>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

23. kolejka PKO Ekstraklasy (21.02-23.02.2020)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Śląsk - Górnik
Śląsk wygra przynajmniej jedną połowę - Tak
@1,55 fortuna  

Czas na przełamanie ekipy z Wrocławia. Drużyną Śląska nie może wygrać od pięciu spotkań ligowych. A mimo to plasuje sie na czwartym miejscu ze stratą 6 punktów do liderującej Legii i Cracovii.
W rundzie wiosennej rozegrali dwa mecze i oba zremisowali. Mecz z Lechią (2-2) wyglądał nieźle w wykonaniu zawodników trenera Lavicki. Kolejne spotkanie i remis w delegacji z Pogonią (0-0) mógł się potoczyć całkiem inaczej gdyby Exposito wykorzystał rzut karny. Śląsk w tym sezonie u siebie przegrał tylko raz.
Ich dzisijszy rywal Górnik Zabrze punkty łapie głównie grając u siebie. Z 27 punktów aż 22 zdobył w Zabrzu. Na wyjazdach bilans 0-5-6. Nie widzę ich w dzisiejszym meczu ze Śląskiem, który wciąż walczy o puchary na przyszły sezon. Górnik na wiosnę odniósł remis z Koroną oraz wygrał 2-0 w Gdyni. Więc przeciwnicy z najniższej ekstraklasowej półki. Dziś przeciwnik mocniejszy, Stawiam na wygraną Śląska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Co do spinania się Jagi na  mecz z L to może tak bylo rok, dwa może trzy lata temu jak byli tam piłkarze którzy rozumieli o co chodzi w spotkaniach z klubem ze stolicy a teraz 2 (dwóch) Polaków na 11 w kadrze meczowej a reszta to najemnicy dla których będzie to kolejny mecz i podejdą do niego tak jak do pozostałych no może bardziej spięci żeby ewentualnie za dużo nie przegrać. Moim zdaniem granie w tej lidze spotkań po kursie 1.50 na kogokolwiek jest bardzo ryzykowne bo dobrze wiecie że tutaj brak logiki i każdy z każdym może wygrać.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Wisła - Korona 
Wisła win @1,88 fortuna   

Przy Reymonta Wisła podejmuje Koronę Kielce. Jest to mecz sąsiadów w tabeli, ale wydaje się, że tylko przez moment. Wisła znakomicie zaczęła rundę wiosenną wygrywając w dobrym stylu 2 spotkania, a licząc jeszcze jesień to ma 4 zwycięstwa z rzędu. To wszystko spowodowało, że Wisła wyszła już ze strefy spadkowej i może spoglądać już w górę tabeli. Znakomicie do zespołu wkopomponowały się zimowe nabytki jak Żukow i Turgeman, a dobrą formę prezentują Janicki, Savicević czy Błaszczykowski. Wisła gra fajnie dla oka i nie zdziwię się jak powalczy o miejsce w górnej ósemce. Korona natomiast jest ligowym ewenementem. W 22 meczach zdobyła zaledwie 12 goli, czyli tyle co 2 w klasyfikacji strzelców Christian Gytkjaer. Wiosnę rozpoczęła od dwóch bezbramkowych remisów. W zimowym okienku na uwagę zasługuje ściągnięcie Forsella, który w tej lidze był już gwiazdą w barwach Miedzi Legnica, ale oprócz tego transfer Theobaldsa, czyli zawodnika z 6 ligi angielskiej trudno chwalić. Na grę Korony nie da się patrzeć, tworzą mało sytuacji, ale na ich szczęście mało ich tracą co powoduje, że ich sytuacja w tabeli nie jest jeszcze dość dramatyczna. Jednak w starciu z rozpędzoną Wisłą nie widzę innego scenariusza niż pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
​​​​Typ: ŁKS Łódź strzeli under 1.5 gola  
@1,40
Fortuna


Szczecinianie w 22 meczach stracili 18 goli, co jest drugim wynikiem w Ekstraklasie, zaraz za Cracovią. W dodatku są liderem jeśli chodzi o liczbę punktów zdobytych w meczach wyjazdowych. Czy ŁKS, obecnie najsłabsza drużyna w polskiej lidze, jest w stanie strzelić szczecinianom więcej niż jedną bramkę? Będzie bardzo ciężko. W 11 spotkaniach na własnym boisku zdobyli 13 goli. Nie jest to słaby wynik, ale biorąc pod uwagę porównanie sił, jak również naprawdę solidną defensywę Pogoni, oddaję typ na maksymalnie jedno celne trafienie dzisiejszych gospodarzy.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin 1X 1.63 Fortuna   

Szybka analiza. Ten mecz chodzi już za mną od początku tygodnia. Ulubiona moja sytuacja, gdy drużyna, której idzie bardzo słabo i czeka na przełamanie złej serii gra u siebie z drużyną z czołówki tabeli. Czysto sportowych argumentów nie ma po stronie ŁKS, ale są inne. Przede wszystkim nieprzewidywalność naszej ligi, do tego determinacja i chęć odbicia się od dna gospodarzy no i własne boisko. Co tu dużo mówić, gdzie łodzianie mają szukać punktów, jak nie przed własną publicznością. Sądzę, że są w stanie zgarnąć co najmniej jeden punkt. Z drugiej strony Pogoń to też moim zdaniem trochę przerost formy nad treścią. Ich aktualne miejsce w tabeli nie do końca odzwierciedla ich grę, jak i potencjał kadrowy. Ale duży szacunek dla szczecinian. Nic im oczywiście nie ujmuję. Na grupę mistrzowską zasłużyli, ale nie widzę ich ani w top 3 ani nawet w top 5. Coś czuję, że im bliżej końca sezonu, tym będą tracili co raz więcej punktów. No nic. Kurs zachęca, więc ja próbuję.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
ŁKS - Pogoń
BTS @1,72  

e: znów bezbarwnie

W kolejnym tygodniu stawiam ponownie na BTS w spotkaniu, w ktorym wystąpi ŁKS. Ostatnio się nie udało choć ten jeden punkcik w Łodzi został. Dziś tak jak tutaj wspomniał jeden z kolegów wyżej spotkanie outsidera z czołówką i czasami dzieją się różne rzeczy. Oczywiście ŁKS musi zbierać punkty, musi zaatakować, jednak personalnie jest po prostu gorszy niż inne ekipy w lidze i utrzymanie raczej tutaj będzie trudne do ugrania. Dziś dalej bez Rozwandowicza w obronie, jednak chodza glosy, że w ŁKS pojawi sie dziś drugi napastnik od początku więc możliwe, że będa chcieli bardziej zaatakować. Do tego więcej minut ma dostać młody Ratajczyk, ktory ostatnio wszedł na 30 minut i próbował trochę w drugiej linii poszarpać. Ofensywa Łodzian niestety nie zachwyca, ale Moskal próbuję coś kombinować ze składem, żeby  te bramki zaczeły wpadać więc licze, że dziś coś strzelą. A z drugiej strony Pogoń, która dostanie trochę miejsca myślę, że będzie w stanie to wykorzystać i też coś tam ustrzelą. Na pewno jeśli chodzi o Pogoń graja bardzo konsekwentnie i skutecznie są w stanie wykorzystywać każdy bląd rywala, zaś Łodzianom te błędy sie przydarzają.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Wisła Kraków - Korona
Typ: Wisła
@1.90  

Witam. Zapraszam na mecz bardzo ciekawy w dole tabeli Wisła podejmuje Koronę. Według mnie Wiślacy są faworytem tego meczu 2 mecze 2 zwycięstwa 0 bramek straconych i aż 4 strzelone w 4 ostatnich meczach to 4 zwycięstwa. Tyle samo pkt co Korona 23 , Koroniarze też są niepokonani od 4 meczów 2 remisy po 0-0 i 2 zwycięstwa po 1-0 , ale to Wiślacy grają u siebie gdzie są zawsze grożni , Wiślacy będą chcieli kontynuować tą passe zwycięstw i pnąć się w góre tabeli , chciaz w tym meczu nie zagra Paweł Brożek z powodu kontuzji ale myślę że wygrają ten mecz skromnie 1-0 , będą drużyną lepszą w ataku i w posiadaniu piłki , kibice białej gwiazdy będą mocną wspierać swoją kochaną drużynę. Zostało 8 meczów i Wisła musi wygrywać żeby liczyć się w górnej ósemce
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
20:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Multiwynik: 2-1, 3-1, 4-1 @ 5,1 2-1
forBET

Spotkanie mimo pozycji w tabeli obu ekip ciężkie do typowania ale zakładam w tym spotkaniu zwycięstwo gospodarzy głównie z racji tego, że Górnik jeszcze nie wygrał na wyjeździe choć oczywiście kiedyś ten pierwszy raz nastąpi. Gospodarze mają małe porachunki do wyrównania z Zabrzanami za ubiegły sezon gdy w końcówce przegrali z nimi w odstępie 2 tygodni 2-krotnie 0-1 i 1-2 co trochę zmąciło ich spokój o pewne utrzymanie.
Śląsk u siebie tylko w 1 spotkaniu nie strzelił bramki a mianowicie przegranym 0-3 z Legią i do tej pory to ich jedyna porażka we Wrocławiu chociaż już w 8min mieli karnego, którego nie wykorzystał Pich. Kto wie jakby skończyło się spotkanie gdyby trafił z 11 metrów. Z drugiej strony tracą również sporo bramek bo jeszcze w żadnym spotkaniu domowym nie zachowali czystego konta.
Górnik na wyjazdach traci bramki praktycznie w każdym spotkaniu, wyjątkiem jest ostatni wyjazd do Kielc w tym już roku gdzie skończyło się 0-0. Zresztą nie ma co się temu dziwić bo obecnie Kielczanie to najgorsza ofensywa w lidze jak i chyba w całej Europie, zaledwie 12 bramek w 22 spotkaniach co średnio 0,54 bramki na mecz.
Górnik na wyjeździe jak wiadomo nadal bez wygranej ale nie powinno to być niespodzianką jeżeli tylko spojrzymy na ich dokonania. Ani razu nie zdobyli 2 bramek, nie dali rady strzelić bramki Arce, Wiśle Kraków, Zagłębiu Lubin czy nawet tej słabej Koronie także szanse na ich zwycięstwo dzisiaj oceniam nisko.
Podsumowując liczę na wygraną Śląska a przy tym mimo wszystko na tą przynajmniej 1 bramkę ze strony gości, w końcu mają w składzie Angulo, który w każdej chwili może odpalić. Dobrze spisująca się defensywa Górnika w 2 pierwszych tegorocznych spotkaniach (0 Korona i 0 Arka) straciła bardzo ważne ogniwo a mianowicie Sekulica (21x po 90 minut na 22 spotkania - jedyna pauza to za 4 żółte), który odszedł do MLS także dzisiaj już może nie stanowić takiego monolitu co tylko zwiększa szanse na zwycięstwo Wrocławian.
Bardzo dobry kurs proponuje forBEt bo np. ETOTO oferuje już tylko 3,55 także warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Wisła Kraków - Korona Kielce
Korona strzeli gola
@1.54 ETOTO   
Moim zdaniem bardzo ciekawy kurs na bramke gości w tym spotkaniu. Pojedynek pomiędzy 13 a 14 zespołem ligi. Wisła dzięki dobrych dwóch ostatnich meczach rundy jesiennej i bardzo dobrym początku rundy wiosennej są dalej w grze i mało tego pojawiły się nadzieję na ugranie czegoś w całym sezonie. Mimo że Wisła wygrala ostatnie 4 spotkania to warto zwrócić uwagę na to ze po 22 meczach maja 35 straconych goli co raczej nie przynosi chluby defensywnie Białej Gwiazdy. Goście podobnie jak Wisła ładnie zakończyli rozgrywki w grudniu notując 2 zwycięstwa ale 2 ostatnie mecze zakończyły się wynikiem 0:0. Wiem że statystyki bramkowe gości są bardzo mizerne bo do tej pory strzelili tylko 12 goli czyli najmniej w całej lidze. Typuje gola Korony trochę na przeczucie bo wydaje mi się że Wiślacy mogą poczuć się zbyt pewnie i delikatnie zlekceważyć. Nie wiem czy stać gości na niespodziankę za jaki można uważać każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy. Ja bym nie popadał w jakiś mega optymizm i moim zdaniem kurs 1.90 na Wisle jest troszkę za niski, na ten mecz widzę scenariusz w którym to Wisła goni wynik po trafieniu gości. 
​​​​​​
 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Wisła Płock - Zagłębie Lublin
Typ: 1X
Kurs: 1.50   
Buk: Fortuna 
W niedzielne popołudnie na Stadionie Kazimierza Górskiego miejscowa Wisła Płock podejmie Zagłębie Lublin. Gospodarze spisują się na własnym całkiem nieźle. Doznali oni bowiem tylko 3 porażek w 11 meczach i mogą się pochwalić bilansem bramkowym 18:13. Jeśli chodzi o skład to Sobolewski będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Wisła plasuje się na 8 pozycji ale ma tylko punkt przewagi nad grupą spadkową, także trzeba znów zacząć zbierać punkty jeśli marzy się o grze w grupie mistrzowskiej, nie wspominając już o miejscu dającym udział w europejskich pucharach. Goście zajmują 11. lokatę i tracą do Wisły tylko 3 pkt, takze w przypadku zwycięstwa Zagłębie może awansowac o 3 pozycje. Ja mam nadzieję, że tak się jednak nie stanie, bowiem Zagłębie wygrało zaledwie 3 wyjazdowe spotkania na 11 rozegranych i notują bilans bramkowy 12:19. W pierwszym bezpośrednim meczu obydwu drużyn, Zagłębie przed własną publicznością spuściło lanie Wiśle dlatego liczę teraz na rewanż ekipy Sobolewskiego lecz na wszelki wypadek podpieram swój typ remisem. 
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Legia i Raków mają w tej chwili serię 8 meczy powyżej 2.5 gola/mecz. Żadna z drużyn Ekstraklasy nie miała w tym sezonie takiej serii (do tej pory najwyżej 6 meczy).

