>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Phoenix - United 

poniżej 2.5 gola @ 2.3   

W piątki pierwszy mecz często kończy się wynikiem poniżej 2.5. Nixi się wyszaleli strzelili i prowadzą, może spuszczą z tonu.
edit:

No to teraz over na odmianę poprosimy:

Western Sydney - Adelaide United FC
Powyżej 2.5 bramki @ 1.50   
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
cytat z dnia 21 lutego 2020 07:51 przez majekxDzień dobry,

Nixi - WU - już trwa - 26' 0:0 kurs na 1 - @1,45 - pozostaje czekać z obstawianiem, Nixi atakują i mają przewagę

29' - 1:0 - Cacace



WSW - Adelaide

Tutaj bez niespodzianek - ov2,5+bts - @1,6

Oba zespoły strzelają i tracą bramki. W poprzedniej kolejce co prawda zaliczyły undery, ale i one mogą trafić się każdemu, dlatego pora na powrót na stary kurs i radosną piłkę w wykonaniu obu teamów - z nastawieniem byle do przodu.
WSW musi powalczyć o wygraną bo do Roar już traci 7 pkt (i ma jeden mecz mniej rozegranych), Adelaida także musi powalczyć o zwycięstwo ponieważ dość niespodziewanie jest blisko 2 lokaty, a i Nixi starają się jak mogą o wysoką lokatę przed playoffami.
 

WSW- Adelaide

Pozwolę sobie podłączyć się pod typ na dzisiejszy mecz wieczoru. 
Wędrowcy z Adelaide czuję ,że zaczną strzelać jak kilka kolejek temu.  Moze w United obudzi sie ten bramkostrzelny Norweg Opset, ktory na prawde robil kariere W Bodo Glimt.
Wiadomo w WSW Duke ,Cox a nawet Muller moga ukłuć.

Edit: Duke ,COx i Muller po golu wiec czutka dzis dobra:) Mam nadzieję ,ze cos Wam weszło z tych moich "fusów".

Over 1,5 1 HT , 
2,25 @ 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 19 lutego 2020 15:30 przez qowalsky6

Popatrzyles kto jest trenerem Yokohamy? Ja się nie zdziwiłem wynikiem... 
edit
Wczoraj i dziś ACL ( w sumie) 3 mecze kangurskie i 3 x w papę. Sezon na łosia rozpoczęty. Gdyby MV nie mieli w grupie Tajów, to punktowo wyglądałoby "wszystko" beznadziejnie. Trudno, trzeba korzystać :(
Nie patrzyłem, ale obserwuję juz kilka lat ACL i niczego się nie spodziewam niestety po Australijskich drużynach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 21 lutego 2020 10:42 przez pescarabajo

Nie patrzyłem, ale obserwuję juz kilka lat ACL i niczego się nie spodziewam niestety po Australijskich drużynach.
Ange Postecoglu, obecnie trener Yokohamy, do 2017 r. trener reprezentacji Australii, wcześniej m.in. MV i Roar itd. Człowiek - legenda :) 
Nic dziwnego,  że Blues Sky rozpracowal bez wysiłku... 
edit
Highlights dzisiejszych spotkań zobaczycie w mojej "rozbiegówce", po koleżeńsku zapraszam też do odwiedzin zaprzyjaźnionego działu czyli do Irlandii :)
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Brisnabe Roar- Glory powyżej 2,5 kartki kurs 2,1

Ostatnio Australia zwolniła z kartkami, ale próbuje 2,5 kartki. Sędzie może być, wynik stykowy, powinno coś być po przerwie.
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik

Brisbane Roar - Perth Glory (live)
poniżej 2.5 gola @ 1.75   

Ryzykownie ale spróbuję "schematu piątkowego", czyli w pierwszym z 2 dzisiejszych meczy będzie under. A nóż....
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jets - Victory

ov3,5 - @2,3   

Czy będzie ov3,5 oceniam na 50%. Dranie ov2,5 po kursie ~@1,5 jest mało opłacalne - dlatego pobieram wyższy, ryzykowniejszy over. A dlaczego?
Oba zespoły defensywą nie grzeszą, oba zadomowiły się w dole tabeli. A spotkania zespołów z dołu tabeli raczej należą do tych overowych. Do tego Jets to najgorsza obrona w lidze. Kolejny argument, jest taki, że oba zespoły już o nic nie walczą, więc czemu by nie zagrać dla kibiców? I ostatnie za - prawo serii - po spotkaniu underowym, drugi mecz dnia ma duże szanse na liczbę bramek za oba spotkania.

Wiem, wiem.. trochę to naciągane - i dlatego ze stawką bez szaleństw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja na mecz Jetsów zagrałem se over 6,5 rzutów rożnych gospodarzy po @2.33   i over 7,5 po @3.40  . Jets biją sporo rogów, a szczególnie w ostatnich meczach zauważyłem, że nabijają ich bardzo dużo. Na 5 ostatnich spotkań Newcastle Jests w 4 nabili równo po 9 rogów i w jednym aż 12. Dlatego próbuje takiego cósia kurza dupcia XD 

Edit: Albo mi się coś wydawało albo w końcówce sędzia przegapił jednego cornera dla Jets. Sam nie wim kurła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle, 2 poł i Victory wyrównali na 1-1, fartem bo nic prawie nie grali. To Jets atakują i tworzą okazje. Mam nadzieję (zgodnie z rozpisem kolejki) na chociaż jeszcze jedną bramkę... 
Edit
Guzik, ft 1-1, prowadzenie gry przez Jetsow dało im tylko jeden punkt, Victory rozczarowuje ale do tego już w tym sezonie można się było przyzwyczaić. Wstyd, że tylko 2 bramki padły... Okazji było sporo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
E 37,5K

emce15

Użytkownik
CCM - Sydney

Co tu zaproponować po pierwszej kolejce LM w wykonaniu Sydney... może łamaniec 1/2 :p po słabej pierwszej połowie, polecą gromy i się odkują po przerwie :) plan idealny. Wiem, że krótko ale mam czuja????, tym bardziej jak taki typ można opisać hehe

CCM - Sydney 1/2   
fortuna  20

no cóż, chyba nie to czułem co trzeba ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford, 
kochana A-league :) gra ostatnia drużyna z pierwszą a różnicy nie widać.  Biedni Rozbitkowie28 frajersko stracili bramkę,  potem wyrównali w 44 min. ale Var i Blues Sky mogli odetchnąć. Corica nie rotowal skladem a może powinien? U gospodarzy mam wrażenie że ławka lepsza niż ekipa na boisku. Zobaczymy co dalej, nie jest to fajny mecz na razie...
Edit live
20 min. do końca Marynarze atakują,  Sydney na pół gwizdka. Straszny minimalizm. oby się zemscil :) nie lubię takiej postawy, over 1,5 po @ 1,85   za drobne...
edit
Corica dobre zmiany zrobił, w 88 wprowadził Tilio, a ten minutę później na 0-2 :). W doliczonym dobicie na 0-3 (też zmiennik), trochę szkoda Rozbitków... Dzielnie walczyli...
highlights z dziś, reszta w rozpisce kolejki:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-central-coast-mariners-v-sydney-fc-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Już miałem portki pełne, dzisiaj grubiej w over poszło i dobrze, że na necie puszczone bo już bym pewnie kupon targał. Myślę sobie po ostatnim spotkaniu Sydney, blamażu w ACL, pewnie ruszą na maksa od początku i postrzelają, sportowa złość itd... udało się z fartem. Ale 4 undery na 5 spotkań to byłaby już przesada... W przyszły weekend powinno być obficiej w bramki, tak więc dozo za 5 dni i udanego tygodnia. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-21-0
Kolejka 18 (zaległy)
28.02. 10:00 Sydney FC - WS Wanderers - derby, no bet, ciekawe, czy Pan Li coś zakręci w tym spotkaniu?
edit
ft 0-1 liczyłem na live na remis jako niespodziankę, ale Pan Li przebił mój kierunek :)
Kolejka 2129.02. 07:00 Newcastle Jets - Perth Glory - Jetsi mają być wzmocnieni nowymi graczami (Ledley, Ibini), Glory bez osłabień i mimo wzmocnień u gospodarzy, to zaryzykuję dnb na ekipę z Perth po @ 1,78   (za miedziaka).
edit
Lekkie zaskoczenie, 2-1 po nierównym meczu, Jetsi zbierają w końcu punkty u siebie. Szkoda, że kosztem mojego miedziaka...
29.02. 09:30 Melbourne Victory - Adelaide United - tak naprawdę ten mecz to no bet, ale ja poluję na remis Redsów :) Kupon na emeryta skleciłem już w sobotę. Gdy nie wejdzie podział punktów wtedy będę na zero/lub symbolicznie na plus. Jednak dusza hazardzisty i tak mnie kusi dać singla więc x po @ 3,50   za drobne pobrałem...
edit
w 91 min Victory przekreśliło mój plan, ft 2-1, ale zasłużyli na zwycięstwo :), kupon "emerycki" spowodował brak strat, ale x wciąż nieustrzelony... Jak ktoś mógł zamykać to zarobił, ja tradycyjnie przy drobnych tego nie robię...
01.03. 06:00 Western United - Central Coast Mariners - ło Panie, nie wiem, nie wiem :), live zostaje...01.03. 08:30 Melbourne City - Brisbane Roar - myślę, że Roar już dosyć namieszało, City sportowo/jakościowo niby lepsze, ale czy 1 po @ 1,60 w Australii to dobry pomysł? Pre nie zamierzam "sprawdzać". Na live jak będzie okazja i argumenty to może spróbuję gospodarzy przy @ min. 1.9 - 2.0.
PS
Zapraszam także do zaprzyjaźnionej Irlandii, gdzie mój szacowny kolega Psychosocial na pewno coś ciekawego na weekend przygotuje :) GL&amp;KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 8 lutego 2020 00:02 przez waldi1979Sydney - WSW
Sydney poniżej 5,5 RR, @1,68 Unibet

WSW więcej RR, @2,43 Unibet

Zgadzam się z @majekx ,że Sydney będzie chciało wygrać to jak najmniejszym nakładem sił, w tabeli mają sporą przewagę 10 pkt nad drugim MC i dwa mecze rozegrane mniej, więc nawet remis czy porażka w ich przypadku niewiele zmieni. Dlatego odpuszczam granie 1x2, a spróbuję pójść w stronę rożnych, pierwszy zakład na poniżej 5,5 RR samej ekipy gospodarzy, wziąłem na tapetę ich ostatnie 5 domowych starć i wygląda to następująco 0, 3, 5, 5 i 3, czyli w żadnym nie przekroczyli proponowanej linii, dodatkowo w tych 5 spotkaniach 4 razy wykonali mniej cornerów od przeciwników, a patrząc tylko na 5 ostatnich bezpośrednich starć z WSW granych w Sydney sytuacja wygląda następująco, próg 5 rożnych przekroczyli tylko raz, a jeśli chodzi o drugi typ to jest dokładnie na zero, raz był remis, a  po dwa razy w tej klasyfikacji wygrywali raz jedni raz drudzy, jednak bezpośrednie H2H jest rozciągnięte w czasie (2016-2018), więc większą wagę przywiązuję do aktualnej formy i ostatnich 5 spotkań w lidze.
a ja spróbuję moich wcześniejszych typów jakie proponowałem w pierwszym terminie, w tabeli wiele się nie zmieniło Sydney nadal spora przewaga + mniej rozegranych meczy, dodatkowo w środę mają wyjazd do Korei na mecz Ligi Mistrzów, tam muszą powalczyć o 3 punkty po porażce jakiej doznali w Japonii, u siebie w A-League sytuacja raczej wyjaśniona, więc pewnie wygrają, ale tradycyjnie bez fajerwerków i jak najmniejszym nakładem sił.
Zmieniły się tylko kursy na moją korzyść, więc tym bardziej warto zaryzykować

Sydney - WSW 0:1 (5-5 RR)
Sydney poniżej 5,5 RR, @1,91 Unibet
  
WSW więcej RR, @3,30 Unibet  

szkoda drugiego betu, ale ogólnie poranek na plus, oby to była zapowiedz lepszych czasów, bo ostatnio kiepsko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 7 lutego 2020 20:57 przez majekx

Sydney - WSW

un2,5 - @2,15  [zwrot] 

SFC już pewnie jest myślami w ACL. Stawiam under, ponieważ obawiam się, nudnego spotkania. Gospodarze mogą prowadzić grę, ale myślę, że nie będą forsować tempa czy iść na wymianę ciosów. Dla nich nawet wynik 0:0 jest do zaakceptowania, byle by nie stracić z powodu jakiejś głupiej kontuzji czy przemęczenia podstawowych zawodników przed wyjazdem do Japonii.
Nic się nie zmienia w tym temacie. Zagram under    - zobaczymy co wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja na jutro to co zwykle gdy gra Adelaide. Over 5,5 rogów po @2.02   i over 6,5 po @2.95  . Jak tydzień w tydzień ładnie wchodzi to po cóż na cóż kombinować XD
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, 2 poł.  Stan 0-0
Pobrałem sobie x w derbach (jeszcze po @ 2,80   ) mimo przewagi gospodarzy. Jednak jak stracić punkty to właśnie w derbach :) za drobne...
Edit

​​​ft 0-1, myślałem,  że Blues Sky stracą 2 pkt, ale że 3 to robota Pana Li :) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle,  po bombie Topora-Stanleya Jetsi prowadzą 1-0, mecz otwarty, nikt nie trzyma gardy. Over 1,5 ht po @ 1,85   za drobne pobieram... 
Edit
szybko poszło, karny i 1-1 :)
Edit2
2 poł.  Trochę kopanina, trochę kartek, gorsza cześć meczu...  klasycznie i "remisowo" przy 1-1... Przynajmniej na razie.
edit3
skończyło się 2-1, trochę zaskoczenia jest, Ibini popisał się asystą, gospodarze zaliczyli kolejne punkty, Glory słabo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, super akcja Redsów i 0-1...
edit
2 szybkie akcje MV ale na tablicy bez zmian... I bach Viking w słupek... o ja... Victory tyle sytuacji i nic. Nawet Viking w 43 nie przycelował z kilku kroków... I w doliczonym szansa dla Reds ale... bez zmian ht 0-1...
edit
2 poł. Rojas i 1-1, co tu gadać Big V zasłużyli na wyrównanie :) Teraz może zostać ten x chociaż gospodarze dalej aktywni...
edit
I szczęście garbatego w 91 min. na 2-1 Victory... ale zasłużyli, co tu gadać. Polowałem na x i mogłem zamykać, ale przy drobnych tego nie robię. Emerycki zestaw spowodował brak strat. No ale plusa też nie ma... Zobaczę @ na następne spotkania Redsów, bo to już chyba ich ze 20 meczy bez podziału punktów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom