Typy na żywo - Dyskusja [93]

mlk 4,5K

mlk

cytat z dnia 23 lutego 2020 14:32 przez mlk⚽ Manchester United - Watford - over 2.5 i BTS @2.56
   no cóż,  strzelił Warford ale VAR nie uznał, a co Deeney odwalił w pierwszych minutach to aż przykro.

Gość
Over 0,5 gola @2,30 w meczu Valladolid - Espanyol i wygrana Valladolid @3 Bet365.

K 0

kropson1988

Gość
Gol juz jest i to odpowiedniej druzyny . Tam musialo cos poprostu wpasc .

U 0

Gość
cytat z dnia 23 lutego 2020 15:45 przez tomcioomen666HAPPEE - ADALENS IF over 11,5 1.80
11-1 3 tercja

Dziękuje wreście wygrana ,a myslałem że wtopie bo mam doła i przez złe samopoczucie nic mi nie idzie ,a tu niespodzianka kasa wpadła ,jest dobrze ,ale dołek nie mija ,tylko bardziej się naila w środku
Pozdrawiam i Przepraszam za dzisiejsze typy jak coś ktoś dał i nie weszło
Dziękuję

K 0

kropson1988

Gość
Delikatniej sprobuje jeszcze over 1,5 @2,75 (Valladolid - Espanyol 1:0) Bet365.

K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 23 lutego 2020 17:36 przez kropson1988Delikatniej sprobuje jeszcze over 1,5 @2,75 (Valladolid - Espanyol 1:0) Bet365.
2:1    1x    . Mecz zaorany , a mozna nawet bylo jeszcze jedna bramke wiecej zaryzykowac ale mi wystarczy ????.

K 0

kropson1988

Gość
Probuje jeszcze WTA Doha Kasatkina wygra @3,25 . Dwa razy dala rade odlamac teraz serwuje na po 3 . Dala rade wykaraskac sie w drugim secie , daje rade poki cow  trzecim wiec kto wie . Bet365.