>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 22 lutego 2020 21:57 przez cobi1989Analiza nie dodana i kupon też u mnie 
czy do Ciebie naprawdę nie dociera jak się raz powie? odpowiedz poważnie! nie raz nie dwa i pewnie nie trzy razy tłumaczyłem, że jak dodałeś prośbę o czasie (liczy się data dodania twojego postu) to nawet jakbym rozliczył to 2 tygodnie pózniej z jakiegoś powodu to kupon czy analiza będzie uznana, tak trudno to zrozumieć?
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 23 lutego 2020 22:21 przez waldi1979

czy do Ciebie naprawdę nie dociera jak się raz powie? odpowiedz poważnie! nie raz nie dwa i pewnie nie trzy razy tłumaczyłem, że jak dodałeś prośbę o czasie (liczy się data dodania twojego postu) to nawet jakbym rozliczył to 2 tygodnie pózniej z jakiegoś powodu to kupon czy analiza będzie uznana, tak trudno to zrozumieć?
Hehe czekałem z niecierpliwością na wpis Waldiego :D

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 lutego 2020 08:10 przez ibis@waldi1979 nie dopisałeś mi ''3 punktów'' za analizę ;)

https://forum.bukmacherskie.com/temat/159015-3-kolejka-2102-2302/?page=1#post-6917077

Regulamin:

** 3 punkty gwarantowane + dodatkowo 2 punkty, gdy typ z analizy będzie trafiony (kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie) + 1 punkt, gdy użytkownik rozliczy swój wpis w dziale Ekstraklasy (czas rozliczenia max 24h od zakończenia ostatniego spotkania w kolej
żeby się nie powtarzać, podam link do mojego wpisu, gdzie takie coś już wyjaśniałem
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6915526/
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
To ja też mam prośbę do was. Jeśli dodajecie więcej niż jedną analizę do danej kolejki w różnych postach to zaznaczajcie przed meczem,którą dopisać do waszych typów. Nie czekajcie na rozstrzygnięcie spotkań i wtedy prosicie o dodanie analizy,która jest trafiona ;) Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Do góry Bottom