>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn - Sezon 2019/2020

Status
Zamknięty.
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
cytat z dnia 22 lutego 2020 12:51 przez mazinho87

Trochę nie w temacie, bo nie ma tu wątku zaplecze naszej polskiej Ekstraklasy. Wpisze się tutaj, bo dzisiaj (22.02 godz.17) jest mecz 1 ligi grupy B pomiędzy Slaskiem Forza Wrocław, a Stalą Gorzów. Typ na 1 na gospodarzy z Wrocławia jest (2,43 fortuna) i (2,00 sts). Kursy są totalnie przesadzone, a zważywszy na okoliczności powinno być ok. 1.05-1.1.10 na gospodarzy. Już pisze dlaczego:

Obecnie w tabeli na 9 meczów wygląda tak:
1.KS Stal Gorzów
1311211398335633363830
2.WKS Grunwald Poznań
1311211343319243360022
3.KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
131031237535124318   
4.MSPR Siódemka Miedź Legnica
1310321391334572910   
5.MKS Wieluń
1385203463301622172023
6.WKS Śląsk Forza Wrocław
1275013022703222

 

W pierwszym meczu między typi ekipami jedną bramką wygrała w Gorzowie Stal, chociaż przez 3/4 meczu to wrocławianie grali lepiej. Ale to w sumie nie jest istotne. Skupię się na sytuacji wewnątrz klubu przed tym meczem:

Zimą zmienił się prezes sekcji Stali Gorzów (główny nacisk jest na zuzel) i Ireneusza Macieja Zmorę (reaktywował piłkę reczna i był za piłką reczna( zmienił Marek Grzyb. Ten drugi nie jest za piłką ręczną, dał niedawno do zrozumienia sztabowi szkoleniowemu, że klubu nie stać na Ekstraklasę, do tego nie ma hali w miescie i w niedalekiej przyszlosci klub ma skupic sie na szkoleniu i trzeba ciąć koszty. Jednak przy tm ma nie ucierpieć PR całej Stali Gorzów i mowi się, że Stal ma spokojnie spaść o oczko nizej w tabeli, by nie poszedł przekaz Polski, że taki klub jak Stal Gorzów nie podejmuje rekawicy w Ekstraklasie, bo..nie ma kasy na tą sekcję. 

Drużyna z Gorzowa dzisiaj do Wrocławia pojechała bardzo osłabiona. Nie zagra najlepszy bramkarz - Marciniak, a miedzy słupkami ma wiekszosz meczu bronic 18-latek. Nie zagra tez dwójka najbardziej doswiadczonych zawodników i liderów: Serpina (obrotowy) i Starzyński. Trener ma w tym meczu rotować składem i dac pograć młodzieży. Tutaj też zapowiedź meczu na oficjalnej stronie klubowej: http://www.stalgorzow.pl/pl/artykul/6698/i-liga-stalowcy-przed-trudnym-bojem-wks-forza-slask-wroclaw-vs-stal-gorzow-zapowiedz-.html

Biorąc powyższe okoliczności i patrzac na terminarz (Stal poza wyjazdem do Wrocławia i później do Poznania ma samych słabeuszy) to prawdopodobienstwo porażki Stali we Wroclawiu szacuje na 98-99%. Pozdrawiam i zycze dobrych zarobków. 

 
Skąd info o absencjach?
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
1 liga
Ostrovia- Miedz Legnica 2 kurs 2.32 Fortuna      
Szybko...mecz.o 18 wiec za chwile,kursy przesadzone powinno być po równo wiec uderzam w gości,mecz za 4 punkty obie ekipy zblizone ale bardziej doswiadczeni gosci, i kilka absencji w zespole gospodarzy????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
1.03
Azoty Puławy vs Górnik Zabrze 1.8
Jeszcze przed przerwą typowałbym odwrotnie. W pierwszym ich meczu typowałem na Górnik i się nie zawiodłem. Jednakże po przerwie Azoty zaczęły grać na swoim nominalnym poziomie jak sprzed poprzednich lat. Nie wiem czy Azoty się wzmocniły w okienku bo nie śledzę takich informacji po prostu z braku czasu. Jednakże ich wyniki mnie przekonują. Nigdy za specjalnie nie lubiłem stawiać na ekipę z Zabrza poza ich halą. Wydaje mi się, że trochę tracą troche  jakości na wyjazdach. Azoty pewnie będą się chciały odegrać za niedawną porażkę i motywacja będzie do walki z rywalem który jest wyżej w tabeli. Oczywiście gracze Górnika nie przyjadą żeby przegrać, też będą chcieli wygrac, ale patrząc na ostatnie wyniki obu zespołów bardziej przekonany jestem do zwycięstwa gospodarzy. Wg mnie wynik będzie bliski remisu, ale czuje że Puławy zgarną pełną pulę.


Bardzo ciekawi mnie też mecz Kwidzynu z Kaliszem. Kwidzyn ostatnio pomimo przegranych nienajgorsze wyniki. Co prawda mierzyli się z mocnymi ekipami i przegrali ale gdzieś patrząc na ich wyniki wydaje mi się że mogą być niewygodnym rywalem dla gości. Ekipe z Kalisza bardzo lubię, lubię na nich stawiać. Są dosyć często niedoceniani przez buka przez co idzie fajne kursy wyłapać. Jednak w tym meczu gdzieś wydaję mi się, że gospodarze mogą zaskoczyć i postawić trudne warunki. Niby niedawno Gwardia wygrała tu trzema pkt,a ekipa z Kalisza z Gwardią grała jakiś czas temu w Opolu gdzie był remis,a w dogrywce przegrali. Jednakże był to początek okresu gdy Gwardia wychodziła z dołka. Bardzo ciężko jest tu wskazać zwycięzce. Mecz jak dla mnie 50/50. No bet. Ciekaw jestem jak inni widzą to spotkanie. Osobiście mam nadzieję że Kalisz wygra, bo po prostu mam do nich sentyment.

Wybaczcie brak rzeczowej analizy i znajomości składów,piłkarzy i transferów, ale ręczna nie jest moją ulubioną dyscypliną. Poprostu gdy robię kupon to patrzę tylko na statystyki zespołów i dosyć często udaje mi się wytypować zwycięzce. Mam nadzieję, że ktoś inny bardziej ogarnięty ode mnie napisze coś odnośnie tych spotkań. Także moją analizą nie sugerujcie się za bardzo przy doborze spotkań. Poooozderki i z fartem :D
 
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
PGE VIVE Kielce mistrzem Polski 2019/2020

Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce po raz 17-ty zostali mistrzami Polski. Najlepsza drużyna tegorocznych rozgrywek zdobyła łącznie 72 punkty. Ten wynik zapewnił szczypiornistom z Kielc ponowne zwycięstwo w PGNiG Superlidze.

Po srebro sięgnęła Orlen Wisła Płock, brąz przypadł zawodnikom NMC Górnika Zabrze. Rozgrywki zostały zakończone wcześniej ze względu na trwającą w Polsce pandemię wirusa SARS-CoV-2. 

Źródło:  https://pgnig-superliga.pl/pge-vive-kielce-mistrzem-polski-2019-2020/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom