>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźne rozmowy o tenisie. Dziwne mecze oraz niewytłumaczalne zwroty akcji

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja bym z wczorajszego dnia z podejrzanych meczy dał na wartsztat Montiero z Balzasem. Brazylijczyk gra u siebie publika za nim jest wyraznym faworytem gra z gosciem ktory przegral w kwalifikacjach z Magerem 0:6 2:6 dwa dni wczesniej. Montiero wygrywa 6:1 pierwszego seta i przegrywa mecz dosyc gladko od tego momentu.dla mnie podejrzane w uj
Z dzisiejszych meczy to Bedene ktory zlapal mega forme ogral Kachanova i Tsitsipasa w ostatnich czasie z drugiej strony Simon co przegral z kontuzjowanym Gsqetem co jest bez formy zadnej. Simon meczyl sie wczoraj z 19 letnim mlokosem a dzisiaj ogrywa Bedene ktory jest w mega formie i ma z Simonem h2h 3:0. Bedene niby gra ale w pierwszym secie prowadzac z brejkiem lamie sie z 30:0, nie wykorzystuje 2 setowych w taju we feajerski sposób  a w drugim secie na dzien dobry lamie sie  z 40:0 nawet taki ambitny jest. No i oczywiacie francuski turniej z francuzkim graczem jako dogiem na ktorego postawila moze tylko rodzina zeby mu przykro nie było 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
https://eurosport.tvn24.pl/tenis,115/alexander-bublik-udzielil-szokujacego-wywiadu-l-equipe-gram-w-tenisa-tylko-dla-pieniedzy-tenis,1005767.html

Artkukuł o tym jak tenisista Top 100 Atp Aleksander Bublik przyznaje otwarcie że gra tylko dla pieniedzy i nawet nie lubi bycia zawodowcem. to apropo tego mitu że kazdy chce wygrac jak najwiecej tytułów zostac  numerem jeden wygrać szlema czy przyniesc chwałe swojemu krajowy . Drugi tenisista po Kyrgiosie  z czołówki który ma dostaczenie wy..b..e i ma dosc odwagi żeby powiedziec że liczą sie tylko pieniądze i chce zarobic jak najwiecj jak najszybciej i skonczyc z tenisem. to tylko dwóch gosci ktorzy mają odwage o tym powiedziec a ile jest jeszcze takich którzy siedzą cicho a mysla tak samo.
I teraz znając mentalnosc takiego tenisisty jak Bublik jak ktos przyjdzie np przed finałem turnieju  Atp 250 i mu zaoferuje poł miliona ( albo wiecej skoro stawki za sprzedanie w atp 10 lat temu było 200tys)  za podłozenie sie to myslicie ze Bublik wybierze ewnetualną wygraną 80 tys i szanse na  chwalebny tytuł ? 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Co dzień bardziej mnie zadziwiasz. Znajdujesz newsy które Cię mega zaskakują. O tym że życie tenisisty poza kasa nie ma za dużo plusów chyba każdy wie. Problem w tym że mało kto o tym mówi bo co by zmieniło gdyby każdy powiedział że gra dla kasy. 
Jak myślisz po co każdy szlem co roku podnosi pulę wygranych. Albo Dubaj w tym roku.
W zeszłym za wygranie kataru turnieju rangi Premier było 750k do podziału. W tym roku w Dubaju za ta sama rangę jest 2,9mln czyli tyle samo ile będzie w Katarze za wyższą rangę. 

Tenisiści spędzają poza domem 10 miesięcy w roku. 
Jak sądzisz czemu Barty zakończyła karierę parę lat temu. Jak nie wiesz obejrzyj material. 

Janowicz parę lat temu zapytany czy ogląda mecze tenisowe odparł że rzadko, najwyżej finał szlema. Tak to mało się interesuje tenisem. 

Ale to samo jest w innych sportach. W piłce zawodnik robi swoje. Mało kiedy znajdzie się zawodnik który ogląda inne mecze z zainteresowania.

W obecnych czasach sport to praca i liczy się tylko kasa. 

I tak na koniec po co obstawiasz dalej tenis skoro każdy mecz może być ustawiony. Nie lepiej grać coś innego a nie wylewać ciągle frustrację że mecze są ustawiane. 
Skoro tak twierdzisz  to dlaczego dalej w to brniesz. 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 21 lutego 2020 14:33 przez adik1992Co dzień bardziej mnie zadziwiasz. Znajdujesz newsy które Cię mega zaskakują. O tym że życie tenisisty poza kasa nie ma za dużo plusów chyba każdy wie. Problem w tym że mało kto o tym mówi bo co by zmieniło gdyby każdy powiedział że gra dla kasy. 
Jak myślisz po co każdy szlem co roku podnosi pulę wygranych. Albo Dubaj w tym roku.
W zeszłym za wygranie kataru turnieju rangi Premier było 750k do podziału. W tym roku w Dubaju za ta sama rangę jest 2,9mln czyli tyle samo ile będzie w Katarze za wyższą rangę. 

Tenisiści spędzają poza domem 10 miesięcy w roku. 
Jak sądzisz czemu Barty zakończyła karierę parę lat temu. Jak nie wiesz obejrzyj material. 

Janowicz parę lat temu zapytany czy ogląda mecze tenisowe odparł że rzadko, najwyżej finał szlema. Tak to mało się interesuje tenisem. 

Ale to samo jest w innych sportach. W piłce zawodnik robi swoje. Mało kiedy znajdzie się zawodnik który ogląda inne mecze z zainteresowania.

W obecnych czasach sport to praca i liczy się tylko kasa. 

I tak na koniec po co obstawiasz dalej tenis skoro każdy mecz może być ustawiony. Nie lepiej grać coś innego a nie wylewać ciągle frustrację że mecze są ustawiane. 
Skoro tak twierdzisz  to dlaczego dalej w to brniesz. 
kase podnoszą bo wszystko drozeje z roku na rok to normalne. zwiazki o to walczą. nie dlatego żeby Bublik czy Kyrgios nie odeszli z ATP. Adik to że Ty wiesz takie rzeczy to jest po prostu świetnie rewelacja  i z angielskiego Good For You Boy! . ale moze jest duzo ludzi którzy nie są świadomi takich aspektów bycia tenisistą i takiego nastawienia. warto o tym wiedziec. ja nie jestem absolutnie sfrustrowany:) lubie uswiadamiać po prostu przy okazji sam poszerzam swoją wiedze .
rzeczywiscie biedni są ja im wspolczuje  ze muszą grac w tego tenisa. Bublik tak cierpi w tak mlodym wieku musi zwiedzac cały swiat poznawac modelki i hostessy na bankietach podpisywac te niegodziwe kontrakty reklamowe i miec mozliwosc handlowania meczami za miliony . a mogłby skonczyc szkołe zowodowa zostac spawaczem pracowac 7h dziennie i codziennie pic z kolegami piwko pod garazami:) to jest marzenie ale nierealne niestety 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jeżeli dla Ciebie profesjonalny sport już nie mówię konkretnie o tenisie to zwiedzanie świata i kolacje z hostessami to jednak nie mamy o czym rozmawiać bo nie wiesz co piszesz.

Taki Bublik żeby dojść tam gdzie jest musiał 3/4 życia poswiecic treningom biorąc pod uwagę że zaczął grać w wieku 5-6 lat. Trening tenisisty to nie gra na korcie 2 razy w tygodniu po dwie godziny ale szkoda mi czasu na uświadamianie Ciebie.

Piszesz że chcesz innych uświadomić a z każdym postem wychodzą tylko twoje braki wiedzy.

Wystarczy popatrzeć ilu zawodników poświęca swoje dzieciństwo i młodość a ile dojdzie do setki rankingu i coś zarobi. Ilu rodziców musi poświęcić swój czas i majątki jak choćby w przypadku Janowicza żeby później mógł on balowac z modelkami. :)

Już nie wspomnę jak te imprezy wykanczaja że zawodnicy są zmuszani kończyć karierę przed 30.
Naprawdę doksztalc się, obejrzyj rozmowę z Radwańska jak wygląda życie tenisisty. 
ostatnia rozmowa z Iga Światek jak wygląda jej życie.

Ty piszesz o zwiedzaniu świata, ale takie zwiedzanie może być fajne przez miesiąc, dwa albo pół roku a nie 20 lat i to w tak młodym wieku. 

To był mój ostatni post w tym temacie. Myślałem że można merytorycznie podyskutować ale nie ma z kim i nie warto.

Życzę Ci powodzenia w wykryciu jak najwięcej ustawionych meczów, ukaranie tych co handluja albo abyś zarobił na tych walkach. 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 21 lutego 2020 15:58 przez adik1992Jeżeli dla Ciebie profesjonalny sport już nie mówię konkretnie o tenisie to zwiedzanie świata i kolacje z hostessami to jednak nie mamy o czym rozmawiać bo nie wiesz co piszesz.

Taki Bublik żeby dojść tam gdzie jest musiał 3/4 życia poswiecic treningom biorąc pod uwagę że zaczął grać w wieku 5-6 lat. Trening tenisisty to nie gra na korcie 2 razy w tygodniu po dwie godziny ale szkoda mi czasu na uświadamianie Ciebie.

Piszesz że chcesz innych uświadomić a z każdym postem wychodzą tylko twoje braki wiedzy.

Wystarczy popatrzeć ilu zawodników poświęca swoje dzieciństwo i młodość a ile dojdzie do setki rankingu i coś zarobi. Ilu rodziców musi poświęcić swój czas i majątki jak choćby w przypadku Janowicza żeby później mógł on balowac z modelkami. :)

Już nie wspomnę jak te imprezy wykanczaja że zawodnicy są zmuszani kończyć karierę przed 30.
Naprawdę doksztalc się, obejrzyj rozmowę z Radwańska jak wygląda życie tenisisty. 
ostatnia rozmowa z Iga Światek jak wygląda jej życie.

Ty piszesz o zwiedzaniu świata, ale takie zwiedzanie może być fajne przez miesiąc, dwa albo pół roku a nie 20 lat i to w tak młodym wieku. 

To był mój ostatni post w tym temacie. Myślałem że można merytorycznie podyskutować ale nie ma z kim i nie warto.

Życzę Ci powodzenia w wykryciu jak najwięcej ustawionych meczów, ukaranie tych co handluja albo abyś zarobił na tych walkach. 
Pisalem to oczywiście z ironią ze nie mają tak źle . Jak chcesz osiągnąć sukces w sporcie czy jakiejkolwiek innej dziedzinie  na swiatowym poziomie to wymaga poswiecen pracy  to oczywiste nawet o tym nie trzeba pisac chyba. Wiem jak wyglada zycie na tourze czytalem biografie Agassiego ze dwa miesiace temu a dawniej Fibaka biografie. Fibak na przykłada był bardzo podeskcytowany mozliwosciami podrozy i poznawania ludzi na całym swiecie pisał ze to własnie przywilej bycia tenisistą ( piłkarze tak nie mają np.)
Czyli jak jednak im wspolczujesz ze maja tak ciężko i zamiast zobaczyć caly swiat i poznac te hostessy modelki celebrytow wolalbys siedzieć cale zycie w blokowisku w bytomiu i sie nie stresować? :) Presja jest wszedzie mam znajomego ktory pracuje w urzedzie skarbowym na jakims podrzędnym stanowisku w malym powiatowym miescie i bierze caly czas zwolnienia lekarskie bo mu ciężko w pracy i za duża presja dla niego. 

Poogladaj Vblog Tsitsipasa jak ma ciezko:)

https://www.youtube.com/channel/UCO5HFpRQMOBZvFoHgOneaMQ
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik

Wlasnie można byloby zorganizowac zbiorke dla tych najbardziej cierpiacych  graczy ktorzy tak sie męczą i nie lubią tenisa zeby już spokojnie mogli przejsc na emeryturę sportową i zajac sie czyms innym. 
Istota tego tematu ze większość tenisistow ma w d..e tutuly chwałe rekordy ze chcą wygrywać jak najwięcej. To jest tzw nawijka pod publiczke. Wszyscy chcą grac jak najmniej a jak najwiecej zarobić. 

 
 
B 0

bbs

Użytkownik
Moim zdaniem nie wszyscy bo są ludzie którzy to po prostu kochają, ale robienie ze sportowców męczenników to jest kabaret. 
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Bracia Ymerowie właśnie grają mecz towarzyski. Zarobili na nim tyle sianka że już w tym sezonie nie muszą wychodzić na korty.
 
Ostatnia edycja:
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Piękno tenisa w meczu Dimitrova z Medvedevem sąsiedztwo Vegas zrobiło swoją magie :) Dimitrov jakims dziwnym trafem jak jest faworytem to w 80% ftapia a jak jest dogiem to bardzo często wygrywa :) stoi za tym napewno filozofia gry /zarobku Dimitrova ma on napewno silne zaplecze ludzi za sobą w Bułgarii którzy mu dorabiają na kursach bo tego sie inaczej nie da wytłumaczyć.a poziom gry aktorskiej Medvedeva który sie lamie 4x pod rzad z Bułgarem mając juz mecz pod kontrolą całkowitą.. po prostu jest żałosny :)
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
W dniu dzisiejszym taka ciekawostka, niby wszystko na papierze, ale malo kto pewnie to wylicza.

Tallon Griekspoor stanie dzis przed szansa wygrania 5 challengera z rzedu i to w cyklu 6 tygodniowego startu. Holender wygral kolejno challengery w Murcii, dwukrotnie w Napoli, Teneryfie i dzis bedzie meic taka szanse w Bratyslawie.

Ogolnei seria zwyciestw mlodszego z braci Griekspoor wynosi obecnie 24-0 (a własciwie 25-0 jezeli wliczyc wygrany mecz Davis Cupu).

Ogolnie widac ogromy progres. Griekspoor to juz zaskoczyl wygrana w 1 rundzie USO nad Struffem, tyle ze w kolejnej trafil na Djokovica.

Na pewno sama seria zwyciestw jest imponujaca, nawet jezeli to challengery.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom