>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

By successful

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 286:

Bukmacher: Fortuna

Skoki narciarskie - Rasnov
Klasyfikacja końcowa
Data: 22.02.2020 g. 12:45
​​​​Typ: Stefan Kraft - miejsce 1-3  
Kurs: 1,50


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,32j
​​​​Wygrana: 1,32j
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 288:

Bukmacher: Fortuna

Piłka nożna - 1. Francja
Lille - Toulouse
Data: 22.02.2020 g. 20:00
​​​​Typ: Lille i over 1.5 gola  
Kurs: 1,61


Stawka: 3j
Ew. wygrana: 4,25j
​​​​Wygrana: 4,25j
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 22 lutego 2020 14:54 przez successfulWerder Brema - Borussia Dortmund
Data: 22.02.2020 g. 15:30
​​​​Typ: over 2.5 gola  
Kurs: 1,41
To bardzo dobitnie pokazuje, że opieranie się na statystykach oraz historii jest często popełnianym przez graczy błędem. 
Zwłaszcza gdy typujemy overy/undery. 
Zgodzisz się? 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 lutego 2020 20:36 przez kamilcia21

To bardzo dobitnie pokazuje, że opieranie się na statystykach oraz historii jest często popełnianym przez graczy błędem. 
Zwłaszcza gdy typujemy overy/undery. 
Zgodzisz się? 
Pewnie! To że coś ma 77,5% szans powodzenia, nie oznacza, że się powiedzie, właśnie dlatego że to nie jest 100 procent ???? Ale może pomóc nakierunkować w stronę jakiegoś typu. I w porządku, bo gdyby wszystko byłoby przewidywalne, to dzisiaj każdy z nas wypoczywałby na Malediwach ????
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Lille - Toulouse, do przerwy 2:0, i widzę tutaj bardzo wyraźną przewagę gospodarzy. Osiem strzałów, w tym cztery celne, to niemal pogrom w stosunku do jednego strzału gości, w dodatku niecelnego. Czekamy na drugą połowę! 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
W drugiej połowie dołożona jeszcze jedna bramka i w efekcie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 289:

Bukmacher: Fortuna

Piłka nożna - 1. Argentyna
CA Independiente - Gimnasia LP
Data: 22.02.2020 g. 23:40
​​​​Typ: under 2.5.gola  
Kurs: 1,65


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,45j
​​​​Wygrana: 1,45j
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wg moich obliczeń (bazujących na statystykach ostatnich bezpośrednich spotkań jak również na indywidualnych spotkaniach obydwu rywali) szanse na under 2.5 gola w tym spotkaniu ligi argentyńskiej oceniam na 65,8%. Natomiast szanse na over - 34,2%.

65,8% razy 1,65 daje wynik sporo większy od jedności (1,086), a więc widzę value w tym kursie i obieram go na kupon.
​​
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Independente - Gimnasia 0:1, po strzale Ramireza w 93. minucie. 

Ktoś zapytał, w jaki sposób wyliczyłem prawdopodobieństwo wystąpieniania undera na poziomie 65,8%.

Otóż służy mi do tego narzędzie w Excelu, które osobiście napisałem do tego typu wyliczeń. 

Po wprowadzeniu wartości ze statystyk (ile było underów/overów w ostatnich bezpośrednich meczach, ile było underów/overów w indywidualnych spotkaniach obydwu rywali) narzędzie samo wylicza współczynnik prawdopodobieństwa i dodatkowo po wpisaniu kursu na dane zdarzenie, podpowiada czy jest to value.

Więcej na ten temat tutaj:

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6918439/

Plik jest dostępny całkowicie bezpłatnie dla każdego użytkownika forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
System wyliczający prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia under 4.5 gola w tym meczu kształtuje je na poziomie 79,2%.

Przy kursie 1,40 jest to bardzo duże value dlatego pobieram na potrzeby swojego kuponu.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 23 lutego 2020 17:34 przez thelorianJakie duże value by nie było to podatek je niszczy.
100% zgody. Bardzo niszczy.

Ale jak mi się nie podoba to mogę nie grać. Akceptuję ten stan rzeczy, więc nie marudzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 291:

Bukmacher: Fortuna

Piłka nożna - 1. Rumunia
Univ. Craiova - CFR Cluj
Data: 23.02.2020 g. 19:00
​​​​Typ: under 2.5 gola  
Kurs: 1,53


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,35j
​​​​Wygrana: 1,35j
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pozwoliłem sobie poświęcić jeden post, który jest offtopikiem w kontekście tematyki samego wątku jak i całego Forum, ponieważ sytuacja jaką zastałem w związku z pewnym Forumowiczem, zmusiła mnie do poświęcenia czasu i podjęcia kilku istotnych wyjaśnień.

Chodzi o usera o dźwięcznym nicku rondani.

Absolutnie nie zasłużył na to, żebym dedykował Mu cały post, dlatego jedynie pokrótce nadmienię, że Osobnik ten zasłynął na Forum z przejawienia niedoskonałości językowej (i powiązanej z nią szeroko pojętej niedoskonałości słowotwórstwa). Nie byłoby w tym nic dziwnego (wszak niejednokrotnie jesteśmy świadkami popełniania błędów gramatycznych czy prześcigania się w kreatywności tzw. bełkotów językowych), jednak jest coś, co w dużym stopniu zaważyło na Jego niesławie na tym Forum.

Otóż z niewyjaśnionych, nie sprecyzowanych przyczyn zaczął obrażać Forumowiczkę kamilcia21. W kilkunastu niewyględnych postach swoim zgoła niewyparzonym językiem publicznie starał się doprowadzać Ją do irytacji, a już na pewno do zniechęcenia wobec siebie. Kilkukrotnie publicznie zniesławił. Bez znalezienia i wykazania dowodu publicznie zarzucił Jej że jest mężczyzną kryjącą się pod żeńskim nickname'm. Słowem - wszystko to, czego przeciętny użytkownik Forum absolutnie nie chciałby o sobie usłyszeć (nawet w wiadomości prywatnej a co dopiero publicznie!). W terminologii psychologicznej nosi to znamiona mizoginizmu, choć daleki będę od personalnych osądów nie znając drugiej osoby.

Nie mogę być zaś obojętny wobec mniej lub bardziej subtelnej krzywdy, jaka dzieje się kobiecie. Nie wykluczam jednak, że być może bezstronnie i po cichu obserwowałbym te dyskusje (chociaż wątpię, bo na takie sprawy trzeba reagować twardo), gdyby nie wieść jaka - nazwijmy rzecz po imieniu - gruchnęła na mnie jak grom z jasnego nieba.

Otóż okazało się, że chodzi o mnie. Z sobie znanych pobudek Użytkownik rondani publicznie posądził mnie o posiadanie dwóch kont na Forum (successful oraz kamilcia21) i o dyskusję na nim sam ze sobą, oraz o kontrowanie meczów poprzez obstawianie na kuponach przeciwstawnych zdarzeń (sic!).

Dużo w życiu przeżyłem, dużo też przeróżnych ciekawych insynuacji na różne tematy słyszałem, tym razem jednak - przyznaję - nie mogłem przez chwilę wyjść z szoku - a po niedługiej chwili zwyczajnie przekreśliłem sens istnienia tej postaci na Forum. Na całe (moje i Forumowiczki kamilcia21) szczęście, z tego co wiem gro Forumowiczów uznało te wynaturzenia jako poszukiwanie taniej sensacji i nie uwierzyło w brednie rondaniego. Jednak jako że co najmniej kilkaset osób przeczytało o tych osądach (w tym - o zgrozo - niektórzy z nich bezpośrednio od niego w prywatnych wiadomościach), czuję się w obowiązku napisać tutaj w kilku zdaniach sprostowanie, które raz na zawsze odpowie na pytanie dlaczego successful i kamilcia21 to dwie zupełnie różne osoby i również udowodnić, że posiadam jedno jedyne konto na tym Forum:

1. Zabawa w konkursie Typy Dnia. Bardzo chętnie uczestniczę w tym konkursie i trzymam się ściśle zasad w Regulaminie. Mam pełną świadomość tego, że zostałbym wykluczony (być może dożywotnio) z tego konkursu, gdybym typował z dwóch (lub więcej) różnych kont. Jak by nie patrzeć, zwielokrotniłbym w ten sposób swoje szanse na zwycięstwo a nagrodami są pieniądze. Dopuściłbym się więc oszustwa. Z tego co widziałem Forumowiczka kamilcia21 także uczestniczy w tym konkursie, i żadne z kont nie zostało zablokowane z powodu oszustwa (zakładam że Administracja dysponuje narzędziami pozwalającymi tego typu działalność dość łatwo wychwycić);

2. Brak wynaturzeń. Trochę już siedzę na tym Forum, w miniony weekend przekroczyłem tysiąc postów, i myślę, że dałem się poznać od tej pozytywnej strony. Prowadzę sumiennie swój wątek dziale KzS, tworzę pliki i poradniki dla początkujących, udzielam się w działach tematycznych, biorę udział w konkursach. Ze sporą liczbą użytkowników rozmawiam prywatnie. Myślę, że wszystko to w pewnym stopniu może przekonywać, że tak ludzku wszystko ze mną w porządku. Gdy dowiedziałem się, że zostałem posądzony o założenie żeńsko brzmiącego konta i udawanie tam kobiety, przez długi czas nie mogłem wyjść ze zdumienia, na podstawie czego zostało to wydedukowane! Powtórzę - sporo w życiu widziałem - wcale nie zdziwiłoby mnie, gdyby ktoś dopuścił się podobnego działania na Forum. Ale myślę, że szybko zostałoby to wykryte przez ogół Czytelników - ludzie z zaburzeniami psychicznymi chcąc nie chcąc (i mniej lub bardziej świadomie) bardzo szybko je ujawniają.

3. Zarzut kontrowania zdarzeń w dziale Kupony ze Statystykami. User rondani publicznie zarzucił, że w dn. 12 stycznia br. postawiłem kupon ze zdarzeniem Udinese - Sassuolo na under 4.5 gola, a jednocześnie pod nickiem kamilcia21 postawiłem kupon na to samo spotkanie (typ: przedział goli w meczu 2-3). Niejako ratowałem jedną progresję drugą. Otóż pozwolę sobie udostępnić niżej screen z tego kuponu:
 
 
 
Mamy tu jak na załączonym obrazku sytuację, że absolutnie głównym kursem jest tutaj typ na zwycięstwo Karla Geigera w skokach narciarskich, a typ na under w meczu Udinese - Sassuolo jest jedynie zupełnie pobocznym, co do zasady niemającym nic wspólnego z jakąkolwiek znaną nam definicją kontry (z racji typu przedmeczowego oraz skrajnie niskiego kursu). Mało tego - użytkowniczka kamilcia21 tego samego dnia podała typy na 11 różnych zdarzeń z oferty przedmeczowej. Dlatego o kontrze mowy być nie może, a szansa, że postawi się zdarzenie dot. tego samego meczu jest zgoła wysoka (tym bardziej że mowa o popularnej lidze).

4. Zarzut podobnego prowadzenia wątków w dziale KzS. Rzeczywiście widzę tu duże podobieństwo, ale nie doszukiwałbym się głębszego dna. Taki sposób wstawiania kuponów jest wg mojej subiektywnej opinii bardzo czytelny. Co jednak istotne - gdyby faktycznie jeden człowiek używał dwóch różnych kont, to czy rzeczywiście popełniałby przedszkolny błąd i pisał w obydwu podobnie? Oczywiście że nie, bo naraziłby się na szybkie wykrycie. Zarzut jest to zupełnie bezpodstawny.

5. Zarzut upartego głoszenia wyższości naziemnych buków nad nielegalnymi. W żaden sposób się z tym nie identyfikuję. To moje subiektywne zdanie, że nie gram u buków nielegalnych. I wcale nie uważam, że nigdy go nie zmienię. Jednak jeśli ktoś uważa, że granie u polskich Bukmacherów naziemnych świadczy o chorobie psychicznej, niech jednak najpierw spojrzy na siebie, a potem powie swoje zdanie powyżej 50% ogółu miłośników zakładów bukmacherskich, którzy grają tylko u naziemnych.

6. Czas i cel. Musimy to sobie powiedzieć jasno - jeśli ktoś stworzyłby dwa różne konta i odpowiadał przez wiele tygodni jednym na drugie i drugim na pierwsze, musiałby mieć to szczęście posiadania ogromu czasu wolnego i jednocześnie prezentowania szalenie niskiego poczucia własnej wartości. Stety niestety, z obydwoma opisami się nie identyfikuję.

Ufam, że sympatyczna Forumowiczka nie ma mi za złe, że podjąłem decyzję o zamknięciu w tym miejscu raz na zawsze tej dyskusji. Opisany wyżej miłośnik teorii spiskowych z tego co widzę otrzymał dzisiaj trzeci ban na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy. Niech każdy sam sobie odpowie na pytanie czy jest to człowiek, któremu można uwierzyć, że "klonuję" z sobie znanych pobudek konta na Forum ????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Muszę przyznać, że mnie zaskoczyłeś tym wpisem. Sama nie wiem czy chciałoby mi się tłumaczyć tak wiele.
Po pierwsze jest mi to zupełnie obojętne kto i co o mnie myśli. Jeśli nasz forumowy kolega rondani, uważa, że jestem mężczyzną albo że jakiś użytkownik ma rozdwojeni jaźni, osobowość wieloraką, zaburzenia tożsamości to trudno mu zabronić tak sądzić. Ma pełne prawo myśleć co mu się żywnie podoba.
Inna sprawa, że nie powinien swoich myśli przedstawiać głośno i publicznie. To nieetyczne, zwłaszcza jeśli  wypowiedzi zawierają sporo przykrych i przede wszystkim nieprawdziwych słów.
A po drugie napiszę szczerze, że w ogóle się nie gniewam na jego zarzuty. Dla żartu lubię czasami tupnąć nogą czy pogrozić ale ja nie znam słowa złość. Nie wiem co by się musiało stać aby mnie ktoś wyprowadził z równowagi. Wątpliwe.
Tak szczerze to żal mi chłopaka. Wyraźnie widać, że ma problemy natury psychologicznej. Na podstawie wpisów można nawet zaryzykować stwierdzenie, ze jest chodzącym nieszczęściem.
Tacy ludzie uczynią naprawdę wiele aby być w centrum uwagi i czuć się kimś ważnym. Rondani przekłada to na rozmaite wymysły. Przebywa w szatni z Murinho, jest zamieszany w zamachy bombowe, orientuje się odnośnie większości przekrętów w Premier League, poza forum wygrywa na zakładach ogromne pieniądze itd.
Długo można by wymieniać. Ale gdy się zastanowić nie jest to śmieszne. Trzeba współczuć. Kolega z pewnością wiele złego w życiu doświadczył i efektem tego jest takie a nie inne zachowanie. Nie od dziś wiadomo, co jest nie do zrealizowania w rzeczywistym świecie to spokojnie można przełożyć na jego wirtualną stronę.
Nie gniewam się na kolegę. Współczuję  i nic więcej. Jeszcze tak sobie pomyślałam, że prawdopodobnie doświadczył wiele przykrości ze strony kobiet. Nie wiem czy w dzieciństwie czy już w dorosłym życiu. Ale wiele jego wpisów na temat płci pięknej ma charakter niepokojący. Lubi być wulgarny, ma bardzo pretensjonalny ton w swoich wypowiedziach dotyczących niewiast. Być może nie każdy to zauważył. Wielokrotnie (zapewne nieświadomie) podkreśla wrogość do dziewczyn. Być może dlatego nie dopuszcza w swojej podświadomości, że młoda laska tak dobrze sobie radzi w męskim towarzystwie na forum bukmacherskim? Że potrafi wygrać więcej kuponów? Że kobieta wcale nie musi być gorsza?
Trudno ocenić.
Ale tak sobie tłumaczę jego ordynarne porównania mojej osoby (dotyczące agencji towarzyskich) czy urojenia, że mam w majtkach "ogonek" jak to ujął w poście czym mnie szczerze rozśmieszył, fajne określenie penisa ????
Podsumowując nie możemy mieć za złe człowiekowi bo za chorobę naprawdę nikt nie może.
Musimy współczuć i opuścić zasłonę milczenia jeżeli jeszcze kiedykolwiek ten człowiek pojawi się na forum.
A podejrzewam, że tak się stanie bo choroba nie pozwala mu racjonalnie myśleć i odbierać rzeczywistości na zwykłym poziomie, żyje w swoim wyimaginowanym świecie. Przykra prawda ale cóż możemy począć? To tyle jeśli chodzi o moje przemyślenia. Nie ma większego sensu ciągnąć tematu. 
Zabierajmy się za to, co nam najlepiej wychodzi. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom