>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 18 lutego 2020 18:50 przez tomcioomen666
VIENNA CAPITALS - BOLZANO FOXES 1 1.80
VIENNA CAPITALS - BOLZANO FOXES over 4,5 1.58
VIENNA CAPITALS - BOLZANO FOXES over 5,5 2.20

Takie coś z Austri na zakończenie nocki 
Propozycje ,kto będzie chciał skorzysta nie namawiam do niczego broń Boże !!!!
vienna 1-4   
over 4,5   
over 5,5   

Troszke zabrakło bo w każdej tercji padało po 2 gole a w 3 jeden tylko i tak jest dobrze over wszedł 4,5 ,ale porazka to się nie spodziewałem ,trudno ,nie płaczemy ,tylko idziemy zaraz spać bo rano wstawać do roboty trza 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 18 lutego 2020 18:33 przez tomcioomen666FROLUNDA HC - IK OSKARSHAMN 1  1.38
LULEA HF - IF MALMO REDHAWKS 1  1.62
EISBAREN BERLIN - ISERLOHN ROOSTERS 1  1.45

Jak ktoś chce to moż epograć Frolunda  z handi -1 i Eisaberlin ,ale Niemcy też robią wałki 
Pozdrawiam i na dzisiaj tyle meczy odemnie 
Trza się wyspać bo jutro po towar z rana 
frolunda   
Luela   
Eisaberen   

frolunda handi -1   
Eisaberlin handii -1   

Jak by ktoś złończył te 3 mecze by ładnie zarobił 
Luela przegrywała 2-3 na 3 min do końca i wygrała 4-2 cos nie samowitego 2 gole pod koniec meczu 
Dziękuje jak mogłem pomóc Państwu i Dziękuje za Uwagę 
Było miło mi podzielić się typami 
Jak ktoś pograł Gratulacje
Jak na tyle typów co podałem w tym Dziale jestem zadowolony bardzo ,bo ostatnio co podawałem wszystko na   było ostatnimi czasy ,a dzisiaj pięknie
Dziękuje Wszystkim i Proszę się nie martwic omnie jak by mni długo nie było 
Dziękuję poprostu dzisiaj coś mnie natchneło żeby pograć i podać ,bo miała być długa przerwa jak pisałem w swoim temacie 
Pozdrawiam i Dziękuję !!!!
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Próbuję PSG więcej [email protected] przy stanie kartek 1:0 dla BVB.
Borussia mega ciśnie, jeśli utrzyma się ta tendencja to kartki muszą się posypać, bo bramki dla BVB już mogły być.
Widać, że mocno im zależy na zwycięstwie.
Kurs pre na to zdarzenie był 1.70 albo mniejszy (nie pamietam dokładnie, ale PSG było „faworytem” kartkowym).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 18 lutego 2020 22:01 przez krisoff007Próbuję PSG więcej [email protected] przy stanie kartek 1:0 dla BVB.
Borussia mega ciśnie, jeśli utrzyma się ta tendencja to kartki muszą się posypać, bo bramki dla BVB już mogły być.
Widać, że mocno im zależy na zwycięstwie.
Kurs pre na to zdarzenie był 1.70 albo mniejszy (nie pamietam dokładnie, ale PSG było „faworytem” kartkowym).
PSG więcej [email protected]      
Zgodnie z przewidywaniami wynik końcowy w żółtych kartkach: 4:1 dla PSG ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Q 144

quizzly

Użytkownik
Panowie prosze o szybka pomoc. Powyzej 5 goli z dogrywka i rzutami karnymi w NHL Phila vs Columbus na betfanie to jak bedzie 5 to jest zwrot, a jak 6 to wygrana, tak? Wrzucilbym foto ale nie wiem jak z koma xd
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
cytat z dnia 19 lutego 2020 00:49 przez quizzlyPanowie prosze o szybka pomoc. Powyzej 5 goli z dogrywka i rzutami karnymi w NHL Phila vs Columbus na betfanie to jak bedzie 5 to jest zwrot, a jak 6 to wygrana, tak? Wrzucilbym foto ale nie wiem jak z koma xd
Zależy, może być również przy 5 bramkach przegrana, nie wiem jak ja Twoim buku, nie znam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom