>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska Liga Siatkówki kobiet

Status
Zamknięty.
dr_dolar 29

dr_dolar

Użytkownik
Rzeszów - ŁKS 1:2 
Typ na 4. set: Rzeszów wygra @1.70 


Powodzenia!!

// Tutaj nie jest dział typów na żywo. Bez argumentów, suchy typ
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam dzisiaj gramy handicap 21.5 w meczu Budowlane z wisla Warszawa gospodynie jeden z najlepszych klubów z lidze ale bardziej skupmy się na gościach Wisła beniaminek wszystkie mecze przegrane A do tego dochodzą kłopoty finansowe klubu odeszły zawodniczki nie ma żadnej na pozycji ataku A dzisiaj jeszcze może nie zagrać jedyna rozgrywająca 

budowlane wisla 21.5 kurs 1.85 fortuna 

jednak odwolali
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bydgoszcz - MKS Kalisz 3:0
Kalisz 2,40   

Mecz pomiędzy 9 a 8 zespołem, Kaliszanki mają przewagę 3 punktów nad gospodyniami. Ostatnie mecze pokazują lepszą formę gości z Kalisza, na ostatnie 5 spotkań wygrały 3 natomiast Bydgoszcz wygrały tylko 1 spotkanie chociaż nie powiem bo przeciwniczki miały mocne (Police, ŁKS, Rzeszów). Zerknąłem nieco na składu obu drużyn i osobiście uważam, że to Kalisz ma lepszą kadrę dlatego uważam, że kurs ponad 2 jest do pobrania. Kaliszanki wygrywając mocno umocnią się w pierwszej 8emce a to jest celem numer 1 dla nich.
Bydgoszcz u siebie nie gra zbyt dobrze bo na 8 spotkań wygrały zaledwie 2 spotkania. Stawiam na gości.​
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Bydgoszcz-Piła typ 2 +1.5 seta
Kursy mocno przesadprze.sadzone.Zespół z Piły świetnie gra na wyjazdach i myślę,że2 sety ugra albo i cały mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom