>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 12 lutego 2020 00:26 przez gy_gy_craveelOklahoma City Thunder -7HC @ 1,75 Pinnacle 
Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs  G 02:00 I 12.02 



Trzeba tez wziaisc że status DeMar DeRozan jest w powietrzu. Zeszłej nocy usiadł z powodu skurczów kręgosłupa, a dziś jeszcze nie otrzymalismy wiadomości czy bedzie dostepny w dzisiejszym meczu. (troche ten mecz smierdzi, zbyt latwy do przewidzenia a SA ma juz 5 meczy podrzad przegranych wiec nie czuje ich ,nie wiem czy nie lepiej zagrac Under ,moze byc wolne tempo lub Under SA 105,5 druzyny , Oklahoma dobrze broni (10 miejsce) i ma wolne tempo 20 miejsce w lidze -SA rowniez nie powinno sie rzucic do biegania) 
DeRozan nie zagra-potwierdzone juz.....ode mnie jeszcze:

Horford Al (Philadelphia 76ers) Under (11.5) 1.95 betclick  

W Pierwszej piatce Philii zamiast Ala wychodzi dzisiaj Korkmaz, wiec spore szanse ze AL nie pokryje lini
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Garść luźnych przemyśleń z grupy : 

1. Najpierw na warsztat bierzemy - under Nowy Jork 117,5 pkt vs Washington      zawiódł Randle to i nie było komu grać - błąd bumkacherski 

Zgodzę się, że obrona Wizards mizerna niczym zima w tym roku. Jednak poszalano trochę z tą linią w moim odczuciu. 

W tym sezonie NYK na 54 gry nie przekroczyło tej linii 48 co daje ... 89%. 

Zdaję sobie sprawę, że Wizards przypadek skrajny - jednak po stracie Morrisa, ofensywnie, w dłuższym wymiarze będą wyglądać jeszcze tragiczniej. 
Grali dwukrotnie przeciw sobie - NYK raz osiągnęli 107, raz 115 pkt. Ciężko tu coś wnieść poza tym, że średnio New York City zdobywa 104,9 pkt, według mnie jest po prostu zbyt duża dysproporcja między tym a linią. 

Dodaję over 23,5 pkt  Juliusa Randle    - słabo pod koszem w stolicy, ostatnio notował 30 i 35 pkt przeciw nim, spadkobierca po Morrisie ofensywnie powinien być - po kursie 1,70 warto myślę 

2. Over Brooklyn i Toronto w meczu 218,5 pkt   podobne zjawisko niestety jak przed przerwą świąteczną - dojechani kalendarzem, wydaję się, że perspektywa wolnego już w głowach 

Czemu tak ? 

Przede wszystkim tempo - 10te i 14ste. 
 
jak się sprawy mają na Brooklynie w mojej ocenie : 

LAVERT + SPANCER + KYRIE = LAVERT/SPENCER 
LAVERT+ SPANCER &gt; LAVERT + SPENCER + KYRIE 

LaVert + Dinwiddie otoczeni snajperami pokroju Harrisa, Prince'a robią robotę, ofensywa idzie w górę, skoro odnieśli 106 pkt przeciw underowej Indianie, tak tu 110 zapewnią z lekka, mimo 2giej obrony Toronto. 

Co się tyczy Raptors - 12 ofensywa, egzekucja na poziomie, Serge Ibaka jest wątpliwy, jeśli nie wystąpi, strzelanina przybierze tylko większy rozmach, zwłaszcza po stronie Nets, a Raps powinni kolektywem swoje wypracować. 

Na ostatnie 10 spotkań Toronto - 8 razy przekraczało te linię w meczu, Brooklyn - 6. Ostatnio zdobyli 237 pkt naprzeciw siebie. 

3. Memphis over 117,5 pkt vs Portland    ta sama historia co wyżej, niestety czas najbardziej optymalnej typery się kończy w tym sezonie, wkrótce zacznie się luzowanie silnych przed PO i popisy underdogów, grających luźny basket
tu akurat znaczny wpływ miała faktycznie polepszona obrona Memphis - można mówić, że Portland dość przewidywalne, że kalendarz ciężki i b2b byli - niezmienny pozostaje jednak fakt, że Blazers to solidna ofensywnie drużyna - dali im zdobyć ledwo 104 pkt 


No niestety, Blazers muszą coś zrobić z tą defensywą - za niska na PO chyba. 
Wklepali im 138 bodaj wczoraj Pels, myślę, że tu będzie podobnie - bo ciężki mają grafik Blazerowie i jeszcze mniej przekierowania  energii będzie szło w stronę defensywy. 

Ponadto dość szokujący upgrade zrobiły Miśki w obronie - jeszcze bodaj 2,5 tyg temu byli na 22 pozycji,teraz 16 (!). 

Tempo gry niesamowite po obu stronach. Największa dysproporcja na rozegraniu - MEM zajmuje 1 miejsce, Portland 30ste ...

4. Under 113,5 pkt vs Milwaukee vs Indiana Pacers   

Spore przewagi mają Bucks jednak ostatnio byli bez Hilla i Antka i już ofensywa spadła na miejsce 4te. 

Co ciekawe - grali 2 x ze sobą, raz Milwaukee zdobyło 102, raz 117 pkt. Spory rozstrzał - stąd też szukając różnicy nasuwa się - że z Ericem Bledsoem na pokładzie grają ciut wolniej - Bled lubi z lekksza pokozłować sobie, dobry drive na kosz, ale tylko drive za 2 pkt. On właśnie grał w spotkaniu gdzie padły 102 pkt i on nie grał wtedy kiedy padło 117.

Brak Hilla w drugim składzie jest widoczny, grają mniej przemyślanie, gorsza egzekucja - no i jednego shootera mniej. Jak o shooterach mowa - 3pointer guy - Kyle Korver też OUT - czytaj gorszy spacing, mniej przestrzeni na działanie, bardziej wymuszone ruchy. 

Sama Indiana może w końcu wróci na tory - wolne tempo, dobra obrona. 

5. Under 221,5 pkt w meczu Utah vs Miami    co ciekawe zaczęty został kolejny projekt - NBA zmienna jest - nie często zdarza się utrzymanie dominacji jednej drużyny przez cały mecz - to i tu zagraliśmy WIN 1 połowa/2 połowa - MIAMI/UTAH - KURS 6, UTAH/MIAMI - KURS 8,60
stawka eksperymentalna jednak się sprawdziło - eksperyment warty testowania myślę


Motywuje do tego głównie tempo gry obu zespołów - 19ste i 27dme. Oraz niezła obrona Utah - 8 miejsce, Heat - 13ste. Dragic lubi wolniej, Butler lubi wolniej, Andre Iggy też lubi wolniej, Mitchell też lubi wyczekać trochę. 

Gobert może mieć ciężej niż zazwyczaj przeciwko Bamowi, który okrzepł trochę i lepiej wygląda na parkietach NBA. W każdym razie - współpraca na pick &amp; rollu może byc gorsza niż zazwyczaj - ponadto Miami broni najlepiej 3kę, patrząc na dashboard, a to konik Utah. 

Atlanta WIN vs Cleveland     dokładam coś takiego, bo value już było wg mnie z niepewnym Lovem ( teraz potwierdzone, ze OUT - kurs 1,69 z dogrywką ) 
zaważy wymiana ognia tutaj myślę, w tym aspekcie partyzantka Hawks może się bardziej odnaleźć 

Powodzenia ferajna 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks
Powyżej 241.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.57 Betfan
  ​​​​​​​127-105
​​​​​​​To obecnie chyba najwyższa linia u naszych bukmacherów i moim zdaniem spokojnie można spróbować ją pograć, gdyż uważam, że jest duża szansa na jej pokrycie.
Cleveland we własnej hali traci średnio ponad 115 punktów, Atlanta na wyjazdach jeszcze gorzej, gdyż przeszło 122 PPG. Gospodarze solidnie wzmocnieni, gdyż dołączył do nich Andre Drummond. O sile ofensywnej stanowią również Sexton, czy cały czas skuteczny Kevin Love. 
Goście to przede wszystkim znakomity Trae Young, który w większości meczów jest ich najlepiej punktującym graczem. Uzupełniają go przede wszystkim Collins, czy Huerter. 
Bolączką obu ekip jest przede wszystkim gra defensywna, choć niektórzy złośliwie twierdzą, że to nie problem, bo w tych drużynach takie hasło, jak obrona po prostu nie istnieje. Niestety w tych uszczypliwościach jest sporo prawdy, bo w kadrach Cavs i Hawks próżno szukać obrońców z prawdziwego zdarzenia, stąd zazwyczaj dość wysokie wyniki w meczach tych ekip nawet, jak na realia NBA. 
Z ważniejszych absencji niepewny jest występ Love'a, choć jest większe prawdopodobieństwo, że jednak się na parkiecie pojawi, więc żadna z drużyn nie będzie dziś szczególnie osłabiona, co jest kolejnym aspektem przemawiającym za tym betem.
Kolejna rzecz. Brak presji po obu stronach. Są to dwie ostatnie drużyny Wschodu, więc play-off im nie grozi, oczywiście zarówno jedni, jak i drudzy mają swoje problemy, jednak myślę, że takie spotkania są idealne "pod publiczkę", a to za Oceanem jest bardzo ważne z marketingowego punktu widzenia i często zdarzają się pojedynki ponad 250-punktowe, a jak to kiedyś analizowałem to w większości są to starcia o mniejszym ciężarze gatunkowym, a ten mecz z całym szacunkiem sportowy wpływ na ligę ma zerowy. 
Są tu jednak gracze, którzy cały czas mają coś do udowodnienia. Zarówno chimeryczny Love, młody Young, czy Andre, który osobiście nie wiem, co robi w takiej drużynie, jak Cavs patrząc na jego możliwości. Oni będą grać do końca i to jest pewne. Ostatni nie lubi być nikt, a to trochę mecz takiego typu o "nie bycie" ostatnim. Myślę, że to będzie ofensywny pokaz sił obu drużyn.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Dzisiaj bez pomysłu z reszta po tym co zrobiła OKC to nawet mi sie nie chce i do ASG chyba bedzie przerwa z jakimis szerszymi analizami.wpadł mi jednak w maratonie w oko 1

Toronto Raptors @ Brooklyn Nets. Assists (Siakam, Pascal): Over 3 2.00   

Pascal ostatnio nie zawiódł a i przed ASG rozdaje wiecej piłek.Na 5 ostatnich spotkan linia pokryta 4 razy .Do tego vs Nets jest 5 i 4 w asystach + 4 as w presezon.W wiekszosci buków linia ustawiona na 3.5, tu mamy zwrot w przypadku 3 podań. Myśle ze warto, tym bardziej ze w perspektywie mamy powrót Ibaki (q)


i cos z betcity
Brook Lopez (Milwaukee Bucks) Over (13.5) points 1.9   

Lopez vs Indiana jest 15.0 ppg, pod nieobecnosc Giannisa ostatnio z Kings wykrecił 20 pktów.Ktos tu musi rzucac jesli go nie ma a i brak Korvera niesie przesłanki ku temu zeby tutaj cos ugryźć.Jesli beda trzymac wynik to z pewnoscia pogra swoje minuty.Mnie sie tam podoba

small play
Middleton (Milwuakee Bucks) Over 5.5 assist 2.11 betcity
  

Tu analogicznie - nie ma Giannisa, wiec chyba nie ulega watpliwosciom kto bedzie dzisiaj grał tutaj 1 skrzypce

Powodzenia



 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Na szybko bo zaraz start
Oklahoma City Thunder to win 2.45 (mozna juz łapać live)  

NOP dzisiaj bez Ingrama, Thunder z 2 porazkami w tym wstyd ze Spurs.Pelikany maja cos za duzo juz tych wygranych
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Bucks + Miami + Memphis Grizzlies @ Sacramento Kings. Total Points: 
Over 221.5


ako 2.21 marathon  

Zobaczymy co tam po ASG.Druzyny wypoczęte, zawodnicy głodni gry.W Detroit nie powinno byc problemu dla ekipy Bucks i choc brac winnerów po takich kursach staram sie niebrac to jednak po tradelineach Det wyglada na moje jeszcze słabiej niz wygladało.Raczej nie powinni tutaj czego szukac nawet we własnej hali.Miami przed ASG wygladało naprawdę marnie.4 porazki i tylko wygrana z GSW raczej odstrasza ale nadal smiem twierdzic ze Atlanta ze swoim składem to team co najwyzej na tankowanie.Zaufam Heat
O Kings juz było- fajny, odmłodzony zespół tyle ze powoli zacyna sie zle dziac.Troche krytyki ze strony zawodników, a chodza słuchy juz ze Hield, który wygrał konkurs trójek przed ASG jesli nie bedzie grał w s5 - odejdzie - ku lepszemu chyba nie idzie w Sacramento,tyle ze graja raczej szybko a ekipa z Memphis raczej sie dostosuje- w tym sezonie mielismy w tej parze 251i 234 punkty.Pójde w obiżone linie na O

pojde tu tez w linie zbiórek Valanciunasa
Memphis Grizzlies @ Sacramento Kings. Rebounds (Valanciunas, Jonas): 
Over 10.5 1.86 marathon
  

 
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
New York- Indiana(-5.5)      2.       @1.70    

Przed ASG Indiana zlapala zadyszke przegrywajac 7 spotkan z 10 rozegranych. Do skladu wrocil Oladipo i ceglil niemilosiernie. Przerwa byla im potrzebna odpoczeli i mam nadzieje ze popracowali razem z Brogdonen bo czesto wchodzili sobie w kompetencje. Pacers kadrowo mocniejsi i potencjal maja wiekszy. W NY od dawna nie idzie i narazie nie widac lepszego jutra

Utah (-6.5)- Spurs.  1.       @1.77  

Uwielbiam gre Jazz. Jak dla mnie to druzyna na top4 zachodu. Swietny balans miedzy ofensywa a obrona. Conley coprawda tam troche mi nie pasuje, ale talentu tam jest mnostwo. Szacun dla Popa za to ile wyciagnal z druzyny, ale tu moom zdaniem bedzie spora przewaga Jazz

efortuna

Jazz dramat
 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Lou Williams over 18.5 punktu 1.90 marathon  

smallplay
Kawhi Leonard over 27.5 punktu marathon  

Dzisiaj w zawodników z LA.Clippers dzisiaj znowu z problemami..na dobre wypadł im Beverly do tego brak dzisiaj Georga.Kto jak kto ale Kawhi chyba bedzie chciał sie pokazac po ASG, do tego Lou na rozegraniu. O Sacramento juz troche pisałem i uważam ze to wcale nie musi być spacerek dla ekipy z LA w szczególnosci pod nieobecnosc Georga i Patricka.Linie bronia sie same - buki stawiaja overy w okolicach 230 punktów.Jesli Kings beda trzymac wynik to ktos musi te punkty zdobywać.Lou jest vs Sacramento 22 punkty- rozegrał wtedy 30 minut z ławki.Warto tez zaznaczyc ze wowczas grał Beverly i nie było Kawhiego.jak dla mnie linia spoko-znajdziecie równiez w forbecie.Co ciekawe Kings wygrali wówczas 124-103
 

Zawodnik zdobędzie więcej niż 20 punktów : De'Aaron Fox 1,52 betclick  
small play

Gracz zdobędzie 20 punktów lub więcej i jego zespół wygra : De'Aaron Fox 8,50 betclick  
triplem
Kings +14.5 + Miami + Nets +5.5
  

ako 1.88

Hornets W3 ale zejdzmy na ziemie kogo oni mieli..Minnesota Pistons i Buls-slabe ekipy.Nets to jednak troche inna półka i nadal twierdze ze kreca lepsze cyferki bez Irvinga niz z nim.Zabezpieczymy sie gumką choc jak dla mnie 2.47 na win wyglada conajmniej niezle.Miami po frajerskiej wjebie w Atlancie..no jak dzisiaj nie wygrająto juz sie poddaje.O Kings juz było
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Atlanta -Dallas. 1.          @3.05    
Efortuna
Doncic out
Porzingis out
Dallas b2b 

DeAaron Fox (suma punktow i asyst) powyzej 29.5.     @1.88  
betclic

Sklady potwierdzone . w s5 u zclippersow wychodzi Jackson nowy nabytek druzyny. Jak dla mnie Fox bedzie z nim jezdzil jak bedzie chcisl. Reggie jest bez formy i to od dluzszego czasu. Wiadono ze nowy team daje kopa, ale jakos tego nie widze. Fox od poczatku sezonu pokazuje barzzo dojrzala gre. Partnerzy z potencjalem na dystsnsie i jak bedzie siedzialo to asyst powinien kilka zaliczyc

Fox zle wszedl w mecz. Zaczal od 0/6 pozniej powoli wracal. Gdyby chociaz wykorzystal FT
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Los Angeles Clippers - Sacramento Kings 
Sacramento Kings poniżej 111.5 pkt. włącznie z dogrywką @1.89 Betclic
  103-112
Clippersi w Staples Center tracą średnio 108 punktów, więc nie wiem, czemu buki uważają, że Sacramento tę linię przeskoczy. Zapewne najważniejszym aspektem jest ostatnia wygrana Kings właśnie w tej hali. Uważam jednak, że taka sytuacja nie ma prawa się powtórzyć i już z Kałajem w składzie gospodarze odprawią z kwitkiem underdoga, jednak nie spodziewałbym się tu pogromu, raczej obstawiam underowe starcie, a dla pewności czepiam się przyjezdnych. LA bez George'a, ale szansę debiutu dostanie Reggie Jackson, który wzmocnił ławkę faworytów i uważam to za dobry ruch, zawodnik z aspiracjami na pewno będzie chciał pokazać się  z dobrej strony nowym kibicom.

Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
Charlotte Hornets poniżej 105.5 pkt. włącznie z dogrywką @1.72 Fortuna
  86-115
Szerszenie we własnej hali nie przekroczyli powyższej linii od dziewięciu spotkań, co prawda Netsi nie są najlepiej zorganizowaną drużyną w defensywie, jednak dziś jest okazja, aby i w tym aspekcie podreperować trochę statystyki, bo Charlotte w ataku nie ma zbyt wiele do zaoferowania, co jasno pokazuje ich statystyka punktowa wynosząca mniej niż 103 PPG. Nieźle punktującym graczem w tej ekipie jest Devonte Graham, który lubi rzucić kilka trójek w meczu, jednak zazwyczaj potrzebuje do tego bardzo wielu prób, co w przeliczeniu na skuteczność nie wygląda dobrze. Lepiej sprawa wygląda w akcjach podkoszowych i Devonte właśnie tam powinien przenieść całą swoją energię. Mimo to patrząc na umiejętności czysto techniczne jest to najjaśniejszy punkt w układance trenera Borrego. 


Atlanta Hawks - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks powyżej 115.5 pkt. włącznie z dogrywką @1.65 Betclic
  111-107
Hawks dziś bez Hunter'a, Mavs bez Porzignisa. Gospodarze to obecnie drużyna z największą ilością straconych punktów w NBA, gości pewnie kojarzy wielu nawet niedzielnych kibiców łącząc ich głównie z graczami z Europy. Jeden z nich dziś nie zagra, a drugi zapewne odegra główną rolę w tym przedstawieniu. Luka Doncic, bo oczywiście o nim mowa ma dziś pole do popisu, gdyż zmierzy się z "najsłabiej" broniącą drużyną w lidze. Celowo słowo "najsłabiej" ubrałem w cudzysłów, gdyż nie da się tego wymiernie ocenić, więc nie chcę Atlanty stawiać w takiej roli. Trudno jednak bronić graczy, jak i trenera Pierce'a, gdyż w ostatnich meczach tracą oni ponad 124 PPG, co jest wynikiem nie do końca chwalebnym, a dziś na ich drodze rywal wymagający i uważam, że gospodarzom nie uda się powtórzyć osiągnięcia z Heat i to przyjezdni będą dziś górą.

