>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Właśnie na rynku pojawił się nowy bukmacher on-line Superbet. Założyłem konto, ściągnąłem aplikację mobilną, ale jeszcze nie zagrałem, ponieważ z przyczyn odrzucenia wpłaty kartą płatniczą jedyną opcją wpłaty był przelew tradycyjny a to zajmuje trochę czasu. Jeśli chodzi o bonus to nie skorzystałem, bo i tak bym się nie wyrobił w czasie aby spełnić warunki. Czy ktoś na forum grał już tam? Jakieś odczucia? Ode mnie mogę jeszcze dodać, że jest tam kilka fajnych zakładów łączonych jak BTS i gospodarze/goście over 1,5. 
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
To ten duży buk z Rumunii? Nawet spoko promocję mają przy pierwszej wpłacie 300+300. Obrót 4x kurs min 1,8, ale depozyt też się liczy, czyli masz 600 zł i obrót wychodzi tylko x2 kurs 1,8. Przy kolejnej wpłacie to samo, do 200 zł i kolejna 100 zł. Przyzwoity bonus.

Ktoś tam działał?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 lutego 2020 08:15 przez perek99To ten duży buk z Rumunii? Nawet spoko promocję mają przy pierwszej wpłacie 300+300. Obrót 4x kurs min 1,8, ale depozyt też się liczy, czyli masz 600 zł i obrót wychodzi tylko x2 kurs 1,8. Przy kolejnej wpłacie to samo, do 200 zł i kolejna 100 zł. Przyzwoity bonus.

Ktoś tam działał?
Poczytaj sobie regulamin. Obrot 4x kurs 1.8 i masz na ten obrot cale 7 dni czyli bardzo malo.
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
cytat z dnia 24 lutego 2020 14:28 przez ranczo0123

Poczytaj sobie regulamin. Obrot 4x kurs 1.8 i masz na ten obrot cale 7 dni czyli bardzo malo.
Obrót bonusu 4x 1,8, ale tylko bonusu i depozyt też się liczy do obracania. Czyli wpłacisz 300, masz razem 600 zł i obrót 1200 zł. Czyli defacto obrót x2 a nie x4. Tydzień czasu to też nie jakiś dramat, to nie 24 godziny.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 lutego 2020 14:38 przez perek99

Obrót bonusu 4x 1,8, ale tylko bonusu i depozyt też się liczy do obracania. Czyli wpłacisz 300, masz razem 600 zł i obrót 1200 zł. Czyli defacto obrót x2 a nie x4. Tydzień czasu to też nie jakiś dramat, to nie 24 godziny.
Yhymmm to tak to jeszcze ujdzie. Co nie zmienia faktu, ze buk jak kazdy inny z podatkiem czyli nie oplaca sie grac.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Konto założone. Póki co, depozyt musiałem złożyć w punkcie - tam nie bardzo wiedzieli co zrobić. Smsy z weryfikacją numeru telefonu nie przychodzą. Wysłałem dokumenty do weryfikacji i czekam 2h. Wam szybko zweryfikowali? 
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Założyłem konto. Wpłaciłem dla sprawdzenia 100 zł. W miarę szybko obróciłem to w jeden wieczór (bo warunki obrotu naprawdę przystępne) i chciałem wypłacić i tu się zaczęły schody. Najpierw chciałem wypłacić bezpośrednio na kartę. Po 8 godzinach wypłata odrzucona. Zapytałem się dlaczego na live chacie to odpisali, że nie obsługują wypłat na mastercard. Jak zwróciłem uwagę po co w ogóle ta opcja jest to pani napisała, że nie wie. Potem zleciłem normalnie na rachunek bankowy. Dwa dni wypłata wisiała w ogóle do zatwierdzenia. Dopiero dziś jak zwróciłem uwagę na chacie i pani napisała, że potwierdzenie wypłaty trwa do 7 dni to ich wyśmiałem i napisałem, że jest 2020 rok, a tyle czasu na wypłaty czekało się w 2002. Napisałem, że w takim razie kasuje konto jak się uda wypłacić i nagle w magiczny sposób wypłata zatwierdzona, mimo, że pani zarzekała się, że nie da się tego zrobić ręcznie.
Podsumowując czekałem od 24 lutego do dzisiaj na w ogóle zatwierdzenie wypłaty. Zobaczymy czy jutro normalnie przyjdzie na konto,bo dopiero dziś ok 18 zaakceptowali. Zaznaczam, że nie była to jakaś astronomiczna kwota, bo zrobiłem z tej stówki 550 po obrocie bonusem.

E: oferta na tenis dosyć bogata jeśli chodzi o opcję grania na żywo. Dzięki temu szybko obróciłem, bo mają między innymi handicapy na dany set co jest spoko opcją, a niewielu to ma. Minusem jest bardzo wolno dodawana oferta przedmeczowa i nie wszystkie spotkania na live (nie mówię o jakiejś niszy tylko meczach tenisa ATP i Challenger.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
cytat z dnia 26 lutego 2020 17:33 przez as1996Konto założone. Póki co, depozyt musiałem złożyć w punkcie - tam nie bardzo wiedzieli co zrobić. Smsy z weryfikacją numeru telefonu nie przychodzą. Wysłałem dokumenty do weryfikacji i czekam 2h. Wam szybko zweryfikowali? 
W moim przypadku nie było opóźnień, czas weryfikacji na poziomie standardowym, jak w każdym innym buku.
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
cytat z dnia 26 lutego 2020 19:35 przez bettingekstraklasa

W moim przypadku nie było opóźnień, czas weryfikacji na poziomie standardowym, jak w każdym innym buku.
Sama weryfikacja spoko. 30 minut po wysłaniu skanu. Ale mimo zweryfikowanego konta długie oczekiwanie na wyplate
 
act 8,6K

act

Użytkownik
jaką metodą wpłacaliście?
bo mi przy próbie wpłaty kartą (z dwóch różnych kart) wyskakuje błąd
 
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
cytat z dnia 26 lutego 2020 20:25 przez actjaką metodą wpłacaliście?
bo mi przy próbie wpłaty kartą (z dwóch różnych kart) wyskakuje błąd
mi wpłata kartą poszła, ale już wypłacić na kartę mastercard którą się wpłacało się nie da. Podobno tylko Visa
 
A 45

as1996

Użytkownik
Serio tak długo trwa wypłata? Przecież to przy obecnych standardach jakieś nieporozumienie jest.... 
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Pieniądze trafiły na konto po 48 godzinach, ale na szczęście trafiły, bo już się obawiałem, że może oni coś pomylili z numerem konta itp, bo tyle przelewy przecież nawet zwykłe nie idą.
Co ciekawe druga wypłata zrobiona w piątek o 11 na koncie była o 14 tego samego dnia, więc albo z pierwszą wypłatą się tak czają, albo ja miałem jakiegoś strasznego pecha.
 
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
slabo to wyglada. skoro juz przy takich sumach sa problemy z wyplata. nie zaloze tam konta raczej.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ja polecam. Na szybko konto zalozone, zweryfikowane w kilka minut. Wplata 300zl i od razu bonus dodany. Za calosc postawione na dzisiejsza porazke Legii, szybki obrot jeszcze 2 kuponow po 300zl i wyplata zlecona. Po godzinie komunikat, ze wyplata zostala wyslana. Polecam
 
Do góry Bottom