Raków i Zagłębie, to jedyne drużyny Ekstraklasy w tym sezonie bez wyniku 0:0.

Dlatego bez wielkich filozofii:
Arka - Raków under 2.5 gola @1.84     Unibet
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa

Spotkanie:  Arka Gdynia – Raków Częstochowa

Godzina : 15:00  Sobota 22.02.2020

Typ:  Gol w obu połowach - Nie  

Kurs: 1,95

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Mecz dwudziestej trzeciej kolejki naszej ekstraklasy.  Uważam, że w tym meczu  praktycznie każdy wynik jest możliwy (tak jak we wszystkich meczach naszej ekstraklasy). Nie podejmuję się typowania tego kto wygra ten mecz, ponieważ myślę, że będzie to bardzo wyrównany i zacięty pojedynek. Arka będzie  chciała zdobyć trzy punkty w tym meczu ale myślę, że nie będzie to takie łatwe. Raków z kolei grając na wyjeździe większą uwagę skupi na obronie własnej bramki.  Nie spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu. Myślę, że o zwycięstwie w tym meczu może zadecydować jedna lub dwie bramki.  Zakładając, że w tym meczu padnie niewiele bramek wybieram typ, że przynajmniej jedna połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym. 
 
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
WISŁA KRAKÓW - KORONA KIELCE   typ1                 kurs 1.90  fortuna.                                                         Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze. Zawodnicy Wisły prezentują się znakomicie wygrali 2 spotkania i nie stracili w nich nawet gola. Z kolei gra Korony pozbawiona jest jakiegokolwiek stylu, a 2 dotychczasowe spotkania kielczan zakończyły się bezbramkowymi remisami. Goście poza domem punktują od wielkiego dzwonu i nie dajemy im większych szans w Krakowie.wygrali 2 spotkania i nie stracili w nich nawet gola. Z kolei gra Korony pozbawiona jest jakiegokolwiek stylu, a 2 dotychczasowe spotkania kielczan zakończyły się bezbramkowymi remisami. Goście poza domem punktują od wielkiego dzwonu i nie dajemy im większych szans w Krakowie.Cały czas problemem kieleckiego zespołu jest skuteczność. Korona w dotychczasowych spotkaniach zdobyła zaledwie 12 bramek i pod tym względem jest zdecydowanie najgorsza w lidze.Wisła przy pełnych trybunach sądzę że jakieś bramki strzeli i odniesie kolejne zwycięstwo. 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
poniżej 35,5 fauli @ 1,5727
forBET

Dzisiaj odwrotnie niż zawsze a więc na under przewinień, kurs niski ale do jakiegoś dubelka sam raz.
Wiem, że w naszej Ekstraklasie i 40 fauli na spotkanie nie powinno dziwić ale wydaje mi się, że w tym meczu aż tylu nie będzie. Co prawda obie ekipy nie przepadają za sobą ale patrząc na statystki z tego sezonu jak i H2H z kilku ostatnich spotkań rozegranych w Warszawie linia według mnie jest dosyć bezpieczna.
W tych rozgrywkach Jagiellonia popełniła zaledwie 300 fauli co daje średnio 13,63 przewinienia na mecz, Legia ciut więcej bo 349 - średnio 15,86. Ostatnie 5 spotkań przy Łazienkowskiej począwszy od 2015 wyglądały następująco:
2015 / 1-0 / 28 (14-14)
2016 / 4-0 / 29 (15-14)
2017 / 1-1 / 20 (9-11)
2018 / 0-2 / 22 (11-11)
2019 / 3-0 / 20 (12-8)
Jak widać pomimo, że spotkania nieraz były zacięte (1-0 czy 1-1) to fauli w nich nie było za wiele jak na standardy naszej ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Legia Warszawa - Jagiellonia  LICZBA POPEŁNIONYCH FAULI (NA PODSTAWIE WWW.EKSTRASTATS.PL) TYP: poniżej 35.5 @ 1,57 forbet    15:12  27 fauli

 

Wydaje mi si, że linia fauli jest zawyżona. Oczywiście wiemy, że mecze Legii z Jagiellonią są bardzo emocjonujące i można spodziewać się, że będzie dużo fauli. Jednak patrząc na ostatnie mecze zaproponowana linia przez bukmachera nie została dawno pokryta. Jagiellonia będzie starała się urwać punkty Legii, ponieważ ich sytuacja w tabeli bardzo się komplikuje. Coraz więcej drużyn walczy o jedno miejsce, ponieważ pierwsze siedem zespołów raczej zagra w grupie mistrzowskiej. Jagiellonia start rundy wiosennej ma słaby. W pierwszym meczu po przerwie przegrali wysoko na wyjeździe z Wisła. W poprzedniej kolejce niespodziewanie nie wygrali wygrać u siebie z Koroną. Jagiellonia na pewno będzie chciała sprawić niespodziankę, ale nie wydaje mnie się, że uda im się to dzisiaj. Maks. to remis, chociaż i tak byłyby on sukcesem. Imaz jest w słabej dyspozycji, a to on był głównym motorem napędowym Jagi w poprzedniej rundzie. Nowy trener na razie nie ma pomysłu na Jagę .Szuka podstawowego składu. Legia przyzwoicie weszła w rundę. Pierwszy mecz nerwowy, ale wygra u siebie z Łks. W drugim meczu zremisowali z Rakowem, który u siebie jest mocny. Legioniści mieli trochę szczęścia, ponieważ Raków zmarnował karnego. Legia będzie dążyła do zwycięstwa, bo nie chce odstawać o innych w tabeli. Dodatkowo pogoń zremisowała swój mecz, a Cracovia gra trudny mecz na wyjeździe z Piastem. Tak jak wspomniałem według mnie ta linia na faule jest za wysoko i można ją spróbować pograć. Nie znalazłem innego buka, który ma ofertę na faule. Forbet oferuje jeszcze niższa linie 33,5, ale ja jak zawsze wybieram bezpieczniejszą opcję.  Mecz do obejrzenia w TVP. Pozdrawiam,
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Jagiellonia 4:0
Legia powyżej 2,5 gola, @2,53 Fortuna
  

Lider podejmuje będąca w kryzysie Jagę. Po zimowej przerwie drużyna z Białegostoku najpierw przegrała 0:3 z Wisłą w Krakowie, następnie zremisowała 0:0 z Koroną u siebie. Legia natomiast najpierw wygrała 3:1 u siebie z ŁKS, a następnie dość niespodziewanie zremisowała na wyjeździe z Rakowem 2:2. Właśnie ten remis liczę, że wyzwoli w nich sportową złość i dzisiaj zaatakują od pierwszych minut, tym bardziej, że ścisk w czołówce jest ogromny, tyle samo co dzisiejsi gospodarze ma Cracovia, która regularnie punktuje i prawdopodobnie między tymi drużynami rozegra się walka o mistrzostwo. Legia u siebie do tej pory strzeliła 30 bramek co daje średnią 2,73 gola na mecz, liczę, że dzisiaj podtrzymają tą średnią i zaaplikują 3 gole. Ostatnia wizyta Jagi w Warszawie skończyła się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Korona Kielce Over 5.5 kartek @2.55 Uni

Wystarczy spojrzeć na ostatnie bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami, mecze, które obfitowały w sporą ilość fauli i dużą liczbę kartek. Dzisiaj myślę, że będzie podobnie, zwłaszcza, że jest to mecz o przysłowiowe 6 pkt, bo każdy za wszelką cenę będzie chciał uciec spod toporu. Faworytem jest Wisła, która kapitalnie weszła w rundę wiosenną wygrywając 2 spotkania. Korona zaliczyła dwa remisy, niestety w ofensywie wyglądają tragicznie w przeciwieństwie do krakowskiej drużyny. Myślę, że po raz kolejny zobaczymy brzydki mecz, i typuje sporą liczbę kartek, zwłaszcza, że czerwona liczona jest podwójnie, którą Pan sędzia Gil może dziś pokazać. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 22 lutego 2020 16:57 przez matelke222

Legia Warszawa - Jagiellonia  LICZBA POPEŁNIONYCH FAULI (NA PODSTAWIE WWW.EKSTRASTATS.PL) TYP: poniżej 35.5 @ 1,57 forbet    15:12  27 fauli

 

Nie znalazłem innego buka, który ma ofertę na faule. Forbet oferuje jeszcze niższa linie 33,5, ale ja jak zawsze wybieram bezpieczniejszą opcję.  Mecz do obejrzenia w TVP. Pozdrawiam,
Ofertę na faule ma jeszcze TOTALbet czy eWinner.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła P. - Zagłębie 1:1 (0:0)
podwójna szansa 2-2, @1,94 Fortuna
  

Pierwsze niedzielne starcie w naszej lidze, obie ekipy bez zwycięstwa na wiosnę, Płock najpierw przegrał u siebie z Pogonią 2:3 mimo, że do 77 minuty prowadził 2:0 to w ciągu kolejnych 5 minut dali sobie wbić 3 gole, następnie bezbramkowo zremisowali z ŁKS w Łodzi. Zagłębie wystartowało jeszcze gorzej, bo rundę zaczęli od 2 porażek najpierw w Gliwicach przegrali 0:2, a w kolejnej kolejce już w Lubinie ulegli Wiśle Kraków 0:1. W obu meczach byli słabszym zespołem. Liczę, że trener Sevela wyciągnął odpowiednie wnioski po tych porażkach i od dzisiaj zaczną marsz w górę tabeli, bo robi się już naprawdę nieciekawie, miała być walka o górną ósemkę i ewentualnie puchary, a tymczasem na chwilę obecną mają 5 punktów przewagi nad...strefą spadkową, ale na szczęście w drugą stronę też nie wygląda to najgorzej, do top8 tracą 3 punkty, ostatnie bezpieczne miejsce zajmuje tam właśnie dzisiejszy rywal Lubinian czyli Nafciarze z Płocka. Zagłębie pomimo, że się nie wzmocniło w zimie to jednak też się nie osłabiło, fakt, że po sezonie odejdą Czerwiński i Kopacz, ale jednak wiosnę jeszcze spędzą w Lubinie. Do bramki wrócił Hładun, a w ataku Białka zastąpił Szysz reszta składu powinna zostać chyba niezmieniona, liczę głównie na skrzydła Zivec i Bohar to czołówka ligi, jesień mieli świetną jeśli chodzi o indywidualne statystyki. Największym problemem Zagłębia jest systematyczność, brak tam powtarzalności, ale nie wydaje mi się, że są aż tak słabi, żeby przegrać 3 mecz pod rząd, wiadomo, że to tylko piłka i wszystko jest możliwe. Ja jednak liczę na przełamanie Miedziowych, tym bardziej, że stadion w Płocku im leży na ostatnie 4 wizyty wygrali tam 3 razy.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Kraków - Korona Kielce
powyżej 32,5 fauli @ 1,8 eWinner
powyżej 35,5 fauli @ 2,5 forBET

Po sobotnim zwycięstwie Arki obie ekipy znalazły się w strefie spadkowej i jak już wcześniej wspomniano to taki mecz o przysłowiowe 6pkt. Faworytem do zwycięstwa wydają się być gospodarze ale naszej lidze nie tacy "faworyci" zawodzili.
Dobrą opcją na to spotkanie wydają się być faule, które proponuję w 2 opcjach - bezpieczniejszą i bardziej ryzykowną.
W tym sezonie piłkarze z Kielc nie mają sobie równych jeżeli chodzi o przewinienia, na ich koncie 435 co daje średnio 19,77 fauli na mecz. Wiślacy sporo ustępują w tej statystyce swoim rywalom bo na razie po ich stronie 341 faule (śr 15,5 na mecz).
Ostatnie 5 spotkań rozegranych w Krakowie:
2015 - 10 kolejka / 27 fauli (15-12)
2017 - 21 kolejka / 40 (21-19)
2018 - 25 kolejka / 40 (21-19)
2018 - 10 kolejka / 23 (8-15)
2019 - 35 kolejka / 39 (18-21)
Nie bez powodu podaję, w której kolejce rozgrywane były spotkania bo jak widać gdy miało to miejsce w pierwszej części sezonu na boisku bywało spokojnie. Gdy już były to mecze w drugiej części sezonu czy jak np. w zeszłym sezonie już w decydującej fazie w grupie spadkowej to przewinień było już sporo po obu stronach. Teraz mamy 23 kolejkę i powoli tabela zaczyna się kształtować także na boisku powinno być dzisiaj nerwowo i fauli nie powinno zabraknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom