>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC on ESPN+ 26: Felder vs. Hooker

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
  
Data: 22 lutego 2020 (sobota)
Lokalizacja: Auckland, Nowa Zelandia
Hala: Spark Arena (poj. 12 tys.)
 

Transmisja:

22:00 – karta wstępna (FightPass)
01:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)

Liczba walk: 13





Zapraszam wszystkich do komentowania oraz podawania swoich typów popartych analizami. Gala zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ zobaczymy Karolinę Kowalkiewicz oraz Michała Oleksiejczuka. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Karolina Kowalkiewicz - Xiaonan Yan
Kowalkiewicz wygra przez decyzję @4.25
  
etoto
W tej walce bardzo prawdopodobne jest, że zobaczymy decyzję? Pytanie brzmi, tylko na czyją korzyść? Karolina Kowwalkiewicz, to doświadczona zawodniczka, jednak ostatnie walki, to pasmo porażek. Przegrana przez KO z Andrade, co nie powinno nikogo dziwić. Przegrana na punkty z Waterson oraz Grasso. Nie przegrywała z "ogórkami" i o tym należy pamiętać. 
Karoliny rywalką będzie Chinka Yan, która ma na swoim koncie jedną porażkę. Pod banderą UFC ma stoczone cztery walki i wszystkie wygrała decyzją. 
Karolina dla Xiaonan będzie najgroźniejszą rywalką ze wszystkich, z którymi biła się Chinka. Wydaje mi się, że dla naszej Karolci może być to pojedynek o być albo nie być, więc powinna wyjść odpowiednio zmotywowana i pokazać, że nie powiedziała ostatniego słowa. 
Chinka ma 55% walk wygranych decyzją, zaś u Karoli jest to 75%. 
Kursy na "Fury" poleciały ostro w dół. Nie skreślam Karoliny, bo stać ją na wygraną i wierzę, że to uczyni. 


 
Riddell - Mustafaev
Mustafaev wygra @1.74
  
Mustafaev wygra przez T(KO)/SUB/DSQ @2.50  
etoto
W wadze lekkiej dojdzie do starcia pomiędzy 31 letnim Rosjaninem a 28 letnim Nowo Zelandczykiem. Zapowiada się fajna jatka w klatce i uważam, że zwycięsko wyjdzie Rosjanin. Magomed w UFC przegrał tylko z Kevinem Lee, czyli z gościem z górnej półki. Na przeciwko niego stanie Riddell, który w swoim debiucie wygrał na punkty z Jamie Mullarkeyem. 
Rosjanin jest bardzo groźny w stójce, a przede wszystkim bardzo szybki i nieobliczalny. Po swojej stronie na pewno będzie miał zapasy i parter. Kto wie, może uda się wyciągnąć jakieś poddanie? Warto wspomnieć, że Magomed trenuje w American Top Team. Pozostałe walki w UFC wygrał przed czasem. 
 
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA


Na karcie walk jedna z moim bukmacherskich ulubienic - Angela Hill, która wchodzi szybko do oktagonu po zwycięstwie nad Hannah Cifers w styczniu, tym razem mierząc się z Tajką Lomą Lookboonmee. Sprawa wygląda następująco - co prawda Hill walczyła niecały miesiąc temu, ale patrząc stylistycznie jest to idealny matchup dla Amerykanki. Dlaczego? Loma będzie zdecydowanie mniejsza, walczą w słomkowej, a Tajka walczyła wcześniej w kategorii atomowej, średni występ w debiucie z Alexandrą Albu. Tutaj dostaje weterankę, która biła się z czołowymi zawodniczkami. Za bardzo mi się to klei do kupy, żeby nie postawić na Amerykankę.
Angela Hill - Loma Lookboonmee 1.59   

Ciekawym starciem będzie pojedynek w kategorii lekkiej pomiędzy Jalin Turnerem i Joshuą Culibao. Bez zbędnego rozpisywania się postawię dość pewnie na Turnera - Culibao to piórkowy, który idzie limit wyżej na walkę z gościem, który ma czołowe warunki fizyczne w kategorii lekkiej. Do tego dochodzi zwyczajnie większe obicie, a przede wszystkim poziom sportowy, nie skreślam Culibao, bo wygląda na niezłego fightera, jednak w tych okolicznościach postawię dość zdecydowanie na Turnera - trzecia porażka w czwartej porażce mogłaby zwolnić Amerykanina z kontraktu z UFC. Większość argumentów w tej walce stoi po jego stronie.
Jalin Turner - Joshua Culibao 1.48   
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Wiecie co chłopaki postawiłem sobie wczoraj Crute i Feldera i odechciewa mi się już tego gówna oglądać gdy tydzień po tygodniu topię kasę po dobrych analizach, bo sędziowie dają niesprawiedliwe werdykty. Tvp Sport transmituje dla nas Glory od tego roku, fuck ufc.
 
typowybukmacher 0

typowybukmacher

Użytkownik
Niestety typowanie sercem nie zdało egzaminu.

Oleksiejczuk i Kowalkiewicz tylko mi nie weszli do kuponu. Byłbym o 150zł bogatszy :/
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
cytat z dnia 23 lutego 2020 12:29 przez john_fitchWiecie co chłopaki postawiłem sobie wczoraj Crute i Feldera i odechciewa mi się już tego gówna oglądać gdy tydzień po tygodniu topię kasę po dobrych analizach, bo sędziowie dają niesprawiedliwe werdykty. Tvp Sport transmituje dla nas Glory od tego roku, fuck ufc.
mam tak samo jak Ty.... co tydzień wałek 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom