>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźne rozmowy o tenisie. Dziwne mecze oraz niewytłumaczalne zwroty akcji

adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
@mrbrightside ile spotkań w ciągu ostatniego roku widziałeś Jastremskiej czy Anisimovej? Pytam o mecze obejrzane a nie zetknięcie na przebieg meczu na flashscore. 

I drugie pytanie. Jak byś scharakteryzowal ich grę. Jaki styl prezentują? 

Pytam poważnie  
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Uff jak to dobrze że Kenin wygrała 1 seta bo zaraz byłby płacz że jako zawodniczka z top10, zwyciężczyni AO prowadzi 5:3 i przegrywa seta z Rybakina która mimo to że gra sezon życia to tylko jakaś Rybakina i jest niżej w rankingu. I oczywiście ustawka perfidna. 

Ale zawsze jeszcze może oddać mecz bo podbiła kurs  
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 18 lutego 2020 16:51 przez adik1992@mrbrightside ile spotkań w ciągu ostatniego roku widziałeś Jastremskiej czy Anisimovej? Pytam o mecze obejrzane a nie zetknięcie na przebieg meczu na flashscore. 

I drugie pytanie. Jak byś scharakteryzowal ich grę. Jaki styl prezentują? 

Pytam poważnie  
tak jasne ale szczerze duzo mniej sledze i rzadko gram Wta . z tego co wiem to obie sa Big hitterki i jak wchodzi to wchodzi a jak nie wchodzi to nie wchodzi i zawodniczki cierpliwe a regularne pokroju radwanskiej moga je ograć . ale ja teraz tych meczy nie ogladałem to MAdman  amiał wątpliwosci ja sie moge tytlko domyslac jak to wygladało widziałem tlyko livescore. to jemu mozesz wytłumaczyc bo jestes ekspertem od WTA. a odpowiesz na moje pytanie?? tylko tak szczerze 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 17:00 przez mrbrightside

tak jasne ale szczerze duzo mniej sledze i rzadko gram Wta . z tego co wiem to obie sa Big hitterki i jak wchodzi to wchodzi a jak nie wchodzi to nie wchodzi i zawodniczki cierpliwe a regularne pokroju radwanskiej moga je ograć . ale ja teraz tych meczy nie ogladałem to MAdman  amiał wątpliwosci ja sie moge tytlko domyslac jak to wygladało widziałem tlyko livescore. to jemu mozesz wytłumaczyc bo jestes ekspertem od WTA. a odpowiesz na moje pytanie?? tylko tak szczerze 
No ale Ty chciałeś abym wyjaśnił dlaczego obie przegrały mecz prowadząc a jak widać potrafiłeś rozwiązać ta sprawe bez mojej pomocy. 
Dlatego też Ostapenko potrafiła ograć ostatnio Kenin a wcześniej zagrać mega wyrównany mecz z Williams. I takich zawodniczek jest coraz więcej że jak wchodzi to potrafią ograć każda a jak gorszy dzień to przegrywają z zawodniczkami spoza setki. I nie ma w tym nic podejrzanego.

A jakie miałeś pytanie? 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@dx2  @tarki_16 i reszta użytkowników, których nie interesuje temat. Mógłbym prosić o odpowiedź na jedno proste, ale logiczne pytanie? Dlaczego robicie sobie krzywdę czytając wpisy, które nie dość, że was nie interesują to w dodatku działają wam na nerwy? Może nie jesteście świadomi istnienia opcji "Ignoruj"? Sam nie używam, ale polecam. 

@dx2 - temat służy do luźnych rozmów, ale obejmuje go regulamin i wpisy typu: " Antek daj jakieś typy" lub "Antek jesteś wielki" nie dość, że nie wnoszą noc do dyskusji to łamią niektóre punkty regulaminu (np. zakaz próśb o typy). Jeśli ktoś uważa, że są to wpisy na poziomie to nie mam pytań...

Zanim temat powstał pojawiały się narzekania, że na forum rządzi cenzura i brak wolności słowa. Teraz pojawia się hejt dotyczący poglądów innych niż wasze i żądania zamknięcia tematu. Wątek zostanie aktywny, a wszelkie wpisy nie wnoszące niż do tematu lub obraźliwe, będą skutkowały ostrzeżeniami. 

W razie wątpliwości i pytań chętnie odpowiem w wiadomości prywatnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 18 lutego 2020 17:09 przez adik1992

No ale Ty chciałeś abym wyjaśnił dlaczego obie przegrały mecz prowadząc a jak widać potrafiłeś rozwiązać ta sprawe bez mojej pomocy. 
Dlatego też Ostapenko potrafiła ograć ostatnio Kenin a wcześniej zagrać mega wyrównany mecz z Williams. I takich zawodniczek jest coraz więcej że jak wchodzi to potrafią ograć każda a jak gorszy dzień to przegrywają z zawodniczkami spoza setki. I nie ma w tym nic podejrzanego.

A jakie miałeś pytanie?


 
Ja bardzoi dobrze wiem i rozumiem jak mozna wytłumaczyc sportowo każdy wynik . Pisałem ze od kilkunastu lat gram w tenisa i piłke nozną mnie wiecej tyle samo ogladam. znam sie na pscyhologii sportu . Kwestia czy chcesz wierzyc w to ze miały wpływ czynniki czysto sportowe. a moje pytanie było takie :

Zakładając że jednak fixy zdarzają sie bardzo czesto i moja wersja rzeczywistosci jest prawdziwa. czy myslisz że buki chciałyby żeby ludzie mieli świadomosc powszechnosci zjawiska czy może że nie miałoby to żadnego wplywu na gre ludzi i obroty czy moze buki chciałby żeby ludzie mieli taki stan umysłu jak Twój czyli fixów napewno nie ma moze ITF a poziom ATP i WTA od święta a to co sie dzieje wszystkie dziwne rzeczy to sport- norma?? tylko błagam nie pisz mi że to bez znaczenia bo buki zarabiają od jakiejs marży i zawsze zarobią bo widaomo że chca zarobic jak najwiecej sie da tak jak kazda firma.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 17:32 przez mrbrightsideJa bardzoi dobrze wiem i rozumiem jak mozna wytłumaczyc sportowo każdy wynik . Pisałem ze od kilkunastu lat gram w tenisa i piłke nozną mnie wiecej tyle samo ogladam. znam sie na pscyhologii sportu . Kwestia czy chcesz wierzyc w to ze miały wpływ czynniki czysto sportowe. a moje pytanie było takie :

Zakładając że jednak fixy zdarzają sie bardzo czesto i moja wersja rzeczywistosci jest prawdziwa. czy myslisz że buki chciałyby żeby ludzie mieli świadomosc powszechnosci zjawiska czy może że nie miałoby to żadnego wplywu na gre ludzi i obroty czy moze buki chciałby żeby ludzie mieli taki stan umysłu jak Twój czyli fixów napewno nie ma moze ITF a poziom ATP i WTA od święta a to co sie dzieje wszystkie dziwne rzeczy to sport- norma?? tylko błagam nie pisz mi że to bez znaczenia bo buki zarabiają od jakiejs marży i zawsze zarobią bo widaomo że chca zarobic jak najwiecej sie da tak jak kazda firma.
Jeżeli nie ogladalbym tylko patrzył na wynik to miałbym takie wątpliwości. I na początku mojej przygody z bukmacherka gdzie się stawialo po rankingach i kursach nie raz tak sądziłem że ustawka a 10 lat temu problem z ustawianiem nie tylko tenisa był głośny . Ale to trwalo moze pol roku. Gdy zaczalem sledzic to dokladniej i więcej się interesować to wszystko było jaśniejsze. 
Dlatego dziwi mnie jak ktoś po 15 latach ciągle widzi walki. 


W NBA często zdarza się że drużyna po 3 kartach prowadzi 20 pkt a ostatnia przegrywa 25. Czyli klasyczny schemat na ustawianie. Nie śledzę kosza tak jak tenis ale wiem że takie sytuacje się zdarzają i to dość często i łatwo je wytłumaczyć w sportowy sporo.

Albo siatka ostatnio. Zenit prowadzi w tb 14:9 z Jastrzębiem i przegrywa mecz a kurs byl chyba z 50. 
Sport potrafi zaskakiwać i trzeba patrzeć z każdej perspektywy a nie tylko frustracji po przegranym kuponie. 

Odpowiedź na pytanie. 
Nawet jeżeli ludzie będą mieli tego świadomość to i tak wszystko okazuje się po fakcie. 
bo jakoś nie widziałem abyś pisał że Gombos ma zamiar przegrać tb z 6:1 i stawijcie kasę.
Tylko pisałeś że przegrał tb a z tą informacją to za dużo nie szło zarobić więc dla buków to faktycznie bez znaczenia bo musiałbyś grać każdy mecz pre po kursie ok 3 i liczyć że w tym meczu będzie handel ale to jest ruletka bo nigdy nie wiesz. 

Chyba że tenisiści przed meczem będą pisać np na insta że dziś daje się przełamać w gemie 6. Albo że wygrywam 1 set a przegrywam mecz. 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 16:59 przez adik1992Uff jak to dobrze że Kenin wygrała 1 seta bo zaraz byłby płacz że jako zawodniczka z top10, zwyciężczyni AO prowadzi 5:3 i przegrywa seta z Rybakina która mimo to że gra sezon życia to tylko jakaś Rybakina i jest niżej w rankingu. I oczywiście ustawka perfidna. 

Ale zawsze jeszcze może oddać mecz bo podbiła kurs  
No i wykrakałem. Czyli kolejny wał. Jak żyć :(
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 16:13 przez tarki_16Czy ja mogę prosić o bana na sam dział tenisowy ?
Tak, możesz dostać bana na dział. Tylko przemyśl czy chcesz na pewno, bo to jest "bilet w jedną stronę", nie ma odwrotu jak za 2 dni zmienisz zdanie. Co do innych opcji blokady napisał Wam @rasijskij  w swoim poście. Jak zdecydujesz to daj mi znać.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 18 lutego 2020 17:47 przez adik1992

Jeżeli nie ogladalbym tylko patrzył na wynik to miałbym takie wątpliwości. I na początku mojej przygody z bukmacherka gdzie się stawialo po rankingach i kursach nie raz tak sądziłem że ustawka a 10 lat temu problem z ustawianiem nie tylko tenisa był głośny . Ale to trwalo moze pol roku. Gdy zaczalem sledzic to dokladniej i więcej się interesować to wszystko było jaśniejsze. 
Dlatego dziwi mnie jak ktoś po 15 latach ciągle widzi walki. 


W NBA często zdarza się że drużyna po 3 kartach prowadzi 20 pkt a ostatnia przegrywa 25. Czyli klasyczny schemat na ustawianie. Nie śledzę kosza tak jak tenis ale wiem że takie sytuacje się zdarzają i to dość często i łatwo je wytłumaczyć w sportowy sporo.

Albo siatka ostatnio. Zenit prowadzi w tb 14:9 z Jastrzębiem i przegrywa mecz a kurs byl chyba z 50. 
Sport potrafi zaskakiwać i trzeba patrzeć z każdej perspektywy a nie tylko frustracji po przegranym kuponie. 

Odpowiedź na pytanie. 
Nawet jeżeli ludzie będą mieli tego świadomość to i tak wszystko okazuje się po fakcie. 
bo jakoś nie widziałem abyś pisał że Gombos ma zamiar przegrać tb z 6:1 i stawijcie kasę.
Tylko pisałeś że przegrał tb a z tą informacją to za dużo nie szło zarobić więc dla buków to faktycznie bez znaczenia bo musiałbyś grać każdy mecz pre po kursie ok 3 i liczyć że w tym meczu będzie handel ale to jest ruletka bo nigdy nie wiesz. 

Chyba że tenisiści przed meczem będą pisać np na insta że dziś daje się przełamać w gemie 6. Albo że wygrywam 1 set a przegrywam mecz. 
ok dzieki za opinie:) mysle że w graniu na żywo własnie mogłby bardzo pomóc 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
cytat z dnia 18 lutego 2020 17:12 przez rasijskij@dx2@tarki_16 i reszta użytkowników, których nie interesuje temat. Mógłbym prosić o odpowiedź na jedno proste, ale logiczne pytanie? Dlaczego robicie sobie krzywdę czytając wpisy, które nie dość, że was nie interesują to w dodatku działają wam na nerwy? Może nie jesteście świadomi istnienia opcji "Ignoruj"? Sam nie używam, ale polecam. 

@dx2 - temat służy do luźnych rozmów, ale obejmuje go regulamin i wpisy typu: " Antek daj jakieś typy" lub "Antek jesteś wielki" nie dość, że nie wnoszą noc do dyskusji to łamią niektóre punkty regulaminu (np. zakaz próśb o typy). Jeśli ktoś uważa, że są to wpisy na poziomie to nie mam pytań...

W razie wątpliwości i pytań chętnie odpowiem w wiadomości prywatnej.
A ja odpowiem tutaj, bo nie lubie gdy ktos mi z gory narzuca, co mi wolno, a czego nie, jakby ktos byl lepszym czlowiekiem od drugiego.
Otoz juz odpowiadam. Poniewaz, panie moderatorze, odnosze wrazenie, ze patrzy Pan na ten temat jedynie przez pryzmat forum, jego regulaminow i aspektow zwiazanych z typowaniem.
Ja bym proponowal popatrzec na ta kwestie w sposob po prostu "zyciowy", a jak widac niektorzy maja jakis kregoslup moralny oraz zasady z tym zwiazane i najwidoczniej irytuje ich oczernianie bezpodstawnie innych osob (i tu juz nie ochodzi czy ktos jest sportowcem, kucharzem, sprzataczka czy kimkolwiek innym z profesji). Szacunek nalezy sie kazdemu czlowiekowi.

Wie Pan, a w zyciu sprawy bardziej priorytetowe niz forum i jego regulamin. Czy gdyby w regulaminie forum zapisalby ktos, ze po przegranym spotkaniu, mozna kogos zabic to czy wtedy wazniejszy bylby regulamin forum czy zasady moralne? Oczywiscie jest to wyolbrzymienie i nikt nikogo zabijac nie zamierza, ale ma pokazac,co tu jest nie tak.

Idac tym tokiem myslenia to moze zrobic by z forum tzw."pudelka", gdzie ludzie beda pisac tylko o handlu, jaka herbate pije Federer lub jakie kwiaty w ogrodzie hoduje Djokovic.
Jezeli ow moderatorzy zaczynaja karac osoby, ktore podaja typy, a staja niejako w obronie osob, ktorzy oczerniaja innych ludzi to naprawde jest swietne posuniecie.
A zatem powtorze, tu nie chodzi nawet o bukmacherke, lecz zwykla moralnosc w najprosteszej postaci.

Zreszta odnosze wrazenie, ze Wy jako moderatorzy sami wsrod siebie nie potracie przyjac jednego stanowiska. Miesiac, moe dwa temu, jeden moderator pisal bodajze w dziel z typami na zywo, ze jezeli ktos bezpodstawnie bedzie oskarazac innych to bedzie musiec pozegnac sie z forum na kilka dni. Dzis swoja postawe moderator jeden czy drugi prezentuje zupelnie cos innego i znowu cisni sie na usta magiczne slowo "hipokryzja".

Moze ulepszcie ten swoj regulamin i zapiszcie, ze uzytkownik chcacy brac udzial w dyskusji winien ddac w ciagu miesiaca minimum 5 typow i wtedy bedzie sobie prowadzic polemike. Jezeli 99% wpisow uzytkownika X czy Y (a w niektorych przypadkach moze o 100% wpisow) stanowia jedynie posty nt. pomowienia lub oczerniania innych i taka osoba ma czelnosc jeszcze pouczac innych o"honorze" to juz naprawde trzeba miec klapki na oczach i udawac, ze wszystko jest w porzadku. Generalnie proponuje zrobic forum plotkarskie.

A zatem powtarzajac raz jeszcze, irytujacy jest brak szacunku i przyzwoitosci wzgledem ludzi. Widocznie panu moderatorowi oczernianie innych ludzi, niezaleznie od profesji, moze nie przeszkadzac, ale sadze, ze jednak znajda sie tez tacy ludzie, ktorych odebrali  w domach troche inne wychowanie i normy moralne rowniez maja inne, nie zgadajac sie na dyskryminowanie, oczernianie lub ponizanie innych osob, tylko  dlatego, ze ktos ma taki kaprys.
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
sadze, ze jednak znajda sie tez tacy ludzie, ktorych odebrali  w domach troche inne wychowanie i normy moralne rowniez maja inne, nie zgadajac sie na dyskryminowanie, oczernianie lub ponizanie innych osob, tylko  dlatego, ze ktos ma taki kaprys.
Potrafisz w kulturalny sposób obrażać innych użytkowników. Cenna umiejętność. Skoro zarzucasz mi oczernianie, poniżanie i dyskryminację to muszę Cię poprosić o przykłady takich zachowań z mojej strony. Najlepiej w formie screenów. Kolejny raz proszę, żebyś dał sobie spokój i przestał czytać temat jeśli treść w nim zamieszczona do Ciebie nie trafia.

 
Moze ulepszcie ten swoj regulamin i zapiszcie, ze uzytkownik chcacy brac udzial w dyskusji winien ddac w ciagu miesiaca minimum 5 typow i wtedy bedzie sobie prowadzic polemike. Jezeli 99% wpisow uzytkownika X czy Y (a w niektorych przypadkach moze o 100% wpisow) stanowia jedynie posty nt. pomowienia lub oczerniania innych i taka osoba ma czelnosc jeszcze pouczac innych o"honorze" to juz naprawde trzeba miec klapki na oczach i udawac, ze wszystko jest w porzadku. Generalnie proponuje zrobic forum plotkarskie.
Ostatnie 25 Twoich wpisów to 4 (cztery) typy i prawie 20 wpisów w tym temacie (w czym ponad połowa zawiera słowo "Antek"). Nie uważasz, że to lekko pachnie obsesją? Ja na prawdę nie mam ochoty się tutaj udzielać, bo nie kręcą mnie słowne potyczki, więc wracamy do tematów tenisowych.

 
Panowie i Panie! Kończymy z offtopem i wracamy do zagadnień związanych z tenisem!
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
@dx2 ​​​​​​ @tarki_16   nikt wam nie każe tu wchodzić i tego czytać. Ja sobie w pracy w wolnej chwili z nudów lubię te dywagacje poczytać.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Z tenisem jest ten problem, ze za przegrana nie groza zadne konsekwencje, grajek prezentujacy jakis tam poziom zapraszany jest z honorami witany na nastepnym turnieju za kilka dni (albo nastepnego dnia)

W pilce jest inaczej, taka Borussia Dortmund nie wygrywajac u siebie z Paderbornem, moze okazac sie, ze dwoch punkcikow zabraknie zeby zakwalifikowac sie do Ligi Mistrzow w nastepnym sezonie.

Wydaje sie murowany pewniak, wszyscy graja, 'bo musi' a tu zonk, to ze musi, nie znaczy, ze wygra. Ale jesli przegraliscie, to macie satysfakcje. Borussia spada do Ligi Europy i zarobi kilkadziesiat milionow euro mniej

Krecze to skandaliczna sprawa, zawodnik kreczujacy powinien z automatu dostawac 14 dniowy zakaz startu, dla celow medycznych. A ilez mamy przypadkow kreczy i nastepnego dnia zawodnik gra w innym turnieju. Tak napewno byc nie powinno. Skreczowales chlopie, odpocznij sobie dwa tygodnie, podreperuj zdrowie, wroc jak wszystko bedzie w porzadku

A ilez takich przypadkow bylo, ze krecz i nastepnego dnia gramy w najlepsze.

Taka luzna uwaga, siedzac przy podsumowaniach ;)

 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 19 lutego 2020 07:00 przez rondaniZ tenisem jest ten problem, ze za przegrana nie groza zadne konsekwencje, grajek prezentujacy jakis tam poziom zapraszany jest z honorami witany na nastepnym turnieju za kilka dni (albo nastepnego dnia)

W pilce jest inaczej, taka Borussia Dortmund nie wygrywajac u siebie z Paderbornem, moze okazac sie, ze dwoch punkcikow zabraknie zeby zakwalifikowac sie do Ligi Mistrzow w nastepnym sezonie.

Wydaje sie murowany pewniak, wszyscy graja, 'bo musi' a tu zonk, to ze musi, nie znaczy, ze wygra. Ale jesli przegraliscie, to macie satysfakcje. Borussia spada do Ligi Europy i zarobi kilkadziesiat milionow euro mniej

Krecze to skandaliczna sprawa, zawodnik kreczujacy powinien z automatu dostawac 14 dniowy zakaz startu, dla celow medycznych. A ilez mamy przypadkow kreczy i nastepnego dnia zawodnik gra w innym turnieju. Tak napewno byc nie powinno. Skreczowales chlopie, odpocznij sobie dwa tygodnie, podreperuj zdrowie, wroc jak wszystko bedzie w porzadku

A ilez takich przypadkow bylo, ze krecz i nastepnego dnia gramy w najlepsze.

Taka luzna uwaga, siedzac przy podsumowaniach ;)
 


Trzeba przyznać że Brady I Vondrusova odwaliły kolejną cześć cyklu Dubaj Tennis Unexpected Drama Theatre;) prawie co drugi mecz w Dubaju taki jest jak dotąd.

Odnosnie tego co napisał kolega rondani to bardzo trafna uwaga i oobserwacja. Krecz to idealny sposob na manipulowanie wynikami jak wiadomo duzo buków rozlicza krecz jako przegraną i to nic że np zawodnik wygrywal 6:0 6:0 40:0 5:0 i w tym momencie skreczował po prostu zabieraja Ci kase. ja pamietam dobrze taki mecz sprawdziwłem to był półfinał w Montpelliere gral Tsonga z Lucas Poullie czyli dwóch francuzików na francuskiej ziemi idealnie po prostu zeby cos odwalić  . Tsonga szedł wtedy jak burza przez turniej i był w tym meczu wyraznym faworytem kursy były cos 1.40 do 2.8 tak cos pamietam no i przebieg meczu był taki że Tsonga był wyraznie lepszy zgodnie z przewidywaniami i tym co pokazali obydwaj w poprzedniich rundach. Tsonga wygrał pierwszego seta i w drugim serwował na mecz przy 5:4 wczesniej wygrywał serwisy bez problemu Poullie przy swoim serwisie przy 5:3 dla Tsongi serwował i bronił 2  brejkpointów czyli to były meczowe dla Tsongi ( na skrócie widać jak Tsonga je psuje waląc je w metrowe outy )  . Pamitam że patrzyłem wtedy na kursy na pinnacle bo chciałem zrobic kontre bo postawiłem kilkaset euro na tsonge to kursy na Poulliego były wtedy 20 + ostatecznie nie zrobiłem tego bo Tsonga wygladał tak pewnie ze nie wyobrazałem sobie zeby cos moglo sie stac był lepszy pod kazdym wzgeldem i miał mecz pod kontrolą i co zrobił wtedy wesoły Jo Wilfried?? POŁAMAŁ sie w jakis cudowny sposob mega głupimi błedami  i przy 5:5   podszedł do Poulliego i sedziego pokazał że ma jakis uraz i musi skreczować. ogladałem ten mecz na zywo nie widac było zadnej sytuacji w ktorej mogłby sobie cos zrobic ani wczesniej nie dawał zadnych znaków. po prostu nie wierzyłem i do dzisiaj nie wierze że to zrobił znalazłem nawet na Youtube skrót tego meczu . tak jak kolega wyzej napisał nikt nie jest w stanie tego sprawdzic czy sobie taki zawodnik cos zrobił bo teoretycznie zeby zlapac kontuzje nie trzeba skrecac kostki czy sie efektownie wywrocic na korcie zeby ją złapac. wystarczy powiedziec ze przy serwisie cos w plecach pykło albo przy bekhendzie udo zapiekło i juz.tyllko że JO sobie akurat wymyslił kontuzje kiedy serwował na mecz, tak jak ze zwolnieniami do psychiatry idziesz i mowisz ze sie zle czujesz i masz wypalnie zawodowe bo sie w pracy nie mozesz skupic  i dosajesz wolne nikt nie jest w stabie tego sprawdzic i udowadniac ze tak nie jest musisz tylko chwile pokłamac i poudawać.
Dla kontrastu tego sco zrobił Tsonga ostatnio  w meczu SAchwartzmana z Cuevasem pod koniec 3 seta kiedy szli równo łeb w łeb przy stasnie chyba 4:4  argentynczyk dostał kontuzji uda i było widac na powtorce ze cos sie faktycznie stało Diego zaczął troche utykac ale zamiast skreczowac to fizjo nas grubio mu zabandazował noge i widocznie utykający Schwatrzman dograł cały medcz i go wygrał nawet.po prostu grał czesto na jeden strzał i wszystko trafiał a Cuevas popełnił pare prostych błedów. 
https://www.youtube.com/watch?v=klmyRbM9ueQ
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 19 lutego 2020 14:43 przez mrbrightside



Trzeba przyznać że Brady I Vondrusova odwaliły kolejną cześć cyklu Dubaj Tennis Unexpected Drama Theatre;) prawie co drugi mecz w Dubaju taki jest jak dotąd.

Odnosnie tego co napisał kolega rondani to bardzo trafna uwaga i oobserwacja. Krecz to idealny sposob na manipulowanie wynikami jak wiadomo duzo buków rozlicza krecz jako przegraną i to nic że np zawodnik wygrywal 6:0 6:0 40:0 5:0 i w tym momencie skreczował po prostu zabieraja Ci kase. ja pamietam dobrze taki mecz sprawdziwłem to był półfinał w Montpelliere gral Tsonga z Lucas Poullie czyli dwóch francuzików na francuskiej ziemi idealnie po prostu zeby cos odwalić  . Tsonga szedł wtedy jak burza przez turniej i był w tym meczu wyraznym faworytem kursy były cos 1.40 do 2.8 tak cos pamietam no i przebieg meczu był taki że Tsonga był wyraznie lepszy zgodnie z przewidywaniami i tym co pokazali obydwaj w poprzedniich rundach. Tsonga wygrał pierwszego seta i w drugim serwował na mecz przy 5:4 wczesniej wygrywał serwisy bez problemu Poullie przy swoim serwisie przy 5:3 dla Tsongi serwował i bronił 2  brejkpointów czyli to były meczowe dla Tsongi ( na skrócie widać jak Tsonga je psuje waląc je w metrowe outy )  . Pamitam że patrzyłem wtedy na kursy na pinnacle bo chciałem zrobic kontre bo postawiłem kilkaset euro na tsonge to kursy na Poulliego były wtedy 20 + ostatecznie nie zrobiłem tego bo Tsonga wygladał tak pewnie ze nie wyobrazałem sobie zeby cos moglo sie stac był lepszy pod kazdym wzgeldem i miał mecz pod kontrolą i co zrobił wtedy wesoły Jo Wilfried?? POŁAMAŁ sie w jakis cudowny sposob mega głupimi błedami  i przy 5:5   podszedł do Poulliego i sedziego pokazał że ma jakis uraz i musi skreczować. ogladałem ten mecz na zywo nie widac było zadnej sytuacji w ktorej mogłby sobie cos zrobic ani wczesniej nie dawał zadnych znaków. po prostu nie wierzyłem i do dzisiaj nie wierze że to zrobił znalazłem nawet na Youtube skrót tego meczu . tak jak kolega wyzej napisał nikt nie jest w stanie tego sprawdzic czy sobie taki zawodnik cos zrobił bo teoretycznie zeby zlapac kontuzje nie trzeba skrecac kostki czy sie efektownie wywrocic na korcie zeby ją złapac. wystarczy powiedziec ze przy serwisie cos w plecach pykło albo przy bekhendzie udo zapiekło i juz.tyllko że JO sobie akurat wymyslił kontuzje kiedy serwował na mecz, tak jak ze zwolnieniami do psychiatry idziesz i mowisz ze sie zle czujesz i masz wypalnie zawodowe bo sie w pracy nie mozesz skupic  i dosajesz wolne nikt nie jest w stabie tego sprawdzic i udowadniac ze tak nie jest musisz tylko chwile pokłamac i poudawać.
Dla kontrastu tego sco zrobił Tsonga ostatnio  w meczu SAchwartzmana z Cuevasem pod koniec 3 seta kiedy szli równo łeb w łeb przy stasnie chyba 4:4  argentynczyk dostał kontuzji uda i było widac na powtorce ze cos sie faktycznie stało Diego zaczął troche utykac ale zamiast skreczowac to fizjo nas grubio mu zabandazował noge i widocznie utykający Schwatrzman dograł cały medcz i go wygrał nawet.po prostu grał czesto na jeden strzał i wszystko trafiał a Cuevas popełnił pare prostych błedów. 
https://www.youtube.com/watch?v=klmyRbM9ueQ
Gościu Ty naprawdę masz duża wyobraźnię. Sprawdzaj te swoje teorie spiskowe bo naprawdę się osmieszasz.

Cyt: "JO wymyślił sobie kontuzje"

Tylko że od tego półfinału czyli 10 lutego nie grał aż do 18 września opuszczając RG , Wimbledon i US Open czyli tracąc sporo kasy za sam udział. 

Piszesz że do kreczu nie potrzeba skręcić kostki. A skąd wiesz że Tsonga grając wtedy nie miał jakiegoś urazu który się odnowil podczas jedej z akcji. 
Gdyby mógł grać to pewnie dogralby set do końca i wtedy poddał mecz.

Francuz to dość kontuzjogenny gracz. 
Sam pamiętam jego mecz na US Open z Djokovicem gdzie skreczowal po dwoch setach bo odmówiła mu się kontuzja kolana a przez cały mecz wyglądał normalnie.

 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 19 lutego 2020 20:13 przez adik1992

Gościu Ty naprawdę masz duża wyobraźnię. Sprawdzaj te swoje teorie spiskowe bo naprawdę się osmieszasz.

Cyt: "JO wymyślił sobie kontuzje"

Tylko że od tego półfinału czyli 10 lutego nie grał aż do 18 września opuszczając RG , Wimbledon i US Open czyli tracąc sporo kasy za sam udział. 

Piszesz że do kreczu nie potrzeba skręcić kostki. A skąd wiesz że Tsonga grając wtedy nie miał jakiegoś urazu który się odnowil podczas jedej z akcji. 
Gdyby mógł grać to pewnie dogralby set do końca i wtedy poddał mecz.

Francuz to dość kontuzjogenny gracz. 
Sam pamiętam jego mecz na US Open z Djokovicem gdzie skreczowal po dwoch setach bo odmówiła mu się kontuzja kolana a przez cały mecz wyglądał normalnie.
 
Masz racje prawdopodobnie mial jakas kontuzje przewleky uraz i wymagal jakiegos zabiegu i dluzszej rehabilitacji ma ktore byl pewnie umowiony wczesniej . Bo tak jest ze niektorzy wiedza ze musza przejsc jakas operacje (nadgarstka, lokcia, barku, kolana, biodra niektorzy mają po kilka zabiegow na jedną okolice np Murray mial chyba kilka na biodro) ale jakis czas grają do zbaiegu i rehabilitacji (sa większe i mniejsze zabiegi i operacje im bardziej rozlegla tym dluzsza rehabiliyacja) . Wiec stwierdził ze sobie dorobi na tym polfinale z Poulliem skoro pol roku nie bedzie gral. Zabiegi i rehabilitacja jest droga napewno.
Ogladales ten skrot? Obejrzyj sobie caly ze 3 razy na spokojnie. Oceniam to jak gral przez caly mecz praktycznie bezblednie i wygladal jak okaz zdrowia i nagle serwując na mecz doznaje kontuzji? Dwoch francuzow francuski turniej.. Dużo tych zbiegów okoliczności. 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Oglądałem ten mecz na żywo i nie muszę skrótu oglądać. Co ma do tego że gra dwóch Francuzów?
Rozumiem że finał US Open kobiet pomiędzy Stephens- Keys też ustawiły tym bardziej że grały w USA

Raz piszesz sensownie , że rozumiesz bo sam grywasz w tenisa czy pilke ale i tak musisz naciągnąć historię aby pasowała do narracji 

Dla mnie bardziej dziwny był krecz jaziriego w deblu w jakimś czelku. Tam  można podejrzewać a nie w tym przypadku. Ale każdy widzi co innego. 
 
Do góry Bottom