E: Doncic jednak również out, jednak typ zostawiam bez zmian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
small play
Ingles over 5.5 asysty 1.9 betcity
  

Szybki mecz nam sie zapowiada w UTAH i mysle ze Rakiety beda tu chciały narzucic tempo.Niby gospodarze faworyzowani i słusznie, bo Utah w domu zawsze grało jak z nut.Z reszta mamy za plecami blamaż ze Spurs.Zmiany w Houston po treademarku wychodza poki co na plus,szczególnie przyjscie Covingtona.Przy grze na smallball mysle ze bedzie sporo podan zakanczanych rzutowo i tu i tu, a jak broni Rockets chyba wszyscy wiemy.Ciekawa sytuacja z Conleyem - który jednak do układanki trenera Utah sie nie wstrzelił a i nie wiadomo czy w ogóle zagra.Ingles przejmuje pałeczke i przed ASG niezle to wychodziło.7-9-8 i 7- to jego asysty w ostatnich spotkaniach.Co ciekawe grali w tym czasie tez przeciwko Rockets i tam zaliczył ich 7.Spróbujemy poprzeczke na 6 podan zakonczonych punktami

Dragic G.Тotal Over(15.5)1.73  
Nunn K.Тotal Over(14.5)1.73  
Dragic G .Assists : Total Over(5.5)2.15  
Edrice Bam Adebayo Rebounds : Total Over(10.5)2.01  
betcity


Własnie wypłyneło ze Heat bez Butlera wiec chyba spokojnie mozna isc w linie powyzszych zawodników,szczególnie Nunna

 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Sexton C.Rebounds : Total Over (2.5) 1.67  
Drummond A.Rebounds : Total Over(14.5)1.9  
betcity

Kevin Love rowniez wyautowany dzisiaj vs Miami wiec pod koszem chyba tylko Drummond zostaje jako czysciciel.Przy jego 15.7 reb jako sredniej wyglada conajmniej na rakiete
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Dzisiaj raczej tylko tak
Boston+14.5 +  NOP + Denver 
ako 1.74 marathon
  

LA z Bostonem zawse ma ciezkie przeprawy z reszta porównujac oba zespoły to 1.39 na ekipe Lebrona to chyba jakis żart, tym bardziej ze Davis jest poki co "probable".Biore ostatecznie najwyzsza z mozliwych gumkę hc, nawet bez Kemby w składzie C`s.Słabo widze tez mecz Minnesoty której wypadł D`Angelo Russell wymieniony za Wigginsa.Skłaniam sie tu na łomot jako ze Denver w domu a i Karl Towns w Minny tez wyautowany od jakiegos juz czasu.Kto ma w u tych Wików biednych rzucac..zostaje tylko Hernangomez i Beasly.Pelikany przed przerwą na ASG po powrocie Ziona grały naprawde niezle.W GSW wspomniany juz wczesniej Wiggins, niestety dla nich ze składu wypadł  Draymond Green-główny "asystent" drużyny.Szukałem czegos sensownego kto mógłby dzisiaj dla GSW rozdawac piłeczki ale nic mi nie wpadło w oko.Jakos tego nie czuje, żeby GSW sie tu postawiło

Pistons - Blazers  Blzers to win 1.53   
Detroit postrzelało sobie trade`ami w kolano i jakos tego nie czuje.Ok Portland bez Lillarda ale w swojej s5 maja jeszcze kim punktowac.Jest MacCollum Melo(o nim za chwile) Ariza i Hassan który dzisiaj powinien czyscic akcje podkoszowe.Pistons niekiedy maja problem z wyjsciem z setki punktowej a po tym kogo oddali do innych klubów to ja tu nie widze by ktoś jakos kosmicznie punktował moze poza kontuzjogennym Rosem.Troche martwi krótka ławka w Portland ale spróbujemy

smal play
Indiana Pacers @ Toronto Raptors. Points (Ibaka, Serge): 
Over 17.5 
  
Sabonis vs Ibaka nie miał zawsze lekko.23 w grudniu (był OT) i 22 oraz 30 pkt w lutym-to cyferki na zdobycze punktowe Ibaki vs Pacers w tym roku-rok temu rownież 18 i 23 punkty.Gasol nadal wyautowany wiec jesli nie bedzie tu  szybkich fauli to widze dla niego sporo minut, a w moim mniemaniu ten mecz dla Raptors spacerkiem byc nie powinien

i chyba cos godnego uwagi

Łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty) : Carmelo Anthony - Powyzej 25.5 1.78 betclick  
Łączne punkty gracza : Carmelo Anthony - Powyzej 17.5 1.95 betclick  

Nie jestem jakims wielkim fanem Melo tyle ze..bez Lillarda po McColumie to chyba 2 opcja ataku Blazers.Potwierdziło sie to w meczu z Pelicans - Melo zdobył 20 pkt 5 reb i asyste.Z Pistons w tym sezonie jeszcze się nie widzieli ale ci po odejsciu Drummonda i Jacksona to juz chyba tylko polecą tankować.Dla Melo idealna okazja podkrecic cyferki, mecz u siebie i o ile Blazers nie odjadą a ich obrona wyglada jak wyglada powinno byc izi..

 
Edit:Toronto pogrom wiec Ibaka na parkiecie tylko 24 minuty

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
przemus1 168

przemus1

Użytkownik
J. Tatum: over 24,5 1,84 Fortuna   

Czeka nas dzisiaj fajny mecz do oglądania w Europie, wiele wskazuje że będzie to zacięte widowisko, mimo faworyzowania LA Lakers przez buki. Boston oczywiście osłabione brakiem Kemby, ale i tak to groźna drużyna dlatego też myślę, że handicapy w ich stronę to dobry pomysł. Ja tu skupię się jednak na punktach zawodników, konkretnie Tatuma który pod nieobecność Kemby powinien mieć więcej akcji rzutowych. Jest to gracz który sam potrafi sobie wykreować akcję, wejścia pod kosz, wolne, rzuty za 3 - to wszystko ma. Miesiąc temu rzucił Lakersom 27 punktów, myślę że dzisiejsza linie 24,5 jest przez niego do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Lakers- Boston 
A. Bradley over 9.5 pkt.      @1.84  

Mialem nie tykac tylko ogladac ale z ciekawosci zagram. Boston to pierwszy klub w karierze Bradleya. Pierwszy i zarazem ostatni ( jak do tej pory) w ktorym rozgrywal swietne mecze. Dzis okazja aby sie przypomniec bylemu klubowi a forma zwyzkuje. Dzis moze sie pokazac po obu stronach parkietu.

Pierwszy rzut w meczu i Bradley trafia za trzy. I to byloby na tyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
D.Sabonis (suma punktow i zbiorek ) over 29.5
@1.95  

Oladipo out, wiec jeden nam wypada ktory walczy o punkty . Nieobecnosc Dipo dla tego typu to dobra wiadomosc bo fajnie uklada sie wspolpdaca Brogdona z Sabonisem. Swietnie sie Litwin rozwinal i na przestrzeni calego sezonu jest najrowniejszym graczem Indiany. Zdecydowanie poprawil gre na desce i jest swietnie wyszkolony technicznie. Raptors potrafis bronic i wcale nie bedzie tu latwo bo Ibaka gra basket najleoszy od czasow OKC, ale moim zdaniem linia nie jest wygorowana
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
OKC -Spurs
Spurs 2.75
    
bet365

Szybko bo nie ma czasu, gram dzis na Spurs z dwoch powodow, ostatni mecz z Utah gdzie zagrali świetne spotkanie, oraz to, ze jesli chca zawitac w PO to musza takie mecze wygrywac, juz raz ostatnio pokonali OKC na wyjezdzie, licze na ponowna wygrana. 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Dzis tylko small play
Kendrick Nunn over 16.5 pkt 1.70 efortuna  

Heat nadal bez Butlera i Herro, Bam moze miec ciezko pod koszem z Drummondem i niezle zbierajacym Love'em..zapowiada sie dosc szybki mecz wiec szanse na punkty sa.Nunn pokazal swoje w ostatnim meczu wiec w obliczu absencji ww. warto chyba sprobowac
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
LeBron James nie osiągnie double - double @3.12 Forbet 
 40 punktów, 8 zbiórek, 6 asyst
Na dziś trochę próba ponownego pogrania podobnych typów, które ostatnio mi "żarły". Na początek na tapecie "Król" LeBron. Uwielbiam tego gościa, jako sportowca, ale wieku nie oszuka i chyba już powinien sobie trochę folgować, bo ostatnio zaczął wyglądać dość ociężale. Bazuje przede wszystkim na swojej fizyczności, na czym sędziowie co raz częściej go wyłapują odgwizdując mu faule ofensywne. Co raz to więcej strat, więcej rzutów dystansowych, które trzeba przyznać całkiem nieźle mu wychodzą. Wydaje im się jednak, że wszystko to jest spowodowane po prostu zmęczeniem i to pierwszy taki moment James'a. w tym sezonie. Pewnie ta zadyszka minie, jednak uważam, że warto spróbować to wykorzystać, bo w Staples Center 35 - latek już trzy raz z rzędu bez double - double, a Pelikany to obecnie bardzo niewygodny rywal, który jest na fali wznoszącej. 

Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder
Chris Paul osiągnie double - double @2.90 Betclic 
 19 punktów, 3 zbiórki, 9 asyst
Jak LeBron z biegiem sezonu ma co raz ciężej, tak inny doświadczony gracz Chris Paul niczym nastolatek z każdym meczem się rozkręca. Dzisiaj rywal Thunder mocno poobijany. Byki osiem porażek w ostatnich dziewięciu starciach i dopiero wygrana z Wizards przerwała czarną serię, jednak niewiele ta wygrana zmienia i to goście są dziś faworytem do wygranej. Chrisowi Chicago odpowiada, bo w tym sezonie w jedynym pojedynku z nimi zaliczył dwie statystyki dwucyfrowe, a nawet był blisko triple - double. Przekonuje mnie do tego typu również fakt, że Paul do dubla może dorzucić zarówno liczbę asyst, jak i zbiórek, choć jakimiś szczególnymi warunkami fizycznymi nie imponuje to doświadczenie, jakie posiada potrafi mu osiągać wyniki dwucyfrowe przy statystyce zbiórek. Biorąc pod uwagę niezbyt skuteczną grę gospodarzy pod koszem jest duża szansa, że jeśli nie dziesięć asyst to może zbiórek sympatyczny rozgrywający zaliczy.

 ​
Toronto Raptors - MIlwaukee Bucks 
Kyle Lowry osiągnie double - double @2.75 Betclic 
 10 punktów, 4 zbiórki, 6 asyst
Meczycho. Nie zdziwię się, jeśli taki pojedynek będzie miał miejsce w finale Konferencji Wschodniej. Obie ekipy w swoim świetnym rytmie i na zwycięskich ścieżkach, a Bucks już nawet w play-offach. Skłaniam się tu ku Dinozaurom, a jeśli oni to nikt inny, jak ich główny kreator Lowry. Trochę mnie zaskoczył ten kurs, bo Kyle już 5 razy z rzędu z double - double, a raz nawet z triple. Co prawda rywal najsilniejszy z możliwych, jednak jakby nie było to Toronto swoje punkty rzuci i Lowry również nie powinien ucierpieć na swoich statach. Myślę, że bardziej kłopot mogą mieć Siakam, czy Ibaka, bo pod koszem będą mieli z kim powalczyć. W ostatecznym rozrachunku patrząc na dobrą formę rozgrywający Dinozaurów może być dziś ich najjaśniejszą postacią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom