>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Rzuciło mi się kilka spotkań dzisiaj w oczy Ale jeden kursik mocno zachęca do gry. W Czelabińsku pogodzenie z losem Traktorzysci podejmą też przegranych tego sezonu ekipę z Czerepowca. Spotkanie niby o pietruszkę ale dla Traktora I ich kibiców nie ma takich spotkań. Głód hokeja i fanbase jest tam ogromny. Jak już mówiłem kilkakrotnie największym przegranym końcówki sezonu zasadniczego zdecydowanie są dla mnie zawodnicy Czerepowczyka, gdyby nie gra Podyapolskiego ich wyniki mogły by być zdecydowanie gorsze. Dla mnie gospodarze z Hyka i Sedlakiem na czele biorą to spotkanie.

Traktor @2.05  
Hyka [email protected]    
Sedlak [email protected]    
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Szybko bo zaraz mecz, Amur przed szansą na PO, nie powinni tego wypuścić, złapali dobra formę dziś outsider i trzeba zebrać dwa pewne punkty bo potem dwa spotkania z bezpośrednim rywalem o PO więc każdy punkt teraz ma znaczenie. Tak więc dziś po tym jak weszli w dobra formę pewne dwa punkty 

Amur -1.5 @1.8  
Amur -2.5 @2.8  

Kursy etoto
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 20 lutego 2020 09:50 przez pepo1990Szybko bo zaraz mecz, Amur przed szansą na PO, nie powinni tego wypuścić, złapali dobra formę dziś outsider i trzeba zebrać dwa pewne punkty bo potem dwa spotkania z bezpośrednim rywalem o PO więc każdy punkt teraz ma znaczenie. Tak więc dziś po tym jak weszli w dobra formę pewne dwa punkty 

Amur -1.5 @1.8
Amur -2.5 @2.8

Kursy etoto
Również liczyłem dzisiaj na Amura, ale jak zobaczyłem wczoraj kurs to prawie spadłem z krzesła. Spodziewałem się, że będzie niski, ale rozsądny (liczyłem na około 1,8 - 2,1). Próbowałem jeszcze szukać overu gospodarzy, ale kurs na over 3,5 Amura wystawiony na poziomie nieco ponad 2,0 również zniechęca biorąc pod uwagę, że to jedna z najbardziej underowych drużyn w lidze... Koniec końców odpuściłem i zastanawiam się aktualnie czy opłaca się kombinować coś w kierunku Torpedo.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 20 lutego 2020 10:48 przez rasijskij

Również liczyłem dzisiaj na Amura, ale jak zobaczyłem wczoraj kurs to prawie spadłem z krzesła. Spodziewałem się, że będzie niski, ale rozsądny (liczyłem na około 1,8 - 2,1). Próbowałem jeszcze szukać overu gospodarzy, ale kurs na over 3,5 Amura wystawiony na poziomie nieco ponad 2,0 również zniechęca biorąc pod uwagę, że to jedna z najbardziej underowych drużyn w lidze... Koniec końców odpuściłem i zastanawiam się aktualnie czy opłaca się kombinować coś w kierunku Torpedo.
Oczywiście kurs bardzo slaby ale z drugiej strony wiadomo jedni grają o PO i  są w formie a drudzy o nic. buki nie wystawia dobrych kursow, skoro już na NHL potrafią dać 1.3-1.4 w RT to w KHL tym bardziej. Pokusiłem się na handi i teraz ciekawe czy nie będę żałował
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Niżny ciekawy kierunek na dziś ale mają też jeszcze spokojna przewagę więc jak przegrają to nic wielkiego się nie stanie. Nie wiem jak SKA podchodzi do ewentualnej walki o Prezydenta czy chcą o to pograć czy sprawa jest drugorzedna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawie zapowiada się dzisiaj spotkanie w Magnitogorsku. Ciąg dalszy walki Wilków o udział w play offach.To spotkanie chyba jednak odpuszczę, chociaż zastanawiam się nad remisem. Taki rezultat często pada między tymi drużynami w Magnitogorsku, a dzisiejszy mecz będzie z kategorii tych o wszystko. Może za przysłowiową "dychę" spróbuję.

  Remis w Magnitogorsku @3,95 Unibet  

Kolejne spotkanie, które może do najciekawszych nie należy, ale warto zwrócić uwagę na kurs wystawiony na Dynamo Mińsk. Drużyny, które już nie mają szans na udział w play offach często zaczynają pokazywać się z dobrej strony. Tak było w poprzednim sezonie w przypadku kilku ekip. CSKA co prawda "walczy" o zwycięstwo w sezonie regularnym, ale czy będą się napinać na spotkanie z Białorusinami podczas gdy niebawem czekają ich dużo cięższe mecze (następny będzie z Petersburgiem)? W tym spotkaniu liczę głównie na spokojny mecz w wykonaniu CSKA i brak kompromitacji w wykonaniu gości. Kurs na handicap wygląda bardzo przyzwoicie.

  Dynamo Mińsk +3.0 @2,23 Unibet  
ZWROT Dynamo Mińsk strzeli powyżej 1.0 bramki @2,12 Unibet  ZWROT

Klasa światowa Taylora - 120 sekund = 4 wpuszczone bramki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Soczi przed ciężkim zadaniem jeśli myśli o PO a na pewno mysli bo ciągle są na to szanse i to calkiem spore. Dzisiaj mecz z bezpośrednim rywalem o ostatnie miejsce w następnej fazie rozrywek A więc ekipa Jelenii z Nowogrodu. Kalendarz po stronie gospodarzy bo zostały im 3 spotkania dzisiejsze bezpośrednie i mecz z Czerepowczykiem który już gra o pietruszkę oraz wyjazd do Moskwy. Goście mają za to jeszcze tylko jedno spotkanko I to z Jokeritem , który jak mogliśmy zobaczyć wczoraj nie odpuszcza ostatnich meczów regulara. A więc dla gospodarzy plan prosty dzisiaj trzeba wygrać koniecznie potem odprawić Czerepowca I w Moskwie można zagrać sobie przetarcie przed PO. 
Soczi miało trochę pecha w tym sezonie podobnie co Czerepy tylko w innej części rozgryw6ek. Stromwall wypadł ze składu  na długo i nie miał kto zdobywać punktów na szczęście, wrócił i Soczi zaczęło punktowac. W Czerepki sytuacja miała miejsce pod koniec regulara I bez Vovchenki nie miał kto pociągnąć gry.
Gospodarze u siebie W pelnym składzie potrafią postawić się każdemu a z jeleniami to iż idzie im wgl znakomicie w swojej hali. 5 ostatnich meczów to 5 wygranych gospodarzy w regularze. Graczom z Nowogrodu idzie ostatnio strasznie słabo bo wygrali tylko jedno z 10 spotkań. Drużyny bez większych oslabien, więc powinniśmy zobaczyć ciekawe widowisko. Obie drużyny strzelają i tracą multum goli więc polecam poszukać overka jak i goli w przewadze bo kar w tym ważnym spotkaniu na pewno nie braknie. Niech wygra lepszy! Czyt. Soczi.

Soczi [email protected]    
Over [email protected]    
Soczi over [email protected]    
Stromwall [email protected]    
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dawno mnie nie było z różnch przyczyn nie koniecznie sympatycznych ale staram sie śledzić hokejowe tafle czasem cos zagrać .
W zasadzie ósemki juz prawie kompletne, pary też już można złozyc do PO prócz kilku prestizowych meczy typy wojskowe derby czy derby Baszkirii wiele meczy o pietrusze i o honor
Jutro mecze na dalekim wschodzie i moze zaczne od Władywostoku. Gospodarze juz pogrzebali szanse na PO ale z pewnoscia beda ostatnia dwa mecze chcieli zagrac dla publicznosci, jutro łatwiejsze zadanie bo Astana przyjeżdza drugim garniturem bez swoich liderów w kazdej formacji, wic powinno być prosciej , choc napewno zmiennicy beda sie chcieli pokazac to jednak moze wyjsc brak zgrania lub zwyczajnie jakosci i tutaj licze ze we Fietisow arenie to gosspodarze pewnie wygraja

Admirał RT kurs 1,7    
Admirał minus 1,5 kurs 2,26    

Kolejny mecz to starcie za tak zwane cztery punkty. Drugi mecz w Chabrowsku miedzy Amurem a Wilkami z Niznekamska, kto zdobedzie dwa punkty bardzo przyblizy sie do awansu. Poprzedni mecz to pogrom Amura az 0-8. Tygrysy nie poyafia znaleźć rytmu po powrocie z delegacji a moze po prostu skonczyło sie paliwo i trudno odzyskac forme fizyczna jak i odpowiedni timing. Goscie z Niznekamska poczuli krew i zrwanzowali sie za porazke u siebie. Jutro nie spodziewam sie pogromu ale wg mnie wiecej atutów po stronie gosci

Niznekamsk ml kurs 1,84    

I trzeci mecz to mecz majacych jeszcze cien szansy na uratowanie ósemki ekipy Kunlun z Łotyszami. Gospodarze toczyli wyrównany i zarzarty mecz o chociaz punkt w Magnitce ale sie nie udało , jest to ostatni mecz i mysle ze procz godnego pozegnania ( bardzo prawdopodobnego) beda chcieli zachowac jakiekolwiek szanse na awans i wygrac bez bawienia sie w dogrywki itd. Po prostu nie ma innego wyjscie, choc takie mecze nieraz roznie sie konczyły to licze na ekipe z CHin

Kunlun RT kurs 1,52    
wsje fortuna
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Kunlun jak się pieknie podłożył, chłopaki wypłaty tak czy siak dostaną a na marzec już wczasy mają wykupione po co walczyć o PO ???? Wszyscy się cieszą,  że mogą wyjechać do domków :) Taki to jest sens takich drużyn w lidze...
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 24 lutego 2020 13:25 przez antypolakKunlun jak się pieknie podłożył, chłopaki wypłaty tak czy siak dostaną a na marzec już wczasy mają wykupione po co walczyć o PO ???? Wszyscy się cieszą,  że mogą wyjechać do domków :) Taki to jest sens takich drużyn w lidze...
Juz w połowie pierwszej tercji można było obstawic Ryge z dobrym kursem, bo ten mecz nie wyglądał normalnie
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Rozczarowały mnie dzis ekipy Admirała i Kunlun i sam nie wiem która bardziej. Jutro nowe szanse , mecze prestizowe i o dostanie sie do PO.
Zacze moze od derbów Baszkirii. 
Ekipa Saławata udała sie na ostatnie mecze w najmocnijszym składzie, zagrali dwa bardzo dobre spotkania, troche pechowo wypuscili zwyciestwo z rak w Astanie, w MMG rowniez mocna gra i zasłuzony win. Kazan porazka ze Spartakiem i ciezki mecz z Zubrami, choc zwycieski. Jutro spodziewam sie wyrownanego meczu, dla graczy Saławata zwyciestwo w MMG mentalnie bardzo wazne, jurto wierze ze nie odpuszczą, Kazan jak najbardziej do ogrania , a ostatnimi czasy zdarza im sie sporo błedów w obronie z czego moga skorzystac goscie

Ufa RT kurs 5,5
Ufa z x kurs 2,44
Ufa ml kurs 3,5

poznej inne mecze wrzuce
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zagram jeszcze na dwa zespoły które cos muszą, mianowicie Sochi, bo jeszcze tli sie nadzieja na PO choc łatwo nie bedzie , dzis w Cherepowcu trza przedłuzyc nadzieje i liczyc na potkniecie NN oraz gram tez  Torpedo, które potrzebuje punktu ale wiesc gminna niesie ze dzis graja o całą pule by w razie czego godnie pożegnac sie z kibicami ale celem jest awans do PO wiec dzis gryzienie lodu, nie wiem czy Jokerit bedzie ryzykował, choc potencjałów nie mozna porównać, wiec gram w kierunku NN

Torpedo RT kurs 2,15
Sochi RT kurs 2,0

Spogladam jeszcze w kierunku Traktora bo Dynamo z Moskwy juz tez moze sie przygotowywac do PO i derbowego starcia ze Spartakiem a Traktorzysci juz na luzie i dobre mecze w ich wykonaniu mozemy zaobserwować, dodatkowo kurs wart ryzyka na ekipe która wg powinna byc w PO ale niestety nie jest

Traktor RT kurs 5
Traktor z x kurs 2,37

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zaciekawił mnie mecz w Chabarowsku. Amur przedwczoraj pożegnał się z playoffami natomiast Barys wystartuje z drugiego miejsca na wschodzie. Kurs na dzisiejsze zwycięstwo gości wzrósł z prawie 3,00 na prawie 4,00. Spowodowane jest to pewnie tym, że w delegację pojechał niemalże rezerwowy skład, ale czy to z góry skazuje Kazachów na porażkę? W Nur Sultan hokej stroi na wysokim poziomie i młodzież może zagrać równie dobry mecz co ich starsi koledzy. Kto wie. Może trener da zagrać w playoffach komuś kto pokaże się z dobrej strony, albo inny klub zainteresuje się graczem. Sama gra na najwyższym szczeblu motywuje do działania. Amur również będzie chciał odpokutować przed kibicami brak awansu, który był tak blisko, ale według mnie nie mają większych szans na wygraną niż Barys, a kurs 1,70 na underowo grających gospodarzy to jednym słowem skandal. Obie drużyny charakteryzują się wynikami raczej underowymi niż odwrotnie, a dzisiejszy mecz nie zmieni nic w tabeli i liczę na spokojny mecz i styl gry chroniący przed kontuzjami, więc drugi zakład wspomagany właśnie underem.
.
Barys Nur Sultan lub remis @2,10 Unibet
Barys lub remis i poniżej 5,5 bramki @3,05 Unibet
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 26 lutego 2020 09:21 przez antypolak@rasijskij A będzie w tym roku konkursik na Gagarina?
Starałem się o to już przed startem sezonu, ale nie było chętnych sponsorów. Zgodzili się tylko na NHL, więc w tym roku nie będzie konkursu. Może w przyszłym sezonie urządzimy sobie jakiś konkurs w zamkniętym gronie jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom