>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europy [20 lutego 2020]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ludogorets @4.90  
Ludogorets lub remis @2.06  
Ludogorets trzeli @1.57  
fotBET
Do meczu jeszcze bardzo dużo czasu, bo obie ekipy spotkają się dopiero 20 lutego 2020 roku. 
Uważam, że w tym meczu możemy być świadkami niespodzianki. Otóż Inter Mediolan odpadł z Ligi Mistrzów. W Serie A radzą sobie bardzo dobrze i jeśli tak dalej pójdzie, to kto wie, czy nie zdetronizują Juventusu Turyn. 
Dla Interu ważniejsze będzie wygrywanie w lidze, niż tracenie sił w Lidze Europy. 
Inter przegrał ostatnio bardzo ważny mecz z Lazio Rzym i osunął się na 3. miejsce w lidze. Szans na mistrzostwo nie stracili. Po tym meczu przyjdzie zagrać im z Sampdorią, a po spotkaniu rewanżowym z Juventusem Turyn. Mecz ze Starą Damą może sporo wyjaśnić w ligowej tabeli. 
Antonio Conte zamierza wprowadzić kilku zmienników. Według przewidywań mediów od gry odpoczną m.in. de Vrij, Skriniar, Barella, Brozovic, Young, Candreva, Lukaku. Co ciekawe awizowany do wyjściowego składu jest z kolei Christian Eriksen. 

 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rangers - Sporting Braga
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 2.02
  
Bukmacher: Betsson
Analiza:Otwierajacy kurs na Unibet wynosil 2.16 a po kilku minutach spadl do 1.68. Wiedzialem o tym, ze jest on zdecydowanie za wysoki i juz wczesniej zagralem ten bet na Betssonie po 2.02. Tam jak na razie kurs sie jeszcze trzyma. Przechodzac do meczu to gram na to spotkanie over kartek. Obie ekipy lubia nie przebierac w srodkach i sporo kartuja. Dodatkowo mecz poprowadzi Javier Estrada Fernandez, ktory w tym sezonie LaLiga pokazal 84 zolte kartki w 13 meczach co daje mu srednia 6.46 kartki na mecz. Nikt w hiszpanskich rozgrywkach nie pokazal tylu zoltych kartek co Pan Fernandez co daje mu pozycje nr 1 pod tym wzgledem. Kurs kuszacy a wiec gram.
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg      
Eintracht Frankfurt wygra mecz 2.62 @efortuna

Wydaje mi się, że to dobry kurs na wygraną Eintrachtu. Są mocni na swoim stadionie o czym przekonał się Bayern, RB Lipsk, Borussia czy Bayer Leverkusen. U siebie zanotowali oni w Bundeslidze 6 wygranych, 3 remisy oraz 2 porażki. Są w dobrej formie ostatnio pokonując Augsburg 5-0 czy RB Lipsk w Pucharze Niemiec 3-1. Główną postacią na pewno będzie Filip Kostić, który jest motorem napędowym swojego zespołu. Red Bull Salzburg natomiast świetnie spisywali się w Lidze Mistrzów utrudniając życie między innymi Liverpool'owi, jednak po zimowym okienku transferowym z klubu odszedł fenomenalny na tę chwilę Haaland, ale także tacy piłkarze jak Minamino, Niangbo czy Pongracić. Nie wiadomo, jak Salzburg będzie funkcjonować bez swoich kluczowych zawodników w fazie pucharej Ligi Europy. Ostatnio zanotowali porażkę na swoim stadionie z LASK Linz 2-3. Na wyjazdach w lidze radzą sobie dobrze notując 5 wygranych oraz 4 remisy, natomiast nie możemy porównywać ligi austriackiej z ligą niemiecką. Moim zdaniem warto zaryzykować dla takiego kursu, ponieważ Eintracht jest w lepszej ciągłości i nie odeszli z niego kluczowi piłkarze w zimowym okienku transferowym. Myślę, że powinni wygrać na swoim stadionie, gdzie to oni dyktują warunki. Eintracht na miękko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wolverhampton - Espanyol
Wolverhampton  
@1.52
Fortuna

Nie przekonuje mnie absolutnie gra Espanyolu. Najsłabszy zespół w LaLiga, ledwie 19 punktów uciułanych w 24 meczach, wreszcie - słaba forma skutkująca przegranymi na wyjazdach z Granadą czy Leganes - to wszystko sprawia, że daje się niezbyt wielkie szanse dzisiejszym gościem na awans.

Gospodarze dzisiejszy mecz muszą wygrać, żeby móc ze spokojną głową podejść za tydzień do rewanżu. Wilki są obecnie na ósmym miejscu w silnie obsadzonej Premier League. Bezbramkowe remisy z Leicester czy Manchesterem United działają obiecująco w kontekście gry z gorzej dysponowanymi ekipami.

Obydwaj rywale wystąpią dzisiaj w niemal pełnym składzie. W składzie Wilków nie znajdzie się postać Rubena Vinagre, goście zaś nie wystawią Sebastiana Corchii. 

Jeśli chodzi o rozkład sił i obecne poczynania, daję większe szanse gospodarzom na wyjście z tej potyczki zwycięsko, i jednocześnie zapewnienie sobie dość mało stresogenny rewanż w Hiszpanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wolves-Espanyol

Nie sadzicie ,ze Espanyolowi bardzo zalezalo na tych rozgrywkach? Ewidentnie widac ze odpuscili La Lige angażując sie w EL. Nagle maja to odpuscic w fazie play off? Watpie. 
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 20 lutego 2020 19:38 przez dj_jonesWolves-Espanyol

Nie sadzicie ,ze Espanyolowi bardzo zalezalo na tych rozgrywkach? Ewidentnie widac ze odpuscili La Lige angażując sie w EL. Nagle maja to odpuscic w fazie play off? Watpie. 
a co im to da ?
i tak do finalu nie awansuja, jak osiagna polfinal i zajma ostatniej miejsce w LA LIDZE to im nawet 3-4 miejsce w tych rozgrywkach nie pomoze
są poprostu słabi, dzisiaj wilki im pokaża gdzie jest ich miejsce
 
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik



Rangers - Braga 
obie powyżej 1 rożnego w obu poł 
Kurs. 3.85. forbet lipa   

Witam, dziś spróbujemy szczęścia z rzutami rożnymi w meczu Rangersów którzy podejmują portugalską Bragę. Obie drużyny więcej niż to co mają raczej nieugrają na swych krajowych podwórkach. Dzisiejszy gospodarz ma 10 pkt straty do Celticu i jeden mecz rozegrany mniej. Zaledwie 6 kolejek do końca sezonu tak więc mega ciężko będzie im odrobić minimum 7pkt.
Co do gości sytuacja ma się podobnie lecz oni są na 3 pozycji i wyżej już nie będą, do wicelidera Porto tracą obecnie aż 16 oczek!
Zarówno jedni jak i drudzy w bardzo dobrej dyspozycji, zespół że Szkocji wygrał 4 z 5 swych ostatnich potyczek przed własną publicznością. Natomiast ekipa Bragi wygrała ostatnie pięć pojedynków grając w delegacji. Obydwa zespoły grające dość ofensywnie co w meczu przekłada się na sporą ilość stałych fragmentów wykonywanych z narożnika boiska.
Powyższą linię zazwyczaj pokrywają spokojnie z nawiązką, gdyż na ostatnie 5 spotkań tylko raz gospodarze niepokryli 2 korków w obu poł.

Podsumowując, liczę na otwarte widowisko oraz wiele sytuacji pod bramką obu ekip.
Wydaje się z dużą dozą prawdopodobieństwa że proponowany zakład ma duże szanse a kurs sam zachęca do gry. Powodzenia
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 20 lutego 2020 19:55 przez cinas89

a co im to da ?
i tak do finalu nie awansuja, jak osiagna polfinal i zajma ostatniej miejsce w LA LIDZE to im nawet 3-4 miejsce w tych rozgrywkach nie pomoze
są poprostu słabi, dzisiaj wilki im pokaża gdzie jest ich miejsce
Tak jak mówiłem. Espanyol to może grać ale w league one co najwyżej . Chłopy nie istnieją na boisku jeszcze z 2 dostaną i tyle będzie z ich nastawienia. Jak słucham takie bzdury że nastawiają się na puchary gdzie grozi im spadek w lidze to ręce opadają 
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
cytat z dnia 20 lutego 2020 22:28 przez cinas89

Tak jak mówiłem. Espanyol to może grać ale w league one co najwyżej . Chłopy nie istnieją na boisku jeszcze z 2 dostaną i tyle będzie z ich nastawienia. Jak słucham takie bzdury że nastawiają się na puchary gdzie grozi im spadek w lidze to ręce opadają 
No i Ci rece opadly Gosciu. Brawo ,zgadles,mozesz opowiedzec kolegom w pracy ile wygrales na Wolves. Espanyol odpuscili nagle LE oraz La Liga. Sami nie wiedza gdzie sa. Ani jedno ani drugie nie wychodzi. Chory zespol. Zgarneli siano za awans z grupy i sie teraz dadza pozamiatac byle komu. Liczylem ,ze ten awans byl czyms na skale checi walki o ten puchar...
to jakis pęknięty kondom niestety. 2 dni pucharow i Kolejno Valencia, Sevilla oraz Espanyol mocno zawiedli kibicow, a przeciez hiszpanska pilka jest najladniejsza pilka w europie... Przykro spoglądać na te wyniki.Sa jeszcze rewanze ale trzeba byc jednak realista i tylko Sevilla  w obliczu swojego malego kryzysu ma szanse sie podniesc z Cluj po dzisiejszym 1:1. Oczywiscie Brawo dla Getafe ale oni grali u siebie i mieli latwiej ale Nietoperze i Espaniol :  OUT. 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Espanyol zapewn isobie utrzymanie dzialaniami zakulisowymi jak zawsze w La Liga, tylko patrzec jak pojada seria wygranych, spokojnie

Oni od kilku lat sa za slabi na lige, ale maja licznych pzyjaciol, w tym Barcelone zainteresowana obecnoscia rywala w ldze i czesto oddajaca im punkty, kiedy tylko potrzeba
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 21 lutego 2020 04:51 przez rondaniEspanyol zapewn isobie utrzymanie dzialaniami zakulisowymi jak zawsze w La Liga, tylko patrzec jak pojada seria wygranych, spokojnie

Oni od kilku lat sa za slabi na lige, ale maja licznych pzyjaciol, w tym Barcelone zainteresowana obecnoscia rywala w ldze i czesto oddajaca im punkty, kiedy tylko potrzeba
Ty chyba cierpisz.na jakąś traumę. Wszystko przeciwko tobie , nawet pogoda . Wszędzie szukasz jakichś spisków . A nawet jak jest po twojej myśli to ty znowu nie postawiłeś
 Masz jakieś kompleksy. Akurat siedzę przy kawie i przypomniał mi się przebój  " Mniej niż zero " . Powinieneś chyba odpocząć od bukmacherki , zajmij się czymś innym . Może rodzinny pomoże  .
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Gdzie mogę znaleźć materiał video z meczu Glasgow Braga?

Grał ktoś na żółte kartki w tym spotkaniu z linią 3,5?

Wg oficjalnej strony UEFA były 4 kartki, buk rozliczył mi 3 argumentując, że czwarta z nich padła po zakończeniu spotkania.

Live commentary na flashscore mówi jednak co innego.
 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 21 lutego 2020 17:38 przez kfjatekGdzie mogę znaleźć materiał video z meczu Glasgow Braga?

Grał ktoś na żółte kartki w tym spotkaniu z linią 3,5?

Wg oficjalnej strony UEFA były 4 kartki, buk rozliczył mi 3 argumentując, że czwarta z nich padła po zakończeniu spotkania.

Live commentary na flashscore mówi jednak co innego.
Potwierdzam to, ze kartka musiala byc dana po gwizdku bo nie bylo tego widac w czasie trwania meczu.

https://fullmatchsports.co/rangers-vs-sc-braga-full-match-highlights/
 
K 0

koyot92

Użytkownik
cytat z dnia 21 lutego 2020 17:38 przez kfjatekGdzie mogę znaleźć materiał video z meczu Glasgow Braga?

Grał ktoś na żółte kartki w tym spotkaniu z linią 3,5?

Wg oficjalnej strony UEFA były 4 kartki, buk rozliczył mi 3 argumentując, że czwarta z nich padła po zakończeniu spotkania.

Live commentary na flashscore mówi jednak co innego.
Ja grałem w sts i mam rozliczone jako + czyli że były 4 kartki. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 21 lutego 2020 23:08 przez koyot92

Ja grałem w sts i mam rozliczone jako + czyli że były 4 kartki. 
Masz fart bo wedle regulaminu STS to powinienes miec niezaliczona ta ostatnia kartke bo byla dana po koncowym gwizdku i w konsekwencji zaklad na minus ????
 
K 0

koyot92

Użytkownik
cytat z dnia 22 lutego 2020 01:55 przez ranczo0123

Masz fart bo wedle regulaminu STS to powinienes miec niezaliczona ta ostatnia kartke bo byla dana po koncowym gwizdku i w konsekwencji zaklad na minus ????
Wiem ???? a najlepsze jest to, że po meczu zakład był na minus, a wczoraj zmienili, że wygrany ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom