innego gracza z Argentyny Caollarini 2-0 (6-2 , 6-1). Ja tutaj spodziewam się zaciętego spotkania i trzech setów. Według mnie kursy powinny być tutaj bardziej zbliżone. Oczywiście zgadzam się z tym, że Taberner jest w tym spotkaniu faworytem ale nie aż tak dużym jak wystawione tutaj kursy. Barrios zagra tutaj przed własną publiką, będzie miał wsparcie bliskich i z pewnością on ten turniej traktuje bardzo poważnie i będzie tutaj niezwykle zmotywowany i jestem przekonany, że będzie walczył o każda piłkę. Spotkanie dwóch typowych ceglaków i spodziewam się zaciętego i wyrównanego spotkania ale wolę zaryzykować tutaj na miejscowego gracza po bardzo fajnym kursie.
 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-2)
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bolt @2,9  
+1,5 seta @1,72  
3:6 6:7
Miał 2 setowe. Szkoda 
1xbet

Typ nie tyle co za Boltem a bardziej przeciw Aliassime. Młody Kanadyjczyk w ostatnich dniach grał bardzo dużo.
Osiągnął finał w Roterdamie i w ostatnim tygodniu również dotarł do finału w Marsylii. Oba te finały przegrał odpowiednio z Monfilsem i Tsitsipasem. 
Warunki w Acapulco są dość wymagające. Jest gorącą i do tego dochodzi bardzo duża wilgotność. Feluxowi prócz zmiany czasowej dojdzie zmiana klimatu. 
Liczę że w tak krótkim czasie nie zdarzy się odpowiednio zregenerować i zaadaptować do warunków.
Bolt to solidny tenisista z dobrym serwisem który pomału pnie się do góry i coraz śmielej startuje w zawodach rangi ATP.  W AO zagrał dobry mecz z Thiemem który przegrał 2:3.
W Acapulco grał w kwalach. Wygrał z Ofnerem i przegrał z Dzumhurem ale wszedł jako LL. Ostatni mecz z Aliassimem grali w Adelajdzie i ugral tylko 3 gemy więc może będzie się chciał zrewanżować. 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: TenisATP Singiel: Santiago (Chile), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Marcelo Tomas Barrios Vera - Hugo Dellien
Typ: 1
Kurs: 2,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju ATP w Santiago. Miejscowy zawodnik, który tutaj na codzień mieszka i trenuje Chilijczyk Barrios w 1 rundzie pokonał Hiszpana Tabernera 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-2). Boliwijczyk Dellien z kolei w 1 rundzie pokonał Włocha Cecchinato 2-1 (6-3 , 1-6 , 6-3). W tym spotkaniu to właśnie Hugo jest faworytem co nie dziwi, gdyż jest to można powiedzieć król turniejów futures i  chellenger na cegle. Każdy kto interesuje się tenisem wie jakie wyniki osiągał swego czasu ten zawodnik na tej nawierzchni w turniejach tej rangi. Bardzo trudny do pokonania na cegle, osiągał wiele finałów i od pewnego czasu zaczyna próbować swych sił w turniejach rangi ATP. W tym spotkaniu trafia na miejscowego zawodnika Barriosa i przyznam, że spodziewam się bardzo ciekawego i zaciętego spotkania. Faworytem jest Dellien ale Barrios Vera potrafi tutaj grać, bo w końcu trenuje tutaj na co dzień, publika będzie za nim więc tak jak w meczu z Tabernerem myślę, że da z siebie wszystko i będzie walczył o każdą piłkę. Ja właśnie spróbuję tak jak w meczu z Hiszpanem również tutaj pograć na niego licząc na kolejną jego niespodziankę. Raczej spodziewam się, że będzie tym razem trudniejsze to spotkanie dla Chilijczyka ale myślę, że i tutaj również stać go na zwycięstwo.
 0-2 (3-6 , 6-7)
 
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Singiel: Dubaj
Godzina: 14.00
Spotkanie: S. Tsitsipas - D. Evans
Typ: dokładny wynik 2:0
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pojawienie się Anglika w półfinale należy traktować jako nie małą niespodziankę, grał bardzo dobrze, choć akurat jak oglądałem 1 seta w meczu z Rublovem to miałem wrażenie że Rosjanin przegrywa na własne życzenie, w każdym niemal gemie serwisowym Evansa były jakieś breaki ,a Anglik musiał się namęczyć by wygrywać gemy, kluczem tu była doskonała defensywa, Rublev po prostu mentalnie tego nie wytrzymał i za bardzo się podpalał w kluczowych momentach.Tsitsipas natomiast idzie w turnieju jak burza, problemy miał dopiero przy spotkaniu z Janem Lennardem z którym już wcześniej miewał ciężkie pojedynki i wiadomo było ,że po prostu ten tenisista mu sportowo nie leży. Ważnym aspektem w tym meczu może być zmęczenie i należy tutaj zaznaczyć że Daniel na korcie w Dubaju spędził najwięcej czasu, Stefanosowi udawało się wygrywać mecze w 2 setach z Bublikiem i Carreno- Bustą, i na pewno zachował więcej świeżości, dodając do tego aspekty sportowe które są po stronie 6 rakiety świata nie sądzę by Anglik był w stanie długo prowadzić równorzędną walkę i jeśli Grek zachowa ciut więcej zimnej krwi od reprezentanta Rosji to przełamania powinny być kwestią czasu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: TenisATP Singiel: Dubaj
Godzina: 16:00
Spotkanie: S. Tsitsipas - N. Djokovic
Typ: Tsitsipas
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
   Pewnosc, psychika, spokoj i powtarzalnosc Novaka, poraza ????


Grek czuje sie na wydmach rewelacyjnie. Pokazuje to nie tylko na swoim videoblogu, ale i na korcie. O ile Evans po prostu nie pasowal do polfinalowego zestawienia, o tyle reszta pozostawionych rywali i sam styl zwyciestw pokazuje jak Grek sie rozwinal w tak mlodym jeszcze wieku.

Z drugiej strony Wielki Mistrz Nole.
 Wygladal rewelacyjnie, az do pojedynku z zawsze nieobliczalnym Monflisem. Gael o dziwo, mimo swojej atletycznej postury, ma niewytlumaczalne problemy kondycyjnie kiedy przychodzi grac z Novakiem. 
  Nie jestem jakims wielkim fanem tenisa, ale kiedy Widze te pare na korcie, to zawsze Monfils traci caly wypracowany bagaz tym slanianiem sie po korcie w newralgicznych koncowkach.

  Stephanos juz pokonywal Serba na wydmach, a nie dawal rady tylko w wielkich Szlemach.
   Djokovic raczej nie bedzie umieral ku uciesze wielbladow i jesli pojawi sie kryzys - moze nie walczyc za wszelka cene. 

 H2h, miejsce gry, czas na regeneracje, wszystko mi mowi, ze 3.5 na mlodego wilka, to Okazja I ja w to wchodze.

+1,5s 1.80. Do dubla
